4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 259 163 5 1

Opinie o HELPEA RCB

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w HELPEA RCB?

Nowy wpis

@Pytanie

Oczywiście, tak jak w każdej firmie, gdzie pracownicy są zaangażowani w jej rozwój.

Agata

@Leszek Na stronie internetowej firmy jest informacja, że poszukują Managera ds. Sprzedaży w Radomiu. Należy posiadać minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży oraz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Więcej konkretów pod linkiem: http://helpea.pl/kariera/ @Czaruś byłeś pracownikiem HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, czy może nadal tam pracujesz? Jakie zajmowałeś stanowisko?

Anna
@Agata

Teraz znów jest publikowane ogłoszenie na Managera. Czyżby ktoś nie zagrzał tam na długo miejsca?

Nowy wpis

@Anna

Pani Anno, tak aktualnie rekrutujemy na stanowisko Mangera, zgodnie z ogłoszeniem: https://helpea.pl/kariera/ U nas pracownicy, nie grzeją miejsc, tylko pracują, więc rekrutujemy często na różne stanowiska. W razie pytań, proszę pisać bezpośrednio na biuro@helpearcb.pl

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Czy w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań panuje luźna atmosfera?

Wiesława

Firma beznadziejna jeśli chodzi o odszkodowanie od momentu podpisania dokumentów zero odzewu. Godzinę przed sprawą kobieta zadzwoniła do mnie i pytała czy wiem co mam mówić. Żenada. Nie polecam!!!

Tak2Nie

@Wiesława

Witam Pani Wiesławo, proszę o bezpośredni kontakt z Centralą i Iwoną Sasin, która czeka w poniedziałek na telefon aby całą sprawę wyjaśnić i zweryfikować.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 317 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań?

Konrad

Czy tak dobrze wam się pracuje i stąd ta cisza od dość dawna?

Mirosław

Witam Proszę o informacje na temat warunków zatrudnienia oraz czy na chwile obecną jest przeprowadzana rekrutacja ponieważ jestem zainteresowany pracą.Dodam że posiadam 3 letnie doświadczenie w branży na stanowisku Managera Zespołu.

Krzysiek

Pan Michał rozpatrywał moją sprawę odszkodowawczą i podszedł do tej sprawy bardzo ambitnie i efekty zaczęły owocować po trzech miesiącach i naprawdę byłem pod wrażeniem że tak szybko były efekty bo poprzednia firma która zajmuje się odszkodowaniami po 10 latach dopiero uzyskała ugodę ale tej ugody nie przyjąłem i moja siostra dała mi numer do Pana Michała i przedstawiłem mu jak sprawa wygląda i po tygodniu czasu do mnie przyjechał i od razu wykazał się kompetencją i po czasie dołożył do tego ambitność i rzetelność i w ciągu trzech miesięcy uzyskał mi odszkodowanie i naprawdę z całego serca życze firmie “Helpea” samych takich kompetentych i ambitnych agentów jak Pan Michał. Współpraca z Panem Michałem była przyjemna i polecam każdemu kto ma problem z uzyskaniem zadośćuczynienia i ja osobiście dziękuje Panu Michałowi za cały wkład i oddanie się mojej sprawie ale także całej firmie “HELPEA”. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

@Krzysiek

Cieszę się, że jesteś zadowolony, zarówno Ty, jak i inni użytkownicy (na przykład @Krystyna) z usług oferowanych przez firmę HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań. Prosiłabym jednak o zwrócenie uwagi na fakt, że forum http://GoWork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat pracodawców, pochodzących od pracowników firm. Może ktoś chciałby napisać, co sądzi o pracy w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań z tej perspektywy?

Krystyna

Moje sugestie dla HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań: Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu HELPEA dla wszystkich pracowników o szlachetnych sercach, pełnej dobroci, życzliwości i troski którą otrzymaliśmy od Was kochani. Po tragicznej śmierci naszego ukochanego brata Leszka, byliśmy zagubieni, osamotnieni, w smutku, żalu,bólu. Dziękujemy za Waszą troskę za pomoc prowadzenia sprawy zadośćuczynienia. Nie zostaliśmy sami. Wasz bliskość w rozmowach telefonicznych umacniała nas każdego dnia o Waszej dobroci i trosce o ludziach którym niesiecie pomoc i otulacie nas bliskością, ciepłem Waszych serc. Niech każdy dzień budzi Was radością. Niech każdy dzień przynosi Wam kochani zdrówko, pomyślność, życzliwość od wszystkich ludzi. Niech dobro mieszka w Waszych sercach.

TakNie1

Adam

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Miałem zamiar aplikować.

Mabelo

Byłem ostatnio na rozmowie, kiedyś zrazili mnie do siebie ale słyszałem, że dzieje się dużo dobrego w Helpea. Rozmowa na poziomie, nowy manager sprzedaży, dostałem feedback zwrotny po spotkaniu i zaczynam niebawem okres próbny. Mi się podoba narazie i polecam

Czaruś

Dno i trzy metry mułu. Pięknie mówią, januszują marketingiem. "Managerowie" już od czasów licealnych zmieniają w kółko zajęcia oscylując w tematyce MLM. Zaczynali od sławnego FM... Nie dajcie się omamić drogimi samochodami z wypożyczalni. Będziecie pracować na to żeby oni w końcu mogli rozsiąść swoje zakłamane tyłki w tych wozach. Nie polecam.

Tak13Nie1
Leszek

Może ktoś napisze jak się teraz pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Kasia

Nie byłam ani nie jestem pracownikiem tej firmy, ale jakiś czas temu brałam udział w rozmowie w sprawie pracy. Zostałam "wypatrzona" na profilu GoldenLife i zaproszona do Radomia. Rozmowę miałam z Szefem. Powiem tylko tyle: nie pamiętam tak pozytywnie nacechowanej rozmowy rekrutacyjnej :) Mega pozytywny wydźwięk. Da się wyczuć, że pracują tam ludzie z pasją i z ogromnym profesjonalizmem.

Tak6Nie1

Agata

@Obatel czemu uważasz, że to ta sama osoba? Które konkretnie komentarze porównujesz do siebie? A jakie TY masz zdanie o firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań? Jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tej firmie?

krakus

Witam. Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Helpea za profesjonalne i uczciwe podejście do klienta i nie obiecywanie na wstępie gruszek na wierzbie. Przywróciliście Państwo wiarę w to, że są kancelarie uczciwe i bez warunków wstępnych zgodnie z zawartą umową, która jest bez żadnych haczyków pisanych drobnym druczkiem. Piszę tak,bo miałem wcześniej "przyjemność" trafić na prawnika, dla którego dobro klienta było na końcu. Chciałbym podkreślić takt i delikatność oraz rzetelność prowadzących naszą sprawę i doskonały kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz bieżącą informację o postępach na stronie internetowej. Na koniec rzetelne i przejrzyste rozliczenie udokumentowane fakturami. Dziękując bardzo za pomoc gorąco polecam Helpea oraz będę polecał wszystkim swoim znajomym potrzebującym pomocy prawnej. Życząc powodzenia całemu zespołowi jeszcze raz dziękuję.

Tak8Nie2

a.kosciukiewicz@helpea,pl
@krakus

bardzo dziekuje i polecam firme helpea za profesjonalizm ipozytywne zbbalatwienie mojej sprawy firma nie jest tania ale uczciwa irzetelna.bardzo dziekuje wszystkppim zaangazowanym w sprawe pozdrawiam a.kosciukiewicz.

Tak3Nie1

Obatel
@a.kosciukiewicz@helpea,pl

Ładnie tak pisać pochwały sami dla siebie ???? Treść praktycznie ta sama, tylkk nicki zmieniane, a p. a.kosciukiewicz, to się nawet adresu nie chciało zmienić. Pełna amatorszczyzna ????

Tak7Nie

Deje Vu
@Obatel

Janusze marketingu :P Oni tani nie są, jak chcieli ode mnie coś, powiedziałem, że za dobrą kasę im zrobię, to się rozmyślili :D

Tak2Nie

Adam

Zastanawiam się kto pisze te opinie. Wiem, że firma ma opinię super pracodawcy!!!

Agata

@Marek a co takiego dzieje się w firmie HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań, że takie masz zdanie o kierownictwie firmy? Możesz opisać swoje doświadczenia? Czy jesteś pewien, że to wina kadry?

Tak12Nie

Marek

Nie polecam. Kierownictwo firmy w Radomiu to jakaś totalna żenada.

Tak19Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom