Opinie o Roba Metals Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roba Metals Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Roba Metals Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roba Metals Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Roba Metals Polska Sp. z o.o.?

Aneta Leśniak Nowy wpis

Jednocześnie chciałabym pozdrowić wszystkich pracowników z hali z ochrony i z biura. Prywatne ale proszę nie usuwać dziękuje ????

@Aneta Leśniak

Również tych chorych jak ja aktualnie pozdrawiam ;)

Aneta Leśniak Nowy wpis

Przytoczę ważne słowa odnośnie Roba Metals: dobry zakład aktualnie jak ta ryba psuje się od głowy. Jak wcześniej mówiłam trzeba przyjść i zobaczyć natomiast z tego co wiem coraz więcej ludzi odchodzi może jeszcze jest z kim pracować. Nie powiem czy polecam bo akurat ja jestem według szefostwa (usunięte przez administratora) ale inni maja dużo do powiedzenia. Można przyjść i ich spytać tyle mogę powiedzieć odnosnie zatrudnienia w Robie.

Aneta Leśniak

Pani z kadr nie wykonała swojej pracy podczas komisyjnej rozmowy ze strachu o swoją prace… myśle ze opinia jest merytoryczna na tyle aby jej nie usuwać

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Roba Metals Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Aneta Leśniak

Opinia również dla pracowników proszę nie usuwać: pani z kadr mi nie pomogła podczas rozmowy bo się zwyczajnie bała o prace. Ludzie tam się boja… nawet rozmawiać ze sobą. Boja się o zwolnienie o zabranie pieniędzy itd. A każdy potrzebuje żyć i mieć dochód to jego prywatna sprawa. Ciekawe czy menedżerowi zabierane są pieniążki

Aneta Leśniak

.. odpowiedzialności za zakład to jedno a odpowiedzialności za swoje czyny i słowa to już podstawa piramidy również zasad interpersonalnych. W moim przypadku nie wzięto przez menedżera odpowiedzialności za swoje czyny i słowa podczas „wielkiej rozmowy” z szanownym gronem trzyosobowej komisji i próbowano zrobić ze mnie jak to się mówi Kto pytał? Patologie??

Aneta Leśniak

Ważna opinia dla pracowników: zdaje się ze około 5 znakomitych pracowników już się zwolniło przez menedżera i jego pupilki. Bo faktycznie w Robie były dobre warunki pracy bo na tym zależy dyrektorowi Edwardowi. On jest dobrym szefem. Zle będzie się działo w tej firmie jak zabraknie Edwarda i lejce przejmie rozpieszczony niepoważny dzieciak menadzer. Nie wystarczy palić glupa mówiąc Dzien dobry. Taki wersal nic nie znaczy w obliczu braku kompetencji i odpowiedzialności za zakład

Aneta Leśniak

Kim jesteś Kto pytał? Bo skoro piszesz w imieniu szefa, ze jest przeciwny muzyce w zakładzie co jest co najmniej dziwne gdyż jest ona w zakładzie z tego co wiem odkąd powstał, to musisz być może menedżerem Roby. Owszem jeśli tak jest ze muzyki ma nie być to usunięcie odtwarzaczy chyba powinno odbyć się w drodze jakiejś komisji nie wiem nie znam się na tym. Natomiast tymczasem w Robię zabrano nowy prywatny odtwarzacz jednego z pracowników na stanowisku przy maszynie costa i nie oddano kiedy chciał go odzyskać tłumacząc się tym ze został wyrzucony na śmietnik. Drugiemu w dziecinny sposób wyrwano kable i wyrzucono do kubła. Natomiast moje zużyte miesięczne rękawice lateksowe wyciągnięto z kosza wówczas gdy przeprowadzałam tzw doczyszczanie zakładu za 2300 zł miesięcznie bez premii. Zdaje się ze takie zabiegi kosztują znacznie więcej przy znacznie większym zużyciu rękawic

Aneta Leśniak

Chodzi mi o Krzyska diksona. „Zakała równie dobrze może być menadżerem”. Taki jest mój komentarz dla wtajemniczonych. Czy polecam prace? Trzeba przyjść i zobaczyć jak jest. Jest dużo dobrych zmian ale strasznie dużo nieprawidłowych rzeczy w zarządzaniu i (usunięte przez administratora) rozwiązaniach. Jeśli zostanie stara kadra która powoli się wykrusza to będzie ok. Jeśli nie nie polecam. A zarobki jak wszędzie w każdym zakładzie. Pozdrawiam lady cleaning z Roba Metals Aneta Leśniak

Mirosław
@Aneta Leśniak

A nie lepiej żeby zarządzanie odeszło, skoro przyczynia się do nieprawidłowości? Cokolwiek to są, te nieprawidłowości? Wysokość pensji ich nie rekompensuje?

Aneta Leśniak

Proszę przesłać link do krzyska spawacza Bartka juniora i Krystiana z magazynu dziewczyn z biura które odeszły bo z tymi osobami nie mam kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Pozdrawiam do zobaczenia ze wszystkimi którzy się zwolnili tych którzy jeszcze wrócą na chwile tez do zobaczenia. Ciekawe w jakim gronie znów się spotkamy??

Magda

Nadal pracuje się po 10 godzin?

Henryk

Może ktoś powiedzieć kilka słów odnośnie pracy w firmie? Jak z płatnościami? Jak z zakwaterowaniem? Jaka atmosfera w firmie?

Florian

Mam nadzieję, że jest tak dobrze w pracy iż nie ma chętnych żeby tu czasami zostawić informacje?

heniek

Witam. Czy firma Roba ma swoje przedstawicielstwo we Wrocławiu? Czy moglbym prosic o jakis kontakt do firmy?

ZIBI IRYCHU

DRODZY INTERNAUCI JESLI KTOS MOZE POWIEDZIEC COS NIEMILEGGO O PANI ASI I PANU JOWICZOWI ZAPRASZAMY NA K1 MANNHEIM MAMY JAK NAJLEPSZA OPINIE OFIRMIE JESLI JESTES W FORMIE ZAPRASZAMY ZIBI I RYSZARD POZDRAWIAMY

pw

Pracowałem kilka miesięcy przez firmę Roba i nie mam zastrzeżeń. Stawka 10 euro netto za godzinę. Wypłaty raz w miesiącu zawsze na czas (wypłata na konto około 18-tego). Możliwość otrzymania zaliczki już po przepracowaniu kilku dni. Biuro załatwia wszystkie formalności, noclegi. Noclegi w normalnych warunkach. Na budowie, na której pracowałem była praca po 10,5 h od poniedziałku do piątku oraz 7,5 h w soboty (60 h tygodniowo). Za dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania zwracają pieniądze (kilka dni po otrzymaniu wypłaty, również przelewem na konto). Praca spokojna, w przyjaznej atmosferze. Zrezygnowałem z pracy w delegacji z powodów osobistych. Jeżeli nie masz problemów z wyjazdami w delegacje i szukasz spokojnej roboty za normalną kasę to polecam.

parobek

pracowałem w tej firmie cały 2017 rok i nie mam żadnych zarzutów.jesli ktoś szuka pracy za niewiadomo jakie pieniądze i mieszkania z basenem i widokiem na morze niech szuka dalej. po komentarzu jovica sądzę że jest zwykłym nieudacznikirm który się jeszcze trzyma sukienki mamusi. stawka moim zdaniem jest w porządku.praca jest spokojna.nikt Cię nie goni.biuro dużo pomaga.nie zostawia cie na lodzie na pewno.pracuje się po 10/. 10.5 godziny ale chyba o to chodzi wyjeżdżając za granicę.jak ktoś jedzie na wakacje żeby popracować 8 godzin a resztę czasu siedzieć w hotelu to pozdrawiam.warunki mieszkaniowe są normalne nie wiem skąd te opowieści poprzednika.zapewne nie dostał od razu 20 euro za godzinę i wypisuje bzdury! jest wiele osób które osobiście znam i pracują tu długo.dlaczego? bo potrafią szanować to co mają i Unia pracować za granicą. W tym roku oczywiście chętnie wyjazd do tej firmy .pieniądze co do grosza zawsze na czas.zaliczki bez problemu.ja dostałem już po 2 dniach przepracowanych.polecam

@parobek

ten nick ci pasuje bo tylko parobek pracuje po 10 godzin i więcej

parobek2

ps.do elektryka.jak możesz tłumanie pisać o kimś że jest nie uczciwy jak to nawet nie znasz.nastepny mamisynek.wiecie dlaczego tacy jak wy są wiecznie niezadowoleni i szukają pracy w kółko? bo jesteście nieudacznikami.w Polsce was nie chcą i za granicą też.pozdrawiam

elektryk

znowu właśnie szukają jeleni ,dobrze ,że jest takie forum aby nie wpaść w (usunięte przez administratora) i eliminować nieuczciwych pracodawców

Jovic

Chce wstawić opinie dla osób które dostały propozycje pracy lub szukają opinii o firmie Roba z siedziba w Offenbachu w Niemczech . Otóż nie ma co się za bardzo zachłysnąć stawka 10 euro netto ponieważ wiąże się z tym wiele nie jasności takich jak : umowa na warunkach niemieckich na 3/4 etatu na dodatek jeżeli się nie upomnisz to wogole nie dostaniesz umowy . Biuro nie pomaga w niczym za zjazdy i bilety nie płacą , mieszkania są w skrajnych warunkach od 1 do 10 dałbym 1 Spaliśmy z bulgarami i rumunami w szopie z desek gołębie na balkonie stół i pralka na balkonie śmietnik za balkonem można było wywalać za burtę , kuchnia aż się zygać chciało . za paliwo nie oddadzą ci dopóki sam się nie upomnisz i na dodatek 70 % musisz jeździć swoim autem bo firma ma tylko 3 , nie płacą urlopów chorobowych kompletnie nic ludzie robią jak parobki wytrzymałem 3 miesiące (usunięte przez administratora) z grzybnia . Niektórzy nie nazekaja nie wiem co im się tam podoba Tyle mogę powiedzieć ze wszystko jest prawda . Najstarszy pracownik pracuje 17 lat i ma 11 euro Netto awans zajebisty . Pani Joanna ma tez za uszami nie dajcie się ludzie zwieść tam jak im nagadasz ze umiesz mówić po Niemiecku i jesteś super fachowiec to cie nawet nie sprawdza znalem takich 2 lewe ręce na wszystko 0 doświadczenia w pracy . A stawki 10 euro i za co ? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Roba Metals Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Roba Metals Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roba Metals Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roba Metals Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roba Metals Polska Sp. z o.o.