counter
2 10 25 5 1
Michał

czy bagpak ma wielu klientów czy robi tylko na swoje potrzeby ? Bo z tego co widze to niegdzie nie ma ich puszek. Konkurencja nie bedzie przecież kupować ich puszke w piwie i energetykach. Słyszałem że cienko jest kto cos wie ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mateusz
@Michał

No tak cieniutko co to jest robienie puszek Blacka czy Warki .. upadają :) Pewnie nie wiesz nawet jak rozpoznać puszkę od Bagpaka a twierdzisz, że ich nie ma..

@Mateusz

rozumiem 2 marki sa robione. no przepraszam to już coś. Z tego co już wiem to jednej z nich juz nie robicie chyba ? Puszki umiem rozróznić bardzo dobrze. Widać od razu zły nadruk.

Ink mistrz Nowy wpis
@Michał

Tak wie.... Firma produkuje do ponad 50 krajów na świecie. Rozwija się o wiele szybciej niż większość fim w regionie. Produkty firmy można znaleźć w biedronce, Tesco, Lidlu, żabce i innych... To firma na światowym poziomie o czym świadczą miliardowe produkcje roczne. Więc można jęczeć, narzekać, albo jeżeli ma się na tyle odwagi przyłączyć się do nas. Łatwo nie będzie, bo nie tolerujemy półśrodków...

Barbara Nowy wpis

Dzień dobry, w ostatnim czasie już dwa razy padło pytanie odnośnie tego jaka umowa jest oferowana w BAGPAK Polska. Jak widać jest to dość ważny temat dla osób myślących o podjęciu się pracy w tym miejscu. Może więc znajdzie się ktoś kto napisze jak ta kwestia wygląda w firmie?

Xxx Nowy wpis
Kandydat

Jak wyglądaja zarobki na ten moment i umowy ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy BAGPAK Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 350 dni.

Jak wygląda podstawa w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

Artur

Firma wypracowała sobie dobre opinie na rynku. Poza tym to dobry pracodawca więc polecam pracę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 451 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dawid

Bagpak Polska Stalowa Wola-Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) tak jak ktoś pisał kierownicy robią z ludzi tanią sile roboczą, atmosfera jest na poziomie zera a nawet ujemna, ludzie pracujący tam to typowe gbury oczywiście nie wszyscy bo są wyjątki, nie ma tam żadnej możliwości rozwoju osobistego przychodzisz robisz na określonej maszynie i jedyne czego można dostać to nerwicy po 10 miesiącach spędzonych w tej firmie nie polecam tego nikomu a szczególnie brygady A, brygadzista/kierownik zmiany, początkowo wydaje się spoko gościem później wychodzi jaki jest spoko(nie będę używał wulgaryzmów, ale bardzo dużo mi się ich nasuwa w tym momencie). Problem z wzięciem sobie wolnego, argumentowanie to tym ze „on nie będzie ściągał ludzi bo ja chce wolne”, sam byłem świadkiem jak jeden z pracowników miał jakaś uroczystość rodzinna i mu nie chciał dać i to on musiał sobie ogarniać kogoś na swoje zastępstwo Po zwolnieniu się odczułem taka ulgę psychiczna i fizyczna ze to głowa mała. Nie polecam tego nikomu nie wiem co ci ludzie maja w głowach ale to co tam się momentami działo przechodzi ludzkie pojęcie

Nick
@Dawid

Sama prawda powyżej, niestety również nie polecam.

Jak jest z awansem w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

Nick
@Pytanie

Brak szans... ew. pozycja lokalnego donosiciela wiążąca się z premią uznaniową... :)

Cezary

Jaki jest powód, że tak sporadycznie piszecie na tym wątku? Dobra praca ?

andzrzej

Bardzo miła firma polecma Lubię atmosferę w BAGPAK Polska Sp. z o.o. za: Super atmosfera

Barbara

@Obserwator chciałabym przypomnieć o tym, że na forum obowiązuje regulamin, a także kultura wypowiedzi. Co oznacza, że nie wolno obrażać innych osób, bez znaczenia czy są oni aktywni na forum czy nie. Proszę o powściągliwość w używaniu wulgarnych, niestosownych słów. Dla pewności załączam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Również dołączam się do pytania użytkownika @Bartek, czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja. Jestem ciekawa, jak wygląda proces rekrutacji w BAGPAK Polska ?

Bartek

Czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie?

Obserwator

Dno ... nie pozdrawiam brygadzisty grzesia łysego kacapa. Weź się za robotę leszczu A nie tylko (usunięte przez administratora) i wymyślasz nowe bajki

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

pako

Praca i nadmiar obowiązków w BagPaku nie przekłada się na wypłatę. Kierownicy robią z ludzi tanią siłę roboczą. Zamiast zatrudnić większą liczbę pracowników, oni wolą WYSŁUGIWAĆ się tymi, co są. Generalnie rąk do pracy brakuje. Nie polecam ze względu na kasę, szefostwo jak i atmosferę.

dingo

w bagpaku w stalowej tak słabo ? a na jakim stanowisku pracowales

Pakero

Pracowałem płaca słaba 1650-2000 zł zależy ile pracujesz w firmie. Ogólnie szkoda czasu

Chcesz podzielić się informacjami o firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o BAGPAK Polska Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

BAGPAK Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kondratowicza 18 lok. 183