CLEANER SP. Z O.O.
3 40 108 5 1

Czy pracownicy w CLEANER SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Dogadają jak zwerbować ludzi ,oszukać i wykorzystać I udawać ,że jest ok

Malgorzata
Nazwa działu: Finanse

Pracuje a nie mam umowy w rece Dlaczego ? Nie wiem czy mam odprowadzane skladki na Zus Ubezpieczenie

@Malgorzata

Dzień dobry Pani Małgosiu nie powinna być Pani na obiekcie bez ,bez umowy o pracę. To łamanie prawa i kodeksu pracy Nie dziwi mnie to wcale,ja pracowałam tam i cieszę się,że już nie jestem pracownikiem tej firmy. Jak się nie daj Boże Pani coś stanie w pracy ma Pani poważny problem i pracodawca również. Proszę zatem uważać i poszukać innego pracodawcę Pozdrawiam serdecznie Panią

@Malgorzata

Pani Małgosiu zapomniałam dodać Proszę zgłosić się do Pip nie na forum ,tylko drogą elektroniczną. To uważam najlepsze wyjście pozdrawiam serdecznie

lokator
Nazwa działu: Marketing

a na olechowie i janowie dziki zachód panuje - pracownicy zostawieni sami sobie, zero socjalu i szacunku do pracownika a kadra zarządzająca to tańczące marionetki co lubią tańczyć jak im jakieś pajace grają,mierni bierni ale wierni kasie myślący że to co robią przeciwko pracownikom to im ujdzie w życiu nie ma takiej możliwości taki sam spotka ich los ktoś ich też wydyma , korzystajcie z rozumu i nie dajcie szans tym co źle was traktują bo życiu szacunek i godność jest najważniejsza nie sprzedajność, oni i tak przegrają i tego się boją

Katarzyna
@lokator

Bałagan w tej firmie na wysokim poziomie

@lokator

Racja

Katarzyna

Nie polecam i polecę nikomu. Brak organizacji pracy na poziomie,nie jest ważne bezpieczeństwo pracownika,forma przekazu informacji na poziomie zero Kierownik Pani Iza nigdy nic nie wie,nie pamięta lub woli nie pamiętać. Nie nadaje sie na stanowisko kierownika obiektu. Generalnie słabo i lepiej poszukać innego pracodawcę za poziomie i z wiedzą w temacie .

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jasiek

Dla mnie to nic dziwnego bo firma zasłużyła i ma opinie dobrego pracodawcy więc naprawdę warto się tu załapać do pracy.

Zaczarowana
Nazwa działu: Handlowy

Również pracowałam w firmie Cleaner w Dziale Handlowym i uważam, że był to bardzo dobry czas dla mnie. Wiele rzeczy się nauczyłam, które wykorzystuję na obecnym stanowisku. To był dobrze i miło spędzony czas. Pracy dużo ale i odpowiednie wynagrodzenie.

Allbatros

Święta Sylwester czlowiek pracuje.... caly rok a nawet dziękuję nie było .A jak pytali pana Ł.... cwaniaka kolejnego czy cos na swieta jakas premia może albo po Mikołaju to nie wiedzial co powiedziec i szybko zwiał

Pracownik Roku

Witam pracowałem w Clinerze kilka miesięcy na Olechowie, i nie było kolorowo. Brak porządnych środków czystości, namawianie do mycia okien octem, to paranoja... Mycie podłóg proszkiem do prania i wybielaczem Wydzielanie wody w lato. Brak zrozumienia, że ludzie z grupą mogą być poważnie chorzy. Ile bym, nie robił, to zawsze pani koordynator znalazła coś do roboty. Zlecenia wyssane z palca, których, nie było w ogóle. Dużo alkoholików zatrudniają i jak, nie przyjdzie, jest się namawiamy do zastępstwa. Oczywiście wypłaty były na czas, ale więcej jest minusów niż plusów. Nie polecam ludziom, którzy miłą słabe nerwy.

Łodzianka

Pracuje u pani Ani prawie rok wspaniała kobieta o zlotym serce , pomocna , bardzo dobra kierowniczka ..pracuje w obiekcie w Strykowie pracowałam z tym panem Mariusz erotoman i zboczeniec ..Komfort jest zakładem bardzo wymagającym Pani Ania jest i tak bardzo cierpliwa osoba ..Dziękuję Pani Aniu za wspaniałą współpracę i serce ...cleaner firma dla osób chcących pracować odpowiedzialnych

Tak4Nie1
m
@Łodzianka

tylko brak ludzi bo jak zwalnia(usunięte przez administratora)a puzniej przyjmuje bo nie ma ludzi to hore

@m

A to nie jest mój problem ze ktoś pije czy nie pije ja przychodzę do pracy pracuje i idę do domu ...mam swoje życie

maniek

popieram jest gosc co dobrze z ucha wali znam goscia szczera prawda

Irek
@maniek

Tez wiem o kogo chodzi o tego z broda co sprzata na Komforcie dobre ucho z niego

maniek

Nie polecam tej firmy poniewaz same pijaki w tej firmie sprzataja i cały czas jest problem ze nie maja ludzi sprzataczki psychicznie chore na głowe takie ludzie pracuja u pani Ani w strykowie nie polecam a normalnych ludzi i z 2 grupa zwalniaja i to sie nazywa zakład pracy chronionej Cleaner szkoda słow nie polecam tej firmy

Darek
@maniek

Masz słuszna racje maniek pani Ania kryje (usunięte przez administratora) ktuzy sa na kacu durzym i przychodza do pracy i nic nie robia tylko połorzy sie za regałem i spi bo jest lichy a ty za niego robisz ze firma jeszcze kierowniczki nie zmieniła to sie wszyscy dziwia

@Darek

Co ty sie dziwisz chłopie zaraz obiekty w strykowie potraca chtba ze zmienia kierowniczke pania Anie która zarzadza Strykowem dziwie sie jeszcze kierownictwu KOMFORTU pani Małgosi ze jeszcze ta firme trzyma bo ja juz m bym dawno ich wyrzucił z tego obiektu

Mariusz
@maniek

Wiem cos na ten temat ale szkoda mi sie wypowiadac własnie dzis odszedłem z tej firmy poniewaz pracowałem ze sprzataczkom ktura jest umysłowo chora na głowe wrecz psychiczna nagadała pani Ani głupot a pani Ania a szkoda pisania ja prace zawsze znajde poniewaz posiadam 2 grupe a w strykowie pracy jest tylko uprzedzam i nie polecam firmy CLaner............

pracownik s.
@Mariusz

Z tego co wiem to został pan posądzony o molestowanie, więc niech pan tak nie wybiega z obrazami "osób psychicznych" bo wszystko jest na monitoringu ;) Prace może pan znajdzie ale czy się pan w niej utrzyma to inna sprawa. Poza tym to nie pan się zwolnił tylko pana zwolniono.

sylwek
@maniek

widocznie współpracuje im się dobrze skoro tyle lat mają umowy z cleanerem. Wiem bo trochę tu pracuje także wymyślacie kolego mocno

Lusia
@maniek

ludzie jak to pan nazwał "psychicznie chorzy" też chcą pracować i zarabiać pieniądze. Skoro został pan zwolniony to tylko świadczy o panu i jakości pana pracy a wiem że bnyła ona tragiczna. Ja do pani Ani nie mam zastrzezeń, zajmuje się długo Strykowem i jest naprawdę dobtym kierownikiem. Gdyby tak nie bylo to cleaner nie miałby tyle obiektów w strykowie. Zawze dym robia ci co sami sa sobie winni....

@pracownik s.

Tylko posadzanie jest karalne nie wiem czy o tym wiesz czy znasz przepisy prawa a monitoring nic nie wskazuje na cos nienormalnego (usunięte przez administratora) a jak nie znasz sprawy to sie nie wypowiadaj

Radzio
@sylwek

Powiec czym pracujesz jak firma Claner nie ma pożadnej maszyny zeby pracowac tylko sam złom itp,

PRACOWNIK TEJ FIRMY

ŻENADA CHCESZ HAOS W ŻYCIU PRZEKONASZ SAM SIĘ

PRACOWNIK

Nie polecam ,tej firmy mało zorganizowania jakieś chore sytuacje psychoza ale przetarg mają wiec działają skandalicznie Lecz może sąd pomoże w uzyskaniu szacunku wobec chorego czlowieka ,DOBRE SLOWO TO TEŻ NAGRODA co tej firmie BRAK .

Gosia

Czy chodzi o firmę ład komplex z Rybnika??ponoć tragedia co się w tej firmie dziej.

OLA

Tez robiłam w tej firmie rok temu i sama sie zwolniłam atmosfera skandaliczna nie polecam tej firmy!!!

Łodzianka

Krzysiu higiena osobista to inna sprawa to jest sprawa pracownika nie Firmy ...

Krzysiek
@Łodzianka

Fakt ale ze w tej firmie pracuja ludzie ludzie stuku puku to fakt

@Krzysiek

Krzysiu niestety nie wiesz z kim tak naprawdę pracujesz ..i nadal twierdzę że Maniek Darek Mariusz to ta sama osoba i robi dymy .

Krzsiek

Oj ludzie co wy piszecie tak obserwuje robiłem w tej firmie pół roku temu jedno wielkie (usunięte przez administratora) i tyle.......pijak nad pijakiem niektórzy smierdza z daleka, pracowałem w łodzi to miałem dosc teraz pracuje w nowej firmie jest ok normalni ludzie pracuja kierownictwo ok szacunek a na firme CLEANER nie bede sie wypowiadał

Łodzianka

Darek Maniek Mariusz wiem ze jesteś ta sama osoba ..wpisy są w ciągu niecałej godziny , ta sama pisownia , błędy ortograficzne , obraźliwe słowa i komentarze ..Panie Mariuszu nikt nie jest anonimowy w internecie proszę nie pisać więcej pomówień na Cleaner Pan sobie jest winien proszę przeczytać wypowiedź Pracownika S.

Łodzianka

Nie rozumiem was to po co pracujecie w tej firmie tak naprawdę i piszecie takie rzeczy na Cleaner.Wydaje mi się ze ten cały Darek i Maniek i Mariusz to ta jedna i ta sama osoba robi tylko zadyme.

Anonimowy

Pani Ania jest wspaniała kierowniczka cleaner interesuje się pracownikami ...pracownicy dobre serce pani wykorzystują ...cleaner wypłata na czas stabilne zatrudnienie

Tak1Nie1
Olek

Wystarczy mieć chęci do pracy i nie byłoby narzekania. Pracować trzeba bo a to dostajemy kasę!

Rafał
@Olek

Możesz napisać, czy do firmy przyjmowanie są także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością i mogą liczyć na udogodnienia wynikające z ich stopnia niepełnosprawności na przykład siedmiogodzinny dzień pracy?

Kasia
@Rafał

Cleaner jest zakładem pracy chronionej- I i II grupa jak najbardziej ma 7h pracy chyba że chce sobie dorobić dodatkową godzinę to jest liczone jako nadgodzina. Dodatkowo osoby mają zwroty za leki, turnusy rehabilitacyjne, dofinansowania do dojazdów, basenu sprzętu medycznego itp w niektórych przypadkach osób z tymi grupami jest możliwość podciągnięcia niepełnych etatów do całego bądź pół etatu. Oczywiście o ile pracownik się sprawdza. Jeśli się jest u lekarza z związanym ze swoją niepełnosprawnością, dzień jest liczony jako dzień pracy nie jako urlop (przedstawienie zaświadczenia od lekarza o pobycie w tych godzinach u danego lekarza). Dodatkowo z każdym nowym rokiem dochodzi 10 dni dodatkowego urlopu.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Czy w obrębie jednego działu w CLEANER SP. Z O.O. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Cezary

Dzień dobry. Pracowałem w tej firmie napewno 1 Mc przy sprzataniu(doczyszczaniu vistuli w Warszawie) warunki pracy tragiczne 12 zł za doczyszczaniu a wymagania takiejak bym sprząta apartament w Marriott hotel. Zwolnilem się i nie zapłacone mi za 8 lub 9 dni pracy a mam dziecko.Brak pieniędzy na worki oraz inne środki potrzebne do normalnego i profesjonalnego sprzątania. Brak ludzi bo nikt nie chce pracować za 12zl za doczyszczaniu. W tej firmie pracowały też kobiety miały za dużo roboty i wymagało sieod nich więcej. Kierowniczka p. Agnieszka wydawała tylko polecenia i dawała więcej obowiązków a płacić za nad godziny nie ma komu. Ani stawki podnieść. Tragiczna firma i płacą napewno nie polecam pracy w Polsce w Warszawie dla tej firmy a napewno nie w uczelni Vistula na ul. Stokłosy3.

Lazarus

Niestety nie mogę polecić pracy w tej firmie, zapowiadało się dobrze i od początku upominałem się o umowę o pracę, miałem ją dostać po trzech miesiącach próbnych na zleceniu, bez skutku. Pracowałem na sprzątaniu terenu zewnętrznego przez 4 miesiące na ul.Fabrycznej 5 w Warszawie. Po dwóch miesiącach dowiedziałem się wraz z innymi czterema współpracownikami o przegranym przetargu firmy. Oczywiście Szefowa Pani Agnieszka wszystkim obiecała złote góry i to że znajdzie dla nas miejsce na innych obiektach, znalazła dla jednej osoby zatrudnionej na umowę o pracę z orzeczeniem o niepełnosprawności. Do tego przez ostatnie dwa tygodnie robiłem obowiązki innego pracownika (też od terenu zewnętrznego) plus dwa dni za inną osobę na biurach. Szefowa także obiecała wyższe wynagrodzenie za robotę za dwóch, wczoraj wpłynęła wypłata, normalną za same moje godziny pracy bez żadnej premii, wyższej stawki czy czegokolwiek za wysiłki i bycie dobrym pracownikiem. Stawka za godzinę to 12zł na zleceniu odnawianym z miesiąca na miesiąc. Dowiedziałem się jak u nich wygląda umowa o pracę (na najniższą krajową, reszta jako umowa o dzieło) na którą zresztą nikt nie może liczyć bez orzeczenia. Nie wiem jak z innymi ale radzę Panią Agnieszkę omijać szerokim łukiem, obiekty ma na (ul.Domaniewskiej, Cybernetyki i gdzieś w Pruszkowie).

Bożena
@Lazarus

Na forum GoWork.pl każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, a zadaniem innych, jest uszanowanie go. Serdecznie Ci zatem dziękuję za tę, merytoryczną i wyczerpującą, opinię o CLEANER jako pracodawcy. Następnym razem pamiętaj tylko, iż nie posługujemy się tu danymi osobowymi innych pracowników tej firmy. Skoro obiecano Ci po pewnym czasie umowę o pracę, to oczywiście powinieneś ją otrzymać. A nie myślałeś, by zwrócić się z tym problemem do jeszcze wyżej postawionej osoby w hierarchii firmy?

Lazarus
@Bożena

Nie myślałem żeby się do kogoś z tym zwracać, wykonałem jedynie telefon do szefowej po fakcie niestety nic nie dał bo ta uważała że robiłem czynności innego pracownika w swoich godzinach pracy tak więc do (usunięte przez administratora) taki układ skoro obiecała premię za te czynności. Imię to nie dane osobowe, nie ujawniam nazwiska a ktoś kto na nią trafi będzie wiedział żeby uważać.

Lidia
@Lazarus

Skoro dzwoniłeś w tej sprawie do Szefowej i nie przyniosło to żadnego skutku, to powinieneś - jak zasugerowano wcześniej - poprosić o radę jeszcze wyżej usytuowaną osobę. Jeśli możesz, to powiedz coś jeszcze o ogólnych warunkach pracy w CLEANER. Firma zapewnia ubezpieczenie pracownikom?

BylemWiem

Totalnie (usunięte przez administratora)pazery takie na pieniadze ze szkoda gadać .Pracujac na myjni latem jest w miare ok a jak juz zima przyjdzie każą siedzieć pracownikom za 3zl na h rozumiecie 3 zl na godzinę .Nie dbają o pracowników wcale prezesowie tej firmy maja gdzieś pracownikow licza sie tylko pieniadze.Moze o wielu rzeczach nie wiedza to druga sprawa.zadnej podwyżki nic nawet dla osob które pracuja po kilka lat.Podwyzki to moze i sa dla kierowników którzy niby staraja sie bysmy my tez mieli (usunięte przez administratora) prawda mysla tylko o sobie .

Janusz
@BylemWiem

Skoro w okresie zimowym zarobki są tak niskie (aż trudno w to uwierzyć), to zastanawia mnie, czy w trakcie godzin pracy wykonujecie w ogóle jakieś czynności? Twój wpis bardzo mnie poruszył, dlatego chciałbym, abyś uzasadniła go w sposób bardziej szczegółowy.

BylemWiem
@Janusz

Zima kiedy sa dni bardzo zimne albo kiedy pada i zdarza sie tak ze nie ma aut albo jest ich naprawdę mało to mamy płacone 3 zl czyli to wychodzi na 7 h siedzenia i czekania na klienta 21 zl

Zadowolona

Czytam wszystkie wpisy i jestem w szoku. Pracuje już dość długo w firmie ,ale nie dam powiedzieć o Cleaner nic złego. Praca super dla ludzi ,którzy chcą pracować, a nie ściemniać. Wyplata na czas , nigdy nie oszukali mnie nawet na złotówkę. Pomoc od strony Kierownika i nie tylko jak potrzeba to i od Dyrekcji.Ja mam 25 lat pracy ,ale jeszcze nigdy nie trafiłam na tak solidna firmę. Mój kierownik jest młodym człowiekiem ,ale ma tak super podejście do ludzi , jeszcze nigdy się z tym nie spotkałam..Zawsze służy radom i pomocą . Wszystkim polecam ta firmę. To kłamstwa umowa o dzieło podpisywana jest przed podjęciem pracy ,nigdy nie zdarzyło się ,ze pracownik podjął prace i pracował bez umowy. A co do atmosfery w pracy jest super ,każdy ma swój zakres obowiązków i wystarczy je wypełniać .Kierownik zawsze broni swoich pracowników i służy radom ,nawet jak potrzeba to pomaga, mój tak robi. Wszystkim polecam ta firm, na pewno się nie zawiedziecie..

Tak17Nie
Marysia
@Zadowolona

To na dobrego Kierownika trafiłaś,bo ja o swoim tego nie mogę powiedzieć,brak szacunku do pracowników,wulgarnie się odzywa ,zarobki śmieszne,brak podwyżek dla pracowników od lat.

Tak7Nie

Tylko że Pani Katarzyna zajmuje się marketingiem i stacjonuje na Kościuszki. Na Telefonicznej znajduje się zarząd firmy, dyrektor działu operacyjnego, księgowość rekrutacja kadry.

Franciszek

Przypominam Ci, że nie można na forum publicznym Gowork.pl podawać danych osobowych innych osób. Ktoś wcześniej pisał o tym, że w firmie są przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Mogłabyś napisać, czy takie osoby mają odpowiednio przygotowane stanowisko i udogodnienia wynikające ze stopnia orzeczenia? Liczę, że mi dopowiesz.

Senama

Umowa o pracę dla niepelnosprawnych. Najniższa krajowa. Żeby mieć sprawny sprzęt trzeba być pierwszym na stanowisku pracy i pozbierać go z wózków innych pracowników . Stelaże do mopa trzeba samemu naprawić jesli sie da a jak nie to skleic taśma. Wyciskarki zacięte. Apteczki brak choć L4 grozi zwolnieniem z pracy. UNŻ każą zglaszac 3 dni wczesniej. Przelozony sam wyznacza ile dni urlopu mozna wykorzystać choć np pracownik sam chce rozplanowac wakacje zaoszczedzic choc 1 dzien na późniejszy termin. 40 kilowe smieci kaza nosic w rece lub rozsypac na 2 worki a potem kaza oszczedzac kazdy worek. Płynów brak moze czasami choc sa wymagania by np umyc lustra. Nie wolno wyjsc do toalety bo strasza zwolnieniem. Osoby niepelnosprawne sa poniżanie ze wzgledu na swoja chorobe. Kierownik w poznaniu nie orientuje sie czy jest ZFRON i odsyla do łodzi. telefon sluzbowy sluzy do zastraszania przez przelozonego wiec jak firma wynajmujaca cleaner dzwoni w waznej sprawie nikt go po prostu nie odbiera. Problem stanowią popekane szufelki przez które przelatuja śmieci. Spreje zapachowe do toalet pozostawiaja wiele do życzenia a utrzymują sie 3 dni. Mimo szczerych checi pracowanikow i mimo ich umiejetnosci atmosfera fatalna.

były pracownik

Witam (usunięte przez administratora). Umowa o pracę oczywiście jest ale na najniższą krajową i nie ma mowy o wyższej stawce . Inne pieniądze albo pod stołem albo jak jesteś osobą niepełnosprawną to z ZFRON-u ale nie za dużo bo nie starczy na inne rzeczy . Co i tak dla mnie jest śmieszne bo to zakład pracy chronionej a pieniądze dostają od Państwa . Idziesz do prezesa porozmawiać o podwyżce przysłowiowych 100 zł bo dajesz z siebie naprawdę dużo i chciało by się zostać choć trochę docenionym a w zamian otrzymujesz informacje że spóźniasz się 5 min do pracy ale że siedzisz 30 min dłużej bo musisz skończyć robotę to już tego nie widać albo pracujesz w domu po godzinach . Nadgodziny w tej firmie nie istnieją .(usunięte przez administratora) Nie docenianie pracowników to standard w tej firmie .(usunięte przez administratora)

Cola
 Rekomendacja

Pracuje od jakiegos czasu w tej firmie na myjni .Nie jestem zbyt zadowolony z tej pracy z tego wzgledu ze kiedy nie ma samochodow do mycia to siedzimy i zarabiamy marne 3 zl /h takze jak zdarzaja sie kiepskie miesiące to na miesiac mozesz zarobic 600/700 zl smieszne troszkę ale prawdziwe .Brak umow na pelny etat .A z jakiego wzgledu, bo wtedy podatku nie musza płacić takiego wysokiego ...... Takie wykorzystywanie ludzi bez szkół i doswiadczenia zawodowego by chceli zebysmy najlepiej za darmo pracowali .Dajcie ludzia cos wiecej możliwość jakiegos awansu wyższe zarobki .Nie polecam pracy w tej firmie .chyba ze chcesz sobie dorobic

Tak3Nie

Olga

Nie zgadzam się z tymi opiniami. Dla mnie to dobra firma ale ja staram się dobrze pracować.

Tak3Nie1
żeczywistość

nie polecam . stwierdzone przez czas pracy .

Zostaw opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CLEANER SP. Z O.O.