WebTalk Sp. z o.o.

Opinie o WebTalk Sp. z o.o.

kaltak

Beznadziejna firma -większość osób odchodzi jeszcze przed zakończeniem okresu próbnego, bo "szefowie" zajmują się innymi biznesami i agencję mają w poważaniu. Szkoda, bo część ludzi to fajne osoby.

Nitka

Bardzo polecam tą firmę. Gromadzi ona pozytywnie nastawionych do życia i ludzi profesjonalistów. Wszyscy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i wykonują ją na 200% nie zapominając przy tym o uprzejmości bez względu na stanowisko, na jakim pracuje osoba, do której się zwracają.

Zostaw opinię o WebTalk Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WebTalk Sp. z o.o.