HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań

Opinie o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań

Leszek

Może ktoś napisze jak się teraz pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Kasia

Nie byłam ani nie jestem pracownikiem tej firmy, ale jakiś czas temu brałam udział w rozmowie w sprawie pracy. Zostałam "wypatrzona" na profilu GoldenLife i zaproszona do Radomia. Rozmowę miałam z Szefem. Powiem tylko tyle: nie pamiętam tak pozytywnie nacechowanej rozmowy rekrutacyjnej :) Mega pozytywny wydźwięk. Da się wyczuć, że pracują tam ludzie z pasją i z ogromnym profesjonalizmem.

Agata

@Obatel czemu uważasz, że to ta sama osoba? Które konkretnie komentarze porównujesz do siebie? A jakie TY masz zdanie o firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań? Jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tej firmie?

krakus

Witam. Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Helpea za profesjonalne i uczciwe podejście do klienta i nie obiecywanie na wstępie gruszek na wierzbie. Przywróciliście Państwo wiarę w to, że są kancelarie uczciwe i bez warunków wstępnych zgodnie z zawartą umową, która jest bez żadnych haczyków pisanych drobnym druczkiem. Piszę tak,bo miałem wcześniej "przyjemność" trafić na prawnika, dla którego dobro klienta było na końcu. Chciałbym podkreślić takt i delikatność oraz rzetelność prowadzących naszą sprawę i doskonały kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz bieżącą informację o postępach na stronie internetowej. Na koniec rzetelne i przejrzyste rozliczenie udokumentowane fakturami. Dziękując bardzo za pomoc gorąco polecam Helpea oraz będę polecał wszystkim swoim znajomym potrzebującym pomocy prawnej. Życząc powodzenia całemu zespołowi jeszcze raz dziękuję.

Deje Vu
@Obatel 29.03.2018 23:09

Janusze marketingu :P Oni tani nie są, jak chcieli ode mnie coś, powiedziałem, że za dobrą kasę im zrobię, to się rozmyślili :D

Adam

Zastanawiam się kto pisze te opinie. Wiem, że firma ma opinię super pracodawcy!!!

Agata

@Marek a co takiego dzieje się w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, że takie masz zdanie o kierownictwie firmy? Możesz opisać swoje doświadczenia? Czy jesteś pewien, że to wina kadry?

Marek

Nie polecam. Kierownictwo firmy w Radomiu to jakaś totalna żenada.

Patrycja F

Dzięki świadczeniu profesjonalnych usług odszkodowawczych, na bardzo wysokim poziomie firma zyskuje wielu zadowolonych Klientów oraz pracowników. Wizją firmy jest niesienie pomocy innym i cieszy mnie to, że mogę wspólnie z całym Zespołem zmieniać życie ludzi na lepsze i zapewniać Poszkodowanym wsparcie, którego potrzebują. Wspólnota Helpea czyni dobro na wielką skalę! Polecam gorąco.

Cc
@Patrycja F 21.07.2017 09:59

Wizja firmy to jest zarabianie pieniedzy, to nie caritas

Agata

Czytaliście wywiad z pracodawcą dostępny na serwisie gowork.pl https://www.gowork.pl/helpea-twoje-centrum-odszkodowan,860630/wywiad,93 ? Jest w nim zawarte wiele informacji na temat firmy, pracy w niej i benefitach dla pracowników.

Agata

@Natalia Korneluk @Bartek Paprocki @Ewelina rozumiem, że polecilibyście pracę w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy, a pracodawca akurat poszukuje http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,860630,0,0,oferty_pracy menadżera i przedstawiciela ds. odszkowań.

Bartek Paprocki

Duże możliwości, duży rozwój to daje Helpea. Firma dla której liczą się klienci oraz ich zadowolenie. Ciągła edukacja poprzez szkolenia daje możliwości które są obrazowane przez sukcesy odnoszone przez partnerów.

Natalia Korneluk

Najlepsze w tej pracy jest to, że mogę poamagać innym odzyskując pieniądze z ubezpieczalni i zwiększać świadomość konsumencką. Świetna atmosfera pracy oraz bogaty pakiet szkoleń i wiedzy.

Ewelina

Pozytywna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna brdzo przyjemna ze względu na uśmiechnięte twarze rekruterów, gorąco polecam każdemu kto chce pracować w rodzinnej atmosferze.

Marta

Profesjonalne, kompleksowe a przede wszystkim indywidualne podejście do każdej ze spraw. Praca z pasją w świetnym zespole i rodzinnej atmosferze. Przyjazna firma dająca ogromne możliwości rozwoju pracownikom, motywująca do podejmowania kolejnych działań z naciskiem na dobro klienta. Ofiarująca rzetelną pomoc pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin. Zdecydowanie polecam!

AgaS

Najważniejsi w firmie są ludzie, a ludzie tworzący Helpea są pełni pasji, zaangażowania i przede wszystkim profesjonalizmu. Do każdego z Klientów podchodzą indywidualnie. Kancelaria godna polecenia.

Emil

Rok temu skręciłem kostkę w wypadku samochodowym jako pasażer, ubezpieczalnia oczywiście nie wypłaciła mi nawet złotówki. Firma Helpea pomogła mi uzyskać należne odszkodowanie za uszczerbek który odniosłem w wypadku. Jak najbardziej polecam firmę!!

Maciek

Bardzo profesjonalna. Świetne środowisko pracy. Koleżeńska atmosfera. Gorąco polecam.

Aleksandra D.

W firmie panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera ;) Nowoczesny proces rekrutacji. Bardzo polecam współpracę! ;)

Jakub

Dla mnie osobiście dużym argumentem na tak była nie sama firma a spotkanie z pracownikiem Helpea podczas jego wizyty u znajomej mi osoby, która uległa wcześniej wypadkowi. Dużo informacji potrzebnych do podjęcia decyzji jest na stronie internetowej i zawarte w niej prezentacje o działalności przedsiębiorstwa.

Jakub

Bardzo profesjonalnie wyszkoleni pracownicy

Przemysław F.

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marek K

Helpea jest firmą, która bez wątpienia da Ci więcej, niż od niej oczekujesz. Bez względu na to czy jesteś jej klientem czy pracownikiem. Profesjonalny i świadomy zespół, który realizuje swoją misję z pasją jest gwarancją wzorowo realizowanych zleceń dla klientów. Z kolei dobrze wykonywana praca i zadowolenie klientów wpływa na świetną atmosferę panującą wśród pracowników wszystkich szczebli.

KZR

Fachowa i rzetelna firma, terminowość i profesjonalizm to w tej spółce podstawa.

JS

Współpraca z Firmą daje mi możliwość pomagania innym, ale też życia na wysokim poziomie. Kapitalna atmosfera, fantastyczny zarząd i genialny zespół sprawiają, że codzienna praca to przyjemność i świetna okazja do realizowania siebie.

M

Pełen profesjonalizm!!! Kancelaria godna polecenia.

Donata P

Nowoczesna firma o profesjonalnym podejściu do Klienta oraz pracowników. Pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i nie traktują go jako " źródło dochodów". :)

Ewelina

Firma z nowoczesnym podejściem do Klienta i Pracowników. Każdy jest traktowany indywidualnie. Polecam!

Eliza

Firma Helpea urzekła mnie sympatyczną atmosferą, która jest zauważalna od razu. Po dłuższej współpracy widzę dodatkowe atuty - profesjonalizm, chęć doskonalenia oraz wytrwałość w niesieniu pomocy ludziom, których Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie potraktowały sprawiedliwie. Polecam to miejsce pracy!

monika

Podoba mi się w Helpea. Super ludzie.

Ania

Innowacyjny sposób przy rekrutacji. Sami możecie się przekonać. Super ludzie i atmosfera :)

Zostaw opinię o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań