Opinie o Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel w Skawina

Adam Nowy wpis

Bardzo nie miła obsługa.

Tomasz Nowy wpis

Kupilem rower dwa razy go naprawiali po 3 miesiacach wszystko sie zaczelo sypać niepolecam firmy lipny towar niemiła obsługa niepolecam nikomu tego sklepu

Mario Nowy wpis

Niepolecam tej firmy omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) towar najgorszej jakości

Aneta Nowy wpis

Czy do firmy zatrudniane są osoby bez wykształcenia ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Norbert

Czy firma normalnie funkcjonuje, czy coś się zmieniło i dlatego przestaliście tu zamieszczać swoje opinie?

Fredi

To jest forum dla pracowników firmy więc nie na niewłaściwy adres skierowana jest uwaga.

Tmaxx

Personel mało przyjemny, zdecydowanie zniechęca do zadawania jakichkolwiek pytań nie mówiąc o zakupach :/

Wiktoria

Szukałam w Internecie informacji na temat prowadzonych obecnie przez firmę Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel rekrutacji, jednak nie znalazłam niczego takiego. Może osoby zatrudnione obecnie w tym miejscu mają jakieś wieści na temat wolnych wakatów w tym miejscu? Jeśli tak, to warto podzielić się nimi na forum - takie informacje z pewnością będą bardzo cenne dla tych, którzy być może szukają obecnie pracy w okolicach Skawiny. Jeśli coś wiecie, napiszcie proszę!

shanisha

fachowa ,kompetentna obsługa,wymieniaja osprzet expresowo w sezonie serwis do tygodnia ceny OK .PERSONEL NIE MACIERPLIWOSCI I CZASU ODPOWIADAC NA APSTRAKCYJNE PYTANIA NAJSTARSZE CENTRUM ROWEROWE W MIESCIE,,,,, ODMŁODZONA KADRA KTÓREJ CHCE SIE PRACOWAĆ

Marzena

Opinie z 2018 dotyczą firmy Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel z pozycji klienta, forum gowork służy jednak do opisywania firm jako pracownik. Zachęcam więc byłych i obecnych pracowników do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu, takie wypowiedzi są bardzo pomocne.

Sfefan

Moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Radzę zatrudnić lepszą kadrę. Niekompetentni pracownicy. Na moje pytania odpowiadali w sposób skutecznie ZNIECHĘCAJĄCY do dalszych zakupów.

Iwona Smułka

Obsługa poniżej krytyki, (usunięte przez administratora) prostactwo i patrzenie na klienta z góry. Radzę omijać szerokim łukiem.

Marzena

Zachęcam osoby związane obecnie jak i w przeszłości do napisania opinii o firmie Rowtel w Skawinie, nowe wieści dotyczące obecnej postawy firmy na rynku i nowych miejscach pracy będą bardzo pomocne dla osób interesujących się pracą dla tego pracodawcy.

ojra

Ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie, to dobry znak.

byli

firma ok ,tylko płacić mało chce

on

Szukam do praktyki chetnych nie chce wydać kasy na pracowników wiec szukam za darmo

praktykant

odradzam tam praktyke choc idzie do przodu i poprawiaja sie warunki tam pracy zawsze to czlowiek jest schylony mi krengoslup padl tam po praktyce ,toaleta nieczynna tylko siusiu,sprzedawca zarozumialy dla klijentow mily wlasciciel kaze nieraz odebraniem pieniedzy dodaje godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel - Skawina

• Jak się pracuje w Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel?

Zobacz opinie na temat firmy Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel?

Władysław Jałocha P.H.U. Rowtel
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Rynek 5
    32-050 Skawina