SOLID ROCK

Opole

Opinie o SOLID ROCK

helios

@romano, to pomyłka. Firma Solid Rock Sp. z o.o. zajmuje się inwestycjami :) "Nasza instytucja zajmuje się zapewnieniem kompleksowej obsługi klientów z zakresu finansów osobistych. Jesteśmy odpowiedzią na wymagania stawiane przez klientów, dla których wysoki poziom usług powiązany z profesjonalizmem w działaniu jest sprawą priorytetową."

potwierdzam, ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . od ponad roku wiszą mi pieniądze. Wiem, ze nie tylko mi, ale również większej ilości pracowników. Ludzie się zwalniają, bo nie płacą pensji. A jak już się zwolnisz to już w ogóle możesz zapomnieć o kasie.

nana

Witam serdecznie, Bardzo proszę o szczegóły, właśnie jestem w trakcie finalizacji pewnej transakcji z nimi, a także zastanawiałam się nad współpracą z nimi. Jeśli ktoś ma negatywne doświadczenia związane z ta firmą to proszę o podanie konkretniejszych powodów, bo szczerze powiedziawszy jestem w kropce.

Zostaw opinię o SOLID ROCK - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLID ROCK