Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Tadzik

Witam serdecznie, jakie są mniej więcej zarobki dla świeżo zatrudnionych osób? Bardzo proszę o informację.

Stary

Po czesci zgadzam sie z kometarzem bla bla bla... Praca w kbig do lekkich i przyjemnych nie należy. Zgadzam sie pochwały od klientów cieszą sa fajna sprawa. Jezeli pracownik jest '' wydajny" osiaga cele nie bierze wolnego jest wszystko ok. Jest chwalony. Natomiast jezeli tylko powinie mu sie noga nie zrealizuje wynikow itp... Jest obrazany nie tyle w twarz co wśród przelozonych i wspolpracownikow tzn liderów... A jezlei uzytkownik ble ble ble ma jakies dowody to nie ma sie co przejmowac uwazam ze opisal w najprostrzych slowach to co sie tam dzialo... A kazdy ma prawo do wyrażania swych opini... Nie nazwal bym tego pomowieniem

@Stary

@Stary Masz całkowitą rację - każdy ma tu prawo do własnego zdania i cieszę się, że Ty postanowiłeś je właśnie wyrazić. Widać, iż posiadasz dużo informacji o Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej - napisz nam zatem, jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony. Czy ze strony tego pracodawcy można liczyć na jakieś szkolenia, które przygotowywałyby do pracy tam?

do starego
@Stary

Witam, Sprawdź proszę czy twój komentarz trafił pod właściwą firmę. W Krajowym Biurze nie ma stanowisk "lider" o których piszesz.

Stary
@Dorota

Wole nie ujawniac wiecej szczegółów. Pracowałem tam trochę a firma we Wro liczy ok. 10 osób. Bardzo mało więc każdy każdego zna. Każdy zaczyna od stanowiska doradcy klienta biznwsowego. Pozniej jest możliwość awansu na lidera sprzedaży. Szkolenia.... przekazana wiedza potrzebna do pracy. Tłumaczenie czym się firma zajmuje i jaki ma zasięg itp

@do starego

@do starego Patrząc na Twój wpis można sądzić, że możesz sporo wiedzieć na temat Krajowego Biura Informacji Gospodarczej. Jesteś tam zatrudniony, czy raczej piszesz jako osoba nieco inaczej powiązana z tym miejscem? Tak czy inaczej - bardzo proszę, abyś podzielił się z nami swoją wiedzą odnośnie tego pracodawcy.

antek

Pracuję w tej firmie od dawna. Pasują mi zarobki. Pasuje mi atmosfera. Pasuje mi wszystko! Polecam!

Dorota

@zadowolony Cieszy nas to, że praca w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej sprawia Ci przyjemność. Piszesz, iż chciałeś się uczuć - czy zatem firma organizuje swoim pracownikiem kursy doszkalające? @Paweł Każdy może widzieć tego pracodawcę w zupełnie inny sposób - stąd rozmaite opinie. Na ich stronie nie ma ogłoszeń o pracę, ale śledź ją na bieżąco - może w najbliższym czasie coś się pojawi: https://www.kbig.pl/O-nas/Praca Powodzenia!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
wesoła

hejka………...ludziska...……..moje kochane...……….cieszę się, że jestem z Wami...……….dzisiaj jest wspaniały dzień...………….dostałam kolejną pochwałę od klienta...……….cieszę się że mogę robić coś dobrego dla naszych klientów...……….cieszę się że mam wspaniałych kolegów w pracy...……...superrrrr

Tak różne opinie, że zupełnie nie wiadomo co sądzić o pracy. Może dowiem się czy w ogóle potrzebujecie pracowników?

zadowolony

Lubie ta firme. Jestem bardzo zadowolony z pracy z wynagrodzenia i z ludzi którzy mnie otaczają. To nie jest moja pierwsza firma i wiem co mówię. Chciałem się uczyć i pracować z profesjonalistami. Tak jest i oby było jak najdłużej! Nie tylko 2 lata!

pracodawca

Pomówienie jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego. Przepis ten stanowi, że każdy kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się powyższego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Informuję, iż w stosunku do komentarza ble ble ble wytoczone zostanie powództwo. Zwracamy się z prośbą do administratora o wydanie IP. Zgłaszamy sprawę do postępowania.

Ble ble ble

Wyzysk człowieka, ciągła manipulacja brak szacunku do pracownika. Na poczatku pracy opowiadaja ile to można zarobic jak szybko awansować a w gruncie rzeczy smieszne pieniądze... Jeżeli cos sie nie podoba pracodawcy w bardzo dziwny sposob zwracaja uwage a mianowicie ponizajac... brak słów...

Stella

Nadmiar obowiązków nie pozwala na wrzucenie kilka wskazówek?

givv

Witam wszystkich zainteresowanych pracą dla KBIG. Niestety moja opinia jest opinią negatywną. Jeżeli myślisz, że dostaniesz się do firmy to jesteś w błędzie. Jest to firma, w której pracują byli pracownicy KRD i próbują wszystkiego aby ich koledzy dostali prace, a nie inni spoza firmy. Byłam osobiście na 3 dniowych szkoleniu oraz na 1szym dniu, w bardzo dobrym klimacie pracy, po czym... dostałam informację, że jestem za miła do klientów i dziękują mi za współpracę. W 1-szym dniu pracy usłyszałam, że koledzy w KRD szukają pracy w KBIG. To był główny powód wypowiedzenia z pracy ( z zaznaczeniem, że oczekują na wstępie otwieranie własnej działalności gospodarczej). Uważam, że takie postępowanie jest wyjątkowo nie fair dla pracownika. Powodzenia ....

ewka
@givv

Chyba pomyliła Pani biura

Waldi

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Obawa przed nowymi chętnymi??

Administratorze, szukasz pracy? Zapraszamy:) Jesteśmy młodym zespołem. Uczymy się. Ciężko pracujemy. Pomagamy. Jeśli jesteś pozytywny i chcesz służyć polskim przedsiębiorcom, napisz do nas. Chcętnie porozmawiamy.

Pozytywnie: ...Jedna z lepszych firm na rynku polskim. Każdy z pracowników bardzo się stara. Każdemu zależy. Świadczą o tym podziękowania od klientów. I te pisemne i słowne. Dziękujemy. Będziemy jeszcze lepsi.

były

Hej kinga, co do biura to faktycznie praca nie jest łatwa, jednak finansowo można się wykazać(dobry system premiowania). Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś zdolna. Przechodzisz szereg szkoleń - później do boju.

opinia

Nie wiem skąd pierwsza wypowiedź, na pewno sytuacja opisana nie miała miejsca - Pani sobie chyba BIGi pomyliła.... Druga wypowiedź zapewne pozostawiona przez konkurencję

gallanonim

Firma y Krakowa, ale dział sprzedaży jest we Wrocławiu. Jeśli zastanawiasz się nad ich usługami, albo pracą - porzuć ten pomysł i to jak najszybciej! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków