Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Polecam tą firmę bez dwóch zdań można się rozwijać. Jedyny minus to fakt, iż kierownik ma lepszy telefon służbowy, jest to dla mnie niezrozumiałe, ale mam nadzieję, że zmieni się to w najbliższym czasie :) POLECAM!

Krystian

Witam, Chciałbym wystawić tej firmie dobrą opinię. Jestem pracownikiem. Uważam, że jest to firma godna polecenia. Praca jest w godz.7:30-15:30. Nie ma nadgodzin i tym podobnych. Wynagrodzenie jest wysokie i zawsze na czas. Nikt nie robi problemu z wykorzystaniem urlopu w takim terminie jak chcę. Mogę się rozwijać. Jest dobra atmosfera. Polecam!

Czy w firmie Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej są regularne szkolenia pracownicze?

odpowiedź

Tak, są.

xxx

Kiedyś tam pracowałam, jak mam zły dzień zawsze zaglądam, żeby się posmiac, bo wiem, że nic więcej się w tej sytuacji nie zmieni. Jak masz ochote pracować od 7:30 do 15:30, wolne weekendy to super polecam firmę niestety traktowanie pracownika mija się z celem, już po tygodniu nie masz sił patrzeć na te poryte twarze, które traktuja Cię nie jak człowieka, a jak zapierdalacza '' więcej, więcej umów, ooo D. Ty to potrafisz, a co Pani A myślisz że dzis jakaś umowa będzie'' BOŻE MASAKRA... gdy chcesz spokojnie spać, przychodzić po pracy pełna energii, nie rób sobie tego... że to jeszcze działa cud xd

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
ANONIMOWA

POLECAM FIRMĘ POD KAZDYM WZGLĘDEM. MOZNA SIĘ W NIEJ BARDZO DUŻO NAUCZYĆ. DOŚWIADCZNIE, KTÓRE SIĘ W NIEJ ZDOBYWA, PRZYDAJE SIĘ NIE TYLKO W KWESTIACH ZAWODOWYCH ALE TEŻ W ŻYCIU.

ANONIMOWA

ANONIMOWY

„Przecudowne” traktowanie pracowników. Polecam się trzy razy zastanowić, zanim podpiszecie umowę. Toksyczny personel, zero szkoleń, słaby sprzęt, jakaś dziwna „hierarchia”. NIE POLECAM tej „firmy..” śmiech na sali, dodatkowo polecam przeczytać poniższe opinie, zalecałbym trzymać się od takich miejsc z daleka. Zmarnowany czas...

Firmę tworzą ludzie z pasją, poświęceniem, zaangażowaniem, dobrym nastawieniem do swiata. Pozytywni, pomocni, z poczuciem humoru. Cieszę się, że mogę być wśród nich:)

Hehe
@Marcin

Z humorem to na pewno.. hehe

hahahah

W końcu ktoś napisał prawdę!:)

Ciekaw prawdy
@hahahah

Czy możesz jeszcze raz napisać? Niestety wpis usunięty przez administratora

Jedna z niewielu firm, która w tym trudnym okresie COVID-19 działa! Wszystkich tych, którzy się tak bardzo nudzą, nie pracują i wypisują bzdury żeby połechtać swoje ego zachęcam do tego, żeby otworzyli swoje firmy:)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Odpowiedź

Witam serdecznie, Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz.7:30-15:30 :)

Naszczęściejużniemuszętampraco

Większość opinii tutaj nie dotyczy KBIG a firmy z Wrocławia. W KBIG zarobki, tak jak piszą w ogłoszeniu, konkurencyjne. Konkurencyjnie niskie. Fatalne zarządzanie. Wyzysk. Szef który zajmuje się wszystkim innym tylko nie swoim zespołem. Do tego boi się innych szefów, nie sprzeciwia się im, co skutkuje przeniesieniem obowiązków innych zespołów na BOK (oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia). Szkolenia wprowadzające- zapomnijcie, szef nie ma czasu. Pozostaje liczyć na życzliwość pozostałych osób z zespołu. Szkolenia rozwojowe- owszem, ale tylko te które pasują szefowi. Chcesz czegoś więcej- zmień pracę. Przyjdziesz do BOK, zostajesz w BOK, pracując przez 3 lata bez awansu, jako junior, chociaż nowi dostają od razu wyższe stanowisko. Dużo już nas poodchodziło, do, pożal się Boże, szefa, nie dociera czemu, żadnej refleksji. Reszta firmy ma ten dział głęboko gdzieś (no, chyba, że ma robić pracę za nich, wtedy BOK się przydaje). W pozostałych zespołach raczej jest ok. Na pewno pensje na czas, do tego standardowy socjal. Ogólnie co do firmy- nie jest źle, natomiast pracy w BOK nie polecam.

Joanna
@Naszczęściejużniemuszętampraco

Nie sądzę, żeby reszta firmy miała BOK "głęboko gdzieś". Ja osobiście nie spotkałam się z odmową pomocy, wyjaśnienia pewnych kwestii. Wystarczy poprosić i porozmawiać. Co do szkoleń- to kwestia obszaru, w którym się pracuje, rzecz normalna. Po co osobie z BOK w KBIG taki, na ten przykład, kurs florystyczny?:)

Gustaw

@Cały czas SUPER! Tak już jest, że jeden jest bardziej zdolny a drugi nie więc i z awansem jest różnie, ja poleacm

Cały czas SUPER!

Dochodzenie do awansu to trudna sprawa. Jednemu zajmuje całą wieczność a drugiemu moment. Na szczęście nic nie musisz. Nie musisz się dłużej starać w tej firmie. Życzymy Ci powodzenia w innej. Co do szefa. Jest takie przysłowie: "Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego". Ludzie odchodzą i po czasie wracają. Tak już w życiu bywa.

Czy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@@

Nie, każdy wybiera kiedy chce

Firma śmieszna. Nie szanująca doświadczenia zawodowego pracowników. Zero szkoleń zero szacunku.

No hej
@Anonim

komentarz chyba taki bez emocji pisany. Pewnie tak wartosciowy dla calego forum jak pracownik :D

No hej@
@No hej

Dobrze że firma wartościowa ...

Anonim2

Bardzo dobra firma. Polecam!

Anonim2

Bardzo dobra Firma. Polecam!

Xd

3 wpisy w odstępie 7 minut. Dobre.

@Xd

Nie rozumieniem obco Ci chodzi?

Dariusz
@.

Czy ktoś z Was ma może informacje o ewentualnych przyjęciach do pracy w tym miejscu? W internecie niestety nie mogę nic znaleźć.

JK

Jeśli to prawda, że wszystkim dają do podpisu umowę o poufności to może tak być, że każdy zarabia inaczej. Ja jestem zadowolony. Dziwi mnie, że pojawiają sie wpisy o zarobkach. Z mojej umowy, gdybym napisał wynikałoby, że zdradzam tajemnicę przedsiebiorstwa. Tym samym działam z niekorzyscią dla firmy itd. Moze tylko ja tak mam. Hm.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków