Opinie o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tonaris Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tonaris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonaris Sp. z o.o. w Knurów

Musiałem zrezygnować z zamówienia. nie było mojego rozmiaru pasa. Obsługa nie robiła żadnych problemów i zwrot załatwiłem bardzo szybko.

Kupujacy

Niestety towar niesprawny. Brak możliwości zwrotu. Firma nie reaguje na odstąpienie od umowy. Koszmar. Nie polecam

Polecam zamówienie szybko otrzymałam i wszystko się zgadza

L.Z

Mam jak najlepsze doświadczenie. Szybko i sprawnie. Bardzo polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tonaris Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Zaręba Małgorzata

Doskonała obsługa klienta. Bardzo szybka realizacja zamówienia. 100% zadowolenia z zakupu.

Ewa.

No cóż polecam firma godna zaufania, miła i szybka obsługa. Konkretne podejście do klienta i zakupu.

Kamila

Jakość obsługi i realizacji zamówienia 10/10. Polecam, super sklep.

Sowa124

Zamówiłam pas magnetyczny dla teścia, po otwarciu okazało się że wysłali zły rozmiar (dostałam M, miał być xl). Po kilku próbach kontaktu zero odzewu, telefon nie odpowiada, a o odpisaniu na maile nie wspomnę. Prawie stówa poszła w błoto. Jedyny plus to taki, że przesyłka była w miarę szybko.

PAWEŁ. S.

Bardzo szybka wysyłka, odpowiedź na pytanie satysfakcjonująca i również szybka, na pewno następne zakupy zrobię w tym samym online sklepie. Polecam

Mam zero uwag co do zamówienia. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Bogdan

Stwierdzam iż bardzo estetycznie oraz dobrze zapakowana została przesyłka jestem zadowolony.

Wszystko super towar jak na foto i w opisie cena konkurencyjna jestem bardzo zadowolony polecam

Dawid

Szybkość realizacji na bardzo dobrym poziomie, brak jakich kolwiek problemów związanych z zamówieniem oraz przystępna cena względem innych sklepów sprzedających ten sam produkt

Michał 33

Produkt polecony przez fizjoterapeutę z którym jakiś czas temu zacząłem Wspóprace. Dzięki niemu wiem gdzie kupować dobre produkty. Polecam

Zofia

Szybka transakcja, towar zgodny z opisem, starannie zapakowana. Polecam

Natalia

Witam proszę o podanie numeru telefonu . Chciałam zwrócić zamówiony towar niestety żaden z maili na którego wysłałam wiadomość mi nie odpisuje . Proszę o odpisanie na maila numer telefonu również nie odpowiada

Gośka W.

Zamówienie dostarczone ekspresowo, przesyłka starannie zapakowana, atrakcyjne ceny no i oczywiście jakość produktów bezcenna. Serdecznie polecam tego sprzedającego. Na pewno będę składała kolejne zamówienia w przyszłości.

Mieczysław z Rybnika

Bardzo szybka realizacja i wysyłka zamówienia. Paczka odpowiednio zabezpieczona. Polecam. Wrócę na ponowne zakupy.

Adela

Szybka i sprawna obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam.

Anna Wielgomas

Co do obsługi, zakup przebiegł idealnie, decydowałam się jednak na wymianę masazera i cały proces znowu przebiegł rewelacyjnie łatwo i przyjemnie. Sklep oceniam doskonale.

Zostaw merytoryczną opinię o Tonaris Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Tonaris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tonaris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonaris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 36 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonaris Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1917 ocen.
  • Niepodległości 102
    44-190 Knurów