Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Daria N.

Z firmą współpracuję już od listopada 2014. Wtedy wydawało mi się, że jest to ciężka psychicznie praca, ponieważ trzeba współpracować z osobami, które doświadczyły ogromnych tragedii. Po tym czasie wiem, że jest to najbardziej satysfakcjonująca praca jaką można wykonywać. Pomaganie osobom w ciężkich chwilach, ich wdzięczność, gdy po latach, ktoś pomoże im uzyskać należne im pieniądze, które zazwyczaj są tak bardzo potrzebne, sprawia, że każdego dnia cieszę się, że mogę pomóc kolejnej rodzinie. Dlatego jestem dumna, że mogę współpracować właśnie z Helpea wśród najlepszych. Spełniać się i rozwijać każdego dnia. Nie ma nic lepszego niż praca sprawiająca satysfakcję, z interesującymi ludźmi i dająca duże możliwości finansowe.

Marcin1977

Z firmą nawiązałem współpracę w lutym 2015 roku i nie żałuję tego kroku. Zostałem przeszkolony z zakresu sprzedaży , poznałem dokładnie sposób działania ,liderzy uczuli mnie i pomagali nim samodzielnie wyruszyłem do klientów. Polecam współpracę z firmą Helpea ponieważ daje ona niezłe zyski, możliwość rozwoju i dużą satysfakcję.

sprawiedliwy

A pan znawca się czasem nie podłącza pod helpea i złymi słowami klientów nie szuka ? Jak zakłamany polityk.

Prawnik - Znawca

Witam Serdecznie, z przyczyn oczywistych nie będę podawał swoich danych ale chciałem uświadomić Państwa i ostrzec przed takimi firmami. Bazując na mojej wieloletniej praktyce, moje doświadczenie pokazuje iż lepiej powierzyć taką sprawę specjaliście takiemu jak Radca Prawny lub Adwokat niż, zlecać pierwszej lepszej firmie odszkodowawczej. Znam wielu niezadowolonych klientów, którzy korzystali z usług takich firm i uzyskali tylko kwotę na etapie przedsądowym, a nie sądowym. To tylko może zapewnić doświadczony Radca prawny. W razie pytań służę pomocą pod adresem: radcaprawnyradom@wp.pl

Andrzej G
@Prawnik - Znawca

Odezwał się znawca prawa, szlak mnie z takimi jak Wy trafia. Tak narzekacie na te kancelarie, że duży procent, że hurtowo sprawy biorą, a Wy co? Miałem sprawę u prywatnego prawnika, wszystko super, pieniądze oczywiście wziął zanim coś zrobił, a później kompromitacja! Dokumenty gdzieś zgubił, po 6 miesiącach, gdy trafiłem na helpea okazało się, że nawet sprawy Pan radca nie zgłosił, bo jak to ujął "mam dużo na głowie i jest to skomplikowany proces". Przepraszam za ostry język ale żenująca była postawa owego znawcy prawa. Ciesze się, że znajomy w Helpea pracuje i przemówił nam do rozsądku, a było ciężko. Bo przecież to znany radca był, a nowej firmie ciężko zaufać. Helpea w 3 miesiące załatwiło pieniądze, a teraz idziemy do sądu, tez mają swoich radców, w siedzibie byłem, rozmawiałem i nie wiem jak to ując bardziej poukładani od tamtego Pana byli. Polecam wszystkim usługi helpea, cała rodzin zadowolona, teraz szykują nas na sprawę sądową i nie damy za wygraną ubezpieczycielowi, IDZIEMY PO SPRAWIEDLIWOŚĆ! Bo jak można napisać, że mój syn był winny. bo przechodził przez pasy? Pytam się jak! Kochani walczcie o swoje prawa i nie ma co tym złodziejom odpuszczać!

Lawbraker
@Andrzej G

Brawo. Trzeba rozwalić ta mafie sądowa - adwokacką. Biorą kasę za nic.

Żaneta K.
@Prawnik - Znawca

Ja również chciałam ostrzec przed pseudo-prawnikami, jedynie na czym się znają to na rozwodach i alimentach i w tej kwestii rzeczywiście są profesjonalistami. Jeżeli chodzi o rynek odszkodowań z całym szacunkiem ale tylko kompetentne firmy potrafią się rzetelnie tym zająć. To jest długotrwały proces , nad którym pracuje sztab ludzi plus kancelaria,sprawy są analizowane indywidualnie jak i decyzje czy droga polubowna czy należy wziąć pod uwagę proces sądowy. Firmy określają procent przy podpisywaniu umowy i klient już nie musi się martwić o dodatkowe koszta, natomiast prywatny prawnik owszem zawsze podaje 10 % tylko nie informuje klientów, że na postępowanie sądowe musi dojechać a za to płaci klient! stąd prawnikowi opłaca się ciągnąć sprawę w nieskończoność, o czym klient nie ma pojęcia i traci pieniądze. Tyle w temacie prywatnego prawnika.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Witam

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu HELPEA za uczciwość w załatwieniu naszego odszkodowania w wyznaczonym terminie bez żadnych problemów i dobrej współpracy dziękują Kamila Raczyńska Henryka i Zdzisław Nadolnik.

Aneta W.
@Witam

Dziękujemy serdecznie za skorzystanie z usług Helpea jak również z pozytywnej opinii, dla nas jest niezwykle ważne aby Klient był zadowolony tak z uzyskanego świadczenia jak i z obsługi. Jesteśmy firmą o głęboko zakorzenionych wartościach takich jak zrozumienie, cierpliwość i wiara, że to co robimy pomaga odnaleźć nadzieję i poczucie bezpieczeństwa.

Amadeuszzz

Daga co ty piszesz ? Sąd to najlepsza możliwość na duże odszkodowanie. Sam swoją sprawę zakończyłem w 3 lata w innej dużej firmie i byłem zadowolony. Jeśli tutaj proponują Ci sąd to nie ma co się zastanawiać bo możesz dostać dużo większe odszkodowanie.

Daga76

Fajnie brzmi to co piszecie , że duże kwoty itp. Ja nie jestem jednak w pełni zadowolona z tego , że firma namawia na sąd. Rozumiem, że można dostać więcej ale nie każdy chce wracać do przeszłości. Jeśli zdecyduję się na tą firmę to tylko dlatego , że znajoma korzystała ale od razu zaznaczę, że wole dostać nawet mniej ale bez chodzenia do sądu i angażowania rodziny w to wszystko.

waldi

Ja właśnie sam się zastanawiam nad tym jak będzie w sądzie tym bardziej, że dość spore pieniądze mogę już dostać od firmy bez sądu. Co prawda w firmie mówią, że w sądzie ta kwota będzie wyższa. Nie wiem na ile warto się męczyć przez to wszystko ale dobrze, że powiedzieli Ci jak to wszystko w tym sądzie wygląda bo człowiek wie jak się zachować przynajmniej.

Danka

Ja jestem zadowolona z tej kancelarii prawniczej. Pani prawnik co prowadzi moją sprawę zadbała o to żebym dobrze się czuła w sądzie i wiem, że warto było bo już dostałam cześć pieniążków. Wiem ,że dużo osób się boi bo sądy i trzeba wracać do wspomnień. Wiem jednak, że pieniążki się należą a firma z ubezpieczeniami chce je zatrzymać. Dzięki Pani prawnik z Helpea dobrze sobie z tym radzę i mimo przykrych wspomnień dość gładko przeszłam przez piewszy sąd.

Pati

uważaj - jak się możesz na opinii znajomych opierać?? Albo znasz firmę i piszesz na jej forach albo nie komentujesz. Z resztą akwizytorem nie każdy może być, trzeba się nadawać do tej pracy jak do każdej innej. Albo masz to coś i umiesz na tym zarobić albo sobie odpuść i szukaj gdzie indziej. Ja firmę poznałam miesiąc temu. Wiem, że to krótki okres czasu ale firma mnie przekonała. Oni naprawdę potrafią ludziom pomóc. Z ubezpieczalni wyciągają pieniążki dla osób, które same w życiu nie wiedziałyby, że cokolwiek im się należy. Moja kumpela zyskała i to dużo na kontakcie z nimi. Złożyłam tam swoje CV, zobaczymy co to będzie dalej. Trzymajcie kciuki :D

martinez
@Pati

Nie pisze się ani nie mówi 'pieniążki', no chyba, że jesteś przedszkolakiem

Programista wyklęty
@martinez

albo jak się zarabia pensję radomską, to wyjątkowo, można napisać "pieniążki". No chyba, że ktoś ma znajomości, to zarabia pieniądze, a nie "pieniążki"

uwazaj

Mam znajomych którzy mieli styczność z niby kierownikami tej zacnej firmy. Wszystko opiera się na zasadzie mlm oraz szeroko pojętej manipulacji. Zarabiać będę kierownicy którzy mają pod sobą kilkaset osób od spisywania spraw. Najlepszy jest myk z mercedesami i budowanie wizerunku. chcesz być akwizytorem i latać po domach - idź do helpea. Uważajcie na ich kierowników manipulatorów.

Ilonka63

Ja mam sprawę u prawników z Helpea Bałam się trochę to jak każdy chyba ale teraz się ciesze bo już dostałam 22.000 zł a mineły niecałe 4 miesiące. Teraz ide z prawnikami z tej firmy do sądu bo tam więcej mogę dostać. Umowę to na 25 procent mam wiec chyba dobrze i te koszty do sądu za mnie zapłacili bo z tego co dostałam to spłaciłam kredyt synowi. Znajomemu w innej firmie miliony obiecywali a na koniec kazali 5000 zł zapłacić za sądy. Do dziś złotówki nawet z tego nie zobaczył. W Helpea to przynajmniej nic nie płaciłam wszystko za darmo a pieniądze dostałam już całkiem spore wiec polecam tych prawników.

Anulka

Hoho widać konkurencja nie śpi i zagląda nawet tutaj ;)

Basia
@Anulka

Barbara Z. Firma Helpea bardzo profesjonalna uzyskują największe odszkodowania, sprawa dość szybko załatwiona z tego co się zorientowałam bo cztery miesiące i miałam pieniądze. Obsługa profesjonalna, rzetelna jeżeli ktoś się waha, to polecam z całego serca, bardzo mi pomogli,pozdrawiam. Barbara

Klaudiaq

Przestrzegam wszystkich przed Kancelarią Odszkodowawczą Helpea . W moim przypadku po 8 latach od śmierci mojej mamy w miejscu zamieszkania pojawili się przedstawiciele Kancelarii atakując mnie pytaniami odnośnie okoliczności śmierci mamy. Na moje pytanie skąd mają informację o zgonie, który miał miejsce tak dawno zaczęli bąkać coś pod nosem, że rzekomo ubezpieczyciel przekazał im informację. Zastanawiam się, który ubezpieczyciel jest zainteresowany pozbywaniem się pieniędzy. W trakcie dalszej rozmowy zaczęłam dopytywać się jakie są warunki umowy jaką musiałbym podpisać aby Kancelaria Helpea prowadziła moją sprawę. Dowiedziałem się, że prowizja Kancelarii wynosi 28% netto, czyli ponad 30% brutto. Wysokość świadczenia jakie mogłabym otrzymać to 30 000 zł za śmierć mamy pomniejszona o prowizję. Postanowiłam porównać ofertę Kancelarii Helpea z innymi, znanymi kancelariami świadczącymi takie usługi. Okazało się, że prowizja jaką pobierają inne kancelarie to 20% brutto w przypadku wypadków śmiertelnych a wysokość świadczenia jakie mogłabym otrzymać za śmierć najbliższej osoby to czterokrotność kwoty oferowanej przez Helpea. Zanim podpiszecie umowę z tymi (usunięte przez administratora) sprawdźcie ofertę konkurencji, bo wynika, że Helpea nie ma nic wspólnego z prawdziwą Kancelarią.

Jerzy S

Witam, rzadko zaglądam na takie fora ale zachęcony dobrą obsługa przez firmę spróbowałem. Nie życzę nikomu, aby musiał korzystać z usług Helpea, bo śmierć osoby bliskiej jest dramatem, który przeżywa cała rodzina. Żadne pieniądze nigdy nie zastąpią bliskiej nam osoby, w moim przypadku mamy. Razem z rodziną już dawno zapomnieliśmy o wypadku mamy sprzed ponad 12 lat, jednak przedstawiciel firmy postanowił nam o nim przypomnieć. Postanowiłem zamieścić ten wpis, aby podzielić się opinią, która w dzisiejszym świecie, gdzie pełno jest naciągaczy, z pewności komuś się przyda. Z natury jestem człowiekiem nieufnym, toteż gdy do mojego domu zapukał obcy człowiek i zaczął wypytywać o wypadek wzbudziło to moją czujność. Natychmiast poprosiłem o podanie danych firmy i jakieś legitymacji, ku mojemu zdziwieniu otrzymałem wizytówkę, identyfikator i certyfikat. Postanowiłem zaprosić Pana do domu, aby dokładniej sprawdzić o co chodzi. Polecam to również Państwu, wylegitymujmy daną osobę, jeśli nie ma nic do ukrycia tak jak ten Pan, wylegitymuje się. Ja poprosiłem również o dowód, aby porównać dane. Po godzinnej rozmowie z Panem, który wyjasnił mi o co chodzi, umówiłem się z nim tego samego dnia wieczorem, a sam siadłem do internetu i byłem ździwiony. Spodziewałem się wielu negatywnych opinii, że firma jednak pobiera opłaty jak nie uzyska odszkodowania lub oszukuje klientów. Okazało się, że wygląda to dobrze, a najbardziej podobały mi się filmy z klientami. Jedyny minus na tym etapie, to Pan trochę naciskał na podpisanie umowy ale przecież mogę odmówic i przemyśleć sprawę. Po przeczytaniu umowy zdecydowaliśmy się na współpracę, po tygodniu z firmy przyszło pismo powitalne i nasza umowa oraz bardzo miły sms, po czym zapomnieliśmy o sprawie i zajęliśmy się własnym życiem. Jakie było moje ździwienie, gdy po 2 miesiącach dostałem telefon, że zostały mi przyznane środki i w tym tygodniu otrzymam je na konto. Do dzisiaj firma uzyskała dla mnie łącznie 40 000 zł, a jedna osoba z rodziny zdecydowała się na drogę sądową. Nie ukrywam, że były to dla mnie równiez trudne chwile, gdyz musiałem przypominać sobie śmierć najbliższej osoby. Jednak oceniam to wszystko na plus, ponieważ rodzina zbliżyła się do siebie. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, więc znalazłem ten portal, wierzę, że komuś przyda się moja refleksja i wnioski. Razem z rodziom jeszcze raz dziękujemy za pomoc firmy i Pana Andrzeja z firmy Helpea. Dzięki nim godnie pożegnaliśmy naszą Mamę i nie zostawiliśmy wypadku zapomnianego. Jerzy S z rodziną

Janek

Byłem i zobaczyłem, nawet siedzibę mają. Zastanawiam się, mam kilka pytań, zobaczymy co z tego wyjdzie, może znajde pracę w końcu

michasix

Ile można dostać odszkodowania za śmierć brata jak było już 9 lat temu ? Gdzie się zgłosić jeśli jestem z okolic Szczecina ?

Zbigniew

Dobrze , że są wreszcie uczciwe firmy. Polecam !

Zadowolony

Byle we firmie, pieniadze odebralem z rodzinom a myslalem ze to sie tak nie da. DZIEKUJE!

Lambo

12 msc. całkiem krótko niekiedy nawet kilka lat trwa.

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB