HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań
5 259 6 1

Opinie o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań

Krzysiek

Pan Michał rozpatrywał moją sprawę odszkodowawczą i podszedł do tej sprawy bardzo ambitnie i efekty zaczęły owocować po trzech miesiącach i naprawdę byłem pod wrażeniem że tak szybko były efekty bo poprzednia firma która zajmuje się odszkodowaniami po 10 latach dopiero uzyskała ugodę ale tej ugody nie przyjąłem i moja siostra dała mi numer do Pana Michała i przedstawiłem mu jak sprawa wygląda i po tygodniu czasu do mnie przyjechał i od razu wykazał się kompetencją i po czasie dołożył do tego ambitność i rzetelność i w ciągu trzech miesięcy uzyskał mi odszkodowanie i naprawdę z całego serca życze firmie “Helpea” samych takich kompetentych i ambitnych agentów jak Pan Michał. Współpraca z Panem Michałem była przyjemna i polecam każdemu kto ma problem z uzyskaniem zadośćuczynienia i ja osobiście dziękuje Panu Michałowi za cały wkład i oddanie się mojej sprawie ale także całej firmie “HELPEA”. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Agata
@Krzysiek 26.11.2018 15:40

Cieszę się, że jesteś zadowolony, zarówno Ty, jak i inni użytkownicy (na przykład @Krystyna) z usług oferowanych przez firmę HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań. Prosiłabym jednak o zwrócenie uwagi na fakt, że forum GoWork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat pracodawców, pochodzących od pracowników firm. Może ktoś chciałby napisać, co sądzi o pracy w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań z tej perspektywy?

Krystyna

Moje sugestie dla HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań: Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu HELPEA dla wszystkich pracowników o szlachetnych sercach, pełnej dobroci, życzliwości i troski którą otrzymaliśmy od Was kochani. Po tragicznej śmierci naszego ukochanego brata Leszka, byliśmy zagubieni, osamotnieni, w smutku, żalu,bólu. Dziękujemy za Waszą troskę za pomoc prowadzenia sprawy zadośćuczynienia. Nie zostaliśmy sami. Wasz bliskość w rozmowach telefonicznych umacniała nas każdego dnia o Waszej dobroci i trosce o ludziach którym niesiecie pomoc i otulacie nas bliskością, ciepłem Waszych serc. Niech każdy dzień budzi Was radością. Niech każdy dzień przynosi Wam kochani zdrówko, pomyślność, życzliwość od wszystkich ludzi. Niech dobro mieszka w Waszych sercach.

Adam

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Miałem zamiar aplikować.

Mabelo

Byłem ostatnio na rozmowie, kiedyś zrazili mnie do siebie ale słyszałem, że dzieje się dużo dobrego w Helpea. Rozmowa na poziomie, nowy manager sprzedaży, dostałem feedback zwrotny po spotkaniu i zaczynam niebawem okres próbny. Mi się podoba narazie i polecam

Agata

@Leszek Na stronie internetowej firmy jest informacja, że poszukują Managera ds. Sprzedaży w Radomiu. Należy posiadać minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży oraz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Więcej konkretów pod linkiem: http://helpea.pl/kariera/ @Czaruś byłeś pracownikiem HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, czy może nadal tam pracujesz? Jakie zajmowałeś stanowisko?

Czaruś

Dno i trzy metry mułu. Pięknie mówią, januszują marketingiem. "Managerowie" już od czasów licealnych zmieniają w kółko zajęcia oscylując w tematyce MLM. Zaczynali od sławnego FM... Nie dajcie się omamić drogimi samochodami z wypożyczalni. Będziecie pracować na to żeby oni w końcu mogli rozsiąść swoje zakłamane tyłki w tych wozach. Nie polecam.

Leszek

Może ktoś napisze jak się teraz pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Kasia

Nie byłam ani nie jestem pracownikiem tej firmy, ale jakiś czas temu brałam udział w rozmowie w sprawie pracy. Zostałam "wypatrzona" na profilu GoldenLife i zaproszona do Radomia. Rozmowę miałam z Szefem. Powiem tylko tyle: nie pamiętam tak pozytywnie nacechowanej rozmowy rekrutacyjnej :) Mega pozytywny wydźwięk. Da się wyczuć, że pracują tam ludzie z pasją i z ogromnym profesjonalizmem.

Agata

@Obatel czemu uważasz, że to ta sama osoba? Które konkretnie komentarze porównujesz do siebie? A jakie TY masz zdanie o firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań? Jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tej firmie?

krakus

Witam. Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Helpea za profesjonalne i uczciwe podejście do klienta i nie obiecywanie na wstępie gruszek na wierzbie. Przywróciliście Państwo wiarę w to, że są kancelarie uczciwe i bez warunków wstępnych zgodnie z zawartą umową, która jest bez żadnych haczyków pisanych drobnym druczkiem. Piszę tak,bo miałem wcześniej "przyjemność" trafić na prawnika, dla którego dobro klienta było na końcu. Chciałbym podkreślić takt i delikatność oraz rzetelność prowadzących naszą sprawę i doskonały kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz bieżącą informację o postępach na stronie internetowej. Na koniec rzetelne i przejrzyste rozliczenie udokumentowane fakturami. Dziękując bardzo za pomoc gorąco polecam Helpea oraz będę polecał wszystkim swoim znajomym potrzebującym pomocy prawnej. Życząc powodzenia całemu zespołowi jeszcze raz dziękuję.

a.kosciukiewicz@helpea,pl
@krakus 11.04.2016 10:50

bardzo dziekuje i polecam firme helpea za profesjonalizm ipozytywne zbbalatwienie mojej sprawy firma nie jest tania ale uczciwa irzetelna.bardzo dziekuje wszystkppim zaangazowanym w sprawe pozdrawiam a.kosciukiewicz.

Obatel
@a.kosciukiewicz@helpea,pl 14.04.2016 16:00

Ładnie tak pisać pochwały sami dla siebie ???? Treść praktycznie ta sama, tylkk nicki zmieniane, a p. a.kosciukiewicz, to się nawet adresu nie chciało zmienić. Pełna amatorszczyzna ????

Deje Vu
@Obatel 29.03.2018 23:09

Janusze marketingu :P Oni tani nie są, jak chcieli ode mnie coś, powiedziałem, że za dobrą kasę im zrobię, to się rozmyślili :D

Adam

Zastanawiam się kto pisze te opinie. Wiem, że firma ma opinię super pracodawcy!!!

Agata

@Marek a co takiego dzieje się w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, że takie masz zdanie o kierownictwie firmy? Możesz opisać swoje doświadczenia? Czy jesteś pewien, że to wina kadry?

Marek

Nie polecam. Kierownictwo firmy w Radomiu to jakaś totalna żenada.

Patrycja F

Dzięki świadczeniu profesjonalnych usług odszkodowawczych, na bardzo wysokim poziomie firma zyskuje wielu zadowolonych Klientów oraz pracowników. Wizją firmy jest niesienie pomocy innym i cieszy mnie to, że mogę wspólnie z całym Zespołem zmieniać życie ludzi na lepsze i zapewniać Poszkodowanym wsparcie, którego potrzebują. Wspólnota Helpea czyni dobro na wielką skalę! Polecam gorąco.

Cc
@Patrycja F 21.07.2017 09:59

Wizja firmy to jest zarabianie pieniedzy, to nie caritas

Agata

Czytaliście wywiad z pracodawcą dostępny na serwisie gowork.pl https://www.gowork.pl/helpea-twoje-centrum-odszkodowan,860630/wywiad,93 ? Jest w nim zawarte wiele informacji na temat firmy, pracy w niej i benefitach dla pracowników.

Agata

@Natalia Korneluk @Bartek Paprocki @Ewelina rozumiem, że polecilibyście pracę w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy, a pracodawca akurat poszukuje http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,860630,0,0,oferty_pracy menadżera i przedstawiciela ds. odszkowań.

Bartek Paprocki

Duże możliwości, duży rozwój to daje Helpea. Firma dla której liczą się klienci oraz ich zadowolenie. Ciągła edukacja poprzez szkolenia daje możliwości które są obrazowane przez sukcesy odnoszone przez partnerów.

Natalia Korneluk

Najlepsze w tej pracy jest to, że mogę poamagać innym odzyskując pieniądze z ubezpieczalni i zwiększać świadomość konsumencką. Świetna atmosfera pracy oraz bogaty pakiet szkoleń i wiedzy.

Ewelina

Pozytywna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna brdzo przyjemna ze względu na uśmiechnięte twarze rekruterów, gorąco polecam każdemu kto chce pracować w rodzinnej atmosferze.

Marta

Profesjonalne, kompleksowe a przede wszystkim indywidualne podejście do każdej ze spraw. Praca z pasją w świetnym zespole i rodzinnej atmosferze. Przyjazna firma dająca ogromne możliwości rozwoju pracownikom, motywująca do podejmowania kolejnych działań z naciskiem na dobro klienta. Ofiarująca rzetelną pomoc pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin. Zdecydowanie polecam!

AgaS

Najważniejsi w firmie są ludzie, a ludzie tworzący Helpea są pełni pasji, zaangażowania i przede wszystkim profesjonalizmu. Do każdego z Klientów podchodzą indywidualnie. Kancelaria godna polecenia.

Emil

Rok temu skręciłem kostkę w wypadku samochodowym jako pasażer, ubezpieczalnia oczywiście nie wypłaciła mi nawet złotówki. Firma Helpea pomogła mi uzyskać należne odszkodowanie za uszczerbek który odniosłem w wypadku. Jak najbardziej polecam firmę!!

Maciek

Bardzo profesjonalna. Świetne środowisko pracy. Koleżeńska atmosfera. Gorąco polecam.

Aleksandra D.

W firmie panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera ;) Nowoczesny proces rekrutacji. Bardzo polecam współpracę! ;)

Jakub

Dla mnie osobiście dużym argumentem na tak była nie sama firma a spotkanie z pracownikiem Helpea podczas jego wizyty u znajomej mi osoby, która uległa wcześniej wypadkowi. Dużo informacji potrzebnych do podjęcia decyzji jest na stronie internetowej i zawarte w niej prezentacje o działalności przedsiębiorstwa.

Jakub

Bardzo profesjonalnie wyszkoleni pracownicy

Przemysław F.

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marek K

Helpea jest firmą, która bez wątpienia da Ci więcej, niż od niej oczekujesz. Bez względu na to czy jesteś jej klientem czy pracownikiem. Profesjonalny i świadomy zespół, który realizuje swoją misję z pasją jest gwarancją wzorowo realizowanych zleceń dla klientów. Z kolei dobrze wykonywana praca i zadowolenie klientów wpływa na świetną atmosferę panującą wśród pracowników wszystkich szczebli.

KZR

Fachowa i rzetelna firma, terminowość i profesjonalizm to w tej spółce podstawa.

JS

Współpraca z Firmą daje mi możliwość pomagania innym, ale też życia na wysokim poziomie. Kapitalna atmosfera, fantastyczny zarząd i genialny zespół sprawiają, że codzienna praca to przyjemność i świetna okazja do realizowania siebie.

Zostaw opinię o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań - Radom

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań