Roba

Wrocław

Roba

Opinie o Roba

pw

Pracowałem kilka miesięcy przez firmę Roba i nie mam zastrzeżeń. Stawka 10 euro netto za godzinę. Wypłaty raz w miesiącu zawsze na czas (wypłata na konto około 18-tego). Możliwość otrzymania zaliczki już po przepracowaniu kilku dni. Biuro załatwia wszystkie formalności, noclegi. Noclegi w normalnych warunkach. Na budowie, na której pracowałem była praca po 10,5 h od poniedziałku do piątku oraz 7,5 h w soboty (60 h tygodniowo). Za dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania zwracają pieniądze (kilka dni po otrzymaniu wypłaty, również przelewem na konto). Praca spokojna, w przyjaznej atmosferze. Zrezygnowałem z pracy w delegacji z powodów osobistych. Jeżeli nie masz problemów z wyjazdami w delegacje i szukasz spokojnej roboty za normalną kasę to polecam.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Roba. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

parobek

pracowałem w tej firmie cały 2017 rok i nie mam żadnych zarzutów.jesli ktoś szuka pracy za niewiadomo jakie pieniądze i mieszkania z basenem i widokiem na morze niech szuka dalej. po komentarzu jovica sądzę że jest zwykłym nieudacznikirm który się jeszcze trzyma sukienki mamusi. stawka moim zdaniem jest w porządku.praca jest spokojna.nikt Cię nie goni.biuro dużo pomaga.nie zostawia cie na lodzie na pewno.pracuje się po 10/. 10.5 godziny ale chyba o to chodzi wyjeżdżając za granicę.jak ktoś jedzie na wakacje żeby popracować 8 godzin a resztę czasu siedzieć w hotelu to pozdrawiam.warunki mieszkaniowe są normalne nie wiem skąd te opowieści poprzednika.zapewne nie dostał od razu 20 euro za godzinę i wypisuje bzdury! jest wiele osób które osobiście znam i pracują tu długo.dlaczego? bo potrafią szanować to co mają i Unia pracować za granicą. W tym roku oczywiście chętnie wyjazd do tej firmy .pieniądze co do grosza zawsze na czas.zaliczki bez problemu.ja dostałem już po 2 dniach przepracowanych.polecam

anonymous
@parobek 06.01.2018 08:25

ten nick ci pasuje bo tylko parobek pracuje po 10 godzin i więcej

parobek2

ps.do elektryka.jak możesz tłumanie pisać o kimś że jest nie uczciwy jak to nawet nie znasz.nastepny mamisynek.wiecie dlaczego tacy jak wy są wiecznie niezadowoleni i szukają pracy w kółko? bo jesteście nieudacznikami.w Polsce was nie chcą i za granicą też.pozdrawiam

elektryk

znowu właśnie szukają jeleni ,dobrze ,że jest takie forum aby nie wpaść w (usunięte przez administratora) i eliminować nieuczciwych pracodawców

Jovic

Chce wstawić opinie dla osób które dostały propozycje pracy lub szukają opinii o firmie Roba z siedziba w Offenbachu w Niemczech . Otóż nie ma co się za bardzo zachłysnąć stawka 10 euro netto ponieważ wiąże się z tym wiele nie jasności takich jak : umowa na warunkach niemieckich na 3/4 etatu na dodatek jeżeli się nie upomnisz to wogole nie dostaniesz umowy . Biuro nie pomaga w niczym za zjazdy i bilety nie płacą , mieszkania są w skrajnych warunkach od 1 do 10 dałbym 1 Spaliśmy z bulgarami i rumunami w szopie z desek gołębie na balkonie stół i pralka na balkonie śmietnik za balkonem można było wywalać za burtę , kuchnia aż się zygać chciało . za paliwo nie oddadzą ci dopóki sam się nie upomnisz i na dodatek 70 % musisz jeździć swoim autem bo firma ma tylko 3 , nie płacą urlopów chorobowych kompletnie nic ludzie robią jak parobki wytrzymałem 3 miesiące [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z grzybnia . Niektórzy nie nazekaja nie wiem co im się tam podoba Tyle mogę powiedzieć ze wszystko jest prawda . Najstarszy pracownik pracuje 17 lat i ma 11 euro Netto awans zajebisty . Pani Joanna ma tez za uszami nie dajcie się ludzie zwieść tam jak im nagadasz ze umiesz mówić po Niemiecku i jesteś super fachowiec to cie nawet nie sprawdza znalem takich 2 lewe ręce na wszystko 0 doświadczenia w pracy . A stawki 10 euro i za co ? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Roba - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roba