Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

.,.

Czemu nadgodziny są tylko dla wybranych a inni nie mają? Mam wrażenie że nadgodziny są tylko dla największych lewusow. Brak słów

jak w takiej sytuacji wyglądają kontakty z przełożonym? Nie wystarczy podejść z takim problemem? Są szkolenia? I w druga stronę jeśli ktoś faktycznie ma gorsze wyniki to z kim o nich rozmawia, w jaki sposób wyciągane są jakieś konsekwencje?

Misiek

Jak ostatnio większość zauważyła zaczyna się liga mistrzów Europy w naszej firmie gdzie finalnie sypia się upomnienia pisemne i rozmowy na dywaniku tzw (żółte kartki) dyrektor chyba nie ogarnia gdyż firma trzyma nie już resztkami sił. Cóż Jak już pewnie wam wiadomo firma inex zmieni nazwę na inną aby uniknąć kosztów postępowania upadłościowych. Pan dyrektor nie zdaje chyba sobie sprawy że nastroje na niektórych działach nie są raczej pozytywne w końcu dojdzie do tego że większość doświadczonych pracowników się zwolni a raczej ju powoli się zwalnia. Co może skutkować tym iż nowe umowy i projekty których firma się podjęła może nie wypalić z powodu zatrudnienia nowych pracowników oraz ich przeszkolenia. Noe wspomnie już o kontroli jakości w tej firmie gdy ona nie istnieje dawała ci produkt do obróbki który nigdy nie robiłeś i nikt nie przyjdzie Ci powiedzie jak masz to obrobić aby było poprawnie musis się domyślić lub sprawdzic w systemie projektu gdzie ten jest nieintuicyjny i trudno czytelny. Zadając pytanie kierownikowi Jak to ma być uzyskujesz że tak może być czego efektem finalnym jest źle obrobiony produkt co skutkuje upomnieniami pisemnymi pracownika jaki kierowników. Ludzie zaczynają bać się podejmować jakich kolwiek prac nie znając dokładnej obróbki materiału gdzie nie posiadają szkolenia do obrobienia danego elementu

Cześć czy to o czym tu piszecie dotyczy bezpośrednio warunków zatrudnienia czy to jakieś poboczne tematy? Pytam, bo nie wiem czy mam się tym interesować, kandydat powinien zwrócić na to szczególną uwagę? ogólnie wisi tu oferta dla kupca, ktoś ma zdanie w kontekście pracy?

...

Taka prawda Łukaszu nie lubimy jak ktoś obgaduje wszystko i wszystkich. Przychodzisz do nas na przerwach i opowiadasz co się dzieje na hali obok że prawie kogoś pobiłeś że kierownik cię wkurza i dyrektor ciągle ci uwagę zwraca. Nie chcemy słuchać już tych twoich bzdur. Z grzeczności przytakujemy tylko więc skończ już wreszcie opowiadać każdemu o każdym a weź się za pracę i będzie spoko. Bo mówisz nam że tylko ty tam wiesz o co chodzi na hali a prawda taka że widzieliśmy jak dziewczyny z k2 wykonują pracę za ciebie.

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Pozdrawiam

Jakby wszystkie 3 zostały skontrolowane przez pracodawcę to co poniektórzy by się głęboko zastanowili czy warto iść na bezpodstawne l4. Ale miło dziewczyny, że nic wam nie jest, bo widzę wszystkie zabrałyście głos :) dwa miesiące nieobecności to długi okres, zaczynaliśmy się martwić

Edward
@Pozdrawiam

Jakby pracodawca sprawdził co niektórzy posiadają i jak się dorobili na inexie na boku to dopiero by było nie miło . Niektórym żal (usunięte przez administratora) ściska ze firma jeszcze nie upadła … i nie upadnie nadejdzie tez czas ze miernoty , które tak trzymają kciuki za niepowodzenie będą oglądać firmę tylko zza bramy .

Haha

K1 na inne hale jechało i nagle sobie sami jadą? Prawda jest taka. Poszliscie wszyscy na L4 bo nie chcieliście chodzić na inne hale. Praca na K1 się zacznie to zaraz wrócicie. I czego będziecie wymagać? Wielkich aneksów i podwyżek? Żenujący ludzie.

Karty podarunkowe

Dlaczego pracownicy nie otrzymują kart podatkowych skoro pracodawca rozlicza je na kwitku od wypłaty? Na tą chwilę jesteśmy do tyłu o 2szt.

Berrys

Upadłość ? To znaczy ze będą zwolnienia , czy jeszcze się podniosą?

Xyz

Te wypłaty nie były wysłane. Styczeń 2022- 6.01 czwartek - święto - wolne. 7.01 piątek dzień wolny od pracy - urlop ogolnofirmowy. 10.01 poniedziałek Wiecie kiedy była wypłata? W piątek już - 7.01. W dzień wolny od pracy. Sytuacja podobna jak teraz. Tylko, że teraz wypłaty nie ma. Kto pracuje dłużej, niech sobie sprawdzi, ze tak było.

Kalina

a to jemu nie chodziło o jakieś spadające morale podczas pracy? jak takie opóźnienia wpływają na motywację do niej? co z pozostałymi warunkami zatrudnienia? wszystko inne jest takie jak ustala się to na umowie?

Magister orzech

Myślisz że oni się tym przejmują ? Kara za spóźnienie nałożona przez pip to od 1000zl-30000zl co to dla nich przy takich sumach jakie powinno iść na wyplaty

Zdzichu parapet

Aż taki problem to dla was stanowi że wypata będzie po długim weekendzie? Żałslśni jesteście, narzekacie a trzymacie się tej firmy jak dziecko spódnicy, ciekawe czemu? Może czas najwyższy dać wypowiedzenie? Nie potrzebujemy takich pracowników. Nawet jeżeli się spóźnili? Może przelewy zrobione a banki nie pracują bo długi weeknd?

@Zdzichu parapet

Problem nie stanowi brak wypłaty, a brak informacji o możliwym opóźnieniu. Długi weekend nie był planowany dzień wcześniej a w sytuacji, gdzie wiadome było, że przelew może ,pójść, później można było temu zapobiec. Poza tym pracowników obowiązuje 8 godzinny czas pracy, z którego są każdego dnia rozliczani, czemu więc nie mogą wymagać tego, co im się należy- czytaj terminowej wyplaty?

...

Pierwsza dama, A K? W ogóle to czy K1 wychodząc o 18, czy o 20 z pracy odbija tylko 4 czy 6 godzin czy kierownik im godziny poprawia?

...

Tak czy inaczej, skoro inne hale pracują 8 godzin to czemu k1 pracuje 4 lub 6?

Magister orzech

Nie gadaj glupot jeśli nie wiesz jaka jest prawda. Kierownicy z k1 zawsze dzwonią do kierowników k2 czy potrzebują osoby do pracy jeśli potrzebują idzie na k2 tyle osób o ile poprosi kierownik k2 jeśli na k1 jest mniej pracy wtedy kierownik k2 mówi że na chwilę obecną nie potrzebuje. Zawsze kiedy przyjeżdża paleta formatek z k2 na k1 aby objechać na okleiniarce i obejcowac to jest robione odrazu. Więc niewiem w czym problem. Kiedy na jasinie i na k2 było mniej pracy to to na k1 trzymało wszystko aby była jakaś płynność teraz trend się obrucil i niektórych to bardzo boli .

Zdzichu parapert

Zaraz bank ci nic nie zrobi...nie tylko tobie ściągają ratę jeżeli wogóle.ja mąż. Zawsze możesz zmienić pracę i szukać tam gdzie wypata jest do ostatniego płacona

...,,,...

Obowiązkiem pracodawcy jest zapłacenie wynagrodzenia pracownikowi za wykonaną pracę. W naszej firmie termin ten przyjęty jest na dzień 10. Każdego miesiąca. Bardzo prosimy o rzetelne rozliczenie się z nami do końca dzisiejszego dnia. Pozdrawiamy - pracownicy

Edward

To wejdź sobie ma krs i tam masz postępowanie restrukturyzacyjne czyli szukają wierzycieli do swoich długów wystarczy poszukać i poczytać. Może nie mają bankructwa ale firma kiepsko stoi niestety może uda im się uratować.

Mysia

Witam, pracuje w Inex System od dawna i jestem bardzo zadowolona. Firma dba o pracowników, dyrektor, stanowczy, ale z poczuciem humoru, kierownicy do rany przyłóż, wszystko idzie z nimi załatwić, współpracownicy pomocni, bezkonfliktowi i ten przystojny i zawsze uśmiechnięty kolega z kontroli jakości. Jednym słowem POLECAM te firme. Pozdrawiam cala załogę!

Zdzisław taboret
@Mysia

Serio z kierownikami można wszystko załatwić chyba jak się w (usunięte przez administratora) im wchodzi, jedni mogą robic co chcą a inni mają zwracaną uwagę za byle co. Batman przecież on się nie nadaje na te stanowisko jak się prosi go żeby przyszedł i podjął decyzję ostateczną to nie ma czasu bo ma inne rzeczy pilniejsze, a tak serio to na niczym się nie zna chyba ze na jedzeniu. Zebrania były ze od czerwca 20 tys formatek dziennie do myksa i co nic nie widać tak samo nic nie wiadomo co z k1. Bo ile razy mogą ściemniać

...,,,...

Jakoś zastępcy kierowników takich zasad nie stosują. Zlecają prace które mają być wykonane i tyle a jak mają się czegoś doczepic to zwracają uwagę wprost...

Zaciekawiony
@Zdzisław taboret

A mnie ciekawi jedno- czemu nikt nie reaguje na podział obowiązków na zmianach? Jedna zmiana ma sobie łapy powyrywać a druga fajka za fajka. Gdzie tu logika. Zróbcie premie od wyrobionej pracy i godzin i ludzie się burzyć nie będą.

...,,,...

To k1 się zamyka w końcu czy nie?

Gabriela

Wyjaśnisz konkret skoro już tak piszesz? Ze dwa miesiące temu podobny wątek był poruszany odnośnie k1. Czyli do dziś mimo wszystko nic się nie zmieniło? to z czego wynikają na dzień dzisiejszy ponownie tego typu informacje? co się dzieje w innych obszarach firmy?

Normalna osoba

Pracuje się spoko, jak na zmianie są spoko ludzie. Kasa też całkiem niezła. Nie mogę się doczekać większej ilości zleceń. Czym wiecej tym lepiej. Pozdro ludziska

Handlarz cudów

Kiedy zaczyna się strach o własną posadę rozpoczyna się nagonka na innych pracowników.

????

Polecam sprawdzić pracownice A Z jak się buja na chorobowym

Nick Nick

W Inexsie próżno szukać mądrych ludzi, sami podjebywacze, zazdrośnicy, ludzie bez ambicji, którzy tylko żyją aferami. Można się każdemu tak przyjrzeć począwszy od produkcji po biura, na każdego coś by się znalazło, a zazdrość tam każdego zjada. Polecam zacząć od siebie i przyjrzeć się sobie, a nie innym. Pewnie jesteś jednym z tych, co kradną, robią robotę byle by zrobić, a by odwróci uwagę walą w innych z zazdrości. Jesteś niedojrzały i brakuje Ci ewidentnie pracy. Pracowałem tam przez rok i tak chorych ludzi, którzy tylko patrza jak komuś (usunięte przez administratora) to w Inexsie na pęczki. Maszyny tylko fajka, fajka i fajka za robotę by się wzięli. Kradną ile wlezie, produkcji trzeba zacząć torby sprawdzać ! a informacje ? Informacje sami sobie przekazujecie, kto ile dostał to na stołówce otwarcie mówicie, albo kłamiecie by podburzyć, zawiść to wasze imię. Ile roboty (usunięte przez administratora) by zabrać do domu ? Ile w kiblach siedzicie ? Ile razy każdy na każdego doniósł, wymyślacie non stop info, że niby coś od kogoś wiecie, byle by sensacja była i na kogoś zganić, bo przecież tak każdy święty. Do roboty lenie, to wam się odechce jechania na innych. Pozdrawiam ekipę palaczy- podpierdalaczy. Spokój będzie jak osoby kręcące aferę z byle powodu u wymyślające bzdety znikną z firmy, a takich to na produkcji od groma. Pracy nie ma to się im nudzi. Żal. Cieszę się, że uciekłem od tej nienawiści.

Inex

Ty chyba jesteś naprawdę zakompleksiony. Skąd miałaby mieć takie info, kto ile zarabia i jakie anekay dostał? Nie ma do tego wglądu, widać że masz jakoś problem ale masz za mało jaj by sam z nią to wyjaśnić. Serio robi się to już nudne, że jakiś zakompekaiony typ co w życiu nic nie osiągnął z zazdrości wypowiada się o innych. Do takich rzeczy wgląd mają kadry, jak chcesz po niej jechać i zmyślać to chociaż się dowiedz do czego ona ma wgląd. Jedzie tu zazdrością na kilometr, a problemem są właśnie takie zawistne osoby w firmie jak Ty, co tylko patrzą na innych, a nie na swoją robotę, która pewnie nie potrafią dobrze nawet zarobić. Nie Tobie oceniać jak ona pracuje i kogo powinni prezesi zwalniać. Dla niektórych liczy się coś więcej niż plotki, niech oceniają ja za pracę która wykonuje, a nie zazdrosnych, zadufanych i zakompleksionych typów.

Nawet jak te komentarze znikną tu to na serwerach będą i policja dojdzie kto co napisał, sprawa już jest w toku. Tu już jest mobbing, prześladowanie, stalkerstwo, pomówienia i sianie nagonki. Brawo dziewczyny. Bierzcie się za nich!

Szczerze

Sprawa na policji i tak ciągnie się latami. Nie jest też łatwo udowodnić pomówienia, bo jeśli dwie osoby zgłoszą się, że słyszały coś takiego to już sprawa będzie umorzona. Równie dobrze osoba, która to pisze, może powiedzieć, że wyrażała swoje zdanie, wtedy też nie zrobią jej nic. Może lepiej zgłosić to bezpośrednim przełożonym i rozmawiać w ten sposób o problemie?

Nikc
@Szczerze

Nie ciągnie się latami, dziewczyny sprawę już rozpoczęły i dlatego wiadomo im innym, że komentarze były pisane przez wymieniane osoby, to jest już przesada co tu się dzieje i ja im też pomogę pociągnąć te osoby do odpowiedzialności, a na to, że coś takiego ,,niby się dzieje,, musisz mieć dowody, a ona nawet się nie zajmuje kadrami. Po prostu ktoś bardzo chcę ją stłamsić psychicznie. Tamte komentarze zniknęły, a jakoś policja doszła czuję były i teraz dziewczyny zadecydują czy sprawa trafi do sądu. Bardzo mylisz się myśląc, że to się ciągnie latami ;)

@Szczerze

Brawo. Służby bez problemy wskażą kto wpisuje te bzdury oczerniając sporą ilość osób pracujących w Inex. Myślę, że dyrekcja będzie wiedzieć co zrobić z taką osobą.

Technolog Skwarek

Cześć, ostatecznie udało się zakończyć dzień z piątą wersją prototypu dla prototypu. Czy ktoś wie czy finalnie była to ostateczna rozgrywka?

Saul

Polecam pracę na k1. Jak wiesz z kim gadać i kto jest w porządku to praca jest przyjemniejsza.

Gabriela

(usunięte przez administratora) z bhp normalnie tu w firmie stoicie? A atmosfera ostatecznie jaka, to takie pisanie tylko czy mogą zdarzać się jakieś nieprzyjemne sytuacje podczas pracy?

Marsjanin z Marsa
@Gabriela

Jest ok. Pracuje się całkiem spoko. Tylko ludzie robią kiepska atmosferę przez swoje chore rywalizacje i wymyślanie jakiś bzdur. Większość to tylko takie pisanie. Odgrywanie się na innych, robienie na złość przez pisanie bo tak to wyglada

Agata k1
@Marsjanin z Marsa

Zgadzam się, ja pracuję już przeszło dwa lata i nie narzekam na pracę. Są mankamenty jak w każdej pracy ale gdzie ich nie ma.

Patryk
@Agata k1

Ty (usunięte przez administratora) lirzesz dwa lata to jak ma ci byc źle?tą firmą to katastrofa!!!!!!! (usunięte przez administratora) nierówne traktowanie pracownika,kierownicy dyrektorzy i prezesi mają w (usunięte przez administratora) ludzi na K2 że stoperem nad ludźmi stoją na k1(usunięte przez administratora)

@Patryk

przytoczysz konkrety odnośnie rozbieżności w warunkach między k2 a k1? Widziałam opinie, że podobno mają zostać zamknięci. to faktycznie miałoby być uzasadnione? w czym ostatecznie problem skoro wyżej warunki opisywane sa jako w porządku?

Agata K1
@Gabriela

Gabriela jeżeli byłoby tak źle jak jest to tu opisywane to moje pytanie brzmi dlaczego ci ludzie tu pracują nadal? Czyli widocznie nie jest tak źle , że przychodzą dzień w dzień do pracy i odbierają dobre wypałaty, jedne z największych jeżeli chodzi o podstawę brutto w okolicy? A co do zamknięcia k1 to informacje wyssane z palca. To nie jest tak że z dnia na dzień ktoś zamknie firmę bo to tak nie działa. Szybciej ktoś się przebranżowi, są lisingi na maszyny, zobowiązania inne , które firma też reguluje a jeżeli będzie miało coś takiego miejsce to każdy się dowie od góry a nie od niedowartościowanych ludzi. Pozdrawiam serdecznie

Agata k1

A wy od paru tyg co robicie? Dokładnie to o czym teraz napisałeś? Lepszy nie jesteś i kończę ta głupią dyskusje no nie będę się zniażać do waszego zerowego poziomu

Agata K1

Nie wiem do kogo pisze....szczery nawet nie.masz odwagi się podpisać o czym ty człowieku do mnie piszesz. Słabe to. Jesteś taki mądry to podpisz się jak człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 22 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.