Opinie o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tonaris Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tonaris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

zbyszek30

To najgorszy sklep w jakim cokolwiek zamawiałem. Jedyny dostępny sposób dostarczenia to kurier inpost gdzie przesyłka została zgubiona. Inpost twierdzi, że mamy to załatwiac ze sklepem. Czekamy już miesiąc bez mozliwości kontaktu ze sklepem - numer telefonu podany na stronie to całkowita fikcja. Kupa nerwów i wyrzucone pieniądze i nasza głupota że zamówiliśmy cokolwiek w tym sklepie.

@zbyszek30

Pierwszy raz mam do czynienia z tak nieuczciwym sprzedawcą. Zakupiłam matę masującą, która dotarła do mnie wadliwa. Na reklamacje otrzymałam odpowiedź, że jej firma nie uznaje i mam sobie ten sprzęt gdzieś naprawić. Nie otrzymałam rachunku, ani karty gwarancyjnej. Ostatecznie dokonałam prawidłowego odstąpienia od umowy i tutaj zaczęły się schody. Dwukrotnie odsyłałam ta matę na wskazany adres i za każdym razem przesyłka do mnie wracała. Bez żadnej wskazówki co mam zrobić aby skutecznie mate odesłać. Ponoszę tylko kolejne koszty. O zwrocie kwoty za zakup nie ma mowy. Skandaliczne potrakotwanie klienta. To ś po prostu (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tej firmy

Najpierw zamówiłam potem przeczytalam opinie. Bałam się jak cholera że kasa pójdzie w błoto że po prostu ja stracę a mało to nie jest, że paczki nie docierają. Ale dotarła i naprawdę jestem zadowolona. W sumie dojście paczki trwało tydzień... Nie ma uszkodzeń mata bardzo dobrze działa.

Diana
@Zuza

Ja zamówiłam bez lecz po przeczytaniu opinii na temat kamieni napisałam do sklepu z prośbą o wymianę z dopłatą i szybko wysłali materac z kamieniami.

Marzena

Polecam sklep. Błyskawiczna obsługa, informacja o realizacji zamówienia na każdym etapie. No i podziękowania, dzięki którym każdy klient czuje się potraktowany personalnie.

realista

Przecież te pozytywne opinie są tak bardzo nie wiarygodne i tendencyjne, że aż nie chce się tego czytać. Rada dla wszystkich potencjalnych klientów Tonarisa- przeczytajcie opinie negatywne to się przekonacie cóż to za ,, wspaniała firma". Ja miałem z nimi bardzo duże kłopoty i nikomu nie polecam cokolwiek u nich kupować. Ode mnie baaaaaaardzo duży negatyw.

Martyna Nowy wpis

Polecam, szybka dostawa, produkt zgodnych opisem.

Pola Nowy wpis

Sklep godny polecenia, towar pierwsza klasa, szybka realizacja zamówienia.

Stefan Krotoszyn Nowy wpis

Bardzo szybko, otrzymałem zamówiony towar. Realizacja zamówień również w soboty bez dodatkowych opłat. Przesyłka solidnie zapakowana. Przystępne ceny. Sklep, jak najbardziej godny polecenia.

Michał Nowy wpis

Już drugie zakupy w tym sklepie ,Nabrałem zaufania ,Produkty spełniają moje oczekiwanie .Sklep O.K

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tonaris Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
A.K

Obsługa profesjonalna; towary najwyższej jakości :) polecam

GOCHA

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Produkty najwyższej jakości i obsługa ekspresowa .Polecam z czystym sumieniem.

Aśka

Transakcja przebiegła bez żadnych problemów. Szybka wysyłka. Paczka dobrze spakowana.

Emilia Kijowska

Dziękuje za załatwienie mojej sprawy. Mogę szczerze napisać że Firma jest bardzo solidna i uczciwie traktuje swoich klientów.

Dominik

Wszystko ok. Trochę długi czas oczekiwania, ale informacja o nim była podana przy zamówieniu, więc sprzedawca dotrzymał słowa i przesłał paczkę w podanym terminie.

Pierwszy zakup i pewnie nie ostatni. Transakcja przebiegła pomyślnie, towar zgodny z opisem dostarczony przed planowanym przy zakupie terminem dostawy.

Eliza

Nie dokopałam się do żadnych wpisów od pracowników, o ile tu tacy są. W krs jest to jednoosobowa działalność, ale ja chciałam zapytać o pracę dodatkową. Wystawiałam parę lat temu przedmioty na aukcje razem z robieniem zdjęć. Czy może tutaj też mogę wykonywać taką pracę? Jakby co to dajcie znać jak płacone są takie zlecenia.

Miłosz

Produkty zgadzają się z opisem. Dobre ceny. Kamerki były dobrze zabezpieczone w paczce. Paczka została nadana b. szybko.

Viktoriia Karschenko

Wszystko, jak jest w opisie.Szybka dostawa ta ładne opakowanie .Polecam!

MW

Bardzo zadowolona. Cena i jakoś produktu super.

mona

zwróciłam zamówienie w 14dniowym terminie. Kiedy weszłam na tracking, żeby zobaczyć kiedy dotarła przesyłka ze zwrotem okazało się, że....właśnie do mnie wraca, bo firma jej nie odebrała. Potem przeczytałam opinie i obawiam sie, że pieniędzy z powrotem nie dostanę. Na stronie brak numeru telefonu, tylko adres mailowy. Nie polecam

mona
@mona

cd. wcześniejszej wiadomości. Napisalam maila w sprawie zwrotu pieniędzy i otrzymałam odpowiedź jeszcze tego samego dnia, a dzień później pieniądze były już na koncie. Tak więc o ile z samego produktu nie byłam zadowolona, to pieniędze zwrócono.

Wysyłka bardzo szybka, już następnego dnia był w paczkomacie. Niestety masażer stóp okazał się nie być dobry na nogę mojego męża, więc byłam zmuszona odesłać. Zwrot został zweryfikowany sprawnie i otrzymałam zwrot kosztów. Polecam :)

kaśka

Pełen profesjonalizm na drodze zamówienia do otrzymania. Towar wart ceny

Hubert

Przesyłka przyszła trochę później niż się spodziewałem ale jakośc produktów na plus. Zamówię napewno ponownie.

KLIENT

Absolutnie NIE POLECAM tego sklepu. https://topsklep.eu/ - NIE KUPUJCIE TO (usunięte przez administratora) 1/ sprzedają tandetne podróby 2/ nie przyjmują zwrotów 3/ brak kontaktu telefonicznego, podane telefony nie działają 4/ na maile odpowiadają sporadyczne, a odpowiedź nic nie wnosi 5/ zwroty tylko na skrytkę pocztową - co oznacza że trafiają tam tylko awiza...?????!!!!!!??!?! więc w efekcie nie odbierają wcale WYSTRZEGAJCIE SIĘ ICH JAK OGNIA

poszkodowany
@KLIENT

Wszystko co napisałeś to całkowita prawda, ja miałem z nimi bardzo przykre doświadczenie i też nie polecam tej firmy, odradzam zakupy u tych o.......stów, a te pozytywne opinie podejrzewam, że są fikcyjne.

Małgorzata Z

Dostawa szybka . Bendery są fantastyczne i wyglądają super . Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam sklep .

Zostaw merytoryczną opinię o Tonaris Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Tonaris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tonaris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonaris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 36 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonaris Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1917 ocen.
  • Niepodległości 102
    44-190 Knurów