Solid Rock

Opinie o Solid Rock

kocz
użytkownik zarejestrowany

oksymoron, jesteś przekonany ? Jak nie będą mieli kim obiektów obstawić to chyba im będzie wszystko jedno

słaby człek
użytkownik zarejestrowany

nie możliwe, żeby mieć fach w ręku bez nauki tego zawodu nawet od kogoś. Praca z kamieniami nie należy chyba do najlatwiejszych. powiem wam szczerze, ze nazwa firmy jako solid bardziej kojarzy sie mi z firma ochroniarska ale pewnie jetem jedyną taką osobą. Pozdrawiam bardzo wszystkich, którzy pisza w tym temacie. Poszukuje pracy i mam nadzieje, żę dostanę tutaj pracę.

Dzidz
użytkownik zarejestrowany

Solid Rock - jak sama nazwa wskazuje świadczy usługi związane z kamieniem tj. kamieniarstwo. Nie mam wykształcenia, za to mam fach w ręku i przyznam szczerze, że ściągnęła mnie ich nazwa. Zamierzam spróbować przyjechać do Warszawy i wziąć udział w rekrutacji. Chciałbym jednak wiedzieć czego mógłbym się spodziewać przychodząc do pracy.

przemo
użytkownik zarejestrowany

Stronę www mają całkiem przyzwoitą- myślę więc ze i klientów mają bo jednak są na rynku. A co z tymi wypłatami, skoro macie umowę i brak przelewu to dlaczego nic z tym nie robicie? jak ogolnie wyglada tam rozmowa o pracę, o co najczesciej pytaja i czy sa przedstawiane jasne warunki dot.wspolpracy? Każdy ma te same przygody z tą firma? ile wynosi miesieczna pensja(wypłacana) ?

Nawet jak umowa jest podpisana to nie wypłacają ani prowizji ani rezerw. A jak się człowiek zacznie dopominać to usłyszy śmiech w słuchawce [usunięte przez moderatora] - nie polecam współprac z nim - jest zwykłym [usunięte przez moderatora]!

byly pracownik

Nieuczciwa firma. Nie wyplacaja pensji pracownikom, nie podpisuja umow. Ludzie odchodza z pracy bo nie moga doprosic sie miesiacami wynagrodzenia za wykonana prace. Zarabiaja na darmowej pracy innych. Takich przypadkow jest mnostwo.

Krótko mówiąc - [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nie wypłacają pracownikom pensji, umowę można wyrzucić do kosza, bo to, co obiecują na umowie w ogóle nie obowiązuje. Firma ogólnie idzie na dno, coraz mniej jest tam pracowników, więc zatrudniają kogo popadnie. Nie warto marnować na nich czasu

ss

Co z tego, że rozmowa kwalifikacyjna jest fajna itp, jak oni przyjmują tam wszystkich jak leci. Firma się rozpada, płaca pracownikom grosze, jeśli W OGÓLE im zapłacą, więc nie rozumiem, co tu chwalić. Każdy, kto trochę dłużej jest na tym rynku i zna ludzi pracujących w tej firmie wie, że nie warto tam pracować.

Adaś

Drogi agencie efektu! nie zrazisz takim kłamstwem przyszłych adeptów tego zawodu i tym bardziej nie zachęcisz do was mnóstwo znam efekciarzy którzy zostali u was oszukani na kontakty a z opieki solidrock i i zysków jakie mi wypracowywuja jestem bardzo zadowolony

Jak firma nowa, jak na rynku są od prawie dwóch lat... Zorientuj się lepiej zanim coś napiszesz

Szczery klient

Ja również polecam! Miła i profesjonalna obsługa a ponadto dopasowują produkty do klienta tak by on był z niego zadowolony nie zwracając uwagi na wysokość prowizji. Naprawdę super polecam:)

pro

ja polecam

Zostaw opinię o Solid Rock - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Rock