Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Nie będę opisywał ogółu firmy, bo wszystko już chyba zostało tu napisane, opowiem wam moją historię związaną z Inexem a wnioski wyciągnijcie sami. Do firmy przyszedłem z pozytywnym nastawieniem i chęcią do pracy, starałem się, nie wybrzydzałem, robiłem wszystko co mi kazano, nie marudziłem, nie kręciłem nosem, nie robiłem fuszerki, nie popełniałem błędów i wszystko by było nieźle, gdyby nie zaczęła pojawiać się jakaś niechęć w stronę mojej osoby ze strony przełożonych... Dlaczego? Nie mam pojęcia, nikt nigdy mi tego nie powiedział. Robiłem wszystkie możliwe nadgodziny, zdarzało się, że byłem w pracy 19h bez przerwy (tak, to nie pomyłka) a na następny dzień przychodziłem normalnie do pracy, nie byłem ani razu na l4, ani razu nie brałem jakiś urlopów na żądanie, trzeba było iść na inny dział? Bez problemu szedłem i robiłem co trzeba. Pewnego dnia zostałem poproszony na rozmowę, pani kierownik powiedziała, że wie, że lubię wyzwania i (oficjalnie) z tego powodu poprosiła mnie o wsparcie działu metalu na okres jednego miesiąca. Oczywiście powiedziałem, że to żaden problem i grzecznie poszedłem na nowy dział. Złożyło się to też ze zwolnieniem operatora wycinarki laserowej i trafiłem na tą maszynę, wszystko by było ok, gdyby nie to, że nie miałem żadnego szkolenia na tą maszynę. To nie jest wkrętarka, którą obsłuży każdy, to maszyna za 1,5mln zł, na której można narobić na prawdę wiele strat. Po łebkach pokazano mi absolutne podstawy (dosłownie gdzie jest przycisk start i stop...). Zaczynałem poznawać wszystko sam, dopytywałem się we własnym zakresie również po godzinach pracy drugiego operatora jak radzić sobie z problemami, jak ułatwić sobie pracę, jednak nigdy nie byłem z nim chociażby jednego dnia, aby mógł mi pokazać wszystko w praktyce... Za chwilę zaczęły się pytania dlaczego mam gorsze wyniki, niż drugi operator, który pracuje na maszynie już X czasu... Na nic zdały się tłumaczenia o braku szkolenia, którego w dalszym ciągu nie miałem... Minął miesiąc, powiedziano mi, że nadal nie ma zastępstwa i "poproszono" mnie o zostanie jeszcze miesiąc na laserze. Po tym okresie zapytano mnie, czy nie chciałbym zostać na metalu na stałe, zbiegło się to z ustalaniem nowej siatki płac, więc powiedziałem, że mogę zostać, jeśli dostanę coś więcej do wypłaty, w końcu dział metalu jest niestety bardzo brudny, pełno tu pyłu od szlifowania, spawania. Pani kierownik powiedziała, że rozumie i to załatwi. Po przedstawieniu siatki płac zostało mi podane moje wynagrodzenie, które nie było nic wyższe i dostałem dwie opcje - wrócić na montaż albo zostać na metalu za tą samą stawkę, wybrałem oczywiście powrót na montaż. Po mojej decyzji pani kierownik powiedziała, że mam jej dać kolejny miesiąc na znalezienie zastępstwa, zgodziłem się, nie marudziłem, pracowałem dalej na metalu. Mija miesiąc a zastępstwa nadal nie ma, muszę zostać dłużej... Kiedy w końcu zatrudniono kogoś na to stanowisko, zrobiono mu szkolenie (ja swojego nadal nie miałem) stwierdzono, że skoro jest nas trójka to laser będzie pracował na trzy zmiany! Po kilku rozmowach i przedstawianiu mojej sytuacji kierownictwu, dyrektorowi i wszystkim świętym nic się nie zmieniło. Nie chcieli przyjąć do wiadomości, że obiecywali mi coś innego a ja zatrudniałem się do tej firmy dlatego, że były dwie zmiany a nocki znoszę fatalnie. Znaleźli rozwiązanie... Stwierdzili, że będę pracował tylko na zmiany popołudniowe od 14 do 22, niejako za karę, bo nie chcę robić nocek a o moim powrocie na montaż już zapomnieli i nie brali go pod uwagę. Złożyłem wypowiedzenie, zakończyłem współpracę z Inexem i myślałem, że moje problemy z tą firmą się skończyły, jednak jak bardzo się myliłem. Ostatnia wypłata została mi źle policzona, źle policzyli nadgodziny (oczywiście na swoją korzyść) oraz nie dostałem ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Pisałem maile do kadr, na które nie dostałem nawet odpowiedzi. Efekt jest taki, że zgłosiłem sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy i zapewne skończymy w sądzie pracy... Co do często wspominanej tu często atmosfery - ja na prawdę miło wspominam ekipę, z każdym starałem się żyć dobrze, z każdym zamienić słowo, każdemu w miarę możliwości pomóc i żyć w zgodzie, nie wchodzić w jakiś dyskusje. Oczywiście zdarzały się częste ekscesy, kłótnie, jednak nigdy nie dotknęły bezpośrednio mnie, więc nie obchodziło mnie to i po prostu się nie wtrącałem a z tymi "wojownikami" po prostu nie wchodziłem w dyskusje. Podsumowując - jest mi bardzo przykro, że zostałem tak potraktowany przez firmę, w której na prawdę się starałem, na prawdę się poświęcałem i angażowałem i mam ogromy żal do przełożonych, że tak mnie potraktowali. Udało wam się spowodować, że na prawdę poczułem się źle. Życzę wszystkim jeszcze tam pracującym wszystkiego dobrego, obyście w końcu zostali docenieni i żeby nie rzucano wam już więcej kłód pod nogi. Trzymajcie się i dzięki za współpracę.

Swim swam swum

Inex System to firma bez długofalowej wizji i strategii. Decyzje podejmowane przez osoby na stanowiskach kierowniczych są często pod wpływem emocji, by tylko zagasić pożar i zająć się kolejnym. Brak jasnej hierarchii, systemowego i długofalowego podejścia (ERP swoje - rzeczywistość swoje), przerzucanie osób pomiędzy zakładami i obowiązkami (biurowych i produkcyjnych), brak jasnej odpowiedzialności, brak premii tłumaczony inwestycjami firmy. Do tego telefony od dostawców w sprawie niezapłaconych faktur, braki towarów, błędy w produkcji itp itd. Liczba złożonych wypowiedzeń przez pracowników biurowych mówi sama za siebie - w ciągu roku zwolnili się wszyscy nowo zatrudnieni inżynierowie (koło 10 osób), do tego kilka osób z pozostałych działów - niezależnie od zakładu (Jasin, Kostrzyn 1, Kostrzyn 2 - jakościowcy, zakupy, IT). Miesiąc bez zwolnienia jest miesiącem nietypowym - przy grupie biurowych liczących około 35 osób. O pracownikach produkcyjnych nie wspominając. Można by pisać jeszcze wiele - ten kto chociaż przez chwilę tam pracował wie żeby nikomu ze znajomych tej roboty nie polecać - mimo złotych gór, które są obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej.

(((

Zaczynają robić czystki.Nareszcie ktoś zrozumiał???? Głowy lecą????????????

Luj

Tu jest pięknie

Misiek

Gołym okiem widać że firma powoli upada. Zwolnienia w dużych ilościach. Tną wszystko wiadomo że to pracodawca sponsoruje z własnych środków cukier mleko itp. Już nawet tego nie ma odebrano też owoce w pracy. Krążą plotki że komornik już wisi nad firma. A dyrektor A robi zebrania że firma dobrze prosperuje i że nas kryzys nie dotknol jak widać to poprostu mydlenie oczu. Podwyżki rzędu 100-500zl brutto gdzie może parę osób ma 500zl i to brutto. Widać gołym okiem że firma nie stabilna z taką firma nie powinno się wiązać chyba na lata

Zxy Nowy wpis
@Misiek

We wrześniu dostaliście aneksy. Teraz znowu macie podwyżki. Jeszcze Wam źle? Owocy nie ma, bo mieliście dostać więcej kasy do bonów, to Wasi przedstawiciele na to przystali. Więc o co chodzi? Cukru i mleka nie ma, a zglosiliscie to komuś? Jak się od innych wymaga, to i daje się od siebie. Pamiętajcie.

???? Nowy wpis
@Zxy

O jakich Ty k..... podwyżkach i aneksach mówisz? Kto dostał to dostał. A nasz przedstawiciel nikogo nie pytał czy chcemy pieniądze zamiast owoców i dzięki temu nie mamy nic.

AK Nowy wpis
@Misiek

Przynajmniej się dużo dzieje ;) dynamiczna firma takich brakuje na ryynku

Ehh Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Dlaczego na k1 można było mieć słuchawki a na innych halach nie? :/

Wreszcie

No i poleciała kolejna dyrektorka głowa. Brawo, brawo, idzie to w dobrym kierunku, bo wszyscy słabi i mający pracownika za nic, i nie słuchający pracowników zostali zwolnieni. To jak nie ma już w K1 i K2 starych dyrów, to teraz pora przyjdzie na kierasów? Trzymam kciuki, bo tutaj też przewaga słabeuszy.

@Wreszcie

Kierownicy jak kierownicy, ale niech za pracowników się wezmą. Jedni przychodzą z energią i zapałem do pracy, drudzy perfidnie robią wszystko, by nie zrobić nic. A najgorzej jak się komuś wydaje, że umie wszystko! Ha...

Teresa
@Zxy

W każdej firmie ktoś taki się znajdzie, ale chyba szefostwo jakoś docenia te zaangażowane w pracę osoby? Można liczyć na awans albo premię? Najlepiej to by było dostać jedno i drugie ;)

@Teresa

Niestety w tej firmie docenia się nierobów i tych co kabluja. Tacy mają najlepiej. A Ci co się starają rzadko co z tego mają.

Na której hali?

Broo

Chyba jednak Artur okłamał ludzi. Zwolnienia się pojawiły. Ciekawe kto będzie kolejny?

@Broo

Gdzie zwalniali? Jaka hala?

@Zxy

a na co tu podczas pracy można takiego nagadać na kogoś, że jakiś profit by z tego wleciał? pod jakimi względami trzeba się mieć na baczności w razie czego?

ABC

Co się dzieje na K2 że tyle osób nie ma? Urlopy czy zwolnienia?

DEF
@ABC

A kogo nie ma? Przeciez wszyscy sa.

siejesz ferment
@ABC

Było zebranie? Nie ma zwolnień?Będą podwyżki? To skończ (usunięte przez administratora) głupoty...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Inex System Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Doradca Finansowy
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
logo firmy Operator maszyn - branża spożywcza
Asistnet Work Group
(229 opinii)
logo firmy Operator CNC, 2 zmiany
Swarzędz
Sima Consulting Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przewoźnicy zapraszamy do współpracy
ERONTRANS SP. Z O.O
(146 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Grzegorz

Widzę Panie Sebastianie że masz ból (usunięte przez administratora) że dziewczyna jest zaradna, radzi sobie utrzymuje siebie dziecko i daje radę. Że chłopacy z Audi ja chcą? Bo fajna(usunięte przez administratora) z niej! A ty próbujesz jej zaszkodzić w każdej sytuacji... Karma (usunięte przez administratora)

kiepsko
@Grzegorz

Jak widać chcą ale na bardzo króciutko :D nie zagrzała sobie na dłużej z nikim miejsca. Może w końcu znajdzie swojego księcia bo przecież kilku juz przerobiła w inex. Czas na inne salony :D

PH
@Grzegorz

Czy ten temat sie jeszcze nie zakończył ? O nikim innym nie ma tu takich rozmów ( niech odpowiednio zacznie dobierać siebie ludzi i należycie sie zachowywać to nie będzie mieć takiej opinii. Weźcie się za robotę.

Grzegorza
@kiepsko

(usunięte przez administratora)te wpisy są niepotrzebne (usunięte przez administratora)

Marcin

Właśnie niech dobierze sobie odpowiednich ludzi (usunięte przez administratora)

Krystyna z Gazowni

Szanowny Kierowniku F życzymy Tobie wesołych świat byś przez te święta nabrał szacunku do drugiego człowieka bo odkąd przyszedł nowy kierownik jesteś większym D*** niż byłeś!!!

Kolega z pracy
@Krystyna z Gazowni

Krystyna z Gazowni to zapewne nikt inny jak Tomasz R biedaczek nie dostał awansiku i teraz wylewa swoje żale ???? Wesołych Świąt mordy

Gwiazdor
@Krystyna z Gazowni

Moim zdaniem atmosfera się polepszyła na hali a pan F nie tylko ogarnął swój (usunięte przez administratora) w życiu co i ogarnia (usunięte przez administratora) na hali. Pracuje sie naprawdę coraz lepiej ;) oby tak dalej. Do jutra panowie

Kryspin
Kandydat

Widzę ogłoszenie do utrzymania ruchu. Warto CV złożyć? Da się u was normalnie pracować?

Jamal
@Kryspin

Nie da się.

Yt
@Kryspin

Nie idź nie warto same kapusie tam pracują same czopki i (usunięte przez administratora)

Renata
@Yt

Czyli w dużej mierze przez atmosferę nie da się pracować? Zarobki chociaż na poziomie są?

Były na szczęście
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Na spawalni koledzy noszą maski spawalnicze po kolegach ze zmiany przed? Czy na szczęście pracodawcę już stać na to by każdy miał własną ochronę oczu i twarzy?

Starszy Pracownik

Nowe zmiany, tylko wielką szkoda że Pani kierownik Natalia L odchodzi z Jasinia i idzie na Kostrzyn. Wielką szkoda bo jest to osoba która potrafiła docenić dobrego pracownika i można było z Nią na każdy temat porozmawiać.

Polać temu wyzej
@Starszy Pracownik

Prawda. Kobieta znała się na robocie i nie ukrywam była kierownikiem 24h/7dni. Oby odpoczęła psychicznie na nowym stanowisku.

Polać Panu A
@Starszy Pracownik

A co wy na to że dyrektor K2 się zmienił, to jest dopiero szokująca zmiana. Dużo tych nowych zmian. Ja uważam że wszystko na dobre wyjdzie. Ciekawe jaka głowa poleci następna?

Xyz
@Polać Panu A

Jeszcze niech się liderom zmian przyjrzą. Jeden się stara drugi ma w (usunięte przez administratora) firma po trupie xd

Drozd TSL
Klient

Uwaga przewoźnicy. Mają problemy z płynnością finansową. Brak terminowych płatności za wykonane usługi transportowe. Składają deklaracje o kolejnych terminach przelewów, niestety bez pokrycia. Dla odzyskania swoich pieniędzy trzeba się podpierać windykacją.

Kamil dpd
@Drozd TSL

To nie pierwszy i nie ostatni raz ta firma co chwilę zalega z płatnościami, raz to im nawet prąd wyłączyli

@Kamil dpd

Z prądem to teraz jak podwyżki cen były? Ogólnie to z płynnością jest tu coraz gorzej czy w miarę stabilnie?

Swim swam swum

Riczi
@Swim swam swum

Bo to w 100% prawda firma ulubieńców kierownika co nic nie robią a wszystko im wolno

Xxx
@Riczi

Zgadza się właśnie moj wpis usunęli , jedni mogą robic co im się podoba a inni stanąć nawet nie mogą a kierownik trzęsie gaciami jak się idzie do przełożonych

S
@Swim swam swum

To może tą firma ma coś powiązania z firmą zawieszki hooks Adama Ostrowskiego Kostrzyn która dostarcza także produkty do nich bo ta firma dokładnie działa tak samo (usunięte przez administratora) ludzi nimi już się sąd zajął z tego co.sie dowiedziałam 2 tygodnie temu zapewne upadną jak dostaną duża.kare finansową a dostana

(((

Zaczynają robić czystki.Nareszcie ktoś zrozumiał???? Głowy lecą????????????

@(((

Ktoś poleciał? W końcu coś się dzieje

)((

Kierownik K1 ????

@)((

Że Grzechu?

Zxy

Na każdej hali jest ktoś taki jak Zajac co nie ma szacunku do ludzi. Mam nadzieję że z każdej hali ktoś poleci a góra w końcu to zauwazy

@Zxy

Na tyle opiniii to już powinni dawno zauważyć i działać a nie jak niewinni nic ludzie sami odeszli bo psychicznie ich zgnębili A szacunku tam nigdy nie mieli do pracownika Te opinie same mówią za siebie

???
@Zxy

Ludzie sami się zwalniają Ito nie świeży pracownik Co się dzieje? Kto tam rządzi? Kiedy zrozumiecie że to noe pracownik jest winny….

Abc
@???

Dlatego głowy lecą i mam nadzieje że będą leciały dalej.Nowa miotła-robi nowe porządki,i wydaje się że jest po stronie pracowników,i że widzi że to nie ludzie są problemem a osoby,które są ich kierownikami.Tak trzymać Panie Dyrektorze!

były
@Abc

a który dyrektor sie zmienił? poszli w końcu po rozum do głowy? co się stało?

Abc
@były

Nie zmienił się żaden Dyrektor,tylko przyszedł nowy,który jest dyrektorem nad tymi dyrektorami co już byli czyli Pan Dyrektor A. Jesto dopiero od września a już zaczyna robić porządek z tymi cienisami.Mi się podoba i czekam na więcej zmian.

Karol

Nie wypłacają pieniędzy na czas. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Karol

I dlatego już tam nie pracuje, ile można prosić się o pieniądze!? Co miesiąc to samo czyli nie zgadzające się wypłaty, porażka

Helena
@Natalia

dużo się kasa nie zgadza? i jak są opóźnienia to ile one trwają?

Q
@Helena

Różnie, kilkaset złotych a jak masz dużo nadgodzin to nawet tysiaka i prosić się musisz czasami kilka miesięcy

@Q

Serio aż kilka? Miałeś tak? to ja jestem ciekawa jak to całe proszenie się niby wygląda, no bo co pytasz i co oni na to?

Stary pracownik
@Helena

Bzura pracuje dwa lata i nigdy nie było spóźnionych wypłat czy nie wypłaconych nagdogdzin a miałam ich też sporo

@Stary pracownik

No to raczej dobra informacja. Ktoś napisał dość skrajnie o tym, że tak zalegano, że prąd niby został odłączony. Mamy rozumieć, że to żarty i płynność finansowa to tu zachowana jest?

Hegel
@Stary pracownik

Kocopoły piszesz!, znam kilka osób które chodzą regularnie do biur bo kartki się z wypłatą nie zgadzają.. za nadgodziny, za delegacje, na stolarni jak przeszli na system ,,ilościowy,, i premia od tego liczona to wszystko nie było zaliczane celowo w systemie.. Wiesz jak to się nazywa? Okradanie pracownika, a jak tego nie widzisz to Twój problem..

Ciekawy

I jak zadowoleni z aneksów ?;)

Książe kurzu
Kandydat

No no chłopaki, interesujący sposób na dorobienie sobie do wypłaty. Ciekawe kiedy góra się zorientuje, że cos się nie zgadza... ściany mają oczy...

.....????

Firma jak firma wszędzie są jakieś minusy i wszystkim się nie dogodzi . Jak komuś się nie chce pracować to wszystko będzie mu przeszkadzało. Wszyscy tak narzekacie to na pieniądze , to na bałagan, na ludzi tu pracujących ale jakoś jeszcze tu siedzicie widocznie aż tak źle nie jest.Do pracy się idzie pracować nie leżeć albo siedzieć na krzesełku za obijanie się nie ma wynagrodzenia. Pracuję tu trochę i zawsze wypłata na czas , jak coś nie tak to w tym samym msc wyrównanie a najpóźniej w następnej wypłacie. Pozdrawiam

Nadzieja

nie wiem jak wy, ale ja uwierzyłem nowemu dyrektorowi i wierze ze bedzie lepiej. czas pokaże, ale jest jakieś światełko w tunelu dla tej firmy. będę trzymał kciuki i kibicował. no i czekam na rozmowe ze mną Panie Dyrektorze... no i ciekawy jestem co to za projekty będę się działy?

Płynący kiedyś Styksem

Według starożytnych Greków na początku był Chaos, a z tegoż Chaosu powstały dwa bóstwa - Uranos i Gaja, a z tej pary prarodziców narodzili się kolejni bogowie, którzy ukształtowali obecny świat...ale ja mam kurła wrażenie, że ktoś tych Greków w uja zrobił bo jestem przekonany, że oprócz Gai i Uranosa przetrwał Chaos w czystej postaci do dnia dzisiejszego i nosi imię Inex. Tak proszę Państwa, Inex to najczystszy Chaos, powinni to wrzucić do tego nowego "HiTowego" podręcznika od historii, a po Kostrzynie i Jasinie oprowadzać z tej okazji wycieczki, ale do rzeczy: Według mojej opinii pracownicy produkcyjni w Inexie pracują głównie dlatego, że są stosunkowo wysokie stawki. Wielu deklaruje, że gdyby były mniejsze to od razu zwinęliby już manatki, co pokazuje jak wygląda atmosfera w firmie. Pracownicy biurowi chyba biorą udział w wyścigu kto znajdzie pierwszy inną pracę i ucieknie z tego grajdołku, gdyż liczba rzucanych wypowiedzeń jest zatrważająca. Szczędzone jest na wszystko jeśli chodzi o pracownika - od ubrań produkcyjnych po wyjścia integracyjne (bardzo możliwe, że powstał już komitet kolejkowy po nowe buty robocze). Maszyny kupowane za miliony pracują bez praktycznie żadnych serwisów, konserwacji, są obsługiwane w większości przez operatorów-samouków, którzy uczą się na swoich, kosztownych dla firmy, błędach co nie jest ich winą, nie mają wyboru, jak każą to trzeba pracować. Niektóre maszyny kupione bez sensu, gdyż większość czasu stoją i się kurzą. Kierownikami na produkcji są często osoby, które wiedzę o zarządzaniu ludźmi, o ile w ogóle ją mają, czerpią z filmów o wojsku lat 70 w USA gdzie dowodzący oczekuje od podwłanych krzyknięcia na każde polecenie bezmyślne "Yes Sir" i nie zadawania jakichkolwiek pytań. Wiele razy spotkałem się z okłamywaniem pracowników w bardzo chamski sposób. Oczywiście potwierdzam, że są osoby które trzymają z Miłościwie Nam Panującymy Dyrektorami, także bardzo trzeba uważać co się mówi bo często pod płaszczykiem przyjaznego zachowania są osoby, które okazują się donoszącymi, fałszywymi kreaturami. Pracując tam ma się wrażenie, że dyrektorzy zakładów są ciągle zastraszanymi zwolnieniem przez zarząd pachołkami do ustawiania po kątach, którzy przekładają swoje napięcie na innych i w nieutrzymujących standardów bezpieczeństwa halach mają być osobami, które odpowiedzą karnie w razie wypadku na produkcji. Jedna z wysoko postawionych osób w firmie sprawia wrażenie podstawionego specjalnie Konia Trojańskiego (ach, znowu Ci Grecy) przez konkurencję, gdyż wszystko czego się dotknie, i co w miarę dobrze funkcjonuje (duża rzadkość w tej firmie) zamienia z niesamowitą skutecznością w totalny paździerz. Kiedyś na jednym z zakładów ponoć pojawił się wpis na stołówce "Ta firma to dno" a za doniesienie kto to zrobił podobno została wyznaczona nagroda pieniężna przez panicza dyrektora (może ktoś z forumowiczów potwierdzi jeśli widział na oczy?)...tak czy siak słowa tego pracownika wydają się opisywać w wyjątkowo trafny sposób obecny stan tej firmy. Aż dziw, że w słowniku synonimów fraza "Inex" nie jest jeszcze łączona ze słowami "Chaos" i "Dno". A przechodząc do pełnej powagi to szkoda firmy i potencjału niektórych pracowników, bo mogłoby to wszystko funkcjonować dużo lepiej, tylko trzeba by zacząć od zbudowania nowych fundamentów, a stare wywalić i dla pewności, czerpiąc tym razem z pomysłów antycznych Rzymian, posypać solą.

Yuyyy
@Płynący kiedyś Styksem

Tak było było mogę potwierdzić 1000 wyznaczył dyrektor(dyktator) za napis” Ta firma to dno”Teraz tez tak niejeden pewnie myśli Wiesz tam się nie da pracowac solidnie i z zaangażowaniem,ponieważ jak cię potrzebują to by ci w (usunięte przez administratora) weszli i kierownik i ten dyrektorek też ,a jak już cię nie potrzebują to nara, Kilka osób już o tym pisało i co oni mają to głęboko w (usunięte przez administratora) i cały zarząd doskonale wie co się dzieje w tej firmie nic nie dają skargi do prezesow nikt nie słucha zwykłego robola bo tak się w tej firmie czujesz (masz wylot za skargę lub jesteś przeniesiony) za karę tak karę i takich właśnie ludzi jak ten cały dyktator oni potrzebują (zarozumialców ) Bo co mu kto zobi?Za co? Za to ze tylko eeeeee-smsuje Oni Nadal tam pracują i będą pracować,bo takich ludzi zarząd potrzebuje do gnania, do roboty!!!!! Ludzie z innych firm się do nich pozwalniali i co zostali bez pracy, bo terażniejszy dyro(K1) im oczy zamydlił ze firma się dopiero rozwija,że ma dobry prestiż jaki że po tygodniu powiedział że niestety nie ma dla nich pracy i właśnie przez niego jest tam rotacja bo nawet po rozmowie o prace nie potrafi ludziom oddzwonić i powiedzieć ze nie potrzebują lub potrzebują (obiecuje ze zadzwoni a w tel echo) ma swoich pupilków przez których dobrzy ludzie stracili pracę,bo trzeba zrobić miejsce dla U ….hahaha, ma swoich SMS-owych donosicieli i donosicielki i to wszystko co się mówi,dyrektorek wie dosłownie wszystko A co do kasy to nie ma rewelki wcale tak pieknie nie płacą Idąc do innej firmy masz podstawę+premię już w pierwszym miesiącu pracy i przynajmniej masz motywację do pracy,a nie wyścig szczurów a INEX tu gola pensyjka i wymagają sztuk,ilości jakbyś robił na akord i dyrektorek faktycznie SMSuje,bo wygadać się nie umieeeeeee() Brak słów na tego człowieka SMS z takimi tekstami że można,by to zgłosić w odpowiednie służby Kartony pakują kobiety po30 kg i ponad 30 kg i najlepsze że non stop im mało sztuk,non stop ilości ilości Jak spakijesz mniej niż 20 (niby nie ma akordu)ale nie Ok 30 szt.to jesteś zgnojony oczywiście SMS/owo przez dyra dot.k1 Na maszynach też nie maja akordu ale non stop ilości ilości mało mało No niestety dyrektorku maszyna to nie czlowiek że zastraszysz SMS kiem, nie ma co (usunięte przez administratora) bo i tak im nie dogodzisz A jak mieli projekt tchibo to co zrobili? Z….bali i biedne żuczki musiały za nich naprawiać błędy i to nie w Polsce tylko w Niemczech co niektórzy musieli prosić się o wypłatę ciężko zarobionych tam pieniędzy tak ciężko zarobionych,bo dojazd,rozłąka z rodzinami, ale co tam oni wiedza o życiu,buble trzeba było jechac za nich poprawić i wleźli by ci w (usunięte przez administratora) żebyś tylko pojechał,bo każdy wiedział czym to śmierdzi, Nikt tam tego tez nie docenił poświęcenia dla dobra firmy A tu tylko non stop źle źle źle w d…. Także nie polecam a stawki wcale nie są wysokie napisałem wcześniej jak masz premie i bonusy w innych firmach to masz nawet lepszy hajs jak tu i motywacje ze pracujesz i wiesz za co dla kogo i dla siebie a nie dla firmy Ludzie ogarnijcie się…Na inexie świat się nie kończy,wiem ze każdy myśli wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,ale przynajmniej mają do ciebie szacunek pracodawcy a nie jak tu k1 brak szacunku i motywacji brak zrozumienia i brak tej komunikacji Każdy jest tam mądry ale nie w ryju jeden z sms-ów Hahahahhaha Siema. Robimy pracujący weekend żeby nadgonić tcb i przy okazji poprawić wizerunek naszej zmiany( szok co?) Proponuję niedzielę od rana 4-12 lub 6-14. Daj znać czy Ci pasuje i czy będziesz. Pzdr Wizerunek zmiany???Kosztem innych pracowników????????????

Śmiech

Katarzyno ogarnij się bo robisz się drugi kogut .czego się nie dotkniecie to zjebane

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 10 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 40 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Inex System Sp. z o.o.