CLEANER SP. Z O.O.

Adres: Piotrkowska 209 lok. 4, 90-451 Łódź

NIP: 7251840586 KRS: 0000125926

CLEANER SP. Z O.O.

Opinie o CLEANER SP. Z O.O.

mania

Tak i owszem dają wszystkie narzędzia do pracy oraz umowę o pracę. Nawet obiecają Ci premię za zatrudnianie niepełnosprawnych którą możesz otrzymywać co kwartał ale w rzeczywistości dostaniesz raz na pół roku i nie wiadomo jeszcze czy całą. Wyliczaniem premii zajmuje się dyrektor operacyjny który wylicza według swojego "widzi misie". Atmosfera w pracy jest okropna, jako kierownik będziesz musiał współpracować z kadrami, nie załatwisz nic co obiecasz pracownikom. Zastanów się czy chcesz pracować w tej firmie na stanowisku koordynatora ds. obiektów. Jeszcze jedno firmą rządzi dwóch prezesów-współwłaścicieli, każdy ma inne zdanie. Nie wiadomo którego słuchać o ile są w firmie, bo rzadko można ich zastać. Nawet gdy dla firmy załatwisz kontrakt, potrafią nie przyjechać na umówione spotkanie z kontrahentem. Pozdrawiam

zuza

Bzdura. Jest to firma oszukująca pracowników. Nie dają do ręki umowy o dzieło, trzeba się koniecznie przypominać. Poza tym nie zapłacili mi za dwa dni pracy, koordynator powiedział że to było szkolenie. W ten sposób cwaniakują i wykorzystują niewinnych ludzi. Płacą marnie bo 6 zł za godzinę. Pozdro

kolo

ja pracuę w tej firmie i jestem zadowolony z wykonywanej pracy ale jak będzie z wynagrodzeniem to się dopiero okaże napiszę coś jak otrzymam pieniądze.

Ira

nikomu nie polecam a nawet nie życzę pracy w tej firmie. Z taką pogardą dla człowieka nie spotkałam się nigdzie, tylko w tej firmie. Przeczytałam wszystkie opinie i stwierdzam, że ta firma w każdym mieście działa tak samo. Umowy o pracę tylko dla osób z grupą, pozostali tylko umowy o dzieło płacone przez inną firmę ale o tym dowiadujesz się wtedy kiedy uda Ci się wyegzekwować umowę. Płacą takie stawki że wstyd pisać. Premii wcale nie ma, chociaż ręce byś sobie urobił do łokci. W okresie letnim nie dają nawet pół litra wody na miesiąc, w myśl zasady radź sobie sam. Nie mogę pojąć jak taka firma może funkcjonować na rynku. Mam tylko cichą nadzieję, że teraz się to zmieni.

Były

Witam wszystkich których pracowali w tej w złodziejskie firmie CLEANER. Pracowałem u nich na umowe o prace a jaki wyzysk za takie śmieszne pieniądze bez premi bez niczego.Kazali mi sie zwolnić za porozumienie stron z mojej winy a teraz kur**** nie mam nic ani kuroniówki pracowało sie po 14 godz dziennie 12 i na dodatek z grupą inwalidzką choruje na nadciśnienie tętnicze i padaczke mam.Ile razy żle sie czułem w czasie pracy i kazano mi robić.

Niunia
@Były 03.08.2015 16:29

Ja pracowalam 5dni i mi wypowedzieli umowe i umowy do tej pory nie mam

ryba

muj brat cioteczny pracuje tam od ponad roku. podobno jest tak jak wszędzie czyli pracujesz uczciwie to dostajesz kase. leni nie trzmyają. ale on nie słyszał że ktoś miesiąc za darmo robił. może to jakiś pomysł dyrektora. podobno go wywalili na wszystkich świentych. ja zgłosiłam się do sprzątania jeszcze przed choinką to powiedzieli że się skontaktują już po nowym roku. byłam też w Inwemeze ale tam bez inwalidztwa nie ma roboty.

były pracownik

Pracowałem w tej firmie wiele lat. Zatrudniają albo na umowy śmieciowe albo na najniższą średnią krajową. Jeśli zasługujesz na więcej to wypłacają ale .... (wiadomo jak ;)). Klub bilardowy to kiedyś własność Cleanera, teraz to chyba byłego ochroniarza :). Nie polecam tej firmy, wyzysk a jak się nie podoba to wypad. Zero szkoleń, zero premii tylko wyzysk.

klik

pracując w firmie cleaner na umowe o dzieło skąd mieliście przelew wynagrodzenia?ja dostałam przelew z jakiegoś klubu bilardowego.Umowy o dzieło nie mam,podpisałam niby ale jej nie dostałam.A teraz dostałam wypłatę z umowy o dzieło ale nie z cleanera tylko j.w napisałam z klubu bilardowego.Zresztą nie tylko ja,moi znajomi,którzy pracowali na umowę o dzieło w tym samym miejscu również wynagrodzenie dostali z klubu bilardowego.

Zostaw opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLEANER SP. Z O.O.