Opinie o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tonaris Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tonaris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Honorata Wnuk

Szybka przesyłka, zgodna z deklaracjami. Towar zgodny z ofertą. W przypadku pomyłki jak było w mojej sytuacji natychmiastowa . wymiana.. Serdecznie polecam.

Muzyk

NIE ZAMAWIAJCIE NICZEGO OD TEJ SPÓŁKI. Wasz sklep masujemy eu nie odpowiada na maile, nie odbieracie zwrotu towaru pod określonym PRZEZ WAS adresem. Brak jakiegokolwiek kontaktu i zwrotu pieniędzy.

BABAB
@Muzyk

MAM TĄ SAMĄ SYTUACJE NIE MAJA TELEFONU , NIE OPDBIERAJA ZWROTÓW, NIE WIEM CZY DOSTANĘ ZWROTY PIENIĘDZY. NIE POECAM!!!!!!!!

Poszkodowany
@BABAB

Nie licz na ich uczciwość, a pieniądze możesz spisać na straty, ja to już przerabiałem i nigdy nie będę polecać tej pseudo firmy Tonaris.

Tonaris Sp. Z o.o.
@BABAB

Witam Państwa. Bardzo prosimy o kontakt z nami na adres tonaris@interia.eu Nasi konsultanci pomogą Panu rozwiązać problem. Pozdrawiamy serdecznie

Basia

Produkty dobre jakościowo, obsługa zamówienia bez zarzutu.

Katarzyna

Bardzo szybka wysyłka. Paczka dobrze spakowana. Dołączam do grona zadowolonych klientów. Myślę, że jeszcze kiedyś zrobię zakupy w tym sklepie. Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tonaris Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
Nastia

To jest mój pierwszy zakup ale napewno nie ostatni, polecam firmę

Przemek

Transakcja przebiegla gladko bez problemu Produkt zgodny z opisem Serdecznie polecam Skorzystam ponownie

JOLA

Obsługa zamówienia prosta. Towar zgodny z zamówieniem, Zapakowany perfekcyjnie dotarł bez jakichkolwiek uszkodzeń. Bardzo polecam

Dominika Dz

Wszystko sprawnie i szybko. Produkt wysokiej jakości wszystko działa poprawnie.

Magda

Wszystko ok. Towar zgodny z opisem, sprawna obsługa i przesyłka. Polecam.

P. Paweł

Firma wywiązała się z przesyłki przed orientacyjną datą. Dostarczenie sprawne, bezproblemowa obsługa. Polecam!

Mariusz Rozbicki

Przesyłka dotarła dość szybko, towar zgodny z opisem, wygodna forma zakupów. POLECAM!!!

Bacha

Naprawdę ekspresowa dostawa, zwrot też szybki - niestety musiałam oddać materac gdyż sprawiał trudności mojej mamie.

Czy firma sprzedaje towar tylko wysyłkowo? Za pośrednictwem własnego sklepu online albo zewnętrznych serwisów sprzedażowych? Czy może jest też opcja odbioru osobistego, w siedzibie firmy lub magazynie? Zaglądają tu może pracownicy biura (albo magazynu), którzy mogliby powiedzieć, jak to wygląda?

Grazyna

Firma jest solidna i wiarygodna. W pełni wywiązała się że zobowiązań

Magdalena

Profesjonalna obsługa, opis w stu procentach zgodny ze stanem faktycznym. No i oczywiście towar rewelacyjny.

Danusia

Wszystko było super szybko dostarczono dobrze zapakowaną paczkę Polecam sklep

Teresa

Ta firma to scam. Przesyłają towar nie ten co jest w ofercie. Który ma cene rynkowa 2 razy niższą niż ten zamawiany. Zero kontaktu, zero odpowiedzi. Telefon podany na stronie nie działa. Jestem przekonana, że nabierają w ten sposób setki klientów.

Kamil

Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko na bardzo dobrym poziomie, jakość raczków rewelacja. Polecam w 100%

Joanna z Warszawy

Szybka i bezproblemowa realizacja zgłoszenia reklamacyjnego, towar został wymieniony na nowy.

Maja

bardzo szybka dostawa, na drugi dzień, towar porządnie zapakowany.. Dobra oferta cenowa - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona z obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Tonaris Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Tonaris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tonaris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonaris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 36 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonaris Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1917 ocen.
  • Niepodległości 102
    44-190 Knurów