ROBA METALS POLSKA

Stanowice

Opinie o ROBA METALS POLSKA

Alicja

@mua, a co możesz jeszcze powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w ROBA METALS POLSKA?

hh

skoro stal i aluminium z własnych składów to powinni więcej płacić pracownikom

mua

jestem pracownikiem roba od 6 lat początkowo przez agencję po ok roku przez firmę jestem zadowolony a w pracy jak to w pracy zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał

maja

no właśnie mi też się wydaje, że nie maj,ą swojego działu HR, ale moze to jest tak samo jak z agencją marektingową, że jedni mają swój dział, a inny zlecają to agencjom i tak naprawde to drozej im to wychodzi, ale mają specjalistów, moze tu jest to samo? Agencja zatudnienia tu działa. Dajcie znać jeszcze jak z kasa u nich jest, 1200 to zarobie spokojnie?

rosiek

w sumie czemu nie zatrudniają bezpośrednio u siebie? Twój komentarz @Trybuś dał mi do myślenia teraz, bo torche to dziwne, ze niby z jednej strony taka duż firma, a nie ma swojego jakiegoś działu HR? Naprawde zastanawia mnie ten fakt coraz bardziej.. no moze i chcą postawic na profesjonalistów jednak.

Trybuś

Aż mi się nie chce wierzyć, że Roba Metals nie zatrudnia co zdolniejszych pracowników bezpośrednio u siebie. Jeżeli wszyscy są zatrudniani przez pośrednika to może to spowodować spore niezadowolenie. Zastanawiam się tylko jakie warunki oferują nowym osobom i czego można się spodziewać po rozmowie rekrutacyjnej?

byly pracownik

kierownictwo coraz gorsze, tragedia umowy na zlecenie przez posrednika

mieczysław

Jest super i coraz lepiej .... polecam.

Marek

POP - 2012-10-05 20:15:46 ZWYKŁY ZAKŁAD DO ZAJECHANIA JAK JESTEŚ POTRZEBNY KLEPIĄ PO RAMIENIU JAK NIE TO WYPAD CIECIA FINANSOWE NA LUDZIACH,DO PRACY PRZYJMUJĄ PRZEZ FIRMĘ- POŚREDNIKA KTÓRY RZNIE NA KASĘNic dodać nic ująć, tragedia

POP

on-pracownik

Jak ktoś nie jest stworzony do pracy to zawsze będzie mu źle. Może siedzieć i narzekać ale za to pieniędzy nie zarobi.

Jan

nie polecam

Pracowałem na stanowisku magazyniera praca dobra ludzie przyjazni płace dobre dyrektorzy ok. pracowałbym dalej gdyby nie oszczędności pozdrawiam całą załogę ,lidera [usunięte przez moderatora].kierownika [usunięte przez moderatora] ,panie w kadrach.

beznadzieja

zwalniaja ludzi bez powodu

Zostaw opinię o ROBA METALS POLSKA - Stanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROBA METALS POLSKA