Opinie o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tonaris Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tonaris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Adela

Szybka i sprawna obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam.

Anna Wielgomas

Co do obsługi, zakup przebiegł idealnie, decydowałam się jednak na wymianę masazera i cały proces znowu przebiegł rewelacyjnie łatwo i przyjemnie. Sklep oceniam doskonale.

@kupująca

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) chciałam dokonać zwrotu zakupionego w tym sklepie masażera z funkcją termoterapi, paczka ze zwrotem nie została przyjęta, w dodatku numer telefonu który został podany to jedna wielka fikcja!!! Odradzam

Violetta

Jestem bardzo zadowolona, towar zgodny z opisem . Zamówiłam kolejny raz i pewnie nie ostatni.Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tonaris Sp. z o.o..
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
A.A

Czekałam na przesyłkę nieco dłużej ale w ten okres oczekiwania wszedł weekend

KAROLINA

Bardzo sprawne zakupy, przesyłkę była u mnie już po 24h od zamówienia. Dziękuję za powitalny upominek :)

@KAROLINA

Niech Pani nie pisze głupot kupiłem w tej firmie lusterko samochodowe przysłali lusterko popękane rozwalone zasilanie / w opakowaniu nie było kawałków plastiku czyli załadowali połamane/ i od tej pory telefon zamilkł email nie odpowiadał . Paczkę wysłałem na adres z którego została wysłana wróciła z adnotacją '' nie ma takiego adresu''. (usunięte przez administratora)

Teresa

Jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów w super jakości Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam !

Henryk

Polecam, firma bardzo fachowa, szybka, dokladna. Dodatkowe informacje o produkcie otrzymałem natychmiast.

Zaporowska A

Wszystko dostarczone w terminie zgodnie z zamówieniem.

Przesyłka doszła szybko. Ze zwrotem sá poważne kłopoty Adres do zwrotu mylny. Paczka wróciła się do mnie. Telefon do firmy nie istnieje. Inny telefon z google odbiera ktoś inny, informując, że paczki zwrotne też do niego dochodzą i odsyłane są do nadawcy. Informuję firmę Tonaris, że sprawę zgłosiłem na Policję. A wszystkich ostrzegam przed zakupami u tych (usunięte przez administratora)

Kasia Z

Zamówione artykuły w stu procentach spełniły moje oczekiwania . Polecam

Pati

Produkty ok. Natomiast szkoda że sklep nie ma darmowych zwrotów Tu jednak musiałam zapłacić 15 zl przy wartości produktu 59 zl. Poza tym jest ok dostawa szybka zwrot pieniędzy również w miarę szybki.

TONARIS Sp. Z o.o.
@Pati

Jesteśmy na etapie rozmów z firmami kurierskimi o wdrożeniu takiej możliwości. Mam nadzieję iż pojawi się niedługo i u Nas.

Andrzej Wróbel

Bardzo przyjemne i bezproblemowe zakupy, produkt co prawda nie dotarł na drugi dzień a po kilku dniach o czym zostałem od razu poinformowany przez sklep (pierwszy raz się spotkałem z taką praktyką ). Sam masażer jest rewelacyjny. Polecam.

TONARIS Sp. Z o.o.
@Andrzej Wróbel

Na początku roku mieliśmy przerwę urlopową co spowodowało małe opóźnienia w wysyłce. Cieszymy się że towar spełnia oczekiwania.

Vanessa2010032wp.pl

Chciałam zwrócic masarzer to nóg i podali mylny adres sa dwa i niewiadomo na jaki wysłac zwrot a pztede wszystkim zadnego numeru telefonu zeby sie zkontaktowac BRZEGI drugi KNURUW są dwa adresy

Czytam same opinie od klientów, a czy pracują tu jacyś ludzie oprócz samego właściciela? Szukam właśnie pracy w sklepie internetowym, bo tylko w tym mam doświadczenie. Jak to wygląda w praktyce, pracuje się 8h w biurze czy godziny są dowolne i można czasem na tryb zdalny przejść? Jeśli praca zdalna to firma daje sprzęt do domu czy trzeba mieć swój?

Aleksandra Małecka

Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o samą dostawę. Towar w idealnym stanie!

Greg

To moje pierwsze zamówienie u nich i musze przyznać że realizacja zamówienia - rewelacja. Szybko sprawnie i bez problemów. Realizacja w 12h od kliknięcia "kup" Jestem pod wrażeniem. Zapakowane w karton producenta oczywiscie wiec co do tego niem mam uwag. Tak trzymać :)

Iza

Sklep godny polecenia. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, ekspresowa przesyłka, towar zgodny z opisem i zdjęciem. W 100% polecam.

K.B

Działalność sklepu na najwyższym poziomie. Dostawa bezproblemowa i błyskawiczna

Grażyna P

Bardzo szybka wysyłka ,bardzo dobre siekacze., to kolejne moje zakupy. Zamówione wieczorem, dostarczone rano, następnego dnia, polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tonaris Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Tonaris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tonaris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonaris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 36 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonaris Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1917 ocen.
  • Niepodległości 102
    44-190 Knurów