Długi Stół Agencja Cateringowo-Artystyczna Krystian Waganiak

Łódź

Opinie o Długi Stół Agencja Cateringowo-Artystyczna Krystian Waganiak

Macin i Magda

Polecamy tę firmę naprawdę z całego serca jedzenie wyśmienite, obsługa bezszelestna , dekoracje nowoczesne

Sławomir K

Firma godna zaufaniu, obsługa perfekcyjna, jedzenie wyśmienite. Polecam z czystym sumieniem tę firmę

Marcin Słodak

Firma godna poleceniu. Fachowa i profesjoinalna obsługa. Jedzenie wyśmienite. Cena przystępna

sylwia

zyczliwi ludzie,smaczne i swieze jedzenie,poziom z trendami gastronomicznymi,ciekawe aranzacje i pokazy,firma idaca wciaz naprzod,sprawna organizacja,mile wspomnienia,ceny dostepne nie wygorowane

organizowałem w tej firmie catering wielkanocny dla moich pracowników, jestem bardzo zadowolony jedzenie wyśmienite, obsługa fachowa, firma godna poleceniu daje 6 z wielkim +

Zostaw opinię o Długi Stół Agencja Cateringowo-Artystyczna Krystian Waganiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Długi Stół Agencja Cateringowo-Artystyczna Krystian Waganiak