Opinie o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań

Marek

Nie polecam. Kierownictwo firmy w Radomiu to jakaś totalna żenada.

Patrycja F

Dzięki świadczeniu profesjonalnych usług odszkodowawczych, na bardzo wysokim poziomie firma zyskuje wielu zadowolonych Klientów oraz pracowników. Wizją firmy jest niesienie pomocy innym i cieszy mnie to, że mogę wspólnie z całym Zespołem zmieniać życie ludzi na lepsze i zapewniać Poszkodowanym wsparcie, którego potrzebują. Wspólnota Helpea czyni dobro na wielką skalę! Polecam gorąco.

Cc
@Patrycja F 21.07.2017 09:59

Wizja firmy to jest zarabianie pieniedzy, to nie caritas

Agata

Czytaliście wywiad z pracodawcą dostępny na serwisie gowork.pl https://www.gowork.pl/helpea-twoje-centrum-odszkodowan,860630/wywiad,93 ? Jest w nim zawarte wiele informacji na temat firmy, pracy w niej i benefitach dla pracowników.

Agata

@Natalia Korneluk @Bartek Paprocki @Ewelina rozumiem, że polecilibyście pracę w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy, a pracodawca akurat poszukuje http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,860630,0,0,oferty_pracy menadżera i przedstawiciela ds. odszkowań.

Bartek Paprocki

Duże możliwości, duży rozwój to daje Helpea. Firma dla której liczą się klienci oraz ich zadowolenie. Ciągła edukacja poprzez szkolenia daje możliwości które są obrazowane przez sukcesy odnoszone przez partnerów.

Natalia Korneluk

Najlepsze w tej pracy jest to, że mogę poamagać innym odzyskując pieniądze z ubezpieczalni i zwiększać świadomość konsumencką. Świetna atmosfera pracy oraz bogaty pakiet szkoleń i wiedzy.

Ewelina

Pozytywna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna brdzo przyjemna ze względu na uśmiechnięte twarze rekruterów, gorąco polecam każdemu kto chce pracować w rodzinnej atmosferze.

Marta

Profesjonalne, kompleksowe a przede wszystkim indywidualne podejście do każdej ze spraw. Praca z pasją w świetnym zespole i rodzinnej atmosferze. Przyjazna firma dająca ogromne możliwości rozwoju pracownikom, motywująca do podejmowania kolejnych działań z naciskiem na dobro klienta. Ofiarująca rzetelną pomoc pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin. Zdecydowanie polecam!

AgaS

Najważniejsi w firmie są ludzie, a ludzie tworzący Helpea są pełni pasji, zaangażowania i przede wszystkim profesjonalizmu. Do każdego z Klientów podchodzą indywidualnie. Kancelaria godna polecenia.

Emil

Rok temu skręciłem kostkę w wypadku samochodowym jako pasażer, ubezpieczalnia oczywiście nie wypłaciła mi nawet złotówki. Firma Helpea pomogła mi uzyskać należne odszkodowanie za uszczerbek który odniosłem w wypadku. Jak najbardziej polecam firmę!!

Maciek

Bardzo profesjonalna. Świetne środowisko pracy. Koleżeńska atmosfera. Gorąco polecam.

Aleksandra D.

W firmie panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera ;) Nowoczesny proces rekrutacji. Bardzo polecam współpracę! ;)

Jakub

Dla mnie osobiście dużym argumentem na tak była nie sama firma a spotkanie z pracownikiem Helpea podczas jego wizyty u znajomej mi osoby, która uległa wcześniej wypadkowi. Dużo informacji potrzebnych do podjęcia decyzji jest na stronie internetowej i zawarte w niej prezentacje o działalności przedsiębiorstwa.

Jakub

Bardzo profesjonalnie wyszkoleni pracownicy

Przemysław F.

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marek K

Helpea jest firmą, która bez wątpienia da Ci więcej, niż od niej oczekujesz. Bez względu na to czy jesteś jej klientem czy pracownikiem. Profesjonalny i świadomy zespół, który realizuje swoją misję z pasją jest gwarancją wzorowo realizowanych zleceń dla klientów. Z kolei dobrze wykonywana praca i zadowolenie klientów wpływa na świetną atmosferę panującą wśród pracowników wszystkich szczebli.

KZR

Fachowa i rzetelna firma, terminowość i profesjonalizm to w tej spółce podstawa.

JS

Współpraca z Firmą daje mi możliwość pomagania innym, ale też życia na wysokim poziomie. Kapitalna atmosfera, fantastyczny zarząd i genialny zespół sprawiają, że codzienna praca to przyjemność i świetna okazja do realizowania siebie.

M

Pełen profesjonalizm!!! Kancelaria godna polecenia.

Donata P

Nowoczesna firma o profesjonalnym podejściu do Klienta oraz pracowników. Pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i nie traktują go jako " źródło dochodów". :)

Ewelina

Firma z nowoczesnym podejściem do Klienta i Pracowników. Każdy jest traktowany indywidualnie. Polecam!

Eliza

Firma Helpea urzekła mnie sympatyczną atmosferą, która jest zauważalna od razu. Po dłuższej współpracy widzę dodatkowe atuty - profesjonalizm, chęć doskonalenia oraz wytrwałość w niesieniu pomocy ludziom, których Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie potraktowały sprawiedliwie. Polecam to miejsce pracy!

monika

Podoba mi się w Helpea. Super ludzie.

Ania

Innowacyjny sposób przy rekrutacji. Sami możecie się przekonać. Super ludzie i atmosfera :)

Teresa

Dziękuję bardzo firmie Helpea za uzyskane zadośćuczynienie za śmierć bliskiej mi osoby, która zginęła w wypadku ok 20 lat temu. Nawet nie wiedziałam, że coś mi się należy. To przedstawiciel firmy zapukał do moich drzwi. Firma zajęła się wszystkim, na bieżąco informując mnie o przebiegu sprawy. Tak jak mówili, po 3 miesiącach otrzymałam pieniądze na konto. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję.

Henryka Brzezińska

Bardzo wiarygodna firma. Szybko i sprawnie załatwili odszkodowanie. Nie było żadnych problemów. Polecam gorąco tą firmę wszystkim którzy chcą skorzystać z podobnych usług. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół.

Matti

Zdecydowanie polecam. Dobro klienta ponad wszystko. Kompleksowe wsparcie, zaangażowanie i profesjonalizm. Wspaniali ludzie, z którymi nawet szybko można się zaprzyjaźnić! To jest to! ;) Polecam gorąco.

Lila Sokołowska

Witam. Chciałabym szczerze podziękować za profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy. Wszystko poszło szybko i sprawnie, pracownicy firmy byli profesjonalni i kompetentni. To przedstawiciel firmy Pan Jacek poinformował mnie, że można, a nawet należy starać się o odszkodowanie za śmierć bliskiej mi osoby. Chciałabym polecić tę firmę innym klientom. Jeszcze raz dziękuję.

maro2005k

Witam serdecznie ,polecam wszystkim firmę Helpea ,każdą sprawę doprowadzą do samego końca oczywiście z korzyścią dla klienta .Pozdrawiam rodzina że Śląska

Nie tak

Witam, nie jestem zadowolony z usług tej firmy. Obsługa bardzo miła, wszystko czytelnie, pieniądze przelali, jednak musiałem się natrudzić, aby procedury zrozumieć. Jednak nie do końca jestem zadowolony.

Przemysław F.
@Nie tak 14.04.2017 11:42

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Daria

Gorąco polecam :) Praca dla osób które chcą pomagać innym! Tutaj każdy kto pracuje z pasją i zaangażowaniem dostaje godne wynagrodzenie za swóją pracę. Pomoc osobą po wypadkach daje satysfakcję i spełnienie się jako człowiek a szeroka gama szkoleń i szkolenia cykliczne dla pracowników przygotowywują do obsługi klienta na najwyższym poziomie.

janina

Pragnę podziękować Firmie Helpea i pracownikom, którzy byli zaangażowani w prowadzenie mojej sprawy z tytułu odszkodowania. Po mimo upływu 19 lat od wypadku mojego syna, ból w sercu pozostaje i nie chciałam powracać do tego co się wydarzyło, jednak zostałam bardzo miło zaskoczona poprzez działania Firmy. Bardzo polecam osobom pokrzywdzonym o zwrócenie się o pomoc do Helpea działają bardzo skutecznie. Pozdrawiam Janina

Jan Kotwas

Serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy Helpea za uzyskanie odszkodowania po smierci ojca który zginął w wypadku drogowym . Byłem zdziwiony, że ktoś po tylu latach się odzywa,w dodatku obiecuje odszkodowanie,o którym nawet nie wiedziałem ze mi się należy. Było dokładnie tak jak mówili,po trzech miesiącach mam pieniądze na koncie. Gdy przedstawiciel firmy zwrócił się do mnie, początkowo miałem obawy czy to nie jest jakiś oszust. Jednak moje obawy szybko zostały rozwiane, i zgodnie z obietnicą, dzięki Helpea, uzyskałem odszkodowanie. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a pracownicy firmy byli uprzejmi, kompetentni i tłumaczyli zagadnienia prawne tak, bym nawet ja, czyli totalny laik, wszystko zrozumiał. Mogę z pełną odpowiedzialnością przyznać, że Helpea to rzetelna firma;) Gorąco polecam usługi firmy HELPEA.

Lipska Marta

Witam. Ja mogę w 100% polecić firmę Helpea !! Otrzymałam zadowalające mnie odszkodowanie w określonym terminie, bardzo miły kontakt z osobami prowadzącymi moją sprawę. Poleciłam Ich mojej kuzynce, i równie rzetelnie zajmują się jej sprawą jak i moją. Tylko czas się przedłużył, ale kuzynka ma bardziej skomplikowany przypadek - ważne, że wszystko jest na dobrej drodze do zakończenia. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń do Ich pracy, pomagali, doradzali i co najważniejsze wspierali dobrym słowem! Pozdrawiam i Bardzo Dziękuję całemu Zespołowi HELPEA!!!

Kamil

Jak chyba każdy kto przegląda to forum - po kontakcie ze strony firmy Helpea zacząłem poszukiwać informacji na ich temat, trafiłem również i tutaj. Z racji tego, że jestem pesymistą/realistą podchodzę bardzo ostrożnie do osób, które dzwonią do mnie z nieznanego numeru telefonu i oferują pomoc. Zaryzykowałem, wszakże rzetelne informacje znalazłem na ich temat w Internecie. Ostatecznie firma ubezpieczeniowa zdecydowała się na zakończenie sporu na drodze polubownej i tym samym bez najmniejszego wysiłku (nie włączając w to złożenia kilku podpisów i wysyłki kilku listów poleconych) uzyskałem należne wg prawa pieniądze. Chciałbym jeszcze dodać, że Helpea odwala kawał dobrej roboty - logiczne dla mnie więc to, że za swoja pracę oczekują honorarium - stąd też podpisana umowa, że 30% od kwoty, które wywalczą od firmy ubezpieczeniowej zostaje u nich. Z drugiej strony nigdy nie podjąłbym się samodzielnej walki z firmą ubezpieczeniową. Z perspektywy czasu bardzo cieszy mnie fakt, że to Helpea jako pierwsza nawiązała kontakt. Ciekawe jest też to, że w przypadku, gdy nie ugrają dla klienta nic, to też nie będą w stanie zapewnić sobie wynagrodzenia. Taka motywacja, aby sprawę zamknąć z korzyścią dla klienta ... Dziękuję!

exista

Miałem okazję poznać firmę od środka i moim zdaniem praca nie jest godna polecenia. Warunki które są przedstawiane przez dyrektora firmy (na fb,sam podaje że ma 23 lata, a na drzwiach biura od 2 lat obwołuję się mgr.inż) wydają się super, dopóki od kwoty nie odliczysz sobie podatku, oraz kosztów paliwa ( firma oferuje dodatki na paliwo, po zrobieniu określonej ilości umów). Firma działa na zasadzie MLM, czyli jak piramidy zajmujące się sprzedażą m.in odkurzaczy, czy kosmetyków. Ta sama zasada tylko produktem są odszkodowania, a zamiast epickich nazw używają stwierdzeń typu. np. kierownik regionalny. Helpea wypłaca zaliczki, jeżeli wstępna weryfikacja sprawy jest pozytywna. Wypłata całości pieniędzy następuje po 4 mc lub później od zebrania wszystkich dokumentów. Dostajesz na początku tylko 10 % od kwoty prowizji zarobionej przez firmę, gdzie w innych podobnych firmach zaczynasz od 20 % (każda firma mówi, że jest profesjonalna i najszybsza) . Firma stosuje pijarowskie zagrywki, które mają namieszać nowym ''najemnikom'' w głowach. Na szkoleniach ''Kasta wszechmądrych'' opowiada ile to zarabiają dzięki firmie, jednak to tylko blef. Wystarczy poprosić Dyrektora o pójście do banku z Tobą, żeby pokazał Ci przelew jaki otrzymał 3 miesiące temu z helpea i chociaż na szkoleniu nie miał problemu z mówieniem ile zarabia, to z tym już może mieć problem. Podsumowując, moim zdaniem na rozpoczęcie nowej pracy spokojnie można znaleźć sobie lepsze miejsce. Pozdrawiam

Dorota70

Dziękuje firmie Helpea za pomoc w uzyskaniu odszkodowania.To przedstawiciel firmy pan Marcin poinformował mnie, że można a nawet należy starać się o odszkodowanie za śmierć bliskiej mi osoby,która zginęła w wypadku samochodowym 8 lat temu. Firma zajęła się wszystkim, na bieżąco informując mnie o sprawie. Jest to firma uczciwa i godna zaufania

Dorota70

Marcin

Witam, Również chcę się podzielić swoją opinią z wami o firmie Helpea. Jednym zdaniem, firma jest wiarygodna, nie wali ściemy a dla mnie uzyskali ogromne pieniądze. Bardzo jestem im wdzięczny, ponieważ wiele już firm starały się mi pomóc no ale bez szczęśliwego zakończenia a im się udało. Więc jak któregoś dnia zapuka do waszych drzwi przedstawiciel z firmy helpea to nie bójcie się to znak że właśnie dziś spotkało was wielkie szczęście :D Pozdrawiam :) :)

Jacek Szpaczyński

Helpea

Aktualne ogłoszenie to przedstawiciel handlowy ds likwidacji szkód rzeczowych Proszę wysłać cv na rekrutacja@helpea.pl.

Helena Ciechanów

Skorzystałam z usług firmy Helpea i jestem zadowolona. Gdy przedstawiciel firmy zwrócił się do mnie, początkowo miałam obawy czy to nie jakiś oszust. Jednak moje obawy szybko zostały rozwiane, i zgodnie z obietnicą, dzięki Helpea, uzyskałam odszkodowanie. Wszystko poszło szybko (cała procedura trwała kilka miesięcy) i sprawnie, a pracownicy firmy byli uprzejmi, kompetentni i tłumaczyli zagadnienia prawne tak, bym nawet ja, czyli totalny laik, wszystko zrozumiała. Mogę z pełną odpowiedzialnością przyznać, że Helpea to rzetelna firma. Helena z Ciechanowa

Basekr

Mogę z przekonaniem polecić firmę HELPEA. Byłam zdziwiona, że ktoś po tylu latach się odzywa,w dodatku obiecuje odszkodowanie,o którym nikt nawet nie myślał. Było dokładnie tak jak mówili,po trzech miesiącach mam pieniądze na koncie.A że prowizja wysoka? Przecież wcześniej nie myślałam o żadnych pieniądzach, a tak ja mam, a oni też swoje zarobili. Bardzo dziękuję:)

krakus

Witam. Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Helpea za profesjonalne i uczciwe podejście do klienta i nie obiecywanie na wstępie gruszek na wierzbie. Przywróciliście Państwo wiarę w to, że są kancelarie uczciwe i bez warunków wstępnych zgodnie z zawartą umową, która jest bez żadnych haczyków pisanych drobnym druczkiem. Piszę tak,bo miałem wcześniej "przyjemność" trafić na prawnika, dla którego dobro klienta było na końcu. Chciałbym podkreślić takt i delikatność oraz rzetelność prowadzących naszą sprawę i doskonały kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz bieżącą informację o postępach na stronie internetowej. Na koniec rzetelne i przejrzyste rozliczenie udokumentowane fakturami. Dziękując bardzo za pomoc gorąco polecam Helpea oraz będę polecał wszystkim swoim znajomym potrzebującym pomocy prawnej. Życząc powodzenia całemu zespołowi jeszcze raz dziękuję.

a.kosciukiewicz@helpea,pl
@krakus 11.04.2016 10:50

bardzo dziekuje i polecam firme helpea za profesjonalizm ipozytywne zbbalatwienie mojej sprawy firma nie jest tania ale uczciwa irzetelna.bardzo dziekuje wszystkppim zaangazowanym w sprawe pozdrawiam a.kosciukiewicz.

wdzięczne

CHCEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU BARTKOWI CAŁEJ FIRMIE HELPEA ZA SZYBKIE I BEZPROBLEMOWE ZAŁATWIENIE SPRAWY. FIRMA HELPEA TO FIRMA GODNA ZAUFANIA. DZIĘKUJEMY. STANISŁAWA M. Z CÓRKAMI.

Lankaster

Witam, jesteś zainteresowany pracą w poważnej kancelarii na lepszych warunkach niż w tej powyżej? Zadzwoń( usunięte przez administratora )

janek

Serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy Helpea za profesjonalizm, szybkość oraz skuteczność działania w uzyskaniu zadość uczynienia po Bracie który zginął w wypadku drogowym w 1999 roku. Gorąco polecam usługi tej Firmy! Z poważaniem Jan Kwas.

Pytam

Dlaczego na tym forum mogą pisać tylko pracownicy firmy?

Dziękuje

Dziękuję bardzo firmie HELPEA za pomoc w uzyskaniu odszkodowania.Nic mnie nie interesowało. Wszystko załatwili sami za niewygórowaną cenę za usługę.

Małgorzata S.

Bardzo dziękuję firmie Helpea za reprezentowanie mnie w sprawie mojego odszkodowania. Jestem bardzo zadowolona z usług i kwoty uzyskanej dla mnie. Firma Helpea dołożyła wszelkich starań aby na bieżąco przekazywać mi niezbędne informacje a także odpowiadali na każde moje pytania lub wątpliwości. Polecam szczerze firmę Helpea bo to firma uczciwa, rzetelna oraz pełna zaufania. Z poważaniem - Małgorzata S.

Zostaw opinię o HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań