Opinie o MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o w Stalowa Wola

Lara Nowy wpis

Opowiecie w jaki sposób tu teraz atmosfera wygląda? Po tych ostatnich opiniach zastanawiam się nad tegorocznym odzewem. W sieci nic szczególnego na ten temat nie ma, nawet w miarę bieżących ogłoszeń. Czy rotacje występują czy jednak nie bardzo? i ilu osób tak w sumie potrzeba teraz? składacie cv bezpośrednio?

Damian311985 Nowy wpis

Ta fimra to istna porażka.Nnie chodzi o brak szacunku a o zachowanie jakichkolwiek przepisów BHP. Obiecują gruszki na wierzbie. Na początku jest fajnie i przyjemnie dopóki nie wrzucą cię na odlakiernika, doputy się nie poparzysz kwasem siarkowym 6 stopnia utlenienia. Taki kwas pozostawia blizny na długie lata i nawet prowadzi to takich konsekwencji jak zakażenie(co miało miejsce w moim przypadku). Bralem antybiotyki przez ponad miesiąc czasu, kierownik miał w 4 literach ze jestem na zwolnieniu, wydzwaniał i przyjeżdżał do domu żeby mnie sprawdzać(czego nie wolno mu robić, od tego jest ZUS). Wydzwaniał ze mu ludzi brakuje i czy bym nie przyszedł(podczas jak bylem na chorobowym), dla niedowiarków mogę przesłać poparzenia wynikające z tej pracy, są to poparzenia chemiczno-termiczne. Praca na akord, dostajesz najniższą krajową+ 20% dodatku nocnego a reszta zależy ile się felusow wyrobi. Nie zarobiłem nigdy więcej niż 3300. Jak ktoś nie wierzy to niech spróbuje. Uniform spełnia wymagania PIPU pod względem nie niszczenia materiału. Tylko zapomnieli wspomnieć ze ten materiał jest szyty maszynowo i przepuszcza kwas na skore. Jeśli ktoś coś pamięta z chemii to wie ze kwasy w połączeniu z woda powodują reakcje egzotermiczą która skutkuje dodatkowo ciężkimi poparzeniami.

Zero szacunku dla tych którzy ciężko pracują na zachcianki blondi .Stoi pod figurą diabła ma za skórą . I te pielgrzymki do Częstochowy cała Stalowa Wola i okolice się śmieją wszystko na pokaz . Stawki do bani odradzam pracę w tym obozie szkoda zdrowia chcesz przyjdź do pracy przekonasz się sam . Szanuj ludzi którzy dla ciebie pracują bo Pan Bóg wszystko widzi .

Tobiasz Nowy wpis
@anonymous

Absolutnie się zgadzam! :-)

Oko

Szkoda zdrowia,zero premii,praca na akord

Olga Nowy wpis
@Oko

A jak ten akord dokładnie wygląda teraz i jak to jest rozliczane? I co masz konkretnie na myśli w związku z traceniem tutaj zdrowia podczas pracy?

Czy rekrutacja na stanowisko ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU w firmie MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

pracuję od pół roku i praca nie jest zła , zarobki w porządku. Praca od pn-pt . 3 zmiany wynagrodzernie ok. POLECAM !

Jak długo czekaliście na odzew z MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o? Oddzwaniają zawsze?

AS

Z tego co się orientuję to na dzień dzisiejszy nie przyjmują nikogo

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dd

MCS to teraz zakład nr.1 i zakład nr.2 więc nadgodziny są płacone na każdym zakładzie inaczej .

marek83

Do Bossa Przyjąłem się, popracowałem tydzień, ale odezwała mi się stara kontuzja w nadgarstku i się zwolniłem, bo tam przede wszystkim pracują nadgarstki, po lekarzach z tego powodu włóczyć się nie będę bo czasem ból mija, ale prace muszę mieć jednak inną, fakt, strój, buty i tp = ? + praca sekretarki na krótko trwałego pracownika fakt. tylko mam to i aż tylko, bo ludziom zdarzają się nie takie rzeczy, taki życiowy tam pech, ale jak człowiek robił, a wyszło jak wyszło, to do człowieka się mówi od razu czy rozumie firmę jako tyle i tyle wydaliśmy i tyle i tyle zarobiłeś, albo li nawet mniej, czyli jesteśmy do tyłu, a taki pracownik powinien być człowiekiem i zrozumieć, no nie nie, bo zwyczajnie tak, no chyba że był by do przodu to fakt, tyle po odliczeniu się należy i też nie nie, bo człowieka rozumieć, to ludzie na prawdę mają też różnie, a ja mam za złe szef że jak ja człowiekiem jestem, to skoro tyle przepracowałem, a ciuchy kosztowały, to czego kazaliście mi je wyrzucić miast sobie je pan bierz a my tyle i tyle odliczymy z wypłaty ( ile to kosztowało? zajrzę w internet ...) ale przede wszystkim odwołuje się do odwagi, nie możesz boss od razu za porozumieniem stron ( tylko bez agresji ) powiedzieć tak i tak na miejscu, a nie że przysyłasz mi wiesz co... a ciuchy, kawałek pracy sekretarki, twoja pieczątka, a tydzień pracy?... są może inni ci na minus im tam możesz przysyłać takie coś, ale boss tak nie na żarty, są tacy ludzie którzy na prawdę mają pecha czy tym podobne rzeczy, ale kto by w to uwierzył? ( bo ja ...itp) to nie żart, i nie zwlekaj z poważną męską rozmową z nimi zanim wydasz swój wyrok, (pech plus długi a liczenie na ten skrawek wypłaty, y nie ? większe długi...) no ja tylko tyle i aż tyle. A co do pracy, praca nie jest ciężka i jest ok, przerwy takie że hej, tak milionów nikt nie będzie na lekkiej pracy zarabiał, to oczywiste, a że jak trza coś zrobić to odpowiedzialna? .. no to praca, piszę to do tych co wariują i piszą takie głupoty , wstydźcie się...

marek83
@marek83

Aha tu marek jeszcze jedno, co bym nie miał jakichś czasem problemów z tego tam świstka, bo ja sobie umiem poradzić jak by co gdyby a że co na nim ( Eh... :( )

@marek83

Człowieku piszesz coś na temat firmy MCS ale jakiego ty języka używasz bo wygląda jak polski ale nic z tego zrozumieć się nie da, zanim coś napiszesz najpierw wytrzezwiej. Ostatnia sprawa, to nie jest lekka praca chyba że ty akurat korzystałeś z okazji że inni na ciebie pracowali.

bono

Może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych ludzi?

Tomasz

Dziwię się takim postawom. Jeśli jest coś na rzeczy to trzeba zgłosić szefowi i rozwiązywać temat!!

????

Idź do Niemca ,Niemiec ma to ci da a teraz taki macie Rząd tak wam płacimy .Ten obòz pracy to porażka . I Mikołajki i życzenia Świąteczne wszystko to jest grą a prezes to pantoflarz za jego rządów każdy mówił że Najlepiej zarabiają pracownicy w Nirove . A Zbychu i Jurek Spoko Kierownicy jak im Blondi zaśpiewa tak muszą tańczyć . Praca Ciężka . Mnóstwo Całkowitego Syfu to skrót firmy MCS. I JAKIEŚ ŚMIESZNE AKORDY NIE MA PREMI AKORD JAK W CEGIELNI . SZKODLIWEGO ZERO CO TO ZA ZAWÓD ODLAKIERNIK HAHAHA .

Zwolniony

Nie jest tak strasznie jak to malują fakt pieniądze sa do bani ale sa ludzie z którymi sie dobrze pracowało nie jest lekko i wynagrodzenie powinno być lepsze. Pozdrowienia dla braci K.

marek

to dobrze ze dizalaja z postepem i wprowadzaja nowe metody

gw

Jak czytam te opinie co nie których to aż trudno w to uwierzyć że mają jakiekolwiek pojecie o tym co właściwie się tam robi czy dzieje, obróbka tworzyw sztucznych no porostu boki zrywać :-) i to jeszcze metoda elektrolityczną ha ha ha koleś wyjaśnię ci to, to zakład w którym usuwa się lakier z felg aluminiowych metoda chemiczna przy pomocy kwasu siarkowego podgrzewanego do odpowiedniej temperatury. Następny jeszcze lepszy, koordynator może dostrzegł nieprawidłowości ha ha ha dobre bzdura bzdurą pogania :-)

mm

o jakim koordynatorze piszesz i zmianach bo jestem ciekaw :-)

koscielnt

Racja. Każdy jest tam mądry, lecz nikt mądrze zakładem nie rządzi. Każda afera jaka w zakładzie się wydarzy, szybko przez obecnego kierownika Z.h jest zamiatana pod dywan. Robi tak aby niemiec się o tym wszystkim nie dowiedział. Praca ciężka bo koła to nie powietrze. Są ciężkie. Kwas 70 stopni, smród. Poparzenia to norma. Do pracy się idzie przyzwyczaić ale do niektórych bezmozgow juz nie. Łowca krokodyli, Zakościelny czy kolejne murzynki w barwach rudych lisów.

~~~b

Mnie tez bys zastrzelił? Akurat pracuję tam jako brygadzista na nowej hali :-)

mcs

odradzam tam pracować ja pracuje bo niema gdzie pracować ale doszły mnie sluchy że kiedys tam był wypadek że 2 czy 3 pracowników zostało poparzone kwasem i marne pieniadze z odszkodowania szkodliwego niema jest paru brygadzistów ze powystrzelał bym ich same cwaniaki ja pracuje dopiero 3 lata ale odradzam smród okropny jak sie wraca do domu to trzeba w wodzie sie dobrze wymoczyć od tego smrodu

blabla

Odradzam, robota okropna, sami "kierownicy", praca przy kwasie siarkowym,(usunięte przez administratora)

TraTa

Marne pieniądze za tak niszcząca organizm prace.Ciężko gorąco i niesamowicie śmierdzi są dni że nie idzie oddychać.Praca przy gorącym kwasie siarkowym,brak szkodliwego,system czterozmianowy,olewanie pracowników na porządku dziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o?

MCS Metal Cleaning Service Sp. z o.o
1.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ludwika Tołwińskiego 6
    37-450 Stalowa Wola