WebTalk Sp. z o.o.

Opinie o WebTalk Sp. z o.o.

Pęczak

Dobra atmosfera, rozsądni ludzie, napięte terminy, można się wykazać, inicjatywy mile widziane i doceniane, duża swoboda ale to się równa z dużą odpowiedzialnością. Lubię atmosferę w WebTalk Sp. z o.o. za: Możliwość dogadania się oraz ludzie, którym zależy na dobrej robocie

Krawiecc

Masa pracy po godzinach to najwieksza wada. Dodatkowo miałam wrażenie, że im więcej projektów tym większa odpowiedzialność na nowych pracownikach, szkoda tylko, że ich klienci nie widzą tego syfu jaki tam panuje. Trzeba się pilnować tu i ówdzie. Jedynym plusem to kampanie dla dużych klientów - doświadczenie, które zostanie :) Nie odradzam dla skrajnych pracoholików to super miejsce.

Barbara
@Krawiecc 02.12.2018 16:06

Mógłbyś napisać, nad jakiego rodzaju projektami pracujesz? Czy to rozwijająca praca, dzięki której możesz nabyć więcej umiejętności i podnieść kwalifikacje? Czy za pracę w nadgodzinach możesz odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Napisz, jak wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca przewiduje benefity? To bardzo istotna sprawa dla osób szukających zatrudnienia.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o WebTalk Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

nwmok

Świetne miejsce. Rozwój, profesionalizm, świetna atmosfera. 10/10!

cola

Bardzo dobre miejsce na rozwój i samorealizację. Świetna atmosfera pracy i duża wiedza ludzi. To nie korpo. To agencja, która zna się na tym co robi a przede wszystkim można się tu rozwijać.

Prawda

Fajni ludzie ale firmy nie polecam. Mała rozwojowa praca jak w fabryce nic kreatywnego trzaska się projekt za projektem a żaden nie jest przemyślany. Agencją żądzą account'ci którzy też wymyślają kreacje podczas gdy kreacja wykonuje tylko role wykonawcza. Agencja nie ma nic wspólnego z agencją reklamową jest to jakiś dziwny twór niespotykany na rynku.Szef agencji crossfitowy cwaniaczek ma bardzo małe pojecie o reklamie zakładając ze w ogóle jakieś posiada. Ostatnio ten pan udzielił wywiadu(oczywiście sponsorowanego przez "agencie" bo przecież nikt nie zna tej persony w branży)dla jednego z portali marketingowych o sukcesie finansowym w ubiegłego roku niem w tym nic dziwnego że odniósł sukces skora zatrudnia ludzi na 1/16 etatu - oczywiście pracując na cały etat ale o tym nie wspomniał w swojej wypowiedzi :)

kaltak

Beznadziejna firma -większość osób odchodzi jeszcze przed zakończeniem okresu próbnego, bo "szefowie" zajmują się innymi biznesami i agencję mają w poważaniu. Szkoda, bo część ludzi to fajne osoby.

Nitka

Bardzo polecam tą firmę. Gromadzi ona pozytywnie nastawionych do życia i ludzi profesjonalistów. Wszyscy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i wykonują ją na 200% nie zapominając przy tym o uprzejmości bez względu na stanowisko, na jakim pracuje osoba, do której się zwracają.

Zostaw opinię o WebTalk Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WebTalk Sp. z o.o.