Opinie o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Wkurzony

Ładne panie męczą przez linkedin. I tyle dobrego. Zmarnowali też mój czas. Wyciągają, zapraszają po czym na samej rozmowie nagle ja "stałem" się petentem. Zawracają gitarę. Skoro podałem informację o żądanym wynagrodzeniu i zaprosili to nie powinno to podlegać negocjacjom. To nie ja szukam pracy tylko oni pracownika.

Miron
@Wkurzony

Oj coś czuje że Ci nie poszło, wrzuc luz ;) Może oczekiwania rozminęły się tym jak wypadles, to sie zdarza. Ja zaczynam prace < 2 miesiecy i jak najbardziej rozmowa na wielki PLUS, pelna profeska, WOW, polecam. Praca czas pokaze

JamCi

Nuda. Projekty dwu-trzy osobowe dla turków zlokalizowanych w Niemczech itp.

NY

Ja jestem zadowolony. Doświadczenia w Androidzie komercyjnego nie miałem a dostałem na start prawie 60 zł/h na B2B :D Widocznie taka potrzeba była. Natomiast atmosfera raczej jest bufioniasta.

QAper

Dobre miejsce dla tych co chcą sie rozwijać. Sa tu zapaleńcy, aktywisci jest sie od kogo uczyć i 'normalni'. Tech. I organizacyjnie poziom światowy. Dbałosc o atmosferę pracy. Duzo wizyt obcokrajowcow klientiw. Polecal

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Mobitel

Dobra firma dla ludzi z doświadczeniem powyżej 3-5 lat no i dla technicznych wymiataczy. Przeważnie Ciekawe projekty tylko zagraniczne.

4jav
@Mobitel

Potwierdzam. Ostatnio trafiam do fajnych projektow. Chyba jest klucz w umiejętnościach i dosw, warto wytrzymać. Atmosfera świetna, projekty różne, lider ciągnie za uszy ;) fajny PM i techlead.

Stefan

polecam, wszystko jak należy. Nie znam miejsca gdzie można nauczyć sie wiecej.

SĘP

Muszą zatrudniać bo połowa firmy uciekła im do G2A :D

Melon
@SĘP

g2a to napewno po za moim zainteresowaniem, wszyscy juz mówią ze 'specyficzni', klimaty spod ciemnej gwiazdy, net az huczy. Wujek dobra rada? ;)

Melon

Na mieście dobre opinie, jeszcze nie spotkałem ich pracownika co by narzekał (conajmniej kilkunastu) Mówią ze .net ostatnio zatrudniają. Zaryzykuje.

HH.cx.32.h

Ludzkie traktowanie do momentu pożegnania. Wtedy nagle można się dowiedzieć wiele o sobie. Ludzie są ok. Ale pokażcie mi teraz szanującą się firmę IT, która nie dba o pracownika? Projekty - takie sobie. Atmosfera trochę spięta i szczególnie dla mniej doświadczonych może wydawać isię nadufana. Bożyszcza chodzą z lewa i z prawa o przeświadczeniu swojej nieomylnosci. Strach się o coś zapytać żeby Cię nie wyśmali. Dla mnie zbyt zadufane towarzystwo wzajemnej adoracji. Pracowałem wcześniej w o wiele normalniejszej firmie ale wyciągnęły mnie panie z HR i dałem się skusić. Po ponad dwóch latach mogę tylko stwierdzić, że żałuję i cieszę jednocześnie, że już koniec :)

Rysio
@HH.cx.32.h

Zaskakujesz, ja przy pożegnaniu naprawdę się wzruszylem. Pełna klasa, nadal milo wspominam swoje dni tam

Rebus

Sympatyczni ludzie przynajmniej ci z organizowanych spotkań. Drzwi otwarte - Tak trzymac!

Michal

Ludzkie traktowanie a atmosfera ze świecą szukać lepszej. Projekty fajne i z biegiem czasu coraz lepsze, przynajmniej tak czuję w JAVA. Zwięźle i na temat, polecam co tu wiele mówić.

Rafał

Przyzwoita firma pod kazdym względem po co szukać dziury na sile.

Ciało

I harówy ruszyły kampanię. Ile tu wpisów nagle się pojawiło :) Jestem jednym z frustratów i potwierdzam ich opinię. Jest słabo. Zmieniłem pracę i może bez fajerwerków ale wyciągam przyzwoity pieniądz.

Mikka

Prawie roczek a mi podoba coraz bardziej. Ciekawie, bez nacisków, presji, brak wariatów. :) Zmiany na plus; widac ze dba sie o ludzi i dobór. Kantyna robi robotę. Ogólnie polecam na luzaku.

MarcinS

Serdecznie polecam! Pracowałem w PGS kilka lat. Ciekawa robota, dużo się nauczyłem, fajni ludzie, a z lokalnym szefem zawsze można było się dogadać co do wynagrodzenia. Klienci jak klienci-raz kapryśni raz normalni, ale zawsze byli. Bardzo się cieszę, że przepracowałam tam kilka lat i gdyby nie przeprowadzka z rodziną pracowałbym tam do dziś.

Weteran?

Jak zobaczylem opinie frustratów tj Frontowiec to padłem. Nie byłeś dobry najwyraźniej to odpadłes ot co. Ja mam tu juz 7 lat non stop nowe projekty i inne zadania. Świetni ludzie tu pracują, fantastyczni Nie zamierzam zmieniac chociaż ofert duzo z szefem o tym rozmawiam otwarcie i latka i skile dokładam. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

@Weteran?

Nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki, popartej faktami? Masz chyba jakiś problem ze sobą. Najlepiej kogoś nazwać frustratem tylko dlatego że nie ma takiego stażu jak Ty. "Frontowiec" wyraźnie napisał jak jego sytuacja wyglądała w tej firmie. Opisał to bardzo dokładnie, z nieba raczej mu to nie spadło... Pracuje jako programista i wymagania na junior front-end developera to napewno nie bardzo dobra znajomość 3 różnych (trudnych) frameworków (angular 1,2, react). Może pochwal się tym jak Ty się tam dostałeś? Czy byłeś już wyjadaczem z 7 letnim doświadczeniem na starcie? Pozdrawiam

Weteran?
@Michał

Konstruktywna Krytyka? 1. Czy jesli nie zaproponuje sie komus pracy to nalezy podnosic larum? 2. Od kiedy firma ma obowiazek zatrudnienia kazdego kto uznaje ze powinien zostac przyjety? w szczegolnosci po praktykach? 3. Od kiedy subiektywna ocena wlasnych umiejetnosci uznaje sie za obiektywną? 4. Skad przeswiadczenie ze ktos komus jest cokolwiek winien i ze komus cos sie należy? 5. Insynuacje 10x sa miejscu? Watpie by ktokolwiek placil za jego prace. 6. Korporacja ? - to juz nadużycie Sadze ze powinien sie cieszyc ze wiele, jak sam powiedzial, sie nauczył i isc dalej. Generalnie od nauki sa studia, ksiazki, internet itp W mojej opinii bylo to zupelnie niekompetentne, mnostwo insynuacji i tez nie popartych rzeczywistoscia. Wiem jak prowadzone sa praktyki, naprawde sa na wysokim poziomie, a nalepsi zaopiekowani i maja wielkie szanse na rozwój. Dowodów na to jest conajmniej kilkadziesiąt! Tu naprawde ludzie robią karierę, przyjezdzaja z Wawy i Krakowa i innych miejsc.. Ja dostałem sie przez regularną rekrutacje po doswiadczeniach z dwoch firm, pracuje w PGS do dzis. PGS byl krokiem milowym na przód. A i jeszcze nie mam problemu z sobą - ale dziekuje za troskę :)

Skwarek

A ja polecam gorąco. Blisko 5 lat, jasne kryteria, wynagrodzenie to obgadania, normalni liderzy i szef. Kultura rozwoju, poczucie wpływu na sytuacje. W Rzeszowie trudno o lepsze miejsce. Tak trzymać.

L.P.

Jeśli kogoś kręci męczenie sie z klientem to polecam. Dużo calli itp. Sprzęt taki sobie. Jak utylizacja na papierku się zgadza to nie czepiaja sie. Można fejabukować do woli. Dobre na początek bo ładnie w papierkach wygląda. Poza tym słabo. Szczególnie poźegnanie jest duźym rozczarowaniem i pokazuje brak klasy xo poniektorych.

zilies
@L.P.

z 12k brutto dla seniora Java z 14 letni doświadczeniem jest osiągalne ???

Świerszczyk
@zilies

hueheuhuehue..... no nie tu ;)

Java
@Świerszczyk

czy aby kolega dobrze poinformowany?

Fonik

Cały zespół mobilny im się rozleciał. Na koniec usłyszałem ze jestem pazerny.

betti

Byłam testerką w PGS. Na szczęście nie za długo. Projekty nudne. Mobilne technologie (akurat to mnie kręci) na bardzo mizernym poziomie. Dużo szumu. Dużo megalomanii ale za marny grosz. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)
4.1/5 Na podstawie 315 ocen.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)