Opinie o M Studio Mateusz Mazurek w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M Studio Mateusz Mazurek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M Studio Mateusz Mazurek o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Studio Mateusz Mazurek w Radom

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w M Studio Mateusz Mazurek?

murka Nowy wpis

pracowałam 10 lat wraz z dziećmi.Co dwa tygodnie (usunięte przez administratora) powinien płacić po 400-500 zł prawie co miesiąc dostawaliśmy z tygodniowym opóźnieniem ciągle słyszeliśmy,że markety nie płacą,że nie miał czasu wyliczyć wynagrodzenia,żona w szpitalu, wyjechał na wakacje itp tak opóźniał wypłaty o tydzień. Powtarzam nie jestem jedyną osobą oszukaną niestety są to osoby, które nie obsługują internetu są raczej niezaradne. Ja pracowałam ponad 10 lat chyba nie byłam najgorsza, bo by mnie wywalił, ale na pewno byłam tania 4000 ulotek 1 marketu /a ulotek było 1-10/- 2 razy w tygodniu po 1 groszu,ale dla niego to było i tak za drogo-10 lat bez żadnej umowy .Teksty powyżej to teksty kolegów tego pana. Wklejone z facebooka z pominięciem wulgaryzmów kierowanych do mnie

murka

(usunięte przez administratora) Przez 10 lat sukcesywnie zalegał z wypłatą całego wynagrodzenia i nigdy nie wyrównywał. Do dziś uzbierało się 4000 zł staram się odzyskać pieniądze- one nie są tylko moje, ale również moich 2 synów którzy pracowali przez 8 lat. (usunięte przez administratora)Kiedy się upomniałam o rozliczenie dowiedziałam się,że nałożył na mnie karę w wysokości 2000 zł!!!?i to podobno nie jedną/a ja zarabiałam 400 zł co dwa tygodnie,od 4-6 wyjść w teren, przy obsłudze rejonu 4 tys mieszkańców / . Ostatnia informacja od Niego to taka, że takich jak ja, jego prawnik załatwia w parę minut-niczym gangster. Stąd pewnie majątek(usunięte przez administratora)

Szymi Nowy wpis
@murka

(usunięte przez administratora)Co za brednie to babsko wypowiada!!! Pracowałem u Pana (usunięte przez administratora)około 2 lat, musiałem odejść z przyczyn rodzinnych, zmiany miejsca zamieszkania. Czas ten wspominam naprawdę bardzo dobrze. Zero problemów, pieniądze na czas, co dwa tygodnie, przy odejściu rozliczenie całości i mała premia, dusza człowiek, miły, niekonfliktowy, jeżeli ktoś był wporzadku wobec niego, to on również. Musieliście sobie naprawdę przeskrobać, skoro tak wyszło. Mi raz rowniez nie udało się roznieść czegoś w czasie, przez to kontrola jednego sklepu wyszła nie za dobrze i Pan (usunięte przez administratora)dostał karę, jak on to stwierdził „każdemu raz może się zdarzyć, nigdy nie miałem z tobą problemów, wezmą ja na siebie, ale na przyszłość uważaj”. Dlatego nie wierze w to co tu wypisujesz! A może twój mąż nie ma jaj i boi się przyznać, ze przez oszustwa nie ma kasy?????Zawsze byliśmy przestrzegani, żeby broń Boże nie oddawać materiałów na skup, bo są z tego bardzo poważne problemy i kary! Proszę nie wierzyć w to co tu jest wypisywane!

Marcin B. Nowy wpis

Rewelacyjna współpraca - Pan (usunięte przez administratora)jest wypłacany nigdy nie ma opóźnień , musiał ktoś sobie bardzo mocno przeskrobać i oszukiwać , ze Była u kogoś taka sytuacja , jeśli Pan (usunięte przez administratora)dostał karę to kary dostaje się za nie zrobiony rejon , skoro tak Państwo oszukiwaliście ze Pan (usunięte przez administratora)przez Wasza prace dostał karę to czego się Pani spodziewała ? Pani odpowiada za to i za co Państwo chcecie dostać zaległe pieniądze za oszustwa ? Zero klasy i honoru - ja bardzo polecam , pracowałem w podobnej branży ale nie wszyscy są tak uczciwi jak Pan (usunięte przez administratora)i wypłacalni .

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ