ITMAGINATION Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

mike

dobry i rzetelny pracodawca

saygon

Firma jest młoda i sporo się w niej dzieje. To daje duże możliwości, ale trzeba się postarać, więc dla chętnych i ambitnych. Benefity są z medyczne i zdrowotne + sporty

Marcin

Firma powoli ale stale rośnie w siłę, co bardzo dobrze świadczy o jej pozycji na rynku. Dzięki temu daje możliwość pracowania nad ciekawymi projektami zawsze w najnowszych technologiach. Część projektów jest realizowana u klientów, ale nie jest to typowa firma outsourcingowa na zasadzie "tu siedź i pracuj a tam wysyłaj rozliczenie" Projekty zawsze są realizowane i koordynowane przez ITM samodzielnie. Warunki bardzo przyzwoite, pensja zawsze na czas, warunki finansowe powyżej średniej. Kontakt z przełożonymi jest bardzo bezpośredni - jak coś nie pasuje zawsze można przyjść i pogadać: kwestie urlopów, zmiany projektu itp. Dla chętnych firma dopłaca część do solidnego pakietu medycznego lub multisporta.

ktos

Firma zdecydowanie przyjazna pracownikowi, dobrze się w niej czuje, mogę się rozwijać i mam całkiem niezłe warunki do tego, dużo pracy w nowych technologiach przynajmniej ja tak mam, ale z tego co się orientuje to jest raczej regula. Co do benefitów potwierdzam jest medicover i multisport.

agregacja_to_takie_romby

Sami się odezwali czy bym nie chciał porozmawiać o pracy u nich. A jak przyszedłem zanim opowiedzieli coś o sobie, spytali dlaczego chcę zmieniać pracę :) Umówili się na sam koniec dnia, żeby opowiadać o pracy u nich. Po czym zrobili mi 3 testy różnego rodzaju :) Kiedy minęła 90 minuta zacząłem odpowiadać "Nie wiem", "Nie wiem" bo mnie to znudziło. Ale chyba za młodzi byli by zrozumieć ironię i jakoś tak minęliśmy się w oczekiwaniach. Powodzenia Innym! Super firma! :) Żeby nie było moja ocena w rankingu GoWork: celujący.

Anonim

- 2013-09-17 05:27:18 Anonimus - 2013-09-03 00:44:33 Może ktoś napisać czy w tej firmie zatrudniają na umowę o pracę, jaki dają socjal, czy wynagrodzenie na poziomie, czy praca wykonywana jest w firmie czy w siedzibie klienta?zdecydowanie rozliczanie poprzez fv, oby więcej takich firm jak dla mnie, natomiast gwarantują stabilne zatrudnienie. co do pracy to zależy bo jest i w firmie i u klienta, zalezy jak sie trafi, mozna albo tu albo tu albo po trochu. wynagrodzenie godziwe plus premie, jest opieka medyczna, mulisport i dodatkowo jeszcze zajęcia sportowe kilka razy w tygodniu A jak dla mnie oby więcej firm, które dają wybór: umowa o pracę, umowa zlecenie czy współpraca w oparciu o działalność gospodarczą (faktura vat). A nie takich firm co dają wybór opcji nr 3.

?

Anonimus

CZ75

A jak z warunkami finansowymi ? Ile może dostać programista z 4 letnim doświadczeniem ?

asdfa

a jak kwestia podpisywanych umów i umowy o zakazie konkurencji??

pablo123

Zgadzam się z przedmówcą, firma godna polecenia, z tego co słyszałem teraz mocno się rozrośli. Przepracowany czas wspominam bardzo dobrze: najnowsze technologie, narzędzia, kasa wypłacana na czas. Wynagrodzenie bardzo przyzwoite. O ile trzymają ten sam poziom to polecam.

belzebub

Dobry, solidny pracodawca.Uczciwy!! Nic co ludzkie nie jest mu obce,a wszystko jest kwestią do dogadania. Tak trzymać! minus - mało dziewczyn ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

ITMAGINATION Sp. z o.o.