Opinie o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Poszukujemy osób do sprzątania wnętrz oraz terenów zewnętrznych

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

BylemWiem

Totalnie (usunięte przez administratora)pazery takie na pieniadze ze szkoda gadać .Pracujac na myjni latem jest w miare ok a jak juz zima przyjdzie każą siedzieć pracownikom za 3zl na h rozumiecie 3 zl na godzinę .Nie dbają o pracowników wcale prezesowie tej firmy maja gdzieś pracownikow licza sie tylko pieniadze.Moze o wielu rzeczach nie wiedza to druga sprawa.zadnej podwyżki nic nawet dla osob które pracuja po kilka lat.Podwyzki to moze i sa dla kierowników którzy niby staraja sie bysmy my tez mieli (usunięte przez administratora) prawda mysla tylko o sobie .

Janusz
@BylemWiem

Skoro w okresie zimowym zarobki są tak niskie (aż trudno w to uwierzyć), to zastanawia mnie, czy w trakcie godzin pracy wykonujecie w ogóle jakieś czynności? Twój wpis bardzo mnie poruszył, dlatego chciałbym, abyś uzasadniła go w sposób bardziej szczegółowy.

BylemWiem
@Janusz

Zima kiedy sa dni bardzo zimne albo kiedy pada i zdarza sie tak ze nie ma aut albo jest ich naprawdę mało to mamy płacone 3 zl czyli to wychodzi na 7 h siedzenia i czekania na klienta 21 zl

Zadowolona

Czytam wszystkie wpisy i jestem w szoku. Pracuje już dość długo w firmie ,ale nie dam powiedzieć o Cleaner nic złego. Praca super dla ludzi ,którzy chcą pracować, a nie ściemniać. Wyplata na czas , nigdy nie oszukali mnie nawet na złotówkę. Pomoc od strony Kierownika i nie tylko jak potrzeba to i od Dyrekcji.Ja mam 25 lat pracy ,ale jeszcze nigdy nie trafiłam na tak solidna firmę. Mój kierownik jest młodym człowiekiem ,ale ma tak super podejście do ludzi , jeszcze nigdy się z tym nie spotkałam..Zawsze służy radom i pomocą . Wszystkim polecam ta firmę. To kłamstwa umowa o dzieło podpisywana jest przed podjęciem pracy ,nigdy nie zdarzyło się ,ze pracownik podjął prace i pracował bez umowy. A co do atmosfery w pracy jest super ,każdy ma swój zakres obowiązków i wystarczy je wypełniać .Kierownik zawsze broni swoich pracowników i służy radom ,nawet jak potrzeba to pomaga, mój tak robi. Wszystkim polecam ta firm, na pewno się nie zawiedziecie..

Marysia
@Zadowolona

To na dobrego Kierownika trafiłaś,bo ja o swoim tego nie mogę powiedzieć,brak szacunku do pracowników,wulgarnie się odzywa ,zarobki śmieszne,brak podwyżek dla pracowników od lat.

Tylko że Pani Katarzyna zajmuje się marketingiem i stacjonuje na Kościuszki. Na Telefonicznej znajduje się zarząd firmy, dyrektor działu operacyjnego, księgowość rekrutacja kadry.

Franciszek

Przypominam Ci, że nie można na forum publicznym Gowork.pl podawać danych osobowych innych osób. Ktoś wcześniej pisał o tym, że w firmie są przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Mogłabyś napisać, czy takie osoby mają odpowiednio przygotowane stanowisko i udogodnienia wynikające ze stopnia orzeczenia? Liczę, że mi dopowiesz.

Senama

Umowa o pracę dla niepelnosprawnych. Najniższa krajowa. Żeby mieć sprawny sprzęt trzeba być pierwszym na stanowisku pracy i pozbierać go z wózków innych pracowników . Stelaże do mopa trzeba samemu naprawić jesli sie da a jak nie to skleic taśma. Wyciskarki zacięte. Apteczki brak choć L4 grozi zwolnieniem z pracy. UNŻ każą zglaszac 3 dni wczesniej. Przelozony sam wyznacza ile dni urlopu mozna wykorzystać choć np pracownik sam chce rozplanowac wakacje zaoszczedzic choc 1 dzien na późniejszy termin. 40 kilowe smieci kaza nosic w rece lub rozsypac na 2 worki a potem kaza oszczedzac kazdy worek. Płynów brak moze czasami choc sa wymagania by np umyc lustra. Nie wolno wyjsc do toalety bo strasza zwolnieniem. Osoby niepelnosprawne sa poniżanie ze wzgledu na swoja chorobe. Kierownik w poznaniu nie orientuje sie czy jest ZFRON i odsyla do łodzi. telefon sluzbowy sluzy do zastraszania przez przelozonego wiec jak firma wynajmujaca cleaner dzwoni w waznej sprawie nikt go po prostu nie odbiera. Problem stanowią popekane szufelki przez które przelatuja śmieci. Spreje zapachowe do toalet pozostawiaja wiele do życzenia a utrzymują sie 3 dni. Mimo szczerych checi pracowanikow i mimo ich umiejetnosci atmosfera fatalna.

Witam (usunięte przez administratora). Umowa o pracę oczywiście jest ale na najniższą krajową i nie ma mowy o wyższej stawce . Inne pieniądze albo pod stołem albo jak jesteś osobą niepełnosprawną to z ZFRON-u ale nie za dużo bo nie starczy na inne rzeczy . Co i tak dla mnie jest śmieszne bo to zakład pracy chronionej a pieniądze dostają od Państwa . Idziesz do prezesa porozmawiać o podwyżce przysłowiowych 100 zł bo dajesz z siebie naprawdę dużo i chciało by się zostać choć trochę docenionym a w zamian otrzymujesz informacje że spóźniasz się 5 min do pracy ale że siedzisz 30 min dłużej bo musisz skończyć robotę to już tego nie widać albo pracujesz w domu po godzinach . Nadgodziny w tej firmie nie istnieją .(usunięte przez administratora) Nie docenianie pracowników to standard w tej firmie .(usunięte przez administratora)

Firma CLEANER SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Cola

Pracuje od jakiegos czasu w tej firmie na myjni .Nie jestem zbyt zadowolony z tej pracy z tego wzgledu ze kiedy nie ma samochodow do mycia to siedzimy i zarabiamy marne 3 zl /h takze jak zdarzaja sie kiepskie miesiące to na miesiac mozesz zarobic 600/700 zl smieszne troszkę ale prawdziwe .Brak umow na pelny etat .A z jakiego wzgledu, bo wtedy podatku nie musza płacić takiego wysokiego ...... Takie wykorzystywanie ludzi bez szkół i doswiadczenia zawodowego by chceli zebysmy najlepiej za darmo pracowali .Dajcie ludzia cos wiecej możliwość jakiegos awansu wyższe zarobki .Nie polecam pracy w tej firmie .chyba ze chcesz sobie dorobic

Olga

Nie zgadzam się z tymi opiniami. Dla mnie to dobra firma ale ja staram się dobrze pracować.

żeczywistość

nie polecam . stwierdzone przez czas pracy .

d

Pracuję już ponad 1,5 roku, patrząc na doświadczenia z innych firm sprzątających ( w moim dorobku 3) absolutnie nie mogę powiedzieć złego słowa. Fajna atmosfera, fajni ludzie, przełożeni doceniają ciężką i dobrze wykonaną pracę. W firmie pracuje mnóstwo ludzi z co no najmniej kilkunastoletnim stażem i też są bardzo zadowoleni. Zawsze znajdą się niezadowoleni, tylko szkoda że czasami mocno w złości koloryzują rzeczywistość.

nie polecam
@d

bieli pani bo ma w tym cel dlaczego tylko z grupą są zatrudnienia - grupa to ograniczona zdolność do pracy takie osoby są pod ochrona -a nie ciężką pracę mam na myśli utajniony akord ja w okularach mam problem co mam widzieć CUD jak nie widzę ograniczenie też jest co za h 10 zł. to u was normalne .Co do atmosfera tak się widzi jak się piszę a nie jest się w niej oszukujecie stwarzacie sztuczną sytuację bo macie w tym cel znajduje się firma w polu 1 na h jest autobus wiocha .ale na wsi jest szacunek tu brak nikomu nie polecam chyba że chce izolację życia .

nie polecam .

ostrzegam nie polecam pracują ludzie z grupą inwalidzką 0 szacunku jako sprzataczka musialam od 6 rano posprzatać 3 szatnie pracownicze po 200 m.w tym łazienki razem 600 m2 do godz.9 rano na drugi dzien zostałam zwolniona powód że nie dokładnie jest ?ale rzeczywistość wróciła dziewczyna z zwolnienia -czyli nie ma miejsca pracy teraz mam problem jak dostać swoje pieniadze przepracowane w pocie bo pani brygadzistka nie palaci, a szefowej numer brak zasięgu NIE POLECAM .SZKODA CZASU ZDROWIA pozdrawiam

Sylwia

Pracowałam w Firmie Cleaner na obiekcie Selgros od 1.02.2016 do 30.04.2016 pracuje tam taki (usunięte przez administratora) bez przerwy były jakieś wezwania a to ktoś proszek rozsypał a to butelka od wina i napoju była potłuczona a to jeszcze to posprzątać trzeba było jak było coś na chemii na napojach czy alkoholach rozlane to faceci musieli maszyną czyszczącą jeździć (usunięte przez administratora) za mną łaził śledził mnie osaczał jak moja koleżanka była na chorobowym to zadzwoniłam z telefonu komórkowego do kolegii a przy napojach szło zamiatałam to kierownik Hali do mnie tekst żebym nie gadała przez telefon później jak byłam na napojach postrzątać rozbite szło czepiał się co tak późno mało tego chciał wiedzieć moje nazwisko to się na niego tak wydarłam że wszystkie Działy mnie na Selgrosie słyszały i wpadłam też w histerie pociełam nożyczkami żyły i byłam zdenerwowana bardzo

rozbawiona

ha ha ha. Te wszystkie pozytywne wpisy to pracownicy biura. Ile Cleaner płaci za Public Relations (pi-ar).

Agnieszka

@nowy, a jak oceniasz nastrój panujący w firmie? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Czy warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Jaki typ umowy jest oferowany pracownikom? A może jako zatrudniony w CLEANER orientujesz się, czy są otwarte obecnie jakieś rekrutacje?

nowy

ja pracuje w firmie od 5 miesiecy i co najwazniejsze to placa na czas, nigdy nie bylo nawet dnia spoznienia. kierownik tez jest ok. zwiedzilem juz kilka firm sprzatajacych ale mysle ze tutaj zostane na dluzej.

Agnieszka

@Paweł, a co w takim razie mógłbyś powiedzieć na temat pracy w CLEANER? Jak atmosfera w firmie? Czy warunki, które oferuje ten pracodawca, są dla Ciebie satysfakcjonujące? @Cezary, jesteś zainteresowany pracą w CLEANER? Aplikowałeś już? @Agata, wypowiadając się na forum, pamiętaj proszę o przestrzeganiu naszego regulaminu. Zachęcam do przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin

Cezary

Zastanawiam się o co chodzi? Wiem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

@Cezary

Może i krótko pracuję bo dopiero 7 miesiąc ale nie mogę powiedzieć złego sowa na firme.

Agnieszka

@Zadowolona, dziękujemy za Twoją obszerną opinię. Będzie ona na pewno bardzo ważna dla osób poszukujących informacji o pracy w CLEANER SP. Z O.O. Czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? @Marysia, czy próbowałaś zgłaszać to komuś wyżej? Może to tylko kwestia nieodpowiedniej osoby na nieodpowiednim miejscu :)

Agata
@Agnieszka

@Agnieszka a może to kwestia tego, że firma Cleaner to (usunięte przez administratora)

Oszukana

Pracowałam jako sprzątaczka w tej firmie miesiąc za darmo. Kierowniczka po miesiącu po prostu powiedziała, by nie przychodzić do roboty. Miałam mieć umowę o dzieło, nie dostałam nic. Uważajcie na tych oszustów! Nie dajcie się wrobić! Atmosfera pracy okropna, wyzysk na całego.

@Oszukana

Prosimy o podanie imienia, nazwiska i danych Kierownika pod którego Pani podlegała. Nie ma takiej możliwości, żeby firma nie wypłaciła wynagrodzenia, chcielibyśmy sytuację wyjaśnić. Proszę pamiętać, że bezpodstawne oskarżenia są karalne.

byly pracownik
@Ania

jak mniemam nazwisko tego pana będzie uwzględnione w sadzie pracy. i dobrze. pewnie jeszcze kilka innych nazwisk wyjdzie na jaw.

nowa
@byly pracownik

Nie straszcie wiadomo że nie można podać nazwiska, administrator portalu od razu usunie wpis. Skoro pracujecie w Cleanerze i jest wam tak dobrze, to spytam ile zarabiacie i kiedy mieliście ostatnią podwyżkę?

dbaranska

Witam pracuję w firmie Cleaner prawie pół roku jako kierownik obiektów , to nie jest moja pierwsza praca w firmie sprzątającej jest to trzecia moja firma i powiem jestem mega zadowolona wszystko jest przejrzyste i jasne atmosfera w pracy ok , dzwoniąc z problemem nie ma mowy o krzykach i wyzywaniu tylko każdy zastanawia się jak ci pomóż nie zostaje się samemu z problem wizyty przełożonych na regionie to też czysta przyjemność pensje pracowników wypłacane w czasie a nawet przed czasem .

@dbaranska

pani"kierownik" daj już sobie lepiej spokoj. robisz tylko "dobra mine,do zlej gry" miej szacunek chociaż dla siebie,skoro nie masz dla biednych,zapracowanych POLAKOW.

Agnieszka

Zobaczcie co oferuje Wam firma! http://cleaner.com.pl/praca/ Gwarantują między innymi terminową płatność wynagrodzenia oraz możliwość korzystania z ZFRON.

@Agnieszka

oferuje!!! tak,oferuje!!! i tyle .później sa już tylko "schody"

Własnie weszłam na stronę i czytam opinie o firmie,pracowałam kiedyś w Cleaner i dziwią mnie te wpisy. Atmosfera w firmie super, jeżeli jest jakiś problem ,zawsze służą pomocą,pieniądze na czas ,umowa od razu do reki. Własnie znów podali mi rękę ,oczywiście Kierownik i znów jestem ich pracownikiem. Zycze aby dalej byli tak wspaniałymi ludźmi jak są teraz.

byly pracownik

a to jest pani w bledzie,albo udaje glupia. firma oszukuje. co innego mowia ,zatrudniając pracownika,a co innego wychodzi ''w praniu''. czekam na umowę już miesiąc. a to karalne. czeka ich inspekcja i sad pracy.pozdrawiam wszystkich ,którzy kryja oszustow!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w CLEANER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CLEANER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEANER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLEANER SP. Z O.O.