Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Wojciech G

Pracowałem w firmie ponad 1,5 roku. Powodem przerwania współpracy było znalezienie kontraktu jako inżynier za granicą. Firma godna polecenia. Od strony finansowej - to co uzgodnisz w procesie rekrutacji obowiązuje. U mnie podczas zmiany stanowiska nastąpiły zmiany w zawartej umowie na plus. Pracodawcy wynagradzają zaangażowanie w pracę i umiejętności jakie posiadasz. Dają również szanse na awans. Przez 1,5 roku współpracy firma wysłała mnie na 5 szkoleń podnoszących kwalifikacje. Firma cały czas się rozwija. Inwestuje w ludzi oraz zaplecze technologiczne. Taka strategia wymusza zmiany w organizacji firmy. Tutaj pojawia się charyzmatyczny CEO, który wdraża nowe pomysły na zarządzanie firmą i cały czas czuwa nad organizacją w firmie. A teraz coś o współpracownikach. Super ludzie! Inżynierowie, którzy zawsze pomogą rozwiać problem jeśli czegoś nie wiesz, dział zakupów potrafiący załatwić coś na wczoraj, kierownicy działów metal/drewno/montaż szybko reagujący na potrzeby chwili. Oraz przede wszystkim ludzie dzięki którym materialnie powstają produkty. Współpracę z wami wszystkimi będę miło wspominał. Nie żałuję decyzji w sprawie podjęcia pracy w Inex System. Była to dobra decyzja.

Pracownica

Montaż: Pracuje na montażu i bardzo podoba mi się praca. Dwie zmiany, weekendy wolne i dobrze płatna.Kto chce pracować to będzie pracować.

Zenek

Myślenie oczu . Na rozmowie. Znalezienie frajera i uwaiazania go loialka na rok za psie pieniadze . I brak szacunku . Przestrzegam nowych rekrutuw. Panie Kamil . To wam się przyda kurs zarzadania firma i ludźmi . Bo sami nie wiecie co i jak . Zeby grała gitara Pozdrowienia dla znajjaczych się na fachu

Zenek

Szefostwo musi się najpierw nauczyć zarządzać firma . Bo oni sami nie wiedzą czego tam chcą. I myślą że można uważać ludzi lokalami . Ludzie im zapłacą za te kursy i zarobią więcej i będą szanowni. A tam jest jedną wielką ściema . 3 razy obiecywali i (usunięte przez administratora) z tego wyszła. Ale na umowie potrafią się zabezpieczyć żeby mieć (usunięte przez administratora) kryta . Przestrzegam nie dajcie się nabrać na ściema Kamila

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zenek

Kamil (usunięte przez administratora) Obiecujesz złote góry zasze na rozmowie A twojej 3200 później spada do 2600 brutto I żadnego szacunku dla człowieka

Joanna

@Biurowy w swoim poście napisałeś, że szefostwu zależy na dobrych pracownikach. W jaki sposób ich docenia? Czy zapewnia system premiowy i możliwość awansu wewnątrz struktur Inex System?

Nigdy więcej
@Joanna

@Joanna Hahaha ta firma to jakaś kpina, jeśli za premię uważasz brak szacunku to tak, mają tam tego pełno.

Biurowy

Polecam, firma się rozwija i jeśli jesteś chętny /chętna do pracy to na pewno odpowiednie miejsce, żeby rozwijać się razem z nią. Szefostwu zależy na dobrych pracownikach (a kto chciałby mieć słabych?). Dlatego jeżeli masz zapał do działania to na pewno będzie on doceniony.

Joanna

@z biura pomimo faktu, że nie polecasz pracy w Inex System, to jednocześnie twierdzisz, że praca tam miała swoje plusy, np. w postaci szkoleń, które Twoim zdaniem bardzo pomagały Ci w wykonywanych obowiązkach. Czy firma proponowała swoim pracownikom jeszcze jakieś rozwiązania ułatwiające im wdrożenie się w pracę? Są jeszcze jakieś pozytywy pracy w Inex System, o których możesz tutaj napisać?

z biura

Część! Nasza współpraca się zakończyła jakiś czas temu... Pieniądze ok.i na czas - to potwierdzę. Niestety Panowie właściciele - marzyciele. Powinieneś pracować w tempie min. 3 osób, jak czegoś nie zdążysz - zostajesz, aż zrobisz.... Za darmo. Bo przecież musisz żyć projektem. Jak ktoś idzie do domu po 8h to jest naprawdę święto. A powinno być odwrotnie. Wewnętrzny żarcik: "(usunięte przez administratora) w Inexie" - na początku niezrozumiały, po pierwszych tygodniach wszystko się wyjaśnia. . Szkolenia - jedyny argument za. Mimo, że zarządzają socjopaci to przykładają wagę do tego, co pracownik wie na temat, którego się dotyka. Bardzo żałuję zmarnowanego tam czasu. Mogę się jedynie cieszyć, że szkolenia nie poszły na marne. Mała rada dla innych - są miejsca, gdzie również dobrze i na czas płacą ale atmosfera jest przyjemna i ludzie się lubią i szanują, aż chce się przychodzić do pracy. Inex system - odradzam.

niepolecam555

Firma bez szacunku dla pracownika. Czasy na produkcji ciągle zaniżane przez co ciężej wyrobić akord. Szukają pracowników obiecując złote góry, a w praktyce wychodzi co innego. Kieras produkcji to burak nieznający się na robocie. Ma pracowników za przygłupów. Nie polecam.

Joanna

@pozdrowienia dla dziewczyn!dziękuję za odpowiedź. Świetnie, że w firmie zachodzą pozytywne zmiany i jesteś zadowolona ze swojej pracy. Jeśli możesz odpowiedzieć, to mam jeszcze kilka pytań. Piszesz, że na początku byłaś zagubiona. Długo trwało zanim wdrożyłaś się do pracy? Czy mogłaś w tym czasie liczyć na pomoc przełożonego, czy też współpracowników? Wspominasz też, że ciągle Was szkolą. Mogłabyś powiedzieć czego jesteście uczeni? Według Ciebie to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i podniesienie kwalifikacji?

pozdrowienia dla dziewczyn!

Na początku trochę byłam zagubiona bo ciągle się robi co innego, ale po 4 miesiącu już wiadomo o co chodzi. Zmianowy jest w porządku, szef przychodzi od czasu do czasu, coś tam poprawia i mówi jak robić ale się nie wtrąca za bardzo, raz widziałam jak się wkurzył ale bez wyzywania kogokolwiek. Szkolą nas na różne rzeczy i na różne stanowiska. Często jest tak, że codziennie robię co innego ale z drugiej strony to sie nie nudzi. Pieniądze na czas i na konto według umowy. Teraz remontują socjale, bo były faktycznie już lekko zapuszczone i ma być nowa kuchnia. Generalnie w stosunku do poprzednich prac to tutaj jest fajnie.

Joanna

Pracujesz w Inex System? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na jakie benefity można obecnie liczyć dołączając do firmy? Jakie są największe plusy pracy tutaj?

olek

@onA a na jakim stanowisku pracujesz? Skoro piszesz o dźwiganiu to pewnie akurat nie w biurze? Mnie akurat zachęciła oferta pracy dla kontrolera finansowego

OnA

Pracuje tam od niedawna i szef jest miły dla pracowników a praca dobra bo rąk nie wyrywam i zarobie 2000zl netto i pani (MILA) to chyba księżniczka i jak by tak było to co pisała to by nikogo tam nie było a ludzie co tam pracują są bardzo mili pomagają ze wszystkim przede wszystkim nie pozwalają dźwigać i dostają bardzo porządne pieniądze i nie narzekają a ja mam nadzieje ze zostanę w tej firmie jak najdłużej

mila

Pracowalam tam chwile ludzie fajni pracodawca mysli ze czlowiek to maszyna i ma w d... czy zle sie czuje ktos szybko wywalaja praca ciezka i stresowa z 15 kobiet wybieraja 5 i wszyscy sie stresuja do okola kto widzial zeby kobiety pracowaly na lakierni proszkowej wdychajac rozpuszczalnik cale 8h straszne i faceci nie maja latwo polowa z nich robi po 12h i widac ze nie sa zadowoleni jedni dzwigaja inni chodza poparzeni i bardzo brudni a inni jeszcze siedza sobie i patrza na maszyne kierownicy zero szacunku co nie dziwne bo szef na nich wywala cala agresje i potem oni robia to samo w stosunku dla pracownikow najwiekasz a jest presja czasu ktora sie odbija na calej firmie i akord jakis z ktorego starsi pracownicy nie sa zadowoleni praca dobra na chwile nic wiecej po zmianie pracy stwierdzam ze nie warto rozpamietywac

czy kobiety też przyjmują do pracy?

Zarobki śmiesznie małe i prawie nigdy na czas (obsuwy do prawie miesiąca), Atmosfera: arogancja przełożonych, brak kompetencji wymaganych przez branżę, zarządzanie czasem na najniższym poziomie, zarządzanie firmą z jakiegoś odrealnionego równoległego świata i ogólne podejście do pracownika. Proszę bardzo...

Kamil Kaczmarek - Dyrektor d/s Produkcji
@były pracownik

do: były pracownik: widać chłopcze ktoś Cię skrzywdził i znalazłeś sobie miejsce do wypisywania żali, ale charakteru się nie zmieni, kto był marudą nim pozostanie. Zarobki w naszej firmie są bardzo ponadprzeciętne, jakoś nikt się nie zwalnia ze względu na atmosferę, ze wszystkimi pracownikami Zarząd ma dobry kontakt, pracujemy tylko z dobrymi pracownikami i to fakt, że badziewiaki i maminsynki nie mają u nas szans i się nie utrzymają. W firmie jest akrod grupowy, w związku z tym sami pracownicy pilnują obiboków i mówią, że nie chcą z kimś pracować. Wszystkich byłych pracowników, którym gdzie indziej trawa była bardziej zielona, a później nachodzili mnie w biurze i wydzwaniali aby wrócić - serdecznie pozdrawiam. Jak śpiewa Kasia Nosowska "powrotów nie będzie". Osoby z charakterem, które są chcą pracować, rozwijać się i zarabiać - zapraszam do nas. Jesteśmy pracodawcą wymagającym ale dobrze płacącym za dobrze przepracowany czas. Firma się rozwija - w chwili obecnej zajmuje 2700m2 (poprzednio 800m2), rozszerza park maszynowy. Prowadzimy szkolenia: od początku roku opłaciliśmy pracownikom 3 kursy spawaczy MIG, 5 kursów wózków widłowych, 6 kursów na podnośniki. Dodam, że na produkcji pracuje 15 osób. Poszukujemy pracowników montażu, obróbki płyt meblowych, metalu, instalatorów ekspozycji. Przyjmujemy tylko najlepszych. Do końca roku 2016 załoga będzie liczyła 20 osób. Jeśli chcesz dołączyć donajlepszych, dobrze opłacanych pracowników -zapraszam.

s.

hehe to widzę że za dużo się nie zmieniło. A już 3 rok leci jak tam nie robię. Pamiętam jak siudak zaczął wprowadzać czasy produkcyjne. To się z chłopakami uśmialiśmy... Widzę że ostro promują pozytywnie się na tym forum...

Firma typu: dobra na początek. Jakieś doświadczenie zdobędziesz (głównie negatywne), pieniądze to kpina, generalnie do tej pory jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.