Opinie o Kirybud Bartosz Kiryczuk w Warszawa

Kirybud Bartosz Kiryczuk
4 13 46 5 1
poszkodowani Nowy wpis

gdzie sa nasze zalegle pieniadze (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
Bartosz Nowy wpis
@poszkodowani

Sami możecie się nazwać (usunięte przez administratora)i Ja mogę się zapytać dlaczego ta praca która wykonujecie jest nie właściwy sposób wykonana i dlaczego porzucona i nie skończona Rozgrzebać prace każdy potrafi a nie każdy potrafi zakończyć ją do końca Nikt nie płaci za źle zrobioną prace i nie skończoną najlepiej napisać swoją żałosną wypowiedź na necie i uciekać od rzeczywistości

Tak1Nie13
poszkodowani Nowy wpis
@Bartosz

jesli sie zatrudnia rozne ekipy lub pojedyncze osoby w tym samym czasie na danej budowli i kazdy slyszal odrebnom bajkie co do terminu rozliczania ,wyplaty za wykonanom prace wstrzymywane ,brak szacunku dla pracownikow(nie odbieranie tel,nie przyjezdzanie na umowione rozliczenia,pomawianie o kradziez) to (usunięte przez administratora)

Tak11Nie

Lidia

Pamiętajmy, że mimo iż każdy ma różne odczucia wobec Kirybud (usunięte przez administratora), obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu forum. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Obrażanie innych na wątku jest niezgodne z jego postanowieniami.

TakNie
Marek

Temat nie do ugryzienia po tym co przeczytałem nie będę nikogo bronić ,ale jest zawsze ale po pierwsze nie da się rozcieńczyć kleju brak wiedzy na temat prac a wypowiedz nie odpowiednia do miejsca i klimatu Po drugie z tego co się orientuje firma kirybud bardzo dobrze sobie radzi na rynku zlecenia robią solidnie na czas i nikt z kilkunastu budów na nich nie narzeka mogę powiedzieć iż współpraca jest solidna ,ekipa która robi w tej firmie mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że są dobrzy w tym co robią Po trzecie nie uwierzę w te brednie które napisała pani Magda w komentarzu bo znam bardzo dobrze Firmę kirybud i wiem jak robią zlecenia od początku do końca

Tak4Nie14
Monika

Pani Magdo wydaje mi sie że czas najwyższy zająć sie swoimi życiem a nie kogoś. Zazdrość naprawdę nie jest dobra:)jak również wypisywanie bzdur na czyjś temat. Zalecam włożyć w swoje życie trochę pozytywnej energi a odgonic złość i nienawiść do innych. Zapraszam też wybrać się na lekcje Polskiego ponieważ widać spore braki w pisowni:) Pozdrawiamy osobę ,która potrafi napisać ale nie potrafi podpisać się swoim imieniem a przecież dobrze wiemy o kim mowa:)

Tak1Nie17
Michal Nowy wpis
@Marek

(usunięte przez administratora)Ja znam jaka jest prawda i inni tez tak powiedza.Z daleka od tej firmy bo to wielki (usunięte przez administratora).Powinni miec kontrole jak nic bo jest duuuze nieprawidlowisci (usunięte przez administratora)

Ja

Ile ludzi pracuje w tej firmie że ciągle potrzebują ludzi

TakNie
J23
@Ja

Coraz mniej...(usunięte przez administratora)

Tak24Nie
@Ja

Pytanie ile jest porządnych fachowców to jest najistotniejsze! Większość z was niestety przykro mówić to partacze, którzy myślą że przyjdą, podłubią , (usunięte przez administratora) pracę, dostaną pieniądze i tak skaczą z firmy do firmy. Szukają pracy przez cały rok. Nigdzie nie mogą znaleźć miejsca na stałe bo każdy im dziekuje jak widzi co odstawiają. Proszę nie sugerować się iloscią a jakością. W tym fachu to jest najważniejsze. Pozdrawiam ????

Tak1Nie22
@Ja

Mogę stworzyć listę partaczy, którzy wypisują durne komentarze. Każda źle zrobiona praca jest udokumentowana zdjeciami. Na każdym zdjęciu widać co kto robił i jak zrobił. Po obejrzeniu zdjęć złapie się Pan za głowę i wtedy sam oceni kto jest taki niedobry...

Tak1Nie24
Magdaaa
@Ja

Rotacja okropna(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbiecwirtualne.(usunięte przez administratora)

Tak14Nie
Aniol Stroz

Uwaga kto sie zatrudni u tego czlowieka niech nie liczy zbytnio na pieniadze za swoja prace,staly jego tekst faktura nie weszla i tak moze byc nawet pol roku,(usunięte przez administratora)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Patryk

Dodaje opinie o firmie kirybud pozytywną Mam swoją firmę pan Bartosz daje mi bardzo dużo pracy, ogromne budowy ,fakturuje co miesiąc i co miesiąc mam kasę Metry kasa jak są metry zakończone zawsze jest kasa Ludziska weźcie się do pracy Ja dostaje kasę a wy nie (usunięte przez administratora)

Tak2Nie19
Sebastian

Pracuje od miesiąca wykonuje swoje prace na gotowo jestem wynagradzany tak jak się umówiłem z szefem kasę mam na czas Widzę jakie osoby zawistne przychodzą i cały czas chcą zaliczki za nie skończona prace pan Bartosz nie daje zaliczek a wtedy facet kończy prace i wypisuje głupoty Bardzo dobrze widzę same deneneraty w tej budowlance zamiast skończyć to rzuca wszystko i ucieka obsmarowuje (usunięte przez administratora) tyle potrafi żenada

TakNie17
Marek

Witam pracuje w firmie kilka lat to co jest wypisywane na tej stronie to żenada Bardzo dużo osób przychodzi jęczy o zaliczki a prace nie są skończone albo źle zrobione nie nadają się do odbioru ,dlatego nie dostajecie kasy Kto wam zapłaci za nie skończoną prace Pracuje już tyle czasu i poprawiam po pseudo fachowcach ile czasu trzeba poświecić aby wasze niedoróbki pokończyć ze szok Pozdrawiam wszystkich ludzi którzy pracowali u pana Bartosza szukajcie dalej tak jak robicie swoje prace tak będzie wyglądało wasze narzekanie na inne firmy ze są złe i nie płacą bo sami jesteście winni Pracuje u pana Bartosza już 4 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie Wypłaty są co miesiąc i nikt nie narzeka Stanąć z boku można wszystko zobaczyć co ludzie robią i jakie cherezje wypisują poprostu sami są winni

TakNie20
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kirybud (usunięte przez administratora)?

Tak9Nie
Marcin

Zatrudniaja ludzi z lapanki bez umow nie placa a wymagaja.placa gotowka przekrety ze szok. Nie ufajcie bo to wielki cwaniak i oszust.tylko kontrola i leza zenujace co robia.

Tak29Nie1
Piotr
@Marcin

Jakieś szaleństwo proszę mi uwierzyć ze pracuje u Pana Bartka już tyle czasu, ze serce mnie boli jak można takie idiotyczne wpisy dawać Pensja jest na czas nie było sytuacji ze firma nie zapłaciła zawsze wszyscy dostają pieniądze zawsze podkreślę zawsze Proszę poprowadzić takie budowy co Pan Bartosz i zastanowić się ludzie co napiszecie . Wielki szacunek dla kirybud dużo ludzi którzy pracują maja prace cały rok bez przestojów glazurę układamy non stop nic innego nie robimy tylko płytki wszyscy dostają pieniądze praca wykonana zawsze zapłacone Proszę zastanowić się nad następnym negatywnym wpisem bo w następne brednie nie uwierzę pracuje wiec wiem jaka atmosfera jest i jak jest płacone

Tak4Nie23
@Piotr

Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć, czy oprócz stałego wynagrodzenia, firma przewiduje Wam, czyli pracownikom możliwość skorzystania z pakietu motywacyjnego? Może on zawierać różnego rodzaju dofinansowania, elastyczne godziny pracy lub bony zniżkowe. Obecnie pracodawcy mają duży wachlarz wyboru.

@Marcin

To płacą czy nie płacą haha bo sam się Pan gubi w tym co pisze. A to gotówką nie można płacić ?czy o co chodzi bo za bardzo nie rozumiem tego durnego komentarza.

TakNie9

Monika

Pensję otrzymuje się miesięczną a nie tygodniową czy dniową. Właśnie tacy jak Pan wieczni podróżnicy szukający pracy ciągle będą nie zadowoleni. Ledwo przyjdzie do pracy a już szuka kasy! Najpierw przepracuj a nie tylko zebrzesz. Jak narazie z tego co Pan pisze to Pan nie ma kasy bo ciągle prosi się o dniowki. Dobre czasy się skończyły. Pozdrawiam ????

Tak3Nie18
Monika

Pracownicy budowlani to jednym słowem ludzie ciągle narzekający. Proszę przyjąć do wiadomości że wypłaty są co miesięczne a nie dniówki bądź tygodniowki. Jak mozna traktować normalnie człowieka ,który na dzień dobry przychodzi do pracy i a to na fajki nie ma , a to na jedzenie to znowu na dojazd. Ludzie ogarnijcie się to nie firma sponsorująca! Chcesz pracować wykaż się a nie tylko jęczysz ciągle o pieniądze. Wypłaty są raz w miesiącu! Pozdrawiam;)

Tak1Nie17
K

Pan Bartek pracuje tak. Bierze zamówienie. Nabiera ludzi. Ludzie robią. On nie placzi. Ludzie rezygnuje. Pan Bartek zarabia....

Tak38Nie
klient
@K

Z tą opinią jako prawnik mogę zgodzić się w 100% i byłem świadkiem . Pobierał co tygodniowe zaliczki - często chciał pieniądze przed zakończeniem prac lub brał inną robotę a moją porzucał - kompletnie nie licząc się z klientem. Ludzi zatrudnia z dnia na dzień a więc do domu przychodzą zupełni obcy mu ludzie i ćwiczą się na naszych materiałach . Ludzie nie są zatrudniani i słyszałem jak mówi , że klient nie płaci i nie wypłacał pracownikom pensji - zwalając na nas co było nie prawdą . Słyszałem, że ludzie mścili się na nim niszcząc pracę w domu klienta . Ludzie ze wschodu przyjeżdżali do niego do pracy po czym odjeżdżali z kwitkiem - bez pieniędzy .

Tak12Nie1
@klient

Chyba pomylił Pan Firmy???? Firma Pana (usunięte przez administratora)nie zajmuje się remontem mieszkań. Pozdrawiam ????????????????

@K

Ludzie robią tak Przychodzą, po kręcą się coś porobią i pytają o zaliczki ,po czym otrzymują i nie przychodzą przez np. 2, 3 dni z wiadomych powodów %%%% ????Po pełnym relaksie przychodzą i są zdziwieni ,że ktoś im dziękuje. Zawsze są dwie strony medalu. Ci co pracują już tyle czasu w Firmie widzą i wiedzą co nowi pracownicy wyprawiają, jak pracują a potem wypisują głupoty że ktoś im nie płaci. Za nic nie robienie nie widziałam żeby komuś płacili. Pozdrawiam Panów którzy już przez rok czasu szukają pracy zachaczą się na chwilę i znowu szukają. To z pracodawcami jest coś nie tak?? Czy z osobami poszukujacymi pracy?? Szukać tyle czasu , wszędzie źle. Zdecydujcie się Panowie czy wogóle chcecie pracować! Pozdrawiam????????

TakNie10
@klient

Dużo Pan słyszał :) wszechwiedzący człowiek. Proszę nie wypisywać bezsensownych bzdur. Nie ma się czym Pan zająć? Firma nie zajmuje się remontami mieszkań haha nie wiem skąd bierze Pan tak durne informacje Pozdrawiam!

Emil
 Rekomendacja

Witam. Minął rok naszej współpracy czytając to wszystko naprawdę śmiać mi się chce, a także jestem zadowolony i usatysfakcjonowany że swojej pracy i zdobytego doświadczenia w tej firmie. Pan Bartosz naprawdę jest człowiekiem który daje pracę i dba o swoich pracowników i wypłaca im pieniądze. Wiadomo są gorsze i lepsze miesiące jak w każdej firmie. Ale to wszystko zależy od nas pracowników. Zamykamy wszystko po kolei to i pieniądze nam spływają...pozdrawiam biegaczy,sciemiaczy itd myślę że każdy mnie kojarzysz Emil

Tak1Nie15
Emil
@Emil

A i ps zamykające każda robotę po sobie to napewno tu nigdy nie zajrzyjcie...

Tak1Nie12
Andrzej

Porządna Firma i bardzo dobra współpraca.

Tak7Nie19
Dima

очень хороший работодатель, порядочный и честный много работы

Tak3Nie19
Lidia

@Kamil, jakie warunki zatrudnienia zostały zaoferowane przez Kirybud Bartosz Kiryczuk? Jaką umowę zapewnia ten pracodawca? Czy w tej kwestii również jesteś zadowolony? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Kirybud Bartosz Kiryczuk.

TakNie5

Kamil

Bardzo dobry pracodawca. Wypłacalny i wyrozumiały. Jako pracownik mogę ocenić również pracę całej ekipy budowlanej, która wykonuje swoją pracę pod okiem Pana Bartka, który nigdy nie przymyka oka na niedociągnięcia w pracy.

Tak5Nie14
Dziada

Przestrzegam przed tym gościem ,zwykły dziada naciagacz

Tak22Nie2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kirybud Bartosz Kiryczuk? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak2Nie2
Andrzej i Magda

Prace odbyły się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, Pan Bartosz i jego ekipa są w pełni profesjonalnym składem. Wszystko zostało zrobione zgodnie z terminem. Spieki zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wykonane bardzo dokładnie. Firmę polecam każdemu, kto potrzebuje sprawnej ekipy.

Tak3Nie10

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Kirybud o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie2
Mieczysław

Polecam! solidnie, zgodnie z terminem Kolejna budowa oddana w ręce Pana Bartosza Pozdrawiam i do zobaczenia

Tak7Nie8
Zofia

Polecam!Firma znajaca sie na rzeczy. Wszystko zrobione solidnie, zgodnie z terminem. Pomoc przy transporcie materiału. Bardzo rzetelna firma Polecam jeszcze raz! Pozdrawiam Zofia

Tak5Nie9
RR

UWAGA !!!! OSZUST!!!!

Tak28Nie
Basia

firma kirybud potencjalnie na rynku stanowi 1%ludzi i fachowców którzy wiedzą co to znaczy solidna wykonana praca powierzyłam mu dom jednorodzinny i z czystym sumieniem mOgę polecić ją dalej nie martwiłam sie o materiał wszystko co trzeba było zawsze na budowie wykończenie w jak najlepszym standardzie . Co do ceny jaką ustaliłam z firmą Kirybud była wyższa niż fachowców innej firmy co pracowali na przeciwko była bardzo dobrą ofertą za co z góry dziękuję i z pełnym zaufaniem mogę dalej polecać tak żetelną i dobrze wykonującą swoje remonty i wykończenia w jak najlepszym standardzie jeszcze raz polecam . Proszę mi wierzyć bardzo dobrzy fachowcy pozdrawiam Panie Bartoszu Basia

Tak5Nie8

Tak1Nie
sąsiad

ten facet jest moim- niestety- sąsiadem w bloku, to co można powiedzieć o gościu bez używania słów powszechnie uważanych za wulgarne to t r a g e d i a. jeżeli jest taki prywatnie to tym bardziej nie należy oczekiwać fajerwerków w pracy, opinie tych co mieli z nim kontakt wcale mnie nie dziwią

Tak25Nie

OSTRZEGAMMM

uwazajcie wszyscy to nie firma tylko gosc ktory codziennie zbiera ludzi z tzw.lapanki pracuja kilka dni nie placi nigdy pracownikom to jednoosobowy posrednik tu wszystko to wielka kombinacja nigdy nie dotrzymany termin bo jak dorwie kilku ludzi to nadrabia zaleglosci na kilku budowach na raz OSTRZEGAMMM nigdy bym tej firrmie nic nie zlecillNIGDY

Tak30Nie1
Kasia

cudownie dziękuję Panie Bartku

Tak3Nie10

Natali

Ta firma to prawdziwi fachowcy z czystym sumieniem mogę polecić szczególnie jeśli chodzi o glazurę wykonują to naprawdę rewelacyjnie

Tak7Nie13

Zostaw opinię o Kirybud Bartosz Kiryczuk - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie