Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
njns
08.12.2015 19:54
Inne
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY BAWILI SIE NA BARBÓRCE !!! DZIS WPŁYNEŁA JAŁMUŻNA NA KONTO ZA CIEZKA PRACE W TERENIE I ROZTERA Z RODZINA 2300ZL NAWET NA PREZENT DLA DZIECI NIE STARCZY A CO MOWIĄC O ŻONIE :) DOBRZE ZE 30 GRUDNIA MAM JECHAC DO PRACY ZAOSZCZEDZE NA SYLWESTRZE :((( PRZYKRE A WY DALEJ SIE BAWCIE I PIJCIE PIWO
xxx
09.12.2015 20:28
Inne
No i odznaczajcie się po dwóch latach pracy jako zasłużeni a tym z 30 letnim stażem zegarek no i najwyżej zwolnienie
JAK
08.12.2015 19:25
Inne
Kraków miał w 2012 roku 16mln zysku a twój diament 3 mln
Pobierz plik Excel
PN Diament (obecnie Exalo Drilling SA)
Podstawowym przedmiotem działalności spółki Poszukiwania Naftowe Diament Sp. z o.o. jest świadczenie usług w zakresie specjalistycznych serwisów wiertniczych, obejmujących wiercenia otworów, remonty i likwidacje odwiertów, opróbowania odwiertów i pomiary wgłębne, zabiegi intensyfikacyjne i inne z użyciem coiled tubingu i urządzenia azotowego, zbrojenia otworów i opróbowania próbnikami złoża oraz prace w zakresie serwisu płuczek wiertniczych. Spółka prowadzi również działalność związaną z budownictwem ogólnym, drogowym i ekologicznym.
W 2012 roku PN Diament uzyskała przychody ze sprzedaży ogółem w wysokości 201 mln zł. Przychody z usług wykonywanych na rzecz kontrahentów zewnętrznych stanowiły 55% sprzedaży ogółem. Dla odbiorców zewnętrznych prowadzono głównie wiercenia otworów badawczych, w ramach których wykonano między innymi 2 odwierty na obszarze koncesyjnym złóż miedzi dla KGHM Polska Miedź SA, 5 odwiertów na Litwie i 2 poszukiwawcze dla Liesa Energy Sp. z o.o. Spółka wykonywała również prace serwisowe między innymi na Litwie i Ukrainie oraz w Hiszpanii i Rumunii. Ponadto świadczyła usługi związane z budownictwem ogólnym i drogowym oraz usługi z zakresu budowy i rekultywacji składowisk odpadów.
Na rzecz spółek powiązanych z Grupy PGNiG spółka wykonywała remonty, rekonstrukcje i likwidacje odwiertów, między innymi likwidację odwiertu w Danii oraz szereg prac specjalistycznych, między innymi prace w zakresie płuczek wiertniczych, opróbowania i zbrojenia odwiertów, cementowania kolumn rur, zabiegów kwasowania i wykonania korków cementowych, a także zabiegi przy użyciu urządzeń coiled tubing, slickline i azotowego.
PN Diament (obecnie Exalo Drilling SA) Jednostka 2012 2011
Przychody ze sprzedaży mln zł 201 206
Zysk/strata netto mln zł 3 10
Kapitał własny mln zł 104 103
Aktywa ogółem mln zł 196 152
Zatrudnienie na dzień 31 grudnia osoby 723 707
Pracownik
08.12.2015 18:38
Inne
Ludzie i po co Wam związki??? Czy nadal czujecie potrzebę przynależności i placenia składek na darmo?? Pozdrawiam wszystkich
Fru
08.12.2015 16:29
Inne
Albo dali Barbórka, pobrali podatek za bony, paczki dla dzieci i Barbórka i się tej Barbórka nie odczuło
AbuDhabi
08.12.2015 16:23
Inne
Wypłata była bez barbórki
Fru
08.12.2015 16:09
Inne
A Barbórka z wypłatą, czy osobnym przelewem ?
nnnn
07.12.2015 21:50
Inne
Jaki dym!!!!!????Pobiadolicie na tym forum i tyle!!!!! Gorsze rzeczy przechodziły w exalo i każdy przyjmował bez piśnięcia ha ha. Juz dajcie spokój z tym skomleniem. Jeszcze nie dotarło ze każdy może tu napisać co chce i wywołać panikę???? Czas pokaże czy dostaniecie kaskę.
nowa huta
07.12.2015 21:04
Inne
Kraków na to się na pewno nie zgodzi,pilaki pewnie spuszczą łby i się nie odezwą,teraz zobaczycie na co stać ludzi z Krakowa,odzyskamy barbórkę
anonim
07.12.2015 20:58
Inne
(usunięte przez administratora)
debiutant
07.12.2015 22:13
Inne
precz ze związkami zawodowymi !!! są na garnuszku pracodawcy i działają w jego imieniu , niema sensu płacić składki, różnych odmian związków solidarnościowych i pracowniczych w naszej firmie jest nawet przesyt. wystarczy popatrzeć na ilość pieczątek i podpisów na różnych pismach od nich. czyż nie lepiej by było mieć jeden związek ale taki który rzeczywiście reprezentuje nasze interesy i jest skuteczny? I było by taniej w utrzymaniu
zwiazkowiec
07.12.2015 20:54
Inne
i po co tyle szkaliscie w sprawie barborki!!!teraz zobaczycie kase jak swinia niebo,bylo sie godzic na to co ustalilismy a tak jak wam bylo zle to teraz nic nie dostaniecie
Prawdziwy Diamenciak
07.12.2015 19:30
Inne
(do Diament)
Gościu, jakbyś sprzedał taki tekst na wiertni diamentowej to byś dostał w r--yj ! i to nie od gości z Krakowa, Piły, Jasła czy Krosna ale od nas chłopaków z Zielonej Góry !
lyba
07.12.2015 20:16
Inne
Dziadek Zych już nie pomoże Diamentowi bo został wyzerowany na trwale.
Diament
07.12.2015 20:51
Inne
Właśnie dziadek zych teraz najwięcej pomoże [POPRZEZ ŻE NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁ ]
Ja
07.12.2015 19:24
Inne
Ciekawe z jakiego centrum faktycznie jesteś?? Bo robiłem na wiertniach diamentowych i nie widziałem animozji między centrami czy ludzmi z innych stron kraju.z tego co wiadomo Piła zabrała urządzenia powyżej 100T do siebie wiec na wiertniach ludzie mają raczej do Piły pretensje a nie do południa, ktoś ci każe taki jad saczyć ? czy sam z siebie takie brednie tworzysz? w każdym centrum są Debile czy to Jasło, Krosno, Piła czy Zielona ale ich jest może promil, bo generalnie w każdym centrum są Ludzie którzy chcą normalnie pracować za normalne pieniądze a nie jałmużnę...
Nick
08.12.2015 18:40
Inne
A ile jest tak wogóle tych "diamentowych" wiertni, bo ich ilość raczej nie powala w porównaniu z pozostałymi centrami?
Diament
07.12.2015 19:09
Inne
Widze ze tu jest wiekszosc krakusów po tym jak mnie atakują, i tak nieroby was zlikwidują, nygusy i obiboki, pracowałem z wami i widziałem jakie to nieróbstwo dziadowskie, pilaki za to partacze no ale cóż przetrwają niestety, grajdołki takie jak jasło i krosno juz praktycznie i tak nie istnieją.
już tu nie pracuję
08.12.2015 09:31
Inne
Jak można ludzi z Krakowa nazwać nierobami. Spróbowałbyś d-pku popracować przy -40 na Sachalinie lub przy +40 w Ugandzie to by ci się odechciało pisać głupoty. Nie ukrywam, jestem z Krakowa. Exalo to nie nasz pomysł. Wcześniej planowaliśmy z krakowskich Poszukiwań zrobić spółkę pracowniczą, nie pozwolono nam. Dajcie spokój Krakusom, nie szukajcie wroga tam gdzie go nie ma. Trzeba było zostawić Kraków z jego długami. Mieliśmy okresy gorsze i lepsze ale zawsze jakoś sobie radziliśmy, dzięki temu, że zapieprzaliśmy po całym świecie. To co się stało z polskimi poszukiwaniami to tragedia. Podniecacie się paroma stówami "barbórki" a ja się zastanawiam jakim cudem Wy jeszcze otrzymujecie wypłatę. Poszukajcie prawdziwych sprawców Waszego (naszego)nieszczęścia i niech powiedzą dokąd zmierzają (zmierzali) i za co biorą kasę nieporównywalnie większą od Waszej
coman
07.12.2015 15:15
Inne
@korwin - widać żeś Pan bardzo niewiele widział i jeszcze mniej wie. PGNiG owszem "próbuje" współpracy z firmami zagranicznymi, ale ta współpraca wygląda tak, że to, co się musi, bierze się spoza grupy Exalo i to nie tylko dlatego, że Exalo... to PGNiG. Otóż z firmami zagranicznymi (które na razie bardzo się starają, dopóki nie przejmą rynku) jest o wiele więcej problemów jak z naszymi.
Musisz Pan wiedzieć, że PGNiG procesuje się z tymi firmami, niektóre procesy trwają po 3 lata. To, jak potrafi (usunięte przez administratora) temat firmy zagraniczne wiedzą tylko nieliczni. Partaczy nie brakuje i w Halliburtonie i w Schlumbergerze, a odzyskać pieniądze - wielka sztuka.
Poza tym nikt dla PGNiGu nie jest tak dyspozycyjny, jak jednostki Exalo. Chcą przyjazdu - mają w 24h, chcą przedłużenia - mają, chcą zmiany w projekcie - mają. Wszystko w tempie nieakceptowalnym dla podmiotów zagranicznych.
Poza tym ludzie są niezwykle elastyczni, robią rzeczy przy których "zagranicznym" włosy dęba na głowie stają. Nie, nie są idealni - ale za 2000 zł żaden nafciarz idealny wręcz być nie powinien.
Prywaciarze sie zbroją? Zgadza się. Ale to, że Exalo nie jest konkurencyjne cenowo jest wynikiem polityki Piły, rozbuchanej biurokracji, kosztów zarządu.
Pogróżki i zwroty użyte przez Pana wskazują na działanie na rzecz konkurencji. Zachęcanie do odejścia - nikomu niepotrzebne. Wielu ludzi odeszło, wcale nie najlepszych. Odeszło, bo ktoś lepiej płacił. Odeszło, bo chamski styl Piły nie odpowiadał. Odeszło, bo faktycznie zarząd tak działa, jakby pragnął tego, by odchodzili.
Ale od fachowości Pan się odparagrafuj, bo jestem osobistym świadkiem wielu spieprzonych robót, spieprzonych przez "firmy zagraniczne". Co do poziomu kultury technicznej wielu prywaciarzy wolałbym się nawet nie wypowiadać.
Dla mnie fakt, że prywaciarze kupują sprzęt jest tylko i widocznie dowodem na nieudolność w pozyskiwaniu roboty przez zarząd pilski.
Siedziba firmy nie powinna być ani w Pile ani w Krakowie, lecz w Warszawie. Nikt nie powinien mieć interesu w tym, żeby wykończyć innego, a tak właśnie się dzieje. Firma powinna bliżej współpracować z PGNiG i zrezygnować z setek procedur, audytów, controllingu itepe na rzecz obniżenia kosztów, uproszczenia papierologii i zintensyfikowania poszukiwań roboty.
Gość
07.12.2015 12:32
Inne
I tak własnie rządzi się narodami,jedni kłócą się z drugimi,poduszcza sie ludzi jednych na drugich daje preteksty do kłótni,wymyśla się problemy a jak ich nie ma to coś się wymyśla, ludzie zajeci są wydumanymi wojenkami i problemami a góra robi to co chce! najlepiej rządzić skłóconym narodem.
korwin
07.12.2015 09:04
Inne
do Diament ,uważaj diamenciku na rosnącą konkurencję już podobno nie tylko UOS ale również coraz mniejsze firemki kupują sprzęt j.azotowe,cooltubingi,cementarki i inne a twoi niektórzy koledzy już poodchodzili lub rozmawiają o zmianie pracy więc i ty rozglądnij się za robotą jak jesteś fachowiec a nie tylko narzekaj jak to wam było dobrze,to se ne wrati a konkurencja rośnie,roboty jest w innych firmach dość tylko trzeba się zdecydować na odejscie z exalo,ale albo wszyscy czekacie na wielkie odprawy których raczej nie będzie,albo na ,,cud" też go raczej nie będzie,albo jesteście po prostu ciency w tym co robicie i musicie mieć nad sobą kogoś kto zamiecie wasze błędy pod dywan,do roboty lenie prywatnie nikt by wam nie wybaczył niezapiętych lainerów,pakerów,lichych cementowań i innych byków które wiele kostują tylko pnig jeszcze to toleruje ale jak długo powoli ma dość i zaczyna liczyć pieniążki ,dlatego się powoli mówi dość i sięga po innych wykonawców.
wielokropek
06.12.2015 19:20
Inne
Nie wiem kto zacz ten diament, ale przypał pilski lub lubuski niewątpliwie. Nieruchomości których się próbowało i próbuje pozbyć w Krakowie, to dzieło niejakiego HD. Ten człowiek. to dozgonna persona non grata w mieście Królów. W prosty sposób pozbawił ogec.krakow wszystkiego, co firma nasza wypracowała w czasach raz lepszych, raz gorszych. Byliśmy przynajmniej kowalami własnego losu, a tak to chyba widać ... Barbórka na Wielkanoc.
nieznajomy
06.12.2015 11:20
Inne
haha smaic mi sie chce ztego wszytskiego kiedys pracowalem w exalo i dobrze ze odeszlem bynajmiej dostalem sie do firmy ktora robi to samo odwierty ale płaci uczciwie a co do strajku zapomnijcie ludzie nigdy sie nie postawia beda tylko gadac i zalic sie miedzy soba nigdy nie było stajku bo ludzie sie boja ajak zrobicie to beda mieli pretekst by was zwolnic bo ludzi jest po połaczeniu itak o wiele za duzo wiec zycze wam powodzenia
vvvv
06.12.2015 10:48
Inne
Poziom tego forum osiąga iloraz inteligencji kamienia polnego!!!!! Obrzucanie się wyzwiskami i zarzutami co kto i kiedy ???!!!! Nie hamujecie się nawet podawać konkretnych nazwisk i miejsc gdzie. Żałosne i ochydne!!!!! Chcecie strajkować a obelgami się obrzucacie. Ciekawe ilu z was opowiedziało by się za strajkiem w referendum??? Jak dobrze kojarzę to jakiś czas temu poszła lista ile osób jest za strajkiem. Ale jak ktos puścił ściemę ze lista trafi do szefostwa to strach w oczach i pełne gatki!!!!! I ci co tak krzyczeli pierwsi się wypisali he he. Piszecie o oddziałach jak to bylo lepiej każdemu z osobna, ale pgnig też ma oddziały i jakos się zjednoczył w referendum i 96% opowiedziało się za strajkiem!!!! Chcecie cos osiągnąć to przestańcie się obrażać bo ta nienawiść doprowadzi tylko do szybszego upadku. A przeciez o to chodzi i wszyscy o tym wiecie.
jak
08.12.2015 19:15
Inne
Poczytaj sobie ptasia główko wyniki przed połączeniem za 2012 i 2011 r
Pobierz plik Excel
PNiG Jasło (obecnie Exalo Drilling SA)
PNiG Jasło SA zajmuje się wykonywaniem otworów geologiczno-poszukiwawczych i eksploatacyjnych, przeprowadzaniem rekonstrukcji i likwidacji odwiertów oraz świadczeniem usług specjalistycznych serwisów wiertniczych w zakresie usług cementacyjnych, płuczkowych, zbrojenia odwiertów oraz aparatury kontrolno-pomiarowej na wiertniach.
W 2012 roku spółka uzyskała przychody ze sprzedaży w wysokości 148 mln zł, z czego 75% stanowiły przychody z usług wykonanych na rzecz PGNiG; polegały one na wykonywaniu wierceń poszukiwawczo-rozpoznawczych i eksploatacyjnych, przeprowadzaniu remontów, obróbek i likwidacji odwiertów, a także świadczeniu usług serwisów specjalistycznych tj. serwisów płuczkowego, datawell, pakerowego i cementacyjnego. Dla odbiorców zewnętrznych spółka wykonywała między innymi wiercenia otworów gazowych dla Orlen Upstream Sp. z o.o. i FX Energy Poland Sp. z o.o., wiercenie otworu geotermalnego dla Termo-Glob Sp. z o.o. oraz świadczyła usługi serwisów specjalistycznych tj. serwisu cementacyjnego dla FX Energy Poland Sp. z o.o. i Energia Torzym Sp. z o.o. Sp. k. oraz serwisu pakerowego dla Hydro Nafta Sp. z o.o. Spółka wykonywała również usługi serwisów specjalistycznych poza granicami kraju: serwisu datawell na Ukrainie i serwisu cementacyjnego na Litwie.
PNiG Jasło (obecnie Exalo Drilling SA) Jednostka 2012 2011
Przychody ze sprzedaży mln zł 148 302
Zysk/strata netto mln zł -77 2
Kapitał własny mln zł 66 141
Aktywa ogółem mln zł 262 280
Zatrudnienie na dzień 31 grudnia osoby 814 917
Pobierz plik Excel
GK PNiG Kraków (obecnie Exalo Drilling SA)
Grupa Kapitałowa PNiG Kraków obejmuje Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków SA oraz jej spółki zależne: Oil Tech International – F.Z.E. i Poltava Services LLC. Podstawowym przedmiotem działalności PNiG Kraków są wiercenia geologiczne, poszukiwawcze i eksploatacyjne, rekonstrukcje otworów wiertniczych oraz usługi serwisowe, związane z wierceniem otworów, ich opróbowaniem i eksploatacją. Spółka świadczy również usługi w zakresie hotelarstwa, gastronomii, wynajmu i szkoleń. Spółka Oil Tech International – F.Z.E. wykonuje usługi w zakresie wynajmu załóg wiertniczych, materiałów, maszyn i urządzeń. Spółka Poltava Services LLC świadczy między innymi usługi wiertnicze oraz usługi wynajmu załóg wiertniczych.
W 2012 roku GK PNiG Kraków uzyskała przychody ze sprzedaży ogółem w wysokości 333 mln zł. Przychody z usług wykonywanych na rzecz kontrahentów zewnętrznych wyniosły 296 mln zł, tj. 89% sprzedaży ogółem, z czego 87% stanowił eksport. W 2012 roku GK PNiG Kraków kontynuowała prace wiertnicze w Ugandzie, Kazachstanie, Pakistanie i na Ukrainie. Ponadto grupa podpisała nowe kontrakty na wiercenia prowadzone w Ugandzie, na Ukrainie i w Etiopii oraz rozpoczęła ich realizację. W 2012 roku grupa zakończyła prace na rynku czeskim. Na rynku krajowym głównym odbiorcą usług było PGNiG, na rzecz którego grupa wykonywała głównie wiercenia poszukiwawczo-rozpoznawcze, w tym w poszukiwaniu gazu łupkowego.
GK PNiG Kraków (obecnie Exalo Drilling SA) Jednostka 2012 2011
Przychody ze sprzedaży mln zł 333 421
Zysk/strata netto mln zł 16 17
Kapitał własny mln zł 152 175
Aktywa ogółem mln zł 488 498
Zatrudnienie na dzień 31 grudnia osoby 1 036 1 226
Pobierz plik Excel
PNiG NAFTA (obecnie Exalo Drilling SA)
Spółka Poszukiwania Nafty i Gazu NAFTA SA zajmuje się poszukiwaniem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego głównie w zakresie projektowania, wykonania i dokumentowania wiertniczych otworów badawczych, rozpoznawczych, poszukiwawczych oraz eksploatacyjnych. Zajmuje się również wierceniami otworów na potrzeby podziemnych magazynów węglowodorów, likwidacją otworów na wyeksploatowanych złożach, rekonstrukcją otworów, będących w eksploatacji oraz prowadzi działalność pomocniczą, świadczoną przez warsztat naprawczy sprzętu wiertniczego i bazę magazynową.
W 2012 roku spółka osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 239 mln zł, z czego 71% stanowiła sprzedaż usług wykonanych na rzecz odbiorców zewnętrznych. Spółka świadczyła usługi głównie na terenie kraju. Usługi te obejmowały przede wszystkim prace wiertnicze, prowadzone dla spółek Energia Torzym Sp. z o.o. Sp. k., ORLEN Upstream Sp. z o.o. i FX Energy Poland Sp. z o.o. Ponadto spółka wykonała wiercenia otworów dla firm poszukujących niekonwencjonalnych złóż gazu (shale gas): Talisman Energy Polska Sp. z o.o., Chevron Polska Energy Resources Sp. z o.o. i ORLEN Upstream Sp. z o.o. W ramach kontraktów zagranicznych realizowano wiercenia otworów w Egipcie i rozpoczęto prace wiertnicze w Gruzji. Dla PGNiG spółka wykonywała wiercenia poszukiwawcze i rekonstrukcje odwiertów n
Diament
06.12.2015 10:00
Inne
(usunięte przez administratora)tak zadłużeni, że posprzedawali swoje nieruchomości w Krakowie i z tego mieli zyski w zeszłym roku hahahhaha
Diament
06.12.2015 22:09
Inne
Po części masz racje "jedziemy na tym samym wózku", i upraszczając że raczej nic tutaj w exalo nas dobrego nie czeka. Szkoda strzępić jezyka, w każdym razie za czasów Diamentu żyło się kazdemu tu z nas bardzo dobrze mieliśmy wszystko niczego nie brakowało i za wszystko co trzeba nam płacili, a teraz mamy jedno wielkie gówno w potężnym exalo.
mal
07.12.2015 07:49
Inne
Ty masz chyba trociny we łbie bo mózgu wcale,to Piła sprzedawała majątek w Krakowie żeby sobie finanse podreperować /bo w Pile nie macie co sprzedać,nawet biurowiec dzierżawicie za grubą forsę/ a przede wszystkim żeby zniszczyć Krakowską firmę.
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Exalo Drilling?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
do 1234 to nie jest nienawiść burku tylko zazdrość takich pacnów jak ty.......po technikum zaocznym w pile ,tak jak i twój krz k..........,na agh to mieliście szansę być tylko w tym roku na barbórce i taka szansa się już nie powtórzy nigdy...............................
1234
05.12.2015 23:48
Inne
Krakus to krakus - dlaczego was tak wszyscy nienawidzą?????
No dlaczego - czyżby: cwaniakowanie, pycha, uważanie się za nadludzi???
Kontraktowcy za dyche $$$.
Taka sytuacja
05.12.2015 20:58
Inne
"żeby nam tylko nie przerobili wawelu na masa 6000 bo oni wszystko przerabiaja na masa" - you made my day :-) jedna z nielicznych błyskotliwych wypowiedzi na tym forum.
anonim
05.12.2015 10:17
Inne
(usunięte przez administratora)
szwagier
05.12.2015 14:38
Inne
600- 700zł to nie ma nic wspólnego z Barbórką to są pieniądze z funduszu socialnego.
Diament
05.12.2015 16:37
Inne
to jest razem barbórka i na świeta, niby na swieta miało byc 1000zł brutto i teraz ma byc 500zł brutto wypłacone a drugie w marcu (pewnie żeby na wielkanoc nie dawc drugi raz)
Diament
05.12.2015 09:37
Inne
taka prawda ,że najlepiej było jak każda z firm była osobno teraz (usunięte przez administratora) złodziejstwo i chaos. Rzucaja jakieś ochłapy na koniec roku, niby w sumie na świeta i barburki będzie około 600- 700zł netto, ale co to jest na taką firme? powinniśmy dostać tak jak w pgnig po kilka tysięcy i to rozumiem. Hmmm... a tak z innej beczki ciekawe ile to exalo jeszcze pociągnie? ale chyba długo bo dobrze się kradnie w takiej dużej spółce:)
tre
04.12.2015 19:44
Inne
Prezes jest, Barbórka jest, a kasa może za tydzień wypłaci
4444
04.12.2015 16:13
Inne
Jest nowy prezes PGNiG Piotr Woźniak
lajkonik
04.12.2015 09:02
Inne
jest praca w krakowie,wywoz gowna taczka ze smoczej jamy przy okazji mozna dotlenic pluca smogiem
- Ważna nowina! - oznajmia pilak - krakusowi - teraz w związku z reformą gospodarczą wprowadzają nowe badania okresowe dla wszystkich pracujących.
- A co będą badać? pyta krakus
- Krew i kał. odpowiada pilak
- A czemu? pyta krakus
- Będą sprawdzać czy robotę masz we krwi czy w (usunięte przez administratora) odpowiada pilak
8888
04.12.2015 12:22
Inne
Wiadomo że pilak ma wszystko w d...pie:)Skoro badania NDT potrafią zrobić zdalnie i nawet fotki nie chce im się zmieniać :)Podobno organizacja Barbórki była tak wzorowa jak wszystko w Exalo
wlkp
04.12.2015 08:38
Inne
ci co tu piszą to odrazu widac ze to same południoki bo takich buraków w wlkp nie ma
xxxx
03.12.2015 23:05
Inne
wianki w krakowie to rozumiem,swieto pierogów też ok,święto żydowskie jeszcze można przeboleć, ale kto sie zgodził na organizacje swieta p.lskiego buraka na agh w krakowie zgroza, nigdy jeszcze tyle p.lskich buraków na raz w grodzie kraka nie było żeby nam tylko nie przerobili wawelu na masa 6000 bo oni wszystko przerabiaja na masa a teraz bidoki muszą zmienić przekonania i przejść do pisiorów żeby ratować dupska i stołki,ale jak to ktoś powiedział ,,mamy was ptysie z p...y"teraz wam się dobierzemy do d...
?!?
04.12.2015 13:12
Inne
A goście honorowi - Dytko i Szejnfeld też olali ?
6/9:)
04.12.2015 14:01
Inne
D...dosięgła sprawiedliwość b..ska i podobno bardzo chory a ten drugi wybrał walenie jabola w parku :)
PO-iec
03.12.2015 21:27
Inne
kazdy to powie Cracovia rzadzi w Krakowie,milicyjne kundle do budy i tam mozecie ujadac,Lech-Areczka-Cracovia, KSZO,KSZO,Ostrowiec
Wieżowy
03.12.2015 16:44
Inne
Panowie tak to czytam i aż coś się robi, robimy w jednej firmie jesteśmy zwykłymi robolami a skaczemy sobie do gardeł jakbyśmy to my to połączyli, czy to moja wina że w pile jest taki a nie inny zarząd ludzie są wszędzie tacy sami a nie Kraków zwala winę na Piłę i tak w koło macieju to się naprawdę robi nudne dajmy sobie luz bo exalo będzie zadowolone jak będziemy tak na siebie skakali i nie będzie jedności na rigach a przecież bez terenu ani rusz pozdrawiam prawdziwek pracujący w pilskim centrum :)
O ironio ...
03.12.2015 11:08
Inne
Dziś znienawidzeni przez krakusów ludzie z Piły będą w znienawidzonym przez pilaków Krakowie składać kwiaty pod pomnikiem pilaka, będącego patronem uczelni w Krakowie.
1234
03.12.2015 21:43
Inne
A co niby na Kutnie się wydarzyło?
0007
04.12.2015 12:18
Inne
A to ,że otwór na głębokość ponad 6000 m przez błędy poszedł się je....ć Ci co tam byli doskonale o tym wiedzą jakie ciśnienia odczytali:)
3V3xP3x100:)
03.12.2015 10:42
Inne
Jest gdzieś transmisja on-line stypy w Krakowie?:)
ktoś
03.12.2015 08:14
Inne
Do xxxx. Ty jesteś głupi jak but. Na IDMie problemem była kancelaria. Kancelarie wymienili i jest wszystko w najlepszym porządku. No ale dla głupiego x zawsze będzie x a nie y.
4444
03.12.2015 10:49
Inne
Głupi jak but to Ty jesteś i do tego z Piły:)Biuro z Karachi wnioskowało o wymianę całej załogi ( czyli wszyscy włącznie z kancelarią)Wszystko jest OK ale przez Waszą głupotę mamy teraz taką Barbórkę i bony na święta jakie mamy ,a wiecie przynajmniej ile ta Wasza głupota nas wszystkich kosztowała?
3333
03.12.2015 11:00
Inne
Załoga IDM juz na Kutnie pokazała klasę do dziś w Krakowie na kursach uczą na ich przykładzie:)
xxxx
02.12.2015 23:34
Inne
do 6/9 nie mamy tyle TD ale mamy za to taki warsztat w p... że możemy wszystko przyciąć,wyciąć ,pospawać,poskładać,pomalować najlepiej,najdrożej,najszybciej i wysłać w każdy rejon świata z naszego portu lotniczego leżącego niedaleko piły, załogi też mamy sprawdzone w boju w pakistanie na IDM zwłaszcza też z piły
???
02.12.2015 16:22
Inne
A dlaczego nikt tu nie zauważył przejścia prekwalifikacji dla Saudi Aramco?
1234
02.12.2015 17:49
Inne
No i cały "łykend" kserowania w (usunięte przez administratora)
6/9:)
02.12.2015 19:10
Inne
A czy mamy wystarczającą ilość Top Drivów:)Już nie wspomnę o załogi doświadczone w pracy na pustyni?
tre
02.12.2015 14:20
Inne
Barbórka aż 300, minus podatek to aż ponad 200
555
02.12.2015 14:51
Inne
Dziad pod kościołem więcej zbierze przez jeden dzień, ha ha.....
PO-iec
02.12.2015 08:32
Inne
We wtorek o planowanych zmianach w składzie rady nadzorczej poinformowało także Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - walne, na którym ma się dokonać zmiana, wyznaczono na 29 grudnia. Powód? "Konieczność wzmocnienia nadzoru właścicielskiego nad działalnością spółki" - czytamy w komunikacie giełdowym.
Read more: http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,19275169,zaczela-sie-karuzela-kadrowa-w-panstwowych-spolkach-pkp-enea.html#ixzz3t98p7ocH
Wieżowy
01.12.2015 20:21
Inne
No o barbórce nic nie wiadomo jeszcze , zobaczymy ile firma się szarpnie ......
Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.