Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

xyz1

@renoma3 a znajdź ty se robotę gdzie indziej co będziesz po tych forach tak wypisywał, przecież nie musisz pracować w Renomie, zwolnij się chłopie, tyle problemów ci odejdzie, problem stawek, układzików, kierowników wiecznie zmęczonych, zdrowia psychicznego innych ( o twoim nie wspomnę), patroli interwencyjnych, przecież szkoda życia żeby się tym wszystkim z taką "troską" zamartwiać, naprawdę czy to warto tak się tym wszystkim przejmować ?, a w innych firmach to tak fajnie jest........

renoma 3

Wiec tak "edek" praca jest nawet jest jej duzo idzie zarobic bo juz stawki maja od 4.zl/h az do 5.5zl/h wiec szalenstwo oczywiscie jesli liczysz ze pieniadze beda na czas to sie omylisz raczej sie to nie zdarza aby na czas placono. Frima pelna niezdrowych układow od prezesa po (smiesznych) kierownikow. Z czystym sercem moge powiedziec jesli chcesz byc zdrowy psychicznie trzymaj sie z dala od tej firmy. A jest i patrol interwecyjny tam nie musisz miec uprawnien dadza Ci pistolet na kulik i 7zl/h do tego "kierownika" wiecznie zmeczonego ktory na alarmy nie jezdzi ale jest przyjacielem prezesa wiec nie licz na rowne traktowanie od cala Renoma.

mayk

Super post pod nickiem Das,cytuje generalnie jestem podjarana ,obyś się nie spaliła piszesz BZDURY kimkolwiek jesteś jak przepracujesz kilka lat to się przekonasz,chyba że post sponsorowany i nie obrażaj pozostałych osób na tym forum bo nie wiesz jak działają,jeśli można tak to nazwać.

renoma4

Marcin chyba prowadzi wywiad czy aby wieprz wedzony gdzies sie z nim nie podziakowal " Jeśli uważacie że w firmie machloje, krętactwo są codziennością to chciałbym o tym wiedzieć."

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
renoma

cisza bo i co nowego napisac ze prezes rozbawil ludzi mieniac sie obroncą dobrego imienia firmy kazdy kto jest chociaz troche w temacie zdaje sobie sprawe jakie to kuriozum mowia ze ludzie sie zmieniaja ale nie Ci co pracuja w Renomie (oczywiscie poza p.Staszkiem) :)))))))

mayk

Co taka cisza firma podniosła stawki,bo jakoś tego nie widać ???

renoma4

"Rozumiem ze pisząc anonimowo macie większą odwagę lecz nikt jeszcze w firmie „za prawdę” nie ucierpiał" ale sie ubawilem Mrcin wez sie ogarnij nie wiem co chciales uzyskac ale tylko smiech uzyskałes a ja z checia sie spotkam z tym starszym panem ktory jest włascicielem renomy i opowiem jakie "interesy robi sie w renomie" pozdrawiam

Prezes firmy

Dziękuje za informację ujęte na tym portalu. Zapoznając się z waszą opinią na temat firmy postanowiłem odpisać. Wasze wpisy pokazują, iż leży wam na sercu dobro firmy i nie akceptujecie stanu rzeczy. Nie przejdę obojętnie obok tych problemów dlatego proszę o spotkanie jestem do dyspozycji by wyjaśnić poruszane kwestie. Rozumiem ze pisząc anonimowo macie większą odwagę lecz nikt jeszcze w firmie „za prawdę” nie ucierpiał. Wasze wpisy uderzają w wizerunek firmy dlatego jeśli coś jest prawdą to piszcie. Nie oceniajcie firmy przez pryzmat innych tylko swojego poglądu. Daleki jestem od tego by w firmie nie mówić o problemach bo jak są to trzeba je rozwiązywać. Natomiast nie poniżajcie ludzi, tego nie akceptuje. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo na to nie zasługują. Jeśli uważacie że w firmie machloje, krętactwo są codziennością to chciałbym o tym wiedzieć.

renoma.

a ten przyjaciel wieloletni teraz dostał nowy alkomat i powiedział ze może nawet cała firme przedmuchać w dwie minuty ,ale niestety przez niego ludzie którzy cos reprezentują i maja doświadczenie odchodzą do konkurencji a zostają sami idioci zastraszeni przez tego jegmoscia który ma zawsze wszystko pochytane kosztem innych a konwoje wykonuje w tej firmie konserwator bez uprawnien bo jegomość zawsze jest zajęty hahhaa

staszek

najbardziej kompetentny jest Pan Staszek ;-) gdyby było choć tak ze 10 staszkow to i wypłaty by były na czas i wszystko by było ,naprawdę wszystko .....to pisałem ja ...kolega staszka

renoma

Masakra firma nie podchodzic bez wideł. Prezes wydaje sie ok (ale to sie wydaje) do okola ma doradzcow ze pozal sie Boze jednen mieniacy sie jego przyjacielem od nastu lat to juz gruba przesada i zew i wewnatrz:)) do tego ciemna:) a coz firma nie płaci na czas wymagania ogromne od siebie nic nie daja nie ma tam nikogo kompetentnego moze poza p.Staszkiem szkoda bo kiedys naprawde porzadna firma ale nic juz z tego nie zostało kretactwa machloje tam codzienoscia sa.

mayk

Dziadostwo.biorą udział w przetargach nie mają ludzi bo stawki po 5 zł wypłaty nie terminowo trzeba się upominać gdyż ciągle zapominają,zatrudniają osoby niekompetentne,kiedyś to była dobra firma warta nazwy Renoma teraz to tylko nazwa została ,która powinna zostać zmieniona na Ruina a osoby koordynujące w firmie pilnują swojego interesu.Prezes może jest spoko ale osoby go otaczające to nadają się do zwolnienia. a tak na koniec szkoda żę o tym wszystkim nie wie własciciel firmy jakie przewały tam są szkoda go ale to człowiek starszy nawet chyba nie wie co oni tam robią,gdyby ktos mu pokazał to forum to napewno coś by z tym zrobil szkoda goscia.

zorro z.

masakra jakas ,pracowałem w kilku firmach i takiego idioty na stanowisku koordynatora jeszcze nie udało mi się spotkać ,przeciez ten człowiek ma reprezentować firme ,niech się szefostwo w końcu obudzi bo tylko wstyd i jeszcze raz wstyd ............

Adamo
@zorro z.

Jak nie pasuje Ci ta praca, to przyjmij się do "Lador" w Sosnowcu, i powiedz , że chcesz pracować na URSIE u Pana Andrzeja to dopiero poznasz prawdziwego debila.

Mateusz
@Adamo

Potwierdzam Twoje słowa z najbardziej z pierdolniętych to jest Pan Andrzej Solarz na Ursie. Przyjechał nie wiadomo skąd i uważa się za miejscowego, a z głową ma od bardzo dawna, znam go wiele lat. Że też ta Urszula go też chciała, szkoda dziewczyny że z idiotą żyje.

lokator

Ta ochrona powinna zniknąć z naszego osiedla . zachowanie tych pracowników jest nie do zniesienia ,,,,,,,są aroganccy . i wulgarni . nie chcemy takiej ochrony panie marku niech pan zajmie śię tym narastającym problemem

taki tam

Beznadziejna atmosfera w firmie. Firma rzadzona ukadami i ukadzikami pieniadze nie czas trzeba sie upominac generalnie nie polecam jak najdalej od takich toksycznych firm. A co do jakiejs oferty na recepcji to ludzie kochani oni na patrolu placa 8zl/h i oczywiscie zlecenie

amoner

Niestety mola o wyplate trzeba sie prosic wydzwaniac(ale i tak nikt na firmie prawdy nie powie) Pozaplacowe dodatki nie istnieja od wielu lat.Ale za ta jest taki jeden.....co jezdzi caly czas z alkomatem.I sprawdzaj sobie zus.Zazwyczaj nie oplacaja.

amoner

mola

Od zawsze sa tam opoznienia wyplat i skladek do zus. A ten caly co zwie sie prezesem (kiedys technik z piwnicy )ludzi traktuje jak smieci Ponizej jakielkolwiek normy .Bo ta od boksow ,broni swoich z monitoringu.

mola

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.