Opinie o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) w Rzeszów Sucha 3

Kornik

Jest Ok, polecam. a napewno warto przyjśc na rekrutację by się samemu przekonać. Od środka jest podobnie. Praca jak praca ale firma i ludzie spoko.

3y#dev

Podoba mi się naprawdę partnerskie traktowanie i życzliwa kultura pracy w rzeszoeie jednoczesnie nez tolerancji na olewanie swych obowiazkow. Ktrotko mówiąc polecam zależmie od preferencjj

@3y#dev

Czy fejkowe wiadomości jak to super nie jest w firmie muszą być pisane łamaną polszczyzną sugerując, że programiści nie potrafią posługiwać się swoim językiem? Pytaniem oczywiście retoryczne, natomiast dodam od siebie: Panie i Panowie z EB, ogarnijcie się :)

Eric
@były pracownik

A co to nie można już mieć innej opinii, pozytywnej? Dxiwna prawidłowość ze pewnie jeden i tensam ‚byly’ jest przekonany o swej wiedzy i obiektywizmie. Ogarnij się ;) i zajmij się czymś pożytecznym.

Olek
@Eric

A to nie można już nauczyć się poprawnie pisać? Co to za prawidłowość, że tylu tu analfabetów?

Slimie

tak pro rozwojowego software house jeszcze nie spotkałem. Misie dobrze pracuje,normalne klimaty i przyjazni wyrozumiali ludzie, tak trzymac!

Wilczek
@Slimie

Tak, misie dobrze pracują ;) Szkoda tylko że w PGS nie dostaniesz takiej stawki jak u miejscowej konkurencji. Póki to się nie zmieni i obecnie zatrudnieni nie dociągną do podobnego poziomu jak gdzie indziej, to PGS będzie tracił doświadczonych ludzi. I tyle w tym temacie, samą atmosferą kredytu nie spłacisz.

PM

Pracowalam w PGS jako PM przez 3 miesiace, ale nie przedluzyli mi umowy. Spotkalo sie to z moim ogromnym zaskoczeniem, wrecz szokiem gdyz nic na to nie wskazywalo, a mi samej sie fajnie pracowalo. W trakcie tych 3 miesiecy ani razu nie mialam okazji porozmawiac z moim przelozonym o moich postepach czy uwagach z jego strony odnosnie mojej pracy. Bylo mi bardzo przykro, poniewaz zostalam praktycznie sprowadzona z zagranicy a 'dziekujac' mi za wspolprace nie bylo w ogole wyjasnione dlaczego nie zdecydowali sie przedluzyc mi umowy. Nadmienie, ze obiecali mi zwrot pieniedzy za kurs, ktory zrobilam za granica, a okazalo sie, ze to nie taki jak trzeba zrobilam i pieniedzy nie zwrocili. Zostalam zwolniona pod koniec miesiaca, w najgorszym okresie na szukanie pracy, a nie zaoferowali nawet jednej pensji do przodu. Przykre, ze tak brzydko firma konczy wspolprace z ludzmi, bo przeciez Rzeszow jest maly, a swiat IT jeszcze mniejszy wiec takie negatywne opinie sie latwo rozchodza. A to nie jest trudne pozegnac sie z godnoscia. Zostalam wyeskortowana jakbym miala ukrasc jakies dane, albo jakbym jakies przewinienie zrobila. Dla bardziej wnikliwych, to firma prowadzi szerokopojeta indoktrynacje i pranie mozgow pod przykrywka pokory i uczciwosci, ale nie wszyscy to wylapia i chwala dla nich bo pracuja i slepo wierza w mistyczna kulture PGSu ;)

Wwwww
@PM

Widzę, ze przez cztery lata się nic tam nie zmieniło. Nie Ty jedna zostałaś tak potraktowana, pracownicy z dłuższym stażem kończyli podobnie, pożegnanie bez klasy. Dlatego ja tam wrócić nie myślę. Po za tym te biurowe afery o których plotkują pracownicy.

Cham i prostak
@PM

Ale, ale... Tą sprawę już ktoś poruszył w wątku z 20.12.2017. I wcale nie jest tak, że PM'ka jest zupełnie bez winy, a nieprzedłużenie umowy było dla wszystkich zaskoczeniem. Jeśli nie spełnia się oczekiwań/wymagań związanych z pracą jako PM, to co tu się dziwić? Inni PM-owie pracują i jakoś problemów nie widać....

mmm
@PM

Praca jak każda inna. Jeżeli nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków, to jak najbardziej jest się do odstrzału. Niestety zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje. Mamy wolność słowa, demokrację. Ale czasami z prostych słów można narobić wiele szkody. @PM możliwe jest, że klient z którym pracowałaś był niezadowolony z Ciebie, nie sprawdziłaś się w obrębie danej dziedziny.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Takiktos

Go...u. Mimo że o PGS można mieć różne opinie (nawet złe) to mimo wszystko tam się przychodzi do pracy a nie na pogaduchy w kantynach, oglądanie chłopaków i malowanie paznokci przed komputerem. Mówisz że było to dla Ciebie zaskoczeniem. Hmmm chyba tylko dla Ciebie.

TakiKtosP
@Takiktos

No tak, HR przyszedl do pracy po ósmej i korekta musi być ;)

Anna Kowalczyk
@Takiktos

Może warto było nie zdradzać imienia tej anonimowej komentatorki ? Swoją droga mogła się spodziewać ze coś się dzieje po ostatnich zwolnieniach w firmie w tym samym stylu. 15 osób poleciało tak samo? Aby nikt nie zauważył z tym samym dniu migracje miedzy pokojami zostały zorganizowane;) Nikt z tego nie wyniósł nauki ? Brakuje przestrzeni biurowej, firma nie inwestuje w rozwój w lokalizacji na wschodzie wiec jakoś musi zorganizować stanowiska dla tych hucznie zapowiadanych nowych 50 osób ;)

Takiktos
@TakiKtosP

Korekta? Coś jest niezgodne z prawdą? No z HR nie mam nic wspólnego, oprócz spraw o zatrudnieniu. Jedyne co mogę dodać to faktycznie mogli ci dać jakoś znak że coś jest nie tak. Możliwe że to jakiś standard w PGS bo chyba nie jesteś pierwszą osobą tak zwolnioną. I to mi się nie podoba. Ale w jakby to napisał ktoś inny nawet bym się nie odezwał. Ale jak może się skarżyć osoba co po 2 miesiącach nie wie absolutnie nic o projekcie którym się zajmować ma?

PM
@Takiktos

Zostałam poproszona o sprostowanie. Ja doskonale wiem, czyje sa te brzydkie komentarze. I wiem, ze to nie były dziewczyny z HR (fajne i mile dziewczyny, wykonują tylko swoją prace, pozdrawiam!). Pozdrawiam rowniez sfrustrowanego takiegokogos, niech Nie pozostanie takim sobie byle kimś. Zyczę więcej optymizmu i wiary w siebie ;)

Olek
@Takiktos

Może wypadało pogadać z tą PMka, a później zakończyć współpracę. Po tym poznaje się krzaki, zero feedbacku, słaba transparentność.

Smoothy01

Byłem na stazu w tym roku i muszę pochwalić organizacje, opiekunów i panujący tam klimat. Szef w kantynie idzie zagadac czuc zainteresowanie ludźmi. Nie zaoferowano mi pracy tu żal i 4 gwizdki, chyba jedna osoba pykla im, dziwne kiedys więcej :( No ale moze kiedy indziej się uda. Duzo dobrego robią na uczelniach tylko tego nie przycinak, pls!!

Bon
@Smoothy01

Mnie tez nie zatrudnili z informucja ze może za rok...

Zdziwiony.

Na pożegnanie dowiedziałem się, że jestem zerem. Tyle w temacie.

Śnięty Mikołaj
@Zdziwiony.

Ha ha ha, (usunięte przez administratora) znowu pojechał jakimś hasłem którego potem będzie żałował bo "tak głupio wyszło". Inni słyszeli "aby dorośli" albo że "nie mają szacunku do firmy". Trzeba by było na sekretariacie założyć Księgę Złotych Myśli i w niej te hasła zapisywać.

JTki

Jestem tutaj prawie 5 lat co daje mi podstawe powiedzieć ze to dobre miejsce. Bardzo dziwia mnie negatywne komentarze. To moja 3-4 firma wiec moze tez inna perspektyws.

Masakra

Powiem wam jak tu jest. Lightning talki i workshopy? Szkoda że się często do nich ludzi zmusza, bo są one argumentem przy podwyżce - kolejnym żeby nie dać, jak nie robisz. Wyjazdy na konferencje? Oczywiście, że są. Pojedź za swoje a my powiemy że tam byliśmy... Chcesz pojechać na jakąś, to nagle się okazuje, że nie ma budżetu na to. Certyfikaty? Masz robić po godzinach w domu jeden za drugim, bo firma potrzebuje. Zrobisz kilka i ciągle mało... Inaczej zapomnij o podwyżce. Szkolenia? Szkoda że są zazwyczaj tajne... jak wiele takich szkoleń - tylko dla wybranych. Big data? Cisnęli ostro z tym, a projektów nie ma. Parking - dla wybranych. Brak jasnej informacji, kto dostanie. Ile to dostało tylko po znajomości. Nawet nowe osoby... Codziennie rano jest szukanie miejsca w okolicy. Sąsiednia firma jakoś potrafiła o to zadbać. Codzienne jeżdżenie i szukanie kilkaset metrów od budynku. Co do wymagań - to jak ktoś tam pisał - każdy ma być człowiekiem od wszystkiego.

Eric
@Masakra

Skoro jest tak źle to to po co tam pracujesz? Znam osobiście kilka osób z PGS i ich opinie są zupełnie przeciwne do Twoich... Twoja opinia jest kompletnie niewiarygodna.

Masakra
@Eric

Skoro moja opinia jako osoby tam pracującej jest niewiarygodna, to jak nazwiesz swoją?

Noname
@Masakra

Jest słabo, od kiedy pojawiły się inne firmy ludzie zrozumieli gdzie pracowali i za co. Tyle w temacie.

Pociątek

I? Nikt Ci nie broni złożyć tam CV jeśli uważasz że warunki są dla Ciebie odpowiednie.

Deni

Co tam się ostatnio dzieje? Słyszałem, że coraz więcej javowców odchodzi z miesiąca na miesiąc, a nowych ani widu ani słychu? Dlaczego tak wielu odeszło? Ktoś coś wie? Pieniądze takie słabe? Projekty?

@Deni

Brak projektów dla javovców a ile można się nudzić i (usunięte przez administratora) w stołek.

insider
@Deni

Ludzie odchodza do konkurencji, JCommerce. Zakładam że nie idą za mniejsze pieniadze.

Proosto
@insider

Sii, TransitionTechnologies, Comarch, Deloitte i kilku innych graczy na rynku teraz rozdaje karty, PGS nie jest w stanie dostarczyć ciekawych projektów developerom, żerują na utrzymywaniu legacy za pomocą studentów i kilku nieświadomych seniorów, którym wmawia się ze są regularami i bez certyfikatów cloudowych nie osiągną niczego. Firma jest atrakcyjna dla początkujących dzięki niskiemu progowi wejścia. Zawsze na początku można się zahaczyć w projektach robionych na boku dla kierownika oddziału i w ten sposób wyrobić sobie pozycje, na dłuższa metę jest słabo.

GoWork
@Deni

Zaraz platni hejterzy sie wylegna. Pytanko podpucha?

Racjonalny
@Deni

A co potrzebujesz ze pytasz? Pracy czy pracowników? Są płatne ogłoszenia w gowork to zaplac i ogłaszaj.

A.Kowalczyk
@Proosto

A Atos i SSC ?

eMDi
@Proosto

nie zapominajcie o Soft Systemie! Teraz ścieżka kariery się odwróciła i to z PGS do SS przechodzą

Rozbawion
@eMDi

Buhahaha

Swistak
@eMDi

;)

gosc
@Deni

zwolnili ich bo brak projektow :D

interss
@gosc

z tymi zwolnieniami to serio? bo jestem zainteresowany firmą

Dziad barowy
@interss

A na co chcesz przyjść? Javę? Jak na stronie nie ma oferty pracy to raczej czeka cię ławka albo przeróbka na JavaScript ;)

interss
@Dziad barowy

tak, jave;) czyli przyjęcia są tylko do javascript?

Agata

@Zuza, wejdź na ich główną stronę, w zakładce "kariera" masz wszystko napisane --> https://kariera.pgs-soft.com/ . Z tego co można się wyczytać wystarczy wysłać firmie swoje CV i czekać na odzew z ich strony. Zakres obowiązków i stanowisk jakie działają w firmie jest naprawdę szeroki, więc myślę, iż spróbować zawsze warto. A jak inni pracownicy PGS Software oceniają pracę w tym miejscu?

@Agata

W mojej opini to firma majaca walory już sredniej/(duzej?) wielkosci firmy czyli poukladana, pracuje sie dobrze bez partyzantki, stabilnie a jednoczenie nie zatracila plusów firmy malejj czyli przyjaznie, jest wsparcie bez bufonady, rozne projekty.

Zuza

A jak z nowymi ofertami? Firma potrzebuje nowych?

Pan Pieczarka
@Zuza

Cały czas potrzebuje. Wystarczy spojrzeć na stronę z ofertami pracy. A jak przyciśnie ich mocniej, to organizują Software Talks w danej technologii ;) Inna kwestia to taka, czy wymagania idą w parze z oferowaną stawką. Bo w tej kwestii to chyba najbardziej to kuleje. Oczywiście przy ofertach nie znajdziesz widełek płacowych (w Polsce nie ma takiej tradycji), więc nawet nie wiesz czy warto poświęcić swój czas (a jeszcze obecni pracownicy dowiedzieli by się że ten "nowy" ma większe zarobki od nich - i co wtedy?) ;)

Agata

PGS Software ma oddziały w kilku największych miastach w kraju. Na jakie warunki i atmosferę można liczyć w oddziale w Rzeszowie? @Dawid, Czy firma ta bardzo sztywno trzyma się wymagań zawartych w ogłoszeniach o pracę? @Melon, Czy osoby bez doświadczenia w IT również są tam mile widziane i czy firma ta w ogóle daje szansę takim osobom? Jak wygląda proces rekrutacji? @Eric, jak rozumiem Ty tam nie pracujesz? Próbowałeś aplikować tam? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Tosia
@Agata

Trudno nie lubic tego miejsca, kulturalni rozumni ludzie. Projekty rozbe ale mozliwosci rozwoju dla kazdego

Stefan

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutacje?

@Stefan

Widzę, że HR czuwa. Jedna opinia negatywna i muszą być przynajmniej dwie pozytywne ;)

Stefan

Widzę ze ‚Masakra’ ma wiele wcieleń i czujna jest bezinteresownie. Na bank nie jesteś pracownikiem noname’ie :)

Dawid

Znakomitej wiekszosci osob będzie się tutaj podobalo tak samo jak mi. Interpretacje Masakry są rózne od moich obserwacji. Nacisk na certy i rozwój nie jest dla mnie problemem, co do konferencji są jasne spójne zasady. Zadna firma nie jest dobra dla Wszystich.

Melon

prawie roczek i calkiem pozytwnie po kazdym wzgledem, trudno sie przyczepic. Pewnie pojedyncze osoby znajda jakas dziure w calym jk zawsze

nick____

Ostatnio podczas prezentacji dla wszystkich pracowników sam CEO stwierdził że w tej firmie się nie zarabia, tylko rozwija. A jak ktoś chce zarabiać to w innej firmie.

Netto
@nick____

Przeinaczyłeś i głosisz półprawdę. Zadales sobie pytanie dlaczego to robisz? Bo wielu tak i to nie jest pochlebny obraz Twojej osoby chociaż bardzo prawdziwy. Internet nie zapomina.

@Netto

zetor
@Marek

Fake jak nic, słyszałem

Kuzzzz

W firmie jest OK, ja jestem zadowolony. A cloud to nic strasznego przeciwnie bardzo ciekawe i przyszlosciowe tematy i juz sei pojawiaja. Szkolenia wewnetrzne i duzo caly czas sie zmienia na lepsze.

@Kuzzzz

A powiedz mi, ile z tych certyifkowanych developerów ma swój udział w tych cloudowych projektach? Bo dochodzą mnie słuchy że praktycznie żodyn!

Muniek

A wiadomo jak się dzieje w .necie? Ponoć szukają na gwałt.

Zostaw merytoryczną opinię o Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)
4.1/5 Na podstawie 315 ocen.

Xebia Sp. z o.o. (PGS Software Sp. z o.o.)