Opinie o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Romek

Na początku praktyk mydlą oczy że mają wielkie zapotrzebowanie i wezmą każdego kto będzie ogarniał. Po miesiącu argumentem na wywalenie osoby ogarniającej jest "nie mamy teraz odpowiednich projektów, żebyś mógł zostać".... Ręcę opadają, to po co bierzecie na praktyki i robicie nadzieje?.... Polecam iść tam, zdobyć wiedzę od nich, a potem wywiać gdzieś do krk/wawki. Gdzieś gdzie chociaż za taką samą męczarnie dostaniecie coś $$$. No chyba że będziecie mieli farta i znajdziecie się w odpowiednim czasie u nich, to może coś ruszy do przodu...

Łukasz
@Romek

Czytając opinie Romka myśle ze ten człowiek nigdy tu nie pracował. Też zaczynałem od praktyk, pracowałem 3 lata z wszelkimi przywilejami rozmawiania o wynagrodzeniu - zawsze z szacunkiem i merytorycznie. Wyjechałem do UK i jak wrócę (a wrócę ) do Rzeszowa to na bank bede aplikował do PGS. Pozdrowienia dla chłopaków.

Frontowiec

Niestety nie polecam, potrzebują ludzi z umiejętnościami Seniora za wynagrodzenie Juniora. Po miesiącu praktyk nauczyłem się na poziomie dobrym AngularJS v1, testów jednostkowych, Webpacka. Sam przyszedłem z bardzo dobrą wiedzą SASS, HTML/CSS, Responsive Web Design, jQuery. Javascript znałem na poziomie dostatecznym. Jako jeden z niewielu znałem Flexa, nawet wielu pracowników nie orientowało się o co w nim chodzi.... Do tego bardzo dobre umiejętności graficzne (widziałem co tam inni graficy za pensje projektują i się za głowę łapałem...). Byłem na 2 roku studiów dziennych na informatyce - polibuda (więc z choinki się nie urwałem). Niestety nie pozwolili mi nawet zostać miesiąc dłużej, nie wspominając już o żadnych pieniądzach. Powód - nie umiem Angular 2 i React + nie jestem bardzo dobry w angielskim (podczas gdy 60% pracowników w tej firmie mówi bardzo dostatecznie po angielsku, słyszałem na własne uszy podczas wielu daily). Fajna firma, żeby się czegoś nauczyć, ale jeżeli chodzi o szacunek do osoby starającej się to bardzo słabo... Ja tu nie mówię o tym żeby zarabiać 10tys zł za ledwo co znajomość podstaw, ale o tym że nie mówią konkretnie czego danej osobie brakuje w danej technologii i nie dają szansy osobie która ma duży potencjał i w ciągu miesiąca nauczyła się bardzo dużo (nie wspomne o tym że dają szanse osobom słabszym.. chyba tylko po to żeby klepali projekty wewnętrzne aż się ich też pozbędą). To jest IT, a nie praca w McDonaldzie. Początki są trudne, ale na firme obracającą milionami, danie szansy i konkretnych wymagań oraz śmiesznej pensji 1500zł/msc chyba nie jest wyzwaniem... Podczas gdy ma się z niej już jakiś zysk i jest to kwestia czasu kiedy będzie wam dawać przychody 10x większe od jej pensji. Najśmieszniejsze jest to że w wymaganiach na front-end developera piszą jedno, a jak idziesz do nich to oczekują wiedzy jak doświadczony programista z 5 letnim doświadczeniem, mgr inż informatyki za 1500 na rękę... Ludzie ogarnijcie się, bo ja nie jestem pewnie jedyny. Po 2 dniach od odejścia z praktyk dostałem prace zdalną za dużo większe pieniądze niż te o których tutaj piszę. Nie musiałem znać 3 trudnych frameworków JS żeby zarobić podstawową pensje i mieć możliwość rozwoju. Z jednej strony żałuje że nie udało mi się związać z tą firmą bo mógłbym się wiele nauczyć, ale z drugiej strony trzeba szukać ludzi którzy docenią pracownika, a nie pod przykrywką korporacyjnych uśmieszków będą z Ciebie robili jelenia za 1500, a na boku brali za Twoją robotę 10x tyle... Pozdro!

Misio

No jest coraz lepiej i coraz weselej, przynajmniej mi się tak wydaje, więc generalnie nie jest źle tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)
4.1/5 Na podstawie 315 ocen.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)