Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

(((

Zaczynają robić czystki.Nareszcie ktoś zrozumiał???? Głowy lecą????????????

@(((

Ktoś poleciał? W końcu coś się dzieje

)((

Kierownik K1 ????

@)((

Że Grzechu?

Zxy

Na każdej hali jest ktoś taki jak Zajac co nie ma szacunku do ludzi. Mam nadzieję że z każdej hali ktoś poleci a góra w końcu to zauwazy

(((
@Zxy

Na tyle opiniii to już powinni dawno zauważyć i działać a nie jak niewinni nic ludzie sami odeszli bo psychicznie ich zgnębili A szacunku tam nigdy nie mieli do pracownika Te opinie same mówią za siebie

???
@Zxy

Ludzie sami się zwalniają Ito nie świeży pracownik Co się dzieje? Kto tam rządzi? Kiedy zrozumiecie że to noe pracownik jest winny….

Abc
@???

Dlatego głowy lecą i mam nadzieje że będą leciały dalej.Nowa miotła-robi nowe porządki,i wydaje się że jest po stronie pracowników,i że widzi że to nie ludzie są problemem a osoby,które są ich kierownikami.Tak trzymać Panie Dyrektorze!

były
@Abc

a który dyrektor sie zmienił? poszli w końcu po rozum do głowy? co się stało?

Abc
@były

Nie zmienił się żaden Dyrektor,tylko przyszedł nowy,który jest dyrektorem nad tymi dyrektorami co już byli czyli Pan Dyrektor A. Jesto dopiero od września a już zaczyna robić porządek z tymi cienisami.Mi się podoba i czekam na więcej zmian.

Karol

Nie wypłacają pieniędzy na czas. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Karol

I dlatego już tam nie pracuje, ile można prosić się o pieniądze!? Co miesiąc to samo czyli nie zgadzające się wypłaty, porażka

Helena
@Natalia

dużo się kasa nie zgadza? i jak są opóźnienia to ile one trwają?

Q
@Helena

Różnie, kilkaset złotych a jak masz dużo nadgodzin to nawet tysiaka i prosić się musisz czasami kilka miesięcy

@Q

Serio aż kilka? Miałeś tak? to ja jestem ciekawa jak to całe proszenie się niby wygląda, no bo co pytasz i co oni na to?

Stary pracownik
@Helena

Bzura pracuje dwa lata i nigdy nie było spóźnionych wypłat czy nie wypłaconych nagdogdzin a miałam ich też sporo

@Stary pracownik

No to raczej dobra informacja. Ktoś napisał dość skrajnie o tym, że tak zalegano, że prąd niby został odłączony. Mamy rozumieć, że to żarty i płynność finansowa to tu zachowana jest?

Hegel
@Stary pracownik

Kocopoły piszesz!, znam kilka osób które chodzą regularnie do biur bo kartki się z wypłatą nie zgadzają.. za nadgodziny, za delegacje, na stolarni jak przeszli na system ,,ilościowy,, i premia od tego liczona to wszystko nie było zaliczane celowo w systemie.. Wiesz jak to się nazywa? Okradanie pracownika, a jak tego nie widzisz to Twój problem..

Ciekawy

I jak zadowoleni z aneksów ?;)

Książe kurzu

No no chłopaki, interesujący sposób na dorobienie sobie do wypłaty. Ciekawe kiedy góra się zorientuje, że cos się nie zgadza... ściany mają oczy...

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
.....????

Firma jak firma wszędzie są jakieś minusy i wszystkim się nie dogodzi . Jak komuś się nie chce pracować to wszystko będzie mu przeszkadzało. Wszyscy tak narzekacie to na pieniądze , to na bałagan, na ludzi tu pracujących ale jakoś jeszcze tu siedzicie widocznie aż tak źle nie jest.Do pracy się idzie pracować nie leżeć albo siedzieć na krzesełku za obijanie się nie ma wynagrodzenia. Pracuję tu trochę i zawsze wypłata na czas , jak coś nie tak to w tym samym msc wyrównanie a najpóźniej w następnej wypłacie. Pozdrawiam

Nadzieja

nie wiem jak wy, ale ja uwierzyłem nowemu dyrektorowi i wierze ze bedzie lepiej. czas pokaże, ale jest jakieś światełko w tunelu dla tej firmy. będę trzymał kciuki i kibicował. no i czekam na rozmowe ze mną Panie Dyrektorze... no i ciekawy jestem co to za projekty będę się działy?

Płynący kiedyś Styksem

Według starożytnych Greków na początku był Chaos, a z tegoż Chaosu powstały dwa bóstwa - Uranos i Gaja, a z tej pary prarodziców narodzili się kolejni bogowie, którzy ukształtowali obecny świat...ale ja mam kurła wrażenie, że ktoś tych Greków w uja zrobił bo jestem przekonany, że oprócz Gai i Uranosa przetrwał Chaos w czystej postaci do dnia dzisiejszego i nosi imię Inex. Tak proszę Państwa, Inex to najczystszy Chaos, powinni to wrzucić do tego nowego "HiTowego" podręcznika od historii, a po Kostrzynie i Jasinie oprowadzać z tej okazji wycieczki, ale do rzeczy: Według mojej opinii pracownicy produkcyjni w Inexie pracują głównie dlatego, że są stosunkowo wysokie stawki. Wielu deklaruje, że gdyby były mniejsze to od razu zwinęliby już manatki, co pokazuje jak wygląda atmosfera w firmie. Pracownicy biurowi chyba biorą udział w wyścigu kto znajdzie pierwszy inną pracę i ucieknie z tego grajdołku, gdyż liczba rzucanych wypowiedzeń jest zatrważająca. Szczędzone jest na wszystko jeśli chodzi o pracownika - od ubrań produkcyjnych po wyjścia integracyjne (bardzo możliwe, że powstał już komitet kolejkowy po nowe buty robocze). Maszyny kupowane za miliony pracują bez praktycznie żadnych serwisów, konserwacji, są obsługiwane w większości przez operatorów-samouków, którzy uczą się na swoich, kosztownych dla firmy, błędach co nie jest ich winą, nie mają wyboru, jak każą to trzeba pracować. Niektóre maszyny kupione bez sensu, gdyż większość czasu stoją i się kurzą. Kierownikami na produkcji są często osoby, które wiedzę o zarządzaniu ludźmi, o ile w ogóle ją mają, czerpią z filmów o wojsku lat 70 w USA gdzie dowodzący oczekuje od podwłanych krzyknięcia na każde polecenie bezmyślne "Yes Sir" i nie zadawania jakichkolwiek pytań. Wiele razy spotkałem się z okłamywaniem pracowników w bardzo chamski sposób. Oczywiście potwierdzam, że są osoby które trzymają z Miłościwie Nam Panującymy Dyrektorami, także bardzo trzeba uważać co się mówi bo często pod płaszczykiem przyjaznego zachowania są osoby, które okazują się donoszącymi, fałszywymi kreaturami. Pracując tam ma się wrażenie, że dyrektorzy zakładów są ciągle zastraszanymi zwolnieniem przez zarząd pachołkami do ustawiania po kątach, którzy przekładają swoje napięcie na innych i w nieutrzymujących standardów bezpieczeństwa halach mają być osobami, które odpowiedzą karnie w razie wypadku na produkcji. Jedna z wysoko postawionych osób w firmie sprawia wrażenie podstawionego specjalnie Konia Trojańskiego (ach, znowu Ci Grecy) przez konkurencję, gdyż wszystko czego się dotknie, i co w miarę dobrze funkcjonuje (duża rzadkość w tej firmie) zamienia z niesamowitą skutecznością w totalny paździerz. Kiedyś na jednym z zakładów ponoć pojawił się wpis na stołówce "Ta firma to dno" a za doniesienie kto to zrobił podobno została wyznaczona nagroda pieniężna przez panicza dyrektora (może ktoś z forumowiczów potwierdzi jeśli widział na oczy?)...tak czy siak słowa tego pracownika wydają się opisywać w wyjątkowo trafny sposób obecny stan tej firmy. Aż dziw, że w słowniku synonimów fraza "Inex" nie jest jeszcze łączona ze słowami "Chaos" i "Dno". A przechodząc do pełnej powagi to szkoda firmy i potencjału niektórych pracowników, bo mogłoby to wszystko funkcjonować dużo lepiej, tylko trzeba by zacząć od zbudowania nowych fundamentów, a stare wywalić i dla pewności, czerpiąc tym razem z pomysłów antycznych Rzymian, posypać solą.

Yuyyy
@Płynący kiedyś Styksem

Tak było było mogę potwierdzić 1000 wyznaczył dyrektor(dyktator) za napis” Ta firma to dno”Teraz tez tak niejeden pewnie myśli Wiesz tam się nie da pracowac solidnie i z zaangażowaniem,ponieważ jak cię potrzebują to by ci w (usunięte przez administratora) weszli i kierownik i ten dyrektorek też ,a jak już cię nie potrzebują to nara, Kilka osób już o tym pisało i co oni mają to głęboko w (usunięte przez administratora) i cały zarząd doskonale wie co się dzieje w tej firmie nic nie dają skargi do prezesow nikt nie słucha zwykłego robola bo tak się w tej firmie czujesz (masz wylot za skargę lub jesteś przeniesiony) za karę tak karę i takich właśnie ludzi jak ten cały dyktator oni potrzebują (zarozumialców ) Bo co mu kto zobi?Za co? Za to ze tylko eeeeee-smsuje Oni Nadal tam pracują i będą pracować,bo takich ludzi zarząd potrzebuje do gnania, do roboty!!!!! Ludzie z innych firm się do nich pozwalniali i co zostali bez pracy, bo terażniejszy dyro(K1) im oczy zamydlił ze firma się dopiero rozwija,że ma dobry prestiż jaki że po tygodniu powiedział że niestety nie ma dla nich pracy i właśnie przez niego jest tam rotacja bo nawet po rozmowie o prace nie potrafi ludziom oddzwonić i powiedzieć ze nie potrzebują lub potrzebują (obiecuje ze zadzwoni a w tel echo) ma swoich pupilków przez których dobrzy ludzie stracili pracę,bo trzeba zrobić miejsce dla U ….hahaha, ma swoich SMS-owych donosicieli i donosicielki i to wszystko co się mówi,dyrektorek wie dosłownie wszystko A co do kasy to nie ma rewelki wcale tak pieknie nie płacą Idąc do innej firmy masz podstawę+premię już w pierwszym miesiącu pracy i przynajmniej masz motywację do pracy,a nie wyścig szczurów a INEX tu gola pensyjka i wymagają sztuk,ilości jakbyś robił na akord i dyrektorek faktycznie SMSuje,bo wygadać się nie umieeeeeee() Brak słów na tego człowieka SMS z takimi tekstami że można,by to zgłosić w odpowiednie służby Kartony pakują kobiety po30 kg i ponad 30 kg i najlepsze że non stop im mało sztuk,non stop ilości ilości Jak spakijesz mniej niż 20 (niby nie ma akordu)ale nie Ok 30 szt.to jesteś zgnojony oczywiście SMS/owo przez dyra dot.k1 Na maszynach też nie maja akordu ale non stop ilości ilości mało mało No niestety dyrektorku maszyna to nie czlowiek że zastraszysz SMS kiem, nie ma co (usunięte przez administratora) bo i tak im nie dogodzisz A jak mieli projekt tchibo to co zrobili? Z….bali i biedne żuczki musiały za nich naprawiać błędy i to nie w Polsce tylko w Niemczech co niektórzy musieli prosić się o wypłatę ciężko zarobionych tam pieniędzy tak ciężko zarobionych,bo dojazd,rozłąka z rodzinami, ale co tam oni wiedza o życiu,buble trzeba było jechac za nich poprawić i wleźli by ci w (usunięte przez administratora) żebyś tylko pojechał,bo każdy wiedział czym to śmierdzi, Nikt tam tego tez nie docenił poświęcenia dla dobra firmy A tu tylko non stop źle źle źle w d…. Także nie polecam a stawki wcale nie są wysokie napisałem wcześniej jak masz premie i bonusy w innych firmach to masz nawet lepszy hajs jak tu i motywacje ze pracujesz i wiesz za co dla kogo i dla siebie a nie dla firmy Ludzie ogarnijcie się…Na inexie świat się nie kończy,wiem ze każdy myśli wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,ale przynajmniej mają do ciebie szacunek pracodawcy a nie jak tu k1 brak szacunku i motywacji brak zrozumienia i brak tej komunikacji Każdy jest tam mądry ale nie w ryju jeden z sms-ów Hahahahhaha Siema. Robimy pracujący weekend żeby nadgonić tcb i przy okazji poprawić wizerunek naszej zmiany( szok co?) Proponuję niedzielę od rana 4-12 lub 6-14. Daj znać czy Ci pasuje i czy będziesz. Pzdr Wizerunek zmiany???Kosztem innych pracowników????????????

Śmiech

Katarzyno ogarnij się bo robisz się drugi kogut .czego się nie dotkniecie to zjebane

Aaaaa

Hahaha dowiedziałem się że ten(usunięte przez administratora)został kierownikiem przecież jakby w tej firmie zrobili testy to połowy kadry nie ma

ABC

A ja spytam bardziej optymistycznie. Jak po urlopie? Gotowi na jutrzejsze wyzwania? Tylko bez marudzenia proszę mi tu :D

nieważne
@ABC

(usunięte przez administratora) to nie jest forum towarzyskie, a opinie na temat firmy, która beznadziejnie traktuje swoich pracowników.

Renata
@nieważne

A w jaki sposób to traktowanie się objawia?

Ggg
@Renata

Chyba masz oczka i umiesz czytać... Jesteś na tej stronie to czytaj i wszystkiego się dowiesz.

Yz

Kłamstwo,obłuda i ha….o(dot K-1Kostrzyn Tak jak jeden pan z biura napisał możesz się starać a ii tak tzw. dyrektor” L”ma swoich pupili,omija cię z daleka jakbyś był trędowaty dla kobiet nie mają żadnego szacunku-zero komunikacji Możesz się starać nie wiem jak i tak cię poniżają do poziomu zero,bo nie potrafisz donosić i pisać sms-ów z dyrektorem nie potrafisz wejść w d…ę Przede wszystkim liczy się ilość nie jakość Są ludzie którzy nie potrafią tak nie potrafią, tyle co ty ,wiedzą mniej jak ty, ale najważniejsze ze mają tytuł doświadczony i wyżej, bo wiedzą gdzie trzymać palec.Za co? Za to,że potrafią i wiedzą mniej jak ty,ale ma, ma,ma ilości, ilości wie jak donosić SMS-owo bo taka jest tam komunikacja Tam nie ma że zrobisz o jedną sztukę mniej a porządnie (ilość ilość nie jakość jakość ) A dyrektor?Jak można go nazwać dyrektorem? Człowiek kłamczuch,nic nie wie o pracy,zero pojęcia,schodzi tylko jak już mu się d..a pali, niejedna osoba walcząc o swoje została poniżona i okłamana.Eee i eeee eee I na dodatek motywacja do pracy jaka że wyniki wyniki ilości ilości kontakt SMS-owy bo jak spojrzeć ludziom w oczy? Jak nie ma się szacunku dla pracownika A po co są kamery w pracy? Czy monitoring w pracy jest legalny? Tak, ale nie wszędzie i tylko za zgodą pracowników! Mówią o tym przepisy, prawne „Pracodawca to (nie) Twój wróg”- a jednak wróg dla pracownika wróg nr 1” Tak apropo SMS Wszystko udokumentowane czarno na białym wszystko zapisane nikt się niczego nie wyprze…

Polak

Dlaczego Ukrainka może pracować na jedną zmianę a my nie? Też mam problem z opieką dla dziecka ale nie miałam możliwości wyboru. Absurd

Zxc
@Polak

Ukrainkę zostaw w spokoju, bo mamusia zagrozi że Cie zniszczy.

Xx
@Polak

Gdzie ma tak dobrze ta ukrainka czyżby K1???

Vvv

Żywi czym? Pierogami z biedronki? W życiu bym nic nie kupił, bllleee, ręce się myje po wyjściu z toaletę????

jaja

Nigdy więcej takiej firmy… wrogowi nie życzę… zapowiadało się tak fajnie ale to tylko zasłona dymna bo kłamać to oni potrafią. Nie wierz w żadne ich słowo! Nie wiem jak prezes może na to patrzeć ale to świadczy tez o nim. Wszędzie widza błędy ale nie u siebie…

Yyyyyyy

Nikt nikogo tam na siłę nie trzyma jak się komuś nie podoba to nara i tyle po co jakieś zbędne komentarze idziesz tam po pieniądze czy do ludzi. Jeżeli mało wam płacą to po (usunięte przez administratora) tam robisz?? Ludzie wam nie pasują? To zajmnij się własną (usunięte przez administratora) i robotą. Pracują tam(usunięte przez administratora)to niech pracują oni ci cie płacą za prace. Idz zrób swoje i do domu do rodziny????. Pozdr.

Zzzzzz
@Yyyyyyy

A po co jest ta strona? Żeby napisać co się myśli i jakie ma się zdanie. Twoje wypociny są nic nie warte pzdr.

adam
@Yyyyyyy

Ty (usunięte przez administratora) jesteś właścicielem razem z babą prowadzicie to badziewie.Okradacie pracowników w biały dzień durne chamy. Obiecacie pracę przy granicy a jak się jedzie to sprawdzacie czy jedziesz,jak masz dojechać na miejsce to zmiana planu bo brak materiału i każą jechac w inne miejsce (usunięte przez administratora) km. dalej.Praca na tydzien i jazda dalej . wypłata nie zgadza się z godz. pracy.

Dobrodziej

Miejmy nadzieje że mimo kilkukrotnym zapewnieniom o dostarczeniu nam wytycznych/regulaminu "co zrobić by awansować na wyższe stanowisko" kiedyś je dostaniemy... Wstyd mi za tą firmę bo tylko obiecywać potrafią a słowa dotrzymać to już nie. Pracujesz z myślą i obietnicami że po pół roku pracy możesz awansować a tu wielki kloc... Zmiana stawek wraz z ustaleniem "rzekomego" regulaminu była na początku tego roku i jakoś nic się nie zmieniło od tego czau... żenada ....

@Dobrodziej

To prawda. Najpierw ustala się stanowiska następnie do nich przypisuje odpowiednie osoby tutaj jest na odwrót. To jest zastanawiające co najmniej pytanie czy naprawde tam do gory sa madrzejsi? Po za tym nie ważne ile czasu pracujesz ważne co robisz jeśli wykonujesz taką samą pracę jak Pan czy też Pani X pracująca/y lat np 6 należy ci się taka sama wypłata jak jemu za wykonanie tej samej pracy tak samo wartościowej pracy. Takie jest prawo pracownicze nie przestrzegane w tej firmie. Czy taką wypowiedzią ktoś poczul się urażony?

Xyz

Co się dzieje, że ludzie z Kostrzyna odchodzą?

Zatroskana
@Xyz

Odchodzą, bo logistyki w tej firmie nie ma. Co chwila zmiana decyzji. Kierownictwo ma wszystko gdzieś. A ludzi, którzy próbują coś ogarnąć i mają dobre pomysły się nie słucha, a wręcz neguje

Ktos
@Xyz

A może dlatego że jeszcze nie wypłacili ludziom kasy za nadgodziny? Na K1 podobno po wyjazdach do niemiec do teraz czekają za kasą. niedługo znowu ktoś przyjedzie po kolejny samochód brody :D

Xyz
@Xyz

Może dlatego żeby zrobić miejsce dla pracowników z Ukrainy ???? To już nie jest firma z dobrą renomą….

@Xyz

Nie będą mieli dobrej renomy według Ciebie, bo Ukraińcy będą tu pracować?

Xzz
@Gabriela

Co znaczy renoma? Przeczytaj sobie!!!!!

Marian

Haha smieszni ludzie a z tym panem moge sobie wyjasnic w twarz i niech to sie juz wyjasni a opinia o firmie jest prawdziwa..niech napisze na forum ze to on to mu nawet nr tel podam a te komentarze hejter w necie pizda w swiecie to pani E niech zostawi dla siebie i swoich zjebow. Czekam za info a reszta mnie nie obchodzi. Ale i tak sie dziwie ze nie jest wyjebany...ale pana brygadzisty czy tam kierownika juz to nie dotyczy ale smrod bedzie sie za nim ciagnol a ludzie co nie wiedza niech sie odpierdola bo chuja wiedza...pozdrawiam...????????????

XD
@Marian

Nie lepiej uderzyć bezpośrednio do osoby która jesteś zainteresowana/y ? Są portale społecznościowe takie jak np Facebook ? Tu te wpisy nikogo nie interesują ???? Pozdrawiam

Marian

Ah te odpowiedzi napisane przez pracowników jak mnie ruszyły. Skądś to znam hejter w necie (usunięte przez administratora) w świecie czy to pani E. K?? A w twarz wyjaśnić nie ma problemu z nim zawsze i wyleje swoje żale... Haha. Żenujący ludzie nara. Że was jeszcze nie wyjebali..a żale to miejcie do siebie. Pozdrawiam.

Ręce opadają

Jezeli masz jakieś pytania to kieruj je bezpośrednio do osoby którą jak widać jesteś bardzo zainteresowana/y. To nie miejsce na tego typu pogaduszki.

@Ręce opadają

Dokładnie. Miało być forum do oceniania pracodawcy a nie zale do lidera bo cos komuś nie pasuje. O problemach się gada prosto w twarz a nie wylewa żale na forum. Żenada w c...

Tak

Widać masz problem sam/sama ze sobą tacy ludzie jak ty nigdy do niczego nie dojdą. Hejter w necie (usunięte przez administratora) w świecie....

Kolega z K
@Tak

Dobrze, ze lidera już nie dotyczą osoby za którymi ciągnie się ten smród. Pozdro ziom Rób swoje!

Z wazelina

Na k2 robi taki koleś w długich włosach w czapce straszna wazelina sprzeda cie A darmo uważajcie na niego to totalny...

ABC
@Z wazelina

Na K2 nie ma nikogo takiego. Jak już to K1

Renata
@Z wazelina

A co takiego robicie że trzeba was "sprzedawać"? Chyba jak ktoś pracuje uczciwie to nie trzeba na niego gadać?

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 25 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.