Opinie o mycs Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy mycs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w mycs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mycs Sp. z o.o. w Szczecin

Marzena

Na stronie zachęcają do aplikowania do pracy. A tutaj ktoś pisał niżej, że Firma ma rzekomo zniknąć z rynku. To jaka jest jej sytuacja obecnie, stabilna czy raczej ta osoba ma rację? Opłaca się w ogóle tam aplikować teraz?

bananowe smoothie
@Marzena

Szukaj ofert z firmy która wciąga ludzi z mycsa jak chcesz pracować podobnie. Razem z kilkoma osobami firma zaimportowała klimat i kierunek pracy z tej upadłej. Ale zanim tam też coś gruchnie to jeszcze chwilę potrwa, choc dynamicznie zmierza e jedynym mozliwym kierunku. magazyn i produkcja ciągle kogoś szuka, biuro też. Ale raczej "po znajomosci" z mycsem. Umiejętności i kompetencje nie mają znaczenia bo połączyła się "holokracja" z pańszczyzną. Twórczo holokratycznie możesz chętnie i za każdego robić dosłownie każdą rzecz w ramach pomocy innym/firmie a potem wjeżdza pańszczyzna i okazuje się że to twój niepisany obowiązek obrabiać każde pole na które w ramach pomocy choćby spojrzałeś. Za to jak niewiele potrafisz to miejsce będzie jak w raju. Aplikuj na najwyższe możliwe stanowisko a potem po prostu rozbrajająco mów że no...ale tego to ty nie umiesz, tego to nie wiesz jak... (usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis

Firma już nie istnieje, ogłosiła upadłość. Inwestor się wycofał.

Co innego podają portale z danymi KRS. Od kiedy według Ciebie firma nie działa i co z pracownikami? Były jakieś odprawy?

Honorka

Co takiego się zmieniło, że twierdzisz, że firma już nie jest piękna? Chodzi o tą atmosferę o której piszą pracownicy czy jest jakiś inny powód? Interesowałaby by mnie praca pakowaczki ale podobno dziewczyny tam są wredne, to prawda?

Oczko
@Honorka

Firma znajduje się teraz w Kostrzynie wlkp. Co do dziewczyn na pakownia to prawda wredne aroganckie. Firma też dno naobiecywane na starcie premie frekwencyjne do tej pory ich nie ma w sumie to czysta gola pensja. Już nawet nie ma co wspominać o świętach na których pracownicy dostali figa z makiem a pracodawcy uciekali pod koniec pracy przed wigilia bokami składając życzenia tylko na dziale pakowni i to jeszcze z niechęcią. Co do socjalu jest tylko pakiet medicover za 1zl jeszte opłaca pracodawca gdzie i tak nikt prawie z tego nie korzysta

No ale co takiego ona robi i czy nie przeszkadza to innym lub jej przełożonym? A poza tym, to ile ta pensja wynosi, o której pisano wyżej, że tylko ona jest? Bo ponoć miało być premii frekwencyjnej, ale jej nie ma. Tak to zrozumiałem.

@Oczko

Czyli jak ktoś w danym miesiącu nie chorował, ani nie brał urlopu to mógł wtedy liczyć na dodatkową kasę? Oczywiście z założenia. A czy branie opieki na dziecko też się w to wlicza? Na święta też coś było obiecane i nie dotrzymano słowa? Członkowie rodziny też mają pakiet medyczny za 1zł?

Orzech Nowy wpis

Witam jest oferta w kostrzynie na stanowisku kierownik jakości-.warto aplikować? Ktoś może powiedzieć coś wiecej- jakie są widełki kasy?

I takie osoby serio mają specjalne przywileje? Tylko o tych extra przerwach mówisz czy coś jeszcze tam się dzieje? I co dokladnie masz na myśli przez czepianie się? Brzmi jakby innym było trudno o przerwę..

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w mycs Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik produkcji/operator maszyn CNC?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
logo firmy Specjalista/ka ds. kadr i płac
Bonprix Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w mycs Sp. z o.o.?

madz

Firma mycs kostrzyn wlkp ma bałagan w ludziach, nie rozwiązuje problemów od środka tylko patrzy na wyniki by się zgadzały. Dyrektor krzykiem i nerwami grożąc zwolnieniem oczekuje, że nagle zaczniesz dla niego szybciej i wydajniej pracować. Panie na pakowaniu cały czas się ze sobą kłócą, obgadują i ogólnie wielki (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!! żadne pieniądze nie są warte tak zepsutej psychiki. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

A
@madz

Dziewczyno myślisz że pójdziesz do innej pracy i nie będzie norm ? Trzeba swoje zrobić jak w każdej firmie. Dyrektor ma taką pracę jeżeli jesteś osobą która nie robi normy a inne robią na tym stanowisku to znaczy że jest coś nie tak z Tobą i dyrektor czy kierownik ma prawo zwrócić Ci uwagę.

@A

A czy ciężko jest te normy zrealizować? Czy wyrabiając ponad nią można liczyć na jakieś dodatki, premie? :) jak to wygląda w tej kwestii, jeśli można wiedzieć? :)

@

witam. czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. pracy w Mycs w Kostrzynie wlkp.jak wygląda tam praca pod względem pań czy jest tam cięzko i czy się opłaca tam pracować? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? dziękuję

Ty tak na serio? Piszesz, jakby to demon wcielony był. Możesz konkretniej napisać, jak się odnosi do pracowników i przy jakich okazjach?

ano

Wymaga wyrabiania norm, chodź jakość produktów, które lądują na pakowaniu nie zdają się do zapakowania i wysyłki. Nie ma na czym pracować a wymaga robienia dobrych wyników. Najlepiej jakbyś pracował jak maszyna. Brak szacunku do pracowników, zwracanie się do nich z pogardą, nie potrafi wysłuchiwać pracowników tylko odrazu krzyczeć i narzekać na niską wydajność. (usunięte przez administratora)

Hej, interesuje mnie praca w Kostrzynie, szukają customer care coordinatora. Oferta oznaczyła tam pracę stacjonarną, hybrydową i zdalną. Jak najczęściej się pracuje? Można się dogadać co do pracy głównie z domu? Czy pensja jest uzależniona w dużej mierze od premii?

Zuźka

Dopiero co firma szukała nowej osoby na stanowisko Specjalista ds. zakupów. Widziałam, że oferowali tam prace w systemie hybrydowym. Znacie detale? Wiecie, ile dni pracuje się online, zdalnie? A ile stacjonarnie?

@Marzena

Witam, na jakiej stronie? Z tego co wiem rekrutacji nie ma żadnej. Firma zamknęła z końcem stycznia swój duży i jedyny magazyn w Szczecinie, pracownicy otrzymali grupowe zwolnienia. Pozostały działania biurowe. Firma w dalszym ciągu zajmuje się sprzedażą mebli modułowych na zagranicznych rynkach, ale trzeba przyznać, że skala jest mniejsza. Jeśli chodzi o finanse to nie było większych problemów i wyplata zawsze na czas. Zarządzanie w tej firmie o leży i w sumie to jest jeden z powodów do upadku. Odradzałabym rekrutacji jeśli chcesz mieć stabilną pracę.

Krystyna
@BANan

Wszyscy z magazynu dostali wypowiedzenia? Czy część mogła przejść do biur i dlatego teraz nie ma rekrutacji? Możesz napisać czy warunki finansowe po redukcji załogi są na dobrym poziomie?

@Krystyna

Wszyscy z magazynu dostali wypowiedzenia. Trzeba tylko dodać że w tym temacie firma postąpiła bardzo uczciwie z pracownikami. Pracownicy mogli liczyć na dodatki za pracę do końca, oprawę itp. Kiedyś to była super firma, po wprowadzeniu "holokracji" wszystko zaczeło się sypać.

Zofia
@BANan

A czy w takim razie prędzej czy później biura też nie zostaną zamknięte? Zastanawiam się czy w ogóle jest jeszcze sens brac firme pod uwagę jako ewentualnego pracodawcę jak się szuka pracy na stałe?

Bananowa Owca
@Zofia

Prawdopodobnie tak, szczerze, odradzam, lepiej znaleźć coś z perspektywą rozwoju

Weronika
@BANan

Jakie kwoty dostali w tych odprawach? Czy pracownicy Ci wiedzieli dużo wcześniej, że zostaną zwolnieni? Czyli nie ma szans już na zatrudnienie na magazynie, warto szukać w innym dziale?

XYZ

I co będzie z tą resztą pracowników, która nie została wcześniej zwolniona? Przeniosą się czy też ich zwolnią, wiadomo coś, co się szykuje? Nie wiedziałem, że jest taka sytuacja, chciałem wręcz aplikować. A zdalnie można pracować żeby nie dojeżdżać?

bananowe smoothie
@Marzena

mycs Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Witam, obecnie firma zamieściła na pracuj.pl ogłoszenie o pracę na stanowisko Starszy Księgowy. Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy na tym stanowisku i ogólnie w firmie? Jakie są benefity? I gdzie znajduje się biuro w Poznaniu bo ogłoszenie dotyczy miejsca pracy Poznań a nie odnajduję konkretnego adresu. Z góry dziękuję!

Lidzia

A ja jeszcze dopytam, bo chyba widzieliśmy to samo ogłoszenie. Czy na tym stanowisku jest możliwość pracy hybrydowej i jak ona w realu wygląda? Ile dni pracy z biura?

BANan

Witam, firma zwija powoli swój interes ze Szczecina i Polski.

@BANan

Jak to, dlaczego? Jeśli wiesz więcej, to powiedz, czy jakoś formalnie już zmienili status. Pierwsze słyszę, jeśli mam być szczera. To już 100% pewne?

Najgorszemu wrogowi bym nie polecał pracy w tak nieprzyjaznej atmosferze

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie mycs Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Koordynator Dostaw?

HR Mycs

Dzień dobry, na tym stanowisku możliwa jest praca w systemie hybrydowym (praca w biurze na zmianę z pracą zdalną).

Jerzy
@HR Mycs

O to fajnie. A jak z rozmową rekrutacyjną? Też zdalnie online czy trzeba się umówić standardowo w biurze?

Zuzanna
@HR Mycs

W hybrydowym, czyli ile dni w tygodniu jest wymagane stacjonarnie? ;)

Ciekawa

Witam serdecznie ???? Czy polecacie pracę w obsłudze klienta niemieckojęzycznego w firmie Mycs? Czy jest to mały czy większy zespół? Będę bardzo wdzięczna za informacje! ????????

@Ciekawa

Podbijam, tylko dodałabym jeszcze pytania, czy stawka 5,6-6,2 tys. brutto jest realna oraz jak w praktyce wygląda owo zarządzanie holakratyczne. Ktoś coś? :)

qwertz
@Irena

Stawka realna, to jest tez w ogloszeniu. Zarzadzaniem holokratycznym sie nie przejmuj, na poczatek moze sie wydawac chaotyczne. Niby nie masz przelozonych, kadry zarzadzajacej bezposrednio nad glowa... Wyznaczajacych jakies zadania i cele. Przez to wiekszy luz i bardziej samemu tworzysz swoj dzien pracy. Plusy i minusy tego.

@qwertz

No ja nie wiem czy to luz, dla mnie raczej byłby to chaos, wole jednak jak ktoś pilnuje mojej pracy :)

@qwertz

Właśnie, plusy i minusy, ale jakie? I skoro brak tej kadry, to siadacie wspólnie i każdy mówi, co zamierza robić, żebyście ustalili jak mają wyglądać najbliższe dni? :)

Insider
@Irena

Co do plusów i minusów, to wiele zależy od twoich oczekiwań i stylu pracy jaki sobie cenisz. Wyobrażam sobie że każda z naszych cech charakterystycznych, może być dla osoby wadą lub zaletą. Rzeczy które są u nas w MYCS trochę 'inne' niz u 'standardowego' pracodawcy w PL to m in - duza dostenosc do informacji na poziomie całej firmy (wyłączając magazyn, ze względu na to że on funkcjonuje w sposób bardziej tradycyjny) - np. widocznosc wszytkich metryk, widocznosc projektow każdej osoby w firmie, raporty ze spotkań zespołowych, opisane role pracowników (...) . Celem jest traktowanie ludzi jak dorosłych i dostarczanie im szerszego obrazu tego co dzieje się w firmie. - podkreślenie zespołowego działania. Zespoły mają regularne spotkania, wszyscy zachęcani są do aktywnego udziału i działania w kwestiach które są dla nich ważne. Mamy też budżet na zespołowe wypady który odnawia się co kwartał - liderszip / zarządzanie w ideale i czesto praktyce jest rozproszone, tj. kazdy ma spora decyzyjnosc w ramach swojej roli (ponownie, nawiazanie do traktowania ludzi z wiekszym zaufaniem i jak 'doroslych', i wiara że człowiek najbliżej problemu powinien miec najwięcej do powiedzenia) zarazem staramy sie jasno okreslac priorytety dla zespolow, tak żeby pomagać sobie w łatwiejszym funkcjonowaniu. - dystans do siebie i pokora są dla mnie rownież częścią organizacji. Super jest być częścią firmy w której można zobaczyć właściciela przyznającego się do jakiegoś fuckup'u na forum lub przyjmującego od ciebie/innych szczery feedback odnosnie swojego performance ;) Jakoś tak bardziej 'po ludzku' Wciąż, MYCS składa się z ludzi, a jako ludzie nie jesteśmy chodzącymi ideałami, więc rzeczy wychodzą nam raz lepiej raz gorzej, zespoły są bardziej lub mniej zgrane, ale firma stara się budować na pewnych ideałach które moga być atrakcyjne dla człowieka :)

@Insider

Ciekawe rozwiązania macie w firmie :) A nikomu nie przeszkadza, że wszystko jest tak wyciągnięte czarno na białym do informacji?

Czym mycs Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

HR Mycs

Benefity, jakie oferujemy: - dojazdy z Dąbia do firmy taksówkami - darmowa opieka Medicover dla pracownika po okresie próbnym - zniżka pracownicza na meble - darmowe całodzienne wyżywienie :)

@HR Mycs

Chciałabym jeszcze dopytać i się upewnić - czy te dojazdy taksówkami są pokrywane w całości przez Mycs? Czy może organizuje on transport a samemu trzeba coś do tego dopłacać?

@Karolina

Dojazd z placu Słowiańskiego w Dąbiu do/z firmy jest w całości pokrywany przez Mycs :)

@HR Mycs

A kto płaci za taksówki z Dąbia do centrum? Skoro w ogłoszeniu jest oferowany dojazd z centrum Szczecina

Bartek WS
@Ania

Hej Anno. Teraz w MYCS, nie ma taksówek. Od kilku miesięcy jest bezpośrdeni dojazd zakładowym autobusem do fimry z centrum miasta. Startuje z Pl. Rodła przez Basen Górniczy do Dąbia.

@Bartek WS

I ten dojazd jest darmowy, czy pracownik coś dopłaca z własnej pensji? :)

@Gabriela

Dzień dobry, dojazd jest darmowy, pracownicy nic nie dopłacają :)

@HR Mycs

O dzięki! a do was do HR jak się można dostać? Duży macie zespół?

@Gabriela

Aktualnie trwa rekrutacja do HR - zapraszamy do aplikowania przez pracuj.pl.

Bartek WS
@Gabriela

@ Gabriela Tak, dojazd zupełnie za darmo. Dodam, że autobus jest głownie dla pracowników magazynu. Czyli jedzie na poranną zmianę na 6tą godzinę, lub na drugą na 14. Pracownicy z HR, pracują w innych godzinach raczej startują od 8mej, więc z autobusu nie korzystają.

Jak szefostwo w mycs Sp. z o.o. traktuje ludzi?

HR Mycs

Dzień dobry, traktujemy się wszyscy z szacunkiem w firmie Mycs. Wszystko inne jest prawdopodobnie kwestią indywidualnego podejścia do sytuacji.

@HR Mycs

Oczywiście jest to nie prawda. Pracownicy HR nie pojawiają się na magazynie, więc skąd mogą wiedzieć jak pracownicy traktują siebie na wzajem? Jedynym źródłem informacji dla nich mogą być kierownicy.

Mikołaj
@ex-worker

To może ty wyjaśnisz jak to wyglądało z twojej perspektywy? Każdy punkt widzenia jest ważny, a takie wpisy dają obraz tego jak pracuje się w mycs, więc śmiało powiedz co myślisz na ten temat. :)

@Mikołaj

Oczywiście, z chęcią. Jak tylko w firmie stawka netto zmieni się z 2 200 minus 500 pln za dojazdy, czyli 1 700!!. Osoby zainteresowane tak atrakcyjną ofertą niech zgłoszą się pod postem. Może ktoś będzie zainteresowany pracą za 1 200 netto? ;)

@ex-worker

Jak to 500 zł za dojazdy? Płaci się tyle miesięcznie? Nie ma w takim razie jakiejś alternatywy dojazdu do Mycs? Jeśli chodzi o samą wysokość pensji, to czy ona się zwiększa? Przyznawane są podwyżki?

Witam jaka jest umowa waszej firmie? i jakie są zarobki jak to wygląda? jaka stawka godzinowa na okresie próbnym i po okresie próbnym ? Pytanie ogólne czy jest (usunięte przez administratora) w pracy ?

ex-worker

powiem tak.... mam przygotowaną merytoryczną opinię na temat tej firmy.....wypowiem się, jak Panie z HR zgodzą się, że 2 200 netto to dobra pensja... ?

@ex-worker

Ta kwota jest częścią pensji w czasie okresu próbnego, który trwa 2 m-ce. Po okresie próbnym ta kwota wzrasta. Pracujemy też nad tym aby te kwoty były bardziej konkurencyjne na rynku pracy.

@HR Mycs

ahh... to na pewno uspokoi wszystkich zainteresowanych. Dodam, że od tych 2 200 trzeba odjąć koszty dojazdu, od 400 pln w górę. Pierwsze dwa miesiące pracujesz za około 1 700 pln. Dodatkową motywacją jest to, że Twoi koledzy z Dąbia mają "darmowy" dojazd, s Ty nie. Rozmawiałem z pracownikami z największym stażem. Każdy skarży się, że stawki stoją w miejscu od kilku lat, na pewno od 2018. Co roku kierownictwo robi ankietę "za co chcecie premię" i nic z tego nie wynika.

Zostaw merytoryczną opinię o mycs Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w mycs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mycs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mycs Sp. z o.o.?

mycs Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wiejska 15 lok. 16
    00-480 Szczecin