WebTalk Sp. z o.o.

Opinie o WebTalk Sp. z o.o.

nwmok

Świetne miejsce. Rozwój, profesionalizm, świetna atmosfera. 10/10!

cola

Bardzo dobre miejsce na rozwój i samorealizację. Świetna atmosfera pracy i duża wiedza ludzi. To nie korpo. To agencja, która zna się na tym co robi a przede wszystkim można się tu rozwijać.

Prawda

Fajni ludzie ale firmy nie polecam. Mała rozwojowa praca jak w fabryce nic kreatywnego trzaska się projekt za projektem a żaden nie jest przemyślany. Agencją żądzą account'ci którzy też wymyślają kreacje podczas gdy kreacja wykonuje tylko role wykonawcza. Agencja nie ma nic wspólnego z agencją reklamową jest to jakiś dziwny twór niespotykany na rynku.Szef agencji crossfitowy cwaniaczek ma bardzo małe pojecie o reklamie zakładając ze w ogóle jakieś posiada. Ostatnio ten pan udzielił wywiadu(oczywiście sponsorowanego przez "agencie" bo przecież nikt nie zna tej persony w branży)dla jednego z portali marketingowych o sukcesie finansowym w ubiegłego roku niem w tym nic dziwnego że odniósł sukces skora zatrudnia ludzi na 1/16 etatu - oczywiście pracując na cały etat ale o tym nie wspomniał w swojej wypowiedzi :)

kaltak

Beznadziejna firma -większość osób odchodzi jeszcze przed zakończeniem okresu próbnego, bo "szefowie" zajmują się innymi biznesami i agencję mają w poważaniu. Szkoda, bo część ludzi to fajne osoby.

Nitka

Bardzo polecam tą firmę. Gromadzi ona pozytywnie nastawionych do życia i ludzi profesjonalistów. Wszyscy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i wykonują ją na 200% nie zapominając przy tym o uprzejmości bez względu na stanowisko, na jakim pracuje osoba, do której się zwracają.

Zostaw opinię o WebTalk Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WebTalk Sp. z o.o.