Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Chora robota

Ta praca to wyścig szczurów system premiowy zależy od aktywnych godzin powoduje chora rywalizacje szczególnie dział metal zleceń mnóstwo części są wszędzie ,szukanie , chodzenie do tego komputerka by sprawdzić czy na pewno ,wieciej prawych lub lewych detali porażka jedna wielka a przed zatrudnieniem pokazywano mi jedną paletę z detalami i zleceniem ściema wielka i kłamstwo, Hubercik nawet pokazał mi że da się wieciej ale Maciej biegał spocony z paletą pokazuwka i brak szacunku do samego siebie ODRADZAM !!!!

Były Pracownik
@Chora robota

Czyli nic się nie zmieniło. Po takim długim czasie kiedy ja tam pracowałem.

Abc
@Były Pracownik

Nic. A nawet można się pokusić o twierdzenie, że jest coraz gorzej i to wprost proporcjonalnie z upływem czasu. Teraz to jest szczucie wśród pracowników jeden na drugiego. Zaganiacze to ostatnio najlepsi pracownicy. Pozdrawiam tych normalnych, bo to w Was jest tu jeszcze nadzieja.

Xxx

Jak tam "podwyżki" moi drodzy? Na rachunki i jedzenie w tym pięknym 2022 wam wystarczy? Kolejny rok niedoceniania pracownika za nami :)

Bączek bez rączek
@Xxx

Podwyżki jak najbardziej super. 50 zł brutto to pełen koszyk zakupów. Byle więcej takich firm i będzie żyło nam się lepiej ????

Long
@Xxx

Witam, co to za firma, czym się zajmuje? Spawanie jest? Bo nie ma strony internetowej, co raczej jest kiepskie. Pozdrawiam

@Long

Witam, Strona internetowa firmy www.inexsystem.com

Hehehe
@Xxx

A ktoś w ogóle coś dostał? Bo chyba ja coś przespałem?

Mistrz
@Bączek bez rączek

Ciesz się że dostałeś podwyżkę większość wyszła na 0 jak nie dostali mniej FIRMA NIEWIARYGODNA!

@Xxx

Ta firma to (usunięte przez administratora)

Adam79

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Niemczech jak to wygląda jak z płatnościami? jaka atmosfera ?

BoloYoug

Większość negatywnych komentarzy jest od osób, którzy wytrwali w firmie kilka dni i oparte są na wybujałej wyobrazni nie mających merytorycznego przełożenia na treść i moim zdaniem powinny trafiać jedynie do spamu (@anka i inni) a nie do szerokiej publikacji. Bo cóż to za opinia frustrata, który jest tak życiowo dotknięty że w głowie tylko hejt bo tak najprościej? Atmosfera w firmie jest jak najbardziej dobra a tą tworzą ludzie tu pracujący i nie mam co do tego żadnych wątpliwości! ...Firma bardzo dynamicznie się rozwija nawet w tak ciężkich czasach jakie mamy teraz (covid). Patrząc choćby przez pryzmat ostatnich kilku lat postęp nie osiągalny dla innych firm. Gdybym miała się jeszcze raz tu zatrudnić, zrobiłabym to bez zawachania! Polecam!

Anka
@BoloYoug

No tak nadajesz na tych samych falach co prezesostwo i inne bitwy patrząc tylko na czubek własnego nosa. Omijanie firmę z daleka szerokim łukiem

@BoloYoug

Tak faktycznie firma się rozwija czyimś kosztem. Przez to że ludzie boją się utraty pracy zgadzaja się na takie traktowanie. Przykładow złego traktowania wiele sie nazbierało by trzeba je zapisywać... Planowania to w tej firmie 0, a później jak cos ma wyjechać to zmuszanie pracownikow do robienia nadgodzin na montażu standardzik, odnosnie Covida proszę Cię... to ze pracownik go miał to cichutko i zmiana niech nic nie gada. Albo zmuszanie na pewnym dziale do przyjscia w weekend ,,bo co ty bedziesz w czasie pandemi robic w domu,, Podział pracowników na lepszych i gorszych. Bolo przyznaj się kim naprawde jesteś

@BoloYoug

Zacytuję "opinia w firmie jak najbardziej dobra A to tworzą ludzie tu pracujący " WTF??? Nacpales się? Ty nie masz człowieku pojęcia o dobrej atmosferze i o szacunku do innych. Każdy nowy pracownik jest zgnojony i zniszczony na starcie przez was starych pracowników bo tacy jesteście. Najgorsze że góra na to pozwala i ma na to wyj.... Ale znajdzie się mam nadzieję ktoś kto pójdzie do sądu pracy o mobing was zgłosić.

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Ciekawe jakie układy ma układy Pani sprzątaczka iż mimo że nie wykonuje swoich podstawowych obowiązków nadal jest trzymana. Pod nie obecność Pani sprzątaczki, firma która ja zastępowała utrzymywała czystość, każdy z pracowników mógłby to potwierdzić (JASIN)

Ona

Jak to jaki śmierdzący ????????????

Xxx
@Ona

Bo ktoś musi donosić o sytuacji na hali ????

Dawid

Co się wyprawia na K1ze biurowi odchodzą!???

NKA
@Dawid

Dobre pytanie????

Inex System Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Jasin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Riczi

Omijać szerokim łukiem ten zakład!!!!!!!!!!!

Najgorszy zahlad w jasiniu i kostrzynie, nie polecam

@Riczi

To prawda. Chore miejsce, chorzy ludzie nie polecam. Szukajcie czegoś innego. Ludzie szanujcie się!!!

Ralf
@Riczi

Riczi to w końcu Cię przyjęli?

@Ralf

Tak i stwierdzam że najgorszy zakład w jakim pracowałem!!!!!!!!

Byly

Sama prawda

Ex

DYREKTRKI Wonchochhhhj i EEEE tez nie lepsi wielcy ,,Panowie,, . Poszanowanie do drugiego człowieka na poziomie 0. Czasami mi się wydawało że tym zachowaniem leczą swoje kompleksy z podstawówki jak byli popychadłami.

Zwykły mały szary człowiek

Korzystając z dobrodziejstw Internetu pragnę pozostawić opinię o firmie Inex System Sp. Z o.o. Zaplecze socjalne oceniam na bardzo wysokim poziomie, pracodawca zapewnia nawet kawę, herbatę, owoce. Infrastruktura, budynki, parkingi dla samochodów też są całkiem niezłe i oceniam to pozytywnie. Ehh i tu kończą się pozytywne aspekty tej firmy, opisując resztę niestety sprawię przykrość osobom zarządzającym firmą i dbających o wizerunek przedsiębiorstwa.. kandydaci którzy chcą zasięgnąć opinii na temat firmy proszę o sprawdzenie średniej oceny, jest adekwatna..

Czy Inex System Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Tak bo to jest w pracy najważniejsze.... multi sport....

Nie polecam. Bardzo słaba organizacja i spore problemy z odpowiedzialnością.

Małgorzata
@Michał

Co masz na myśli poprzez problemy z odpowiedzialnością? I dlaczego uważasz, że organizacja w Inex Systemie jest słaba? Czy wypowiadasz się jako pracownik firmy? Podasz więcej szczegółów?

Kamil
@Małgorzata

To może ja odp. Organizacja jest na mega słabym poziomie, brak pracy nie wiem po co te trzy zmiany!? Ludzie przyjeżdżają do pracy po czym są wysyłani na hale obok gdzie też nie ma pracy lub do domu a później każą to odrabiać! Wprowadzane zlecenia na materiał którego nie ma, wykupiona licencja na program na który wszyscy narzekają nie potrafią nawet teg ludziom wytłumaczuc a my mamy na tym robić!!! Szkolenia na maszynie trwają od paru minut do max 2dni i później są wypadki jak ten w Jasiniu!!!!!! Co do BHP to w tej firmie nie istnieje oni nie wiedz co to jest. Nie polecam, mam nadzieję że moja opinia znów nie zostanie usunięta

Damian
@Kamil

Jak nie ma pracy to ludzie nie są wcześniej informowani żeby zrobić przestój? Bez sensu przyjeżdżać do pracy a potem zaraz wracać. Rozmawiałeś o tym z przełożonym?

Dziadu
@Damian

Damian według mentalności kadry zaradzającej pracownicy niższego szczebla maja robić a nie zadawać niezręcznych pytań. Pamiętam sytuacje jak nie było pracy, dział metal wyrobił jakiś na daną chwilę nadwyżkę towaru. Zalegało to na magazynie że przejść się nie dało, i magazyn wysyłał to gdzieś na magazyn zewnętrzny. Same straty firmy, zamrożone pieniądze w nadwyżce towaru gdzie nie wspomnę o tym że często wchodzą jakieś zmiany konstrukcyjne i istnieje możliwość złomowania towaru + dodatkowe koszty magazynowania na obcym magazynie. Jak się pytałem chłopaków na metalu dlaczego tyle wyrobili - bo nie było pracy. Brakuję w naszej firmie porządnego zarządzania gdzie faktycznie ktoś umie planować i liczyć

Damian
@Dziadu

Wiadomo, że bez dobrego zarządzania zawsze robota będzie stała i niewiele się poprawi. Ale dziwi mnie, że pracownicy niższego szczebla nie maja prawa głosu. Taki brak komunikacji nikomu nie będzie służył.

@Damian

Inex, to nie firma tylko stan umysłu

Buldog

Byłem na rozmowie w tej "fimie",pani rekruterka nie przybyła na umówioną godzinę, warunki pracy takie sobie,widziałem lepsze i gorsze.Straciłem czas i nie otrzymałem informacji zwrotniej. Nie polecam

@Buldog

Szanowny Panie, osoby które prowadzą spotkania, zawsze są dostępne na miejscu w dniu umówionych spotkań, ciężko więc odnieść się do Pana wypowiedzi, ponieważ nie wiemy o jaką sytuację chodzi. Spotkania odbywają się w umówionym czasie. Jeśli kandydaci zjawiają się na spotkania za wcześnie, a w tym czasie są inne spotkania, to niestety muszą poczekać. Warunki pracy pozostawiam w ocenie indywidualnej :) Jeśli nie otrzymał Pan odpowiedzi zwrotnej, możliwe, że rekrutacja jest nadal otwarta.

@Inex System Sp. z o.o.

Moje CV i nie tylko moje jest rozpatrywane trzeci miesiąc ???? a ponoć tak ludzi potrzebujecie!!!

@Riczi

Szanowni Państwo, proces rekrutacji jest objęty informacją o kontakcie zwrotnym tylko z wybranymi kandydatami. Każdy pracodawca może zastrzec sobie takie prawo. Naszym prawem również jest fakt, że nie musimy być zainteresowani każdym kandydatem. Nie można więc mieć pretensji do nikogo, że nie wybrał wszystkich kandydatów i ich nie zatrudnił. Zwiększone zapotrzebowanie na pracowników, nie powoduje, że musimy oferować pracę wszystkim aplikującym kandydatom. Proszę wiec o uszanowanie tego.

Kamyk

Pracuję w firmie od roku i jestem zadowolony. Zarobki, dodatki i pakiety socjalne bardzo umilają pracę. Firma ciągle się rozwija, więc zazwyczaj jest bardzo dużo pracy. Wszyscy są wymagający ponieważ stanowią pewien poziom. Mamy tutaj nie tyle co dbanie lecz budowanie solidnej marki. Do tego potrzebni są oddani i solidni pracownicy. Każdy taki zawsze jest ceniony i szanowany. Polecam spróbować dla ludzi chcących się rozwijać, dawać coś z siebie ponieważ to owocuje :)

Małgorzata
@Kamyk

Cześć, czy mógłbyś rozwinąć temat dodatków i pakietu socjalnego? Co wchodzi w ich skład? Czy każdemu się one należą? Czy może obowiązują dopiero po jakimś okresie od zatrudnienia w Inex Systemie?

Daddy

Moja opinia w przeciwieństwie do poprzedniej wypowiedzi, będzie opinią subiektywną, bo obiektywizm to jednak utopia ;) Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy, może ułatwię Ci decyzję. Jestem pracownikiem produkcyjnym w firmie Inex System od ponad trzech lat. Kiedy starałem się o pracę w tej firmie nie znałem jej, a jedyną motywacją zmiany pracy były zarobki. To chyba najważniejszy punkt, bo pracujemy po to, żeby zarobić. Tutaj od razu mogę zaznaczyć, że w tym czasie czterokrotnie miałem podniesioną pęsję, bez pisania żadnych wniosków i proszenia się o przysłowiowy grosz. Wysokość podwyżki w firmie w dużej mierze zależna jest od efektywnych godzin pracy. Sam system oceniania moim zadniem jest jak demokracja - idealny nie jest, ale nikt lepszego nie wymyślił. Praca w tym zakładzie jest bardzo zróżnicowana, co nie jest łatwe do zmierzenia i dochodzi do sytuacji gdzie może być dzień badzo pracowity, a system tego nie doceni, lub w drugą stronę łatwiejsze zlecenie może podnieść wynik. Tak czy inaczej, cele są ambitne i bez zaangażowania w swoje obowiązki długiej kariery bym się nie spodziewał. Po tych, którym wydawało się, że w takiej pracy się nie wybrudzą zostaje tylko spory niesmak w postacji negatywnych komentarzy na portalach internetowych. Kiedy podejmowałem pracę w Inex System nie posiadałem dużego doświadczenia w branży. Niektóre maszyny do obróbki drewna i metalu widziałem pierwszy raz w życiu. Firma daje możliwości poznawania i uczenia się obsługi wielu maszyn, a park maszynowy jest nowoczesny i rozbudowywany. Jednak, żeby tak pięknie nie było - uważam, że serwis tych sprzętów mógłby być lepiej zorganizowany, ale cóż... nie można mieć wszystkiego. Bardzo miłym akcentem są akcje pracodawcy dla dzieci pracowników: m.in. konkursy z nagrodami dla wszystkich dzieciaków z okazji świąt, czy prezenty na dzień dziecka. (Dla tych co dzieci nie mają, to pewnie nieistotne, ale jednak dobrze świadczy o pracodawcy i jest po prostu miłe.)

@Daddy

Gaganku czyli traktowanie Ciebie na montażu jest ok? Monitorowanie twoich ruchów na kamerze też?(takie zachowanie niezgodne z kodeksem pracy) Przezucanie pracownikow do kostrzyna bez wczesniejszego poinformowania i z info na ile, to też w pożądku? Jak kierowniczka każe zrobic i siedzisz 14 h w pracy to też? Otwórzcie oczy!!! Te ,, neutralne,,komentarze to ktoś chyba pisze z ,,biura,, słaboooo

Daddy
@Dzinks

@Dzinks Jak wsponmiałem na początku mojej opini, jest to opinia subiektywan- moja. Możemy mieć różne zadania na ten sam temat, ale powinniśmy się szanować. Dla wyjaśnienia, kamery są w 90% zakładów produkcyjnych i nikt z tego wielkiego halo nie robi- to jest standard. Jeśli chodzi o pracowników biurowych i fizycznych jedziemy na tym samym wózku- byliśmy, jesteśmy i będziemy od siebie zależni. Uważam że wzajemny szacunek i poszanowanie pracy jaką wykonujemy jest najlepszym rozwiązaniem. Nie chcę się wypowiadać co do przenoszenia pracowników między oddziałami- nie byłem uczestnikiem sytuacji. Jeśli chodzi o zostawanie po godzinach, nikt nigdy mnie nie zmuszał do zostania dłużej w pracy. Tutaj warto podkreślić że pracodawca zgodznie z prawem wypłaca każdą ndagodzinę, nie zależnie czy jest do dodatek 50, czy 100%. Jest dodatkowa praca- są dodatkowe pieniądze.

@Daddy

Jak czytam tą ,,obiektywne,, opinie to coraz bardziej mam przekonanie, żeto ktoś pisze żeby PIAR firmy odbudować. Bo ludzi do pracy brakuję.Tak tak szacunek to chyba piszesz o jakiejś innej firmie :-). Nie będę tu wypusywał przykładów i podawał ksywek i nazwisk bo żenujące to by był. Zdziwia się pewne osoby jak zwiazki by powstały. A odnośnie kamer to weź przeczytaj kodeks pracy jak sie nie znasz, i może pokaz go osoba odnośnie montażu i metalu jak mozna wykorzystywać nagranie monitoringu. Daddy powiedz kim naprawde jesteś jak tak Tobie dobrze i sie nie boisz

Obiektywy

Cześć, jestem pracownikiem Inex od 1,5 roku. Czytając niektóre komentarze uśmiech pojawia się na twarzy... Przejdźmy do konkretnych faktów. Firma jako jedna z nielicznych prężnie rozwija się w czasie pandemii. W mojej kadencji powstał nowy oddział, przybywa nowych maszyn. W dzisiejszych czasach uważam to za plus. Na tą chwilę nie spotkałem się z brakiem szacunku ze strony przełożonych, uważam, że posiadam dobrą relacje. Niestety nie mogę wypowiedzieć się jak wygląda to na innych obszarach, również nie jestem wstanie ocenić indywidualnego podejścia przełożony vs zasób. Odnośnie rozliczania czasu pracy - faktycznie istnieją procesy/czynności które odbiegają od realistycznych czasów poświęconych danemu zadaniu jednakże istnieją zlecenia w których widzimy tendencję odwrotną, patrząc na perspektywę rozłożona w dłuższym okresie czasu wszystko się mniej więcej zgadza - tutaj ocena neutralna. Stanowiska pracy są w miarę możliwości uzupełniane i dostosowane do potrzeb pracowników. Firma wynajmuje hale (Jasin) wcześniej wspomniałem o rozwoju firmy, która potrzebuje coraz większego obszaru, niestety nie idzie to w parze z infrastrukturą wynajętej hali, zaczyna powoli brakować miejsca. Ocena neutralna. Atmosfera tak jak wszędzie duży wachlarz osobowości niesie za sobą drzwi do przyjaźni lub odwrotnie, proporcjonalnie jak w innych firmach. Każdemu z Nas ktoś może nie przypaść do gustu lub można zawrzeć spójna i długoterminową relacje. Ocena neutralna. Zaplecze socjalne, sanitarne, benefity- brak pryszniców to spory problem do rozwiązania połączywszy z brakiem klimatyzacji (temp na hali w zeszłym sezonie letnim +36) i dość brudną pracą. Brak osobnych szafek na odzież roboczą/prywatną dla mnie to katastrofa tym bardziej że posiadam intensywnie brudną pracę. Zaplecze socjalne, kuchnia urządzona na dobrym poziomie,kawa, herbata, woda, owoce wg mnie plus. Brakuje mi tylko prywatnych szafek na jedzenie przyniesione z domu, trzymanie pożywienia w szafce wraz z ubraniem roboczym czy prywatnym, no cóż. Benefity- firma nie odbiega od przyjętych standardów, Multisport, empik, polecenia przyszłych pracowników. Szkoda tylko braku prywatnej opieki zdrowotnej. Także plus. Fakt jest taki, że sprzątaczka nie wywiązuje się ze własnego zakresu obowiązków, widać go bardzo dobrze gdy przebywa na zwolnieniu lekarskim a została wynajęta inna firma sprzątająca. Może pracodawcy da ten fakt chwilę refleksji, mam taką nadzieję. Czy polecam innym tą firmę? Nie znam waszych preferencji zawodowych, uważam jednak że warto pozostawić swoje CV na skrzynce mailowej. Firma posiada potencjał. Moja ocena neutralna. Pozdrawiam

Byly Pracownik 7

Przepracowalem w tej firmie dluzszy okres czasu. I nie bylem sezonowym. ani jednodniowym pracownikiem. Odszedlem sam . Wiec nie jestem rozgoryczony bo mnie zwolnili. To tak dla jasnosci zeby ktos madry mi czegos nie zarzucil. mialem juz dosc Atmosfery ktora tam panowala. Kompletny brak szacunku dla pracownika Ludzie zawistni. Totalny wyscig szczuruw. Pozytywne opinie widze ze pisza ludzie z biura i (usunięte przez administratora) Firma tez pisze jaka to u nich jest sielanka.i wszyscy sie kochaja. A prawda jest zupelnie inna. I jak ktos napisze prawde to jest szok Bo przecież u nnas jest tak pieknie. Z calego serca nie polecam tej firmy. I sam bym tam nie wrocil za zadne pieniadze.

Cda

Witam. Jak wygląda obecnie sytuacja z przyjęciami do pracy? Po rozmowie kwalifikacyjnej można spodziewać się tel?

Jaaj
@Cda

2 miesiące czekam na telefon zwrotny, który miał być w ciągu tygodnia.

@Cda

Witam, Rekrutację są prowadzone cały czas. Dbamy o to, żeby kandydaci otrzymywali informacje zwrotne.

@Jaaj

Witam, Staramy się każdorazowo informować kandydata o efekcie rekrutacji. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymał/ ła Pan/ Pani informacji zwrotnej- przepraszamy za tę sytuację.

Jaaj
@Inex System Sp. z o.o.

Starałem się o prace, widać po rozmowie która nic nie wnosi, nie widząc umiejętności człowieka tylko zbędny papierek na którym można wypisać wszystko... Nie nadaje się do pracy, przepraszam to ja, że zająłem czas na wysłuchanie paru slow o mnie. Powodzenia innym kandydatom.

Byly
@Jaaj

Niestety tak robia jako firma co chece zatrudnic pracownikow!!!

@Byly

Każda firma prowadząca rekrutacje ma prawo do weryfikacji kandydatów podczas rozmów o pracę. W ogłoszeniach o pracę jest informacja o kontakcie i wyborze odpowiednich przez pracę kandydatów. Nie można mieć pretensji do pracodawców, że jeden pracownik bardziej spełnia jego wymagania, a inny mniej. Na tym polega rekrutacja :)

Maciek

A wasza firma jest już dużo na rynku pracy?

@Maciek

Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku.

A widzę ofertę na pracownika produkcji i nie wiem, polecacie czy jak?

Cyc
@Marcin

Daruj sobie. Traktowany jak śmieć. Z tego co slyszalem w kostrzynie jest podobnie

Grr
@Marcin

Dajcie sobie spokój z tą firmą, ogłaszają się jaka to nie jest miła Atmosfera, jacy pracownicy nie są super pomocni. Każdy patrzy jak ci nóż w plecy wbić, obgadać i zbesztac z błotem na tle całej firmy bo ten gaci nie zmienił a ta (usunięte przez administratora) nie umyla. Żyją życiem cudzym nie patrząc na swoje. Wiem wszędzie to jest ale tam już przesadnie i aż zygac się chce tylko patrzą by ci się noga podwineła. Jeśli chodzi o kierownictwo to ich zajęcie polega na obserwacji ludzi. Siedzą w kamerach. Kostrzyn najlepiej stali by z batem i krzyczeli szybciej. Zero szacunku do pracownika jak nie ten to inny.

Mig
@Marcin

Nie polecam! Kierownictow maja gdzieś Ciebie. Licza sie tylko ich cele. Co raz wiecej osob przelewa frustrację na innych. Niby wszyscy sie do siebie usmiechaja ale kazdy juz kazdego obgadowywuje. Zazdroac i zawiść....Atmosfer w pracy slaba. Jak jestes na Jasinie możesz się spodziewać w kazdej chwili info ze idziesz do Kostrzyna. Tam znow tylko rozliczanie z kartonów i ile mebli masz robic i jak najwięcej. Ogolnie ty ty jesteś podmiot do pracy. Warunki w toaletach przy szatni zenada, nie wiesz czy lepiej nie isc na dwór, pani co sprzata to.... w szatniach damskich i meskich to tyle piachu bylo jak bys aie czuł nad morzem. Bo najważniejsze to posprzatac kolo prezesow, a pleps to w (usunięte przez administratora) niech je. Resztę mozna samemu sobie dopowiedzieć

@kolorowa
@Mig

@Marcin Oczywiście, każdy ma prawo się wypowiedzieć, tak jak w Ty w tym przypadku, ale czy nie uważasz, że utrzymanie samemu porządku wokół siebie też ma znaczenie? Dobrze wiemy, że pracownicy w szatniach nie dbają o porządek i nie sprzątają podstawowych rzeczy po sobie. Wymagać ogarnięcia dosłownie wszystkiego tylko od Pani sprzątającej, jest dość samolubne. Dodatkowo, umówmy się, w biurach jest mniejsza ilość pracowników niż na produkcji, więc wiadomo, że w szatniach i kuchniach produkcyjnych zawsze będzie brudniej...

Mig
@@kolorowa

Kolorowa nie wiem kim jestes i jaki masz interes w tym ze próbujesz wybielić zachowanie pewej Pani? Po twojej wypowiedzi wnosze ze moze jestes któraś osób z biura. To może niech u was nie sprzata i zobaczymy jak bedziesz się czuła. Odnośnie pożadkow faktycznie czasem niektore osoby pozostawiaja cos po sobie, ale ale sa.inne sposoby na to żeby rozwiązać takie problemy. Odpowiadajac na Twoje stwierdzenie, sugerujesz ze sami mamy zamiatać po sobie podłogę... Tak wymagamy pożądku! bo jeśli wchodzisz do toalety w czwartek i w nastepny tydzień i widzisz dalej (usunięte przez administratora) to tak uważamy. Ale i tak dostała chyba leki opieprz bo ostatnie tygodzien widać poprawe. Jak sie Pani nie wyrabia to moze pomyśleć o 2 osobie do pomocy, albo wynajecie firmy. W kostrzynie wchodzi firma i tam widać ze jest posprzątane

@Cyc

Wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem i staramy się aby wszyscy taktowali siebie wzajemnie w taki sposób. Informacje zasłyszane, zawsze warto potwierdzać u źródła, zanim się je rozprzestrzeni. Nie zauważyliśmy skarg między pracownikami na złe traktowanie.

@Grr

Wszyscy pracownicy są traktowani przez pracodawcę z szacunkiem i staramy się aby wszyscy taktowali siebie wzajemnie w taki sposób. Rzeczy opisane powyżej niekoniecznie muszą dotyczyć zachowania pracodawcy, a może dotyczą pracowników? Nie na wszystko mamy wpływ. Pracujemy w środowisku dorosłych osób, a kulturę wnosi się do firmy też osobiście. Nikt nikogo nie traktuje batem, a kierownicy podchodzą do pracowników indywidualnie.

@Mig

Każdy zakład ma założone inne cele. Każdy zakład specyfikuje się innym rodzajem wykonywania pracy- porównywanie ich do siebie nie jest słuszne. Owszem, przy uruchamianiu nowego zakładu, pracownicy z Jasina, pracowali tymczasowo w Kostrzynie- byli to wyznaczeni, doświadczeni i wieloletni pracownicy niezbędni do uruchomienia produkcji i pomocy do otwarcia nowego punktu. Dodam tylko, że w większości pracownicy zgłaszali się sami, chętni do zmiany lokalizacji, ze względu na bliższy dojazd do pracy. Co do porządków na terenie firmy, to, że jest osoba odpowiedzialna za sprzątanie, nie wyklucza pracowników z zachowywania porządków w obrębie siebie.

anka

Były Pracownik- atmosfera w tej firmie żenada. Kierownicy myślą tylko o sobie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 22 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.