Opinie o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Poszukujemy osób do sprzątania wnętrz oraz terenów zewnętrznych

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Magda

Nie polecam tej firmy . (usunięte przez administratora) człowiek tyrał bez zwolnień lekarskich. Gdy skończyła się umowa o pracę na czas określony podziękowali a brakowało parę miesięcy do emerytury

@Magda

naprawdę?? ale żenada. bardzo współczuje takiej sytuacji ale z drugiej strony ten ktoś jest sam sobie winny, trzeba było iść na chorobowe bez skrupułów.

Ona
@Edyta

Dokładnie tak jest

Magdalena
@Ona

Jakoś trudno mi uwierzyć w to całe chamstwo, przecież na pewno zdają sobie sprawę, że w takiej sytuacji to opinia zszargana byłaby totalnie. :/ Ale nawet jeśli zabraknie tych powiedzmy 3 miesięcy do tej całej emerytury to ile jest się na tym stratnym? I nie ma jakiegoś prawa, który by chronił emerytów właśnie od takich sytuacji przypadkiem?

persona

Witam . Chciałbym zapytać jak pracuje się w dziale handlowym. Chodzi mi o ogólne warunki zatrudnienia . Narzędzia do pracy itd. Pozdrawiam

Czy firma CLEANER SP. Z O.O. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Karo

Tak, oddzwaniają.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie CLEANER SP. Z O.O. jako Osoba Sprzątająca. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Angelika

Pracuje w tej firmie po prawie dwóch latach dostałam skierowanie na badania o umowę o pracę i tu bym cliner stracił obiekt i co nici z umowy i nici z pracy

Firma CLEANER SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Leszek

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) Pani kierownik P..na to porażka nic nie ogarnia, 0 kontaktu i kłamie na każdym kroku. Chcą aby ktoś pracował na czarno, bez opłacanego ubezpieczenia a gdy się sprzeciwisz to rozwiązują umowę, której nie dali... Dają puste dokumenty do podpisania, które nie wiadomo do kogo później trafią. Grafiku nikt nie ogarnia, jeden dzień tak, drugie dzień tak.. (usunięte przez administratora) Soboty pracujące za darmo! Jeżeli chcecie mieć dobrą i stabilną prace to nie to tej firmy.

Prawda potwierdzam

Żaneta

Podobna sytuacja z P. Maria w Warszawie w Al. Jerozolimskich , MASAKRA ta firma

Angelika
@Leszek

Zgadzam się z tym panem (usunięte przez administratora) którzy żerują na ludziach z grupą żenada obiecali mi umowę po czym zmienili zdanie bo stracili obiekt

Nie polecam tej firmy .

@Anonim

Dlaczego? Wiem że wiele da się wyczytać z pozostałych opinii ale możesz masz coś więcej do dodania? Każda opinia się liczy :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CLEANER SP. Z O.O.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

była pracownica

Najlepiej zadzwonić bezpośrednio do rekrutacji. Jesli mają wolny etat, to od razu poproszą cię na rozmowę i dają odpowiedź.

@była pracownica

Czyli szybko działają, super, mi też zależy na czasie :) A można wiedzieć czemu już nie pracujesz?

Olx19999

Graniczna 60 Pani M brak jakichkolwiek kompetencji traktowanie pracownika jak przedmiot chodź sama jest takim samym pracownikiem w dodatku wykorzystuje swoją pozycję w firmie do manipulacji ludźmi kiedy ty jesteś hory telefony się używają pytania kiedy będziesz w pracy pojawiają się kilka razy dziennie czy to SMS czy telefon Uważam że jest po prostu (usunięte przez administratora) Rotacja pracowników jest ogromna ludzie po prostu z nią nie wytrzymują nie polecam naprawdę da się znaleźć inna firmę w tym zawodzie za te same lub lepsze pieniądze z normalna atmosfera

Najgorsza firma jaka może być, zatrudniają osoby pijące które potrafią przychodzić do pracy pijane i przymykać na to oko. Jeśli Ty zachorujesz to dla ciebie nie ma zrozumienia. Osoba pod wpływem wybielana przez brygadzistów i kierowników.

kenny

banda amatorów, w magazynie pracuja ludzie, ktorzy prysznica nie widzieli od conajmniej kilku miesiecy, nawet polacy maja problem z uzywaniem jezyka polskiego, a wyplata dociera z opoznieniem, pomimo obietnic, ze przelew zostanie wyslany w odpowiednim terminie

aga
@kenny

wypłaty są zawsze na czas nie zdarzyło się żeby wpływ na konto nie był 10

kamil
@kenny

to chyba nie dotyczy firmy CLEANER bo ta nie ma magazynów, a pensja zawsze jest na 10-tego każdego miesiąca, chyba ze ktoś życzy sobie przekaz pocztowy

Ta firma to daje wiele do życzenia... zatrudniają pracowników którzy przychodzą pijani do pracy i ułaskawiają za nieobecność, osoba która jest na chorobowym nie widza sensu współpracy za przykładowy 3 zwolnienia lekarskie w ciągu miesiąca na 1 dzień... Kierownictwo nic nie ogarnia, puste dokumenty wręczają, nie wywiązują się z kodeksu pracy oraz prawa pracownika Stosują mobbing

Jak długo czekaliście na odzew z CLEANER SP. Z O.O.? Oddzwaniają zawsze?

Daj sobie z ta firma spokoj, jedno wielkie nieporozumienie.

Odzywają się jednak proponuje sobie odpuścić ta firmę. Jedno wielkie nieporozumienie.

była pracownica

Pracowałam w łodzi na Selgrosie kierownik pan Malicki ciągle łaził mi za tyłkiem 24 godziny na dobę jakby mnie osaczał obserwował koordynator był jedynie fajny

Cleaner
@była pracownica

Dzień dobry, W naszych szeregach nie było kierownika o nazwisku Malicki.

Waldemar

Pracowałem tam w 2018-2019. Było OK, ale jak zawsze mogło być lepiej.

Wanda
@Waldemar

A co rozumiesz przez stwierdzenie, że było okej? Jakie mógłbyś wymienić plusy i minusy pracy w CLEANER? I co według Ciebie mogło być lepiej? Daj proszę znać.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CLEANER SP. Z O.O.?

Na jakie stanowisko?

honda

Oj,ale się naczytałam, ja myślałam ,że firma spoko,a tu zonk, po trzech latach pracy jako sprzątaczka ,praktycznie nie bywałam na L-4, urlopu niewykorzystany, zastępstwa za zastępstwami, praktycznie zero życia rodzinnego., firma mi podziękowała za współpracę. A dlaczego???????????????? Dla mnie byłaby trzecia umowa o pracę,niestety nie zatrudniają na czas nieokreślony. I jeszcze moja koordynatorka p.Kasia,masakra, wykorzystuje na maksa, , Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wytrwałości , Honorata

Sarenka

Dzień dobry! Czy ktoś pracujący w tej firmie korzystał z funduszu socjalnego? Co firma do zaoferowania ? Czy ma wczasy pod gruszą?

@Sarenka

Zapytaj kierownika ,jeśli masz grupę drugą to za przejazdy dostaniesz. Natomiast nic poza ,za urlop płacą . Ale nie mają nic do zaoferowania dodatkowo dla pracownika. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna

Sarenka
@Kasia

Dziękuję bardzo ????

Karola
@Sarenka

Nie ma wczasów pod gruszą ale osoby z grupą mają wiele benefitów takich jak ulgowa migawka, dofinansowanie do leków, sanatorium, sprzętu rehabilitacyjnego oraz turnusów rehabilitacyjnych.

Katarzyna

Dobrze,że Pani jest zadowolona.Nie kazdy ma dobrego i ogarniętego logistycznie kierownika.pozdr

MieleKsawerow

A ja jestem bardzo zadowolona . Nasz kierownik interesuje się nami. A wszystko zależy od ekipy czy jest zgrana czy nie

Czy pracownicy w CLEANER SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Katarzyna

Dogadają jak zwerbować ludzi ,oszukać i wykorzystać I udawać ,że jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w CLEANER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CLEANER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEANER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLEANER SP. Z O.O.