Kirybud Bartosz Kiryczuk

NIP: 5632109917 REGON: 146796388

Kirybud Bartosz Kiryczuk

Opinie o Kirybud Bartosz Kiryczuk

Dima

очень хороший работодатель, порядочный и честный много работы

Marcin

Zatrudniaja ludzi z lapanki bez umow nie placa a wymagaja.placa gotowka przekrety ze szok. Nie ufajcie bo to wielki cwaniak i oszust.tylko kontrola i leza zenujace co robia.

Piotr
@Marcin 26.11.2018 09:31

Jakieś szaleństwo proszę mi uwierzyć ze pracuje u Pana Bartka już tyle czasu, ze serce mnie boli jak można takie idiotyczne wpisy dawać Pensja jest na czas nie było sytuacji ze firma nie zapłaciła zawsze wszyscy dostają pieniądze zawsze podkreślę zawsze Proszę poprowadzić takie budowy co Pan Bartosz i zastanowić się ludzie co napiszecie . Wielki szacunek dla kirybud dużo ludzi którzy pracują maja prace cały rok bez przestojów glazurę układamy non stop nic innego nie robimy tylko płytki wszyscy dostają pieniądze praca wykonana zawsze zapłacone Proszę zastanowić się nad następnym negatywnym wpisem bo w następne brednie nie uwierzę pracuje wiec wiem jaka atmosfera jest i jak jest płacone

@Piotr 27.11.2018 22:40

Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć, czy oprócz stałego wynagrodzenia, firma przewiduje Wam, czyli pracownikom możliwość skorzystania z pakietu motywacyjnego? Może on zawierać różnego rodzaju dofinansowania, elastyczne godziny pracy lub bony zniżkowe. Obecnie pracodawcy mają duży wachlarz wyboru.

Magda

Powinna inspekcja pracu tam zadzialac.Oszukuja na maxa ludziom placa grosze a sam cwaniak wielki jak klada plytki to malo kleju rozcienczsja zeby zaoszczedzic.Zenada totalna.Niech zadna firma nie bierze ich ludzi ma ukraincow nez umow wszystko z lapanki z gadki jest dobry ale to wielki przekret i oszust.Dziwne ze taka firma jest na rynku....oni zarabiaja ale ludzie bez umow i grosze.Tacy nie uczciwi ze szok.Ale jeszcze troche i wpadna.Trzeba naslac kontrole na nich.

@Magda 22.11.2018 13:17

Pamiętajmy, że mimo iż każdy ma różne odczucia wobec Kirybud Bartosz Kiryczuk, obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu forum. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Obrażanie innych na wątku jest niezgodne z jego postanowieniami.

Marek
@Magda 22.11.2018 13:17

Temat nie do ugryzienia po tym co przeczytałem nie będę nikogo bronić ,ale jest zawsze ale po pierwsze nie da się rozcieńczyć kleju brak wiedzy na temat prac a wypowiedz nie odpowiednia do miejsca i klimatu Po drugie z tego co się orientuje firma kirybud bardzo dobrze sobie radzi na rynku zlecenia robią solidnie na czas i nikt z kilkunastu budów na nich nie narzeka mogę powiedzieć iż współpraca jest solidna ,ekipa która robi w tej firmie mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że są dobrzy w tym co robią Po trzecie nie uwierzę w te brednie które napisała pani Magda w komentarzu bo znam bardzo dobrze Firmę kirybud i wiem jak robią zlecenia od początku do końca

Lidia

@Kamil, jakie warunki zatrudnienia zostały zaoferowane przez Kirybud Bartosz Kiryczuk? Jaką umowę zapewnia ten pracodawca? Czy w tej kwestii również jesteś zadowolony? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Kirybud Bartosz Kiryczuk.

Kamil

Bardzo dobry pracodawca. Wypłacalny i wyrozumiały. Jako pracownik mogę ocenić również pracę całej ekipy budowlanej, która wykonuje swoją pracę pod okiem Pana Bartka, który nigdy nie przymyka oka na niedociągnięcia w pracy.

Dziada

Przestrzegam przed tym gościem ,zwykły dziada naciagacz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kirybud Bartosz Kiryczuk? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Andrzej i Magda

Prace odbyły się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, Pan Bartosz i jego ekipa są w pełni profesjonalnym składem. Wszystko zostało zrobione zgodnie z terminem. Spieki zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wykonane bardzo dokładnie. Firmę polecam każdemu, kto potrzebuje sprawnej ekipy.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Kirybud o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mieczysław

Polecam! solidnie, zgodnie z terminem Kolejna budowa oddana w ręce Pana Bartosza Pozdrawiam i do zobaczenia

Zofia

Polecam!Firma znajaca sie na rzeczy. Wszystko zrobione solidnie, zgodnie z terminem. Pomoc przy transporcie materiału. Bardzo rzetelna firma Polecam jeszcze raz! Pozdrawiam Zofia

K

Pan Bartek pracuje tak. Bierze zamówienie. Nabiera ludzi. Ludzie robią. On nie placzi. Ludzie rezygnuje. Pan Bartek zarabia....

RR

UWAGA !!!! OSZUST!!!!

Basia

firma kirybud potencjalnie na rynku stanowi 1%ludzi i fachowców którzy wiedzą co to znaczy solidna wykonana praca powierzyłam mu dom jednorodzinny i z czystym sumieniem mOgę polecić ją dalej nie martwiłam sie o materiał wszystko co trzeba było zawsze na budowie wykończenie w jak najlepszym standardzie . Co do ceny jaką ustaliłam z firmą Kirybud była wyższa niż fachowców innej firmy co pracowali na przeciwko była bardzo dobrą ofertą za co z góry dziękuję i z pełnym zaufaniem mogę dalej polecać tak żetelną i dobrze wykonującą swoje remonty i wykończenia w jak najlepszym standardzie jeszcze raz polecam . Proszę mi wierzyć bardzo dobrzy fachowcy pozdrawiam Panie Bartoszu Basia

sąsiad

ten facet jest moim- niestety- sąsiadem w bloku, to co można powiedzieć o gościu bez używania słów powszechnie uważanych za wulgarne to t r a g e d i a. jeżeli jest taki prywatnie to tym bardziej nie należy oczekiwać fajerwerków w pracy, opinie tych co mieli z nim kontakt wcale mnie nie dziwią

OSTRZEGAMMM

uwazajcie wszyscy to nie firma tylko gosc ktory codziennie zbiera ludzi z tzw.lapanki pracuja kilka dni nie placi nigdy pracownikom to jednoosobowy posrednik tu wszystko to wielka kombinacja nigdy nie dotrzymany termin bo jak dorwie kilku ludzi to nadrabia zaleglosci na kilku budowach na raz OSTRZEGAMMM nigdy bym tej firrmie nic nie zlecillNIGDY

Kasia

cudownie dziękuję Panie Bartku

Natali

Ta firma to prawdziwi fachowcy z czystym sumieniem mogę polecić szczególnie jeśli chodzi o glazurę wykonują to naprawdę rewelacyjnie

Zostaw opinię o Kirybud Bartosz Kiryczuk - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirybud Bartosz Kiryczuk