Opinie o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

3yRT

Bardzo przyjazne warunki pracy, nacisk na rozwój szczególnie w chmurach ostatnio i nie tylko. Dla mnie bardzo OK

NetZX

Pracuje tu dwa lata, mogę polecić to miejsce. Wcześniej byłem na praktykach i spotykałem na uczelniach ludzi z którymi teraz pracuje. Przyzwoici ludzie.

3ciaPraca

Przyjazna firma uswiadomilem sobie na ankiecie po roku jak duzo sie nauczylem, jakie fajne warunki i przyjazne otoczenie. projekty rozne, lepsze i gorsze ale zawsze mozna liczyc na wsparcie od pgsowiczan. polecam 5/6 bo nie placa w bitconach, tak trzymac i do przodu

ławeczka

@Mobitel - oj tak. Bardzo ciekawe projekty. O ile są. Dla pechowców czeka słynna ławeczka - stąd taka rotacja.

Mobitel
@ławeczka

Pitolenie w tym czasie robi sie certy Tj. Aws, oracle czy inne R&D. Ławeczka ogarnij sie to świetny czas... ja polecam.

@Mobitel

Taaak?. Posiedź sobie przez rok bez zajęcia to zobaczysz jak morale "skaczą". Jakieś małe zmiany czasem na produkcję trzeba wrzucić i tyle.

Pete

Bez zajęcia? Możesz sobie facebooka w tym czasie napisać, w technologii jaka ci się zamarzy i jeszcze ci za to zapłacą. Słabe? Taka zła ta ławka?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Regal

To niespotykane miejsce gdzie profesjonalizm, jakość , wyniki i atmosfera pracy idą w parze. Pomocni ludzie. Ponad 5 lat i stałe coś nowego, cloudy to ostatnio konik ale pojawiają się tez inne tematy. Szkoda ze tylko pojedyncze wakaty poda IT

aldi
@Regal

i zarobki dobre senior spokojnie 12- 13k brutto/ m-sc

Nope
@aldi

@aldi - to chyba na palcach jednej ręki takich "seniorów" policzysz Zresztą przy obecnych wewnątrz-firmowych wymaganiach na poziom seniora to nie wiem czy ktokolwiek to spełnia.

Agata

@Testerka rozumiem, że przełożony nie był zadowolony z Twojego odejścia i masz zastrzeżenia co do jego reakcji. Czy jest to coś co często ma miejsce w przypadku pracowników, którzy odchodzą? Piszesz też o starych technologiach i nieciekawej architekturze. Czego Ci w pracy w PGS Software S.A. zabrakło?

Testerka
@Agata

Nie był w ogóle zadowolony z mojego odejścia - przepiękny komentarz dostałam informując o wypowiedzeniu ;) Po takim czymś nigdy w życiu nie wróciłabym do firmy, a jednak dyrektor Rzeszowskiego biura powinien dbać o atmosferę odejścia, bo a nuż może ktoś chciałby kiedyś wrócić? ;) Pracowałam przy projekcie, który oparty był na starych technologiach (stara wersja Javy), żadnych ciekawych narzędzi, których mogłabym używać. Niczego nowego się nie nauczyłam - nie pisano praktycznie w ogóle testów automatycznych, a tego się chciałam nauczyć w PGS i to mi obiecano ;)

szuuuu

Klepalem kody w kilku firmach i po kilku kwartalach w PGS mogę naprawde ze szczerym sumieniem polecic to miejsce do rozwoju i zagoszczenia na dluzej. Nie podzielam negatywych opinii jakie tu czytam, ale co czlowiek to opinia :) Dla mnie mocne strony to kultura pracy, organizaja i ludzkie traktowanie. Pozdro

Testerka

Sama praca nie była zła - fajna atmosfera, było się od kogoś uczyć. Projekt troche nudny, stare technologie, nieciekawa architektura. Ale z chęciami dużo można wyciągnąć. Niektórzy wyżej postawieni (który siedzą w PGS kilka lat) niestety bardzo wysoko noszą głową i myślą, że mogą wszystko. Pożegnanie niestety na wielki minus - obraza majestatu u szefa i nieprzyjemne komentarze rzucane w moją stronę. To bardzo źle świadczy o firmie.

Agata

Na stronie internetowej firmy oraz Facebooku można znaleźć informację o tym, że już niebawem nastąpią przenosiny do nowego biura. Mieliście już okazję je zobaczyć? Jak poprawią się dotychczasowe warunki pracy?

Dedede

A taki test komentarza

D79KRK

Obeserwowlem pgs przez kilka lat i z mojego doswiadczenia w Rzeszowie ale i nie tylko, zaznalem tez Krakowa moge powiedziec ze bardzo profesjonalne podejscei do robienia projektów, zespolow jak i mozliwosci rozwoju trudne do uzyskania w innych softwarehouseach. pracuje tu juz ponad 2lata cenie sobie wlasnie ten ped do stawania sie coraz lepszym w wybranej specjalizzacji, stabilnie i tresciwie

Alara

Ostatnio mocne nastawienie by robić certyfikat za certyfikatem. Szkolenia jakieś są, w większości dla wybranych i po cichu. Tak się nie powinno robić... Od ludzi wymaga się żeby umieli wszystko co jest na rynku... Coraz gorzej zaczyna być. Ostatnio morale w firmie spadły i to bardzo. Szkoda, że nikt tego nie zauważa.

Froncik

Bardzo sympatyczna praca fajni ludzie, jest z kim pogadać i dogadać, bez korporacyjnych dewiacji ale jednocześnie stabilnie i z rozwojem. Tak trzymać.

maniak

Programuje obecnie w dotNet przyjście tu było z perspektywy czasu dobrym zwrotem w mojej karierze. Wady a kto jest bez wad ;) nie, no trudno się doszukać poważnie polecam

4rtafirma

Pracuje w .net tu już 3y i muszę przyznać ze jest cool. Kto chce zaznać normalności, satysfakcji i dobrego klimatu polecam.

Mamut

Prawie 3 latka i nie rezygnuje bo trudno się przyczepić

AyD^^_

@Czarek. Bufonów brak? :D Ciekawe. Mam kompletnie inne doświadczenia w tej kwestii. Otoczka fajna ale niestety HR'y ściemniają. Do PGS aplikowałem (i dostałem się) na stanowisko w technologii X. Po przyjściu do firmy miałem miłe spotkanie podczas którego delikatnie "wymuszono" na mnie przejście na technologię "Y". I wcale nie jest to tegoroczna nowinka - raczej gniot, którym ktoś musi się zająć. Niestety złapałem się na świetny marketing i PR - teraz żałuję.

@AyD^^_

jak dla mnie temat rozmowy z TL - ogarnie. Nie bedziesz musiał w necie odreagowywac. naprawde dla mnie z lepszych firm z mozliwosciaim a troche juz ich widzialem w zyciu

Agata

@Czarekpiszesz, że w PGS Software S.A. można liczyć na rozwój. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy , czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? Na co w tej kwestii mogą liczyć osoby dołączające do firmy?

@Agata

propagowane standardy technologiczne (radar techniczny), lightning talks, worshop'y, podnoszenie w ramach upskills frontend i inne w drodze, clouds - certyfikacja AWS rusza Azure, sa osoby organizujace BigData/spark itp., wyjazdy na konf. tematyczne, 1o1 - fajne, jest budzet na wyjscia zespolowe i pewnie inne o ktorych nie wiem.

Czarek

Jestem zadowolony, pracuje przeszło 2 lata i gorąco polecam. No tak dostaje premie za polecenia a zaproszeni czasem pakiet relokacyjny. Fajna atmosfera, bufonów brak, rozwój i parcie ku nowosciom

zetor

Rekrutacja fajna, troche sie przystresowałem, ale naprawde emocje wyciszyły sie w koncu, przyjemnie. Fajni ludzie i z HR i techniczni, szalenie dobrzy ale jednoczesnie bez zadartego nosa, wszystko po ludzku. Moge byc nie obiektywny bo prace dostałem ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)
4.1/5 Na podstawie 315 ocen.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)