BAGPAK Polska Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

BAGPAK Polska Sp. z o.o.
3 7

Opinie o BAGPAK Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.

Barbara

@Obserwator chciałabym przypomnieć o tym, że na forum obowiązuje regulamin, a także kultura wypowiedzi. Co oznacza, że nie wolno obrażać innych osób, bez znaczenia czy są oni aktywni na forum czy nie. Proszę o powściągliwość w używaniu wulgarnych, niestosownych słów. Dla pewności załączam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Również dołączam się do pytania użytkownika @Bartek, czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja. Jestem ciekawa, jak wygląda proces rekrutacji w BAGPAK Polska ?

   
Bartek

Czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie?

   
Obserwator

Dno ... nie pozdrawiam brygadzisty grzesia łysego kacapa. Weź się za robotę leszczu A nie tylko (usunięte przez administratora) i wymyślasz nowe bajki

   
Administrator

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

   
pako

Praca i nadmiar obowiązków w BagPaku nie przekłada się na wypłatę. Kierownicy robią z ludzi tanią siłę roboczą. Zamiast zatrudnić większą liczbę pracowników, oni wolą WYSŁUGIWAĆ się tymi, co są. Generalnie rąk do pracy brakuje. Nie polecam ze względu na kasę, szefostwo jak i atmosferę.

   
dingo

w bagpaku w stalowej tak słabo ? a na jakim stanowisku pracowales

   
Pakero

Pracowałem płaca słaba 1650-2000 zł zależy ile pracujesz w firmie. Ogólnie szkoda czasu

   
admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

   

Zostaw opinię o BAGPAK Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.