Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w HELPEA RCB na część etatu?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w HELPEA RCB?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście, tak jak w każdej firmie, gdzie pracownicy są zaangażowani w jej rozwój.

Agata

@Leszek Na stronie internetowej firmy jest informacja, że poszukują Managera ds. Sprzedaży w Radomiu. Należy posiadać minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży oraz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Więcej konkretów pod linkiem: http://helpea.pl/kariera/ @Czaruś byłeś pracownikiem HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, czy może nadal tam pracujesz? Jakie zajmowałeś stanowisko?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna
@Agata

Teraz znów jest publikowane ogłoszenie na Managera. Czyżby ktoś nie zagrzał tam na długo miejsca?

Nowy wpis

Pracodawca

@Anna

Pani Anno, tak aktualnie rekrutujemy na stanowisko Mangera, zgodnie z ogłoszeniem: https://helpea.pl/kariera/ U nas pracownicy, nie grzeją miejsc, tylko pracują, więc rekrutujemy często na różne stanowiska. W razie pytań, proszę pisać bezpośrednio na biuro@helpearcb.pl

Wiesława

Firma beznadziejna jeśli chodzi o odszkodowanie od momentu podpisania dokumentów zero odzewu. Godzinę przed sprawą kobieta zadzwoniła do mnie i pytała czy wiem co mam mówić. Żenada. Nie polecam!!!

Pracodawca

@Wiesława

Witam Pani Wiesławo, proszę o bezpośredni kontakt z Centralą i Iwoną Sasin, która czeka w poniedziałek na telefon aby całą sprawę wyjaśnić i zweryfikować.

Referent
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z Panią Prezes oraz Panią Manager. Byłam mile zaskoczona ponieważ rozmowa przebiegała w luźnej atmosferze. Po dniu próbnym jestem jednym z pracowników i bardzo się z tego cieszę!

Pytania

Wszystkich pytań nie pamiętam ale na pewno padło pytanie o moje doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz co mogłabym nowego wnieść do firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Kierowca kat C+E transport międzynarodowy
Radom
Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Radom
Pakersi Kamil Kik
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy Inwestycji Przemysłowych
Radom
PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.
(114 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Konrad

Czy tak dobrze wam się pracuje i stąd ta cisza od dość dawna?

Mirosław

Witam Proszę o informacje na temat warunków zatrudnienia oraz czy na chwile obecną jest przeprowadzana rekrutacja ponieważ jestem zainteresowany pracą.Dodam że posiadam 3 letnie doświadczenie w branży na stanowisku Managera Zespołu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krzysiek

Pan Michał rozpatrywał moją sprawę odszkodowawczą i podszedł do tej sprawy bardzo ambitnie i efekty zaczęły owocować po trzech miesiącach i naprawdę byłem pod wrażeniem że tak szybko były efekty bo poprzednia firma która zajmuje się odszkodowaniami po 10 latach dopiero uzyskała ugodę ale tej ugody nie przyjąłem i moja siostra dała mi numer do Pana Michała i przedstawiłem mu jak sprawa wygląda i po tygodniu czasu do mnie przyjechał i od razu wykazał się kompetencją i po czasie dołożył do tego ambitność i rzetelność i w ciągu trzech miesięcy uzyskał mi odszkodowanie i naprawdę z całego serca życze firmie “Helpea” samych takich kompetentych i ambitnych agentów jak Pan Michał. Współpraca z Panem Michałem była przyjemna i polecam każdemu kto ma problem z uzyskaniem zadośćuczynienia i ja osobiście dziękuje Panu Michałowi za cały wkład i oddanie się mojej sprawie ale także całej firmie “HELPEA”. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
@Krzysiek

Cieszę się, że jesteś zadowolony, zarówno Ty, jak i inni użytkownicy (na przykład @Krystyna) z usług oferowanych przez firmę HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań. Prosiłabym jednak o zwrócenie uwagi na fakt, że forum GoWork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat pracodawców, pochodzących od pracowników firm. Może ktoś chciałby napisać, co sądzi o pracy w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań z tej perspektywy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krystyna

Moje sugestie dla HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań: Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu HELPEA dla wszystkich pracowników o szlachetnych sercach, pełnej dobroci, życzliwości i troski którą otrzymaliśmy od Was kochani. Po tragicznej śmierci naszego ukochanego brata Leszka, byliśmy zagubieni, osamotnieni, w smutku, żalu,bólu. Dziękujemy za Waszą troskę za pomoc prowadzenia sprawy zadośćuczynienia. Nie zostaliśmy sami. Wasz bliskość w rozmowach telefonicznych umacniała nas każdego dnia o Waszej dobroci i trosce o ludziach którym niesiecie pomoc i otulacie nas bliskością, ciepłem Waszych serc. Niech każdy dzień budzi Was radością. Niech każdy dzień przynosi Wam kochani zdrówko, pomyślność, życzliwość od wszystkich ludzi. Niech dobro mieszka w Waszych sercach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Miałem zamiar aplikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mabelo

Byłem ostatnio na rozmowie, kiedyś zrazili mnie do siebie ale słyszałem, że dzieje się dużo dobrego w Helpea. Rozmowa na poziomie, nowy manager sprzedaży, dostałem feedback zwrotny po spotkaniu i zaczynam niebawem okres próbny. Mi się podoba narazie i polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Czaruś

Dno i trzy metry mułu. Pięknie mówią, januszują marketingiem. "Managerowie" już od czasów licealnych zmieniają w kółko zajęcia oscylując w tematyce MLM. Zaczynali od sławnego FM... Nie dajcie się omamić drogimi samochodami z wypożyczalni. Będziecie pracować na to żeby oni w końcu mogli rozsiąść swoje zakłamane tyłki w tych wozach. Nie polecam.

Leszek

Może ktoś napisze jak się teraz pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia

Nie byłam ani nie jestem pracownikiem tej firmy, ale jakiś czas temu brałam udział w rozmowie w sprawie pracy. Zostałam "wypatrzona" na profilu GoldenLife i zaproszona do Radomia. Rozmowę miałam z Szefem. Powiem tylko tyle: nie pamiętam tak pozytywnie nacechowanej rozmowy rekrutacyjnej :) Mega pozytywny wydźwięk. Da się wyczuć, że pracują tam ludzie z pasją i z ogromnym profesjonalizmem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata

@Obatel czemu uważasz, że to ta sama osoba? Które konkretnie komentarze porównujesz do siebie? A jakie TY masz zdanie o firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań? Jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tej firmie?

krakus

Witam. Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Helpea za profesjonalne i uczciwe podejście do klienta i nie obiecywanie na wstępie gruszek na wierzbie. Przywróciliście Państwo wiarę w to, że są kancelarie uczciwe i bez warunków wstępnych zgodnie z zawartą umową, która jest bez żadnych haczyków pisanych drobnym druczkiem. Piszę tak,bo miałem wcześniej "przyjemność" trafić na prawnika, dla którego dobro klienta było na końcu. Chciałbym podkreślić takt i delikatność oraz rzetelność prowadzących naszą sprawę i doskonały kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz bieżącą informację o postępach na stronie internetowej. Na koniec rzetelne i przejrzyste rozliczenie udokumentowane fakturami. Dziękując bardzo za pomoc gorąco polecam Helpea oraz będę polecał wszystkim swoim znajomym potrzebującym pomocy prawnej. Życząc powodzenia całemu zespołowi jeszcze raz dziękuję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
a.kosciukiewicz@helpea,pl
@krakus

bardzo dziekuje i polecam firme helpea za profesjonalizm ipozytywne zbbalatwienie mojej sprawy firma nie jest tania ale uczciwa irzetelna.bardzo dziekuje wszystkppim zaangazowanym w sprawe pozdrawiam a.kosciukiewicz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obatel
@a.kosciukiewicz@helpea,pl

Ładnie tak pisać pochwały sami dla siebie ???? Treść praktycznie ta sama, tylkk nicki zmieniane, a p. a.kosciukiewicz, to się nawet adresu nie chciało zmienić. Pełna amatorszczyzna ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Deje Vu
@Obatel

Janusze marketingu :P Oni tani nie są, jak chcieli ode mnie coś, powiedziałem, że za dobrą kasę im zrobię, to się rozmyślili :D

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Zastanawiam się kto pisze te opinie. Wiem, że firma ma opinię super pracodawcy!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata

@Marek a co takiego dzieje się w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, że takie masz zdanie o kierownictwie firmy? Możesz opisać swoje doświadczenia? Czy jesteś pewien, że to wina kadry?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marek

Nie polecam. Kierownictwo firmy w Radomiu to jakaś totalna żenada.

Patrycja F

Dzięki świadczeniu profesjonalnych usług odszkodowawczych, na bardzo wysokim poziomie firma zyskuje wielu zadowolonych Klientów oraz pracowników. Wizją firmy jest niesienie pomocy innym i cieszy mnie to, że mogę wspólnie z całym Zespołem zmieniać życie ludzi na lepsze i zapewniać Poszkodowanym wsparcie, którego potrzebują. Wspólnota Helpea czyni dobro na wielką skalę! Polecam gorąco.

Cc
@Patrycja F

Wizja firmy to jest zarabianie pieniedzy, to nie caritas

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata

Czytaliście wywiad z pracodawcą dostępny na serwisie gowork.pl https://www.gowork.pl/helpea-twoje-centrum-odszkodowan,860630/wywiad,93 ? Jest w nim zawarte wiele informacji na temat firmy, pracy w niej i benefitach dla pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

    Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 259 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
HELPEA RCB