Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

on

Panowie z Piły już spakowani?

Jaiak
@on

Z Krakowa chyba tez :-)

Nastradamus:)

Podobno już zaczęły się ucieczki do Chin:)

Xxxx
@Nastradamus:)

Jest dobrze, jest bardzo dobrze, wkoncu zrobią porządek i przywrócą światłość kolebce polskiej nafty na południu :)

wind of change

PIS39%

ddd

No to zgłaszamy naruszenie ciszy :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
bez jaj

To jest jawne naruszenie ciszy wyborczej niejaki Haaaa ...

Jacek

Chcecie zmiany na lepsze ?.Jesli tak , proszę iść na wybory i zagłosować przeciw Szejnfeldowi.Dobra zmiana, jest możliwa. Tylko PIS samodzielny, może Wasz los w firmie i państwie poprawić.Precz z aferzystami z PO, precz z przybudówką PO czyli bankowcem Petru .Precz z Palikociarnią od lewactwa zjednoczonej. Wreszcie precz z nepotyzmem PSL. Drodzy, czas na zmiany w PIS NADZIEJA.

cccc

Powiem tak nie tylko w terenie sa pomówienia, w biurze nie jest lepiej, jeden pod drugim dołki kopie i stara się zaszkodzić. Pracuje w biurze, a jak słyszę jak osoby z biura z jednego działu potrafią na siebie nadawać po innych pokojach to naprawdę przykro sie robi. Szukają tylko haka, a w sumie sami wychodzą na idiotów. Zreszta jak ktoś wczesniej napisał plotka goni plotkę, ale powiem wam jedno te plotki maja ziarenko prawdy w tym wszystkim.

Tak się o czerniacie wszyscy .?a kto to połączył. ? Pracownicy z wiertni? Ja pracowałem w nafcie pila a teraz w exalo z chłopakami z różnych centrów i złego słowa na nikogo nie powiem.jestem na postojowych 8 miesięcy i nikogo nie obwinia a już na pewno nie pracowników terenu

Zniesmaczony

Jestem pracownikiem Centrum Kraków, miałem przyjemność pracować na rigach jasielskich i pilskich, atmosfera w pracy była bardzo dobra. Skąd tutaj tyle jadu nienawiści??? Jesteśmy przecież w jednej firmie...

imigrant

Ty, zaproszony na Barbórkę, prawdopodobnie jesteś masochistą - uwielbiasz być wyzywany. Ale oszczędzę ci satysfakcji, jesteś po prostu poniżej pewnego poziomu. Gdy już będziesz na tej Barbórce, na pewno cię rozpoznamy po buraczanej fizjonomii.

zaproszony na barbórkę

Ty chyba nie na poważnie tak? Krakow jako miasto to cudowne miejsce z niedoborem tlenu, dlatego Centrum Kraków to... niedomówienie takie, przez grzeczność. Jadę, bo należę do elity :-). Zrobili barbórkę w Krakowie jako taki cukierek na otarcie łez żeby krakusy już całkiem się w tej frustracji nie poprzekręcali. Mówią na mieście, że wszystko na Lubiczu wynajmą a to co zostało exalowskie przeniosą do Krosna. W sumie logiczne z ekonomicznego punktu widzenia. Ten Krakow to taki wrzód na d...e zdrowego organizmu. No to sobie pożartowaliśmy a teraz dawać krakusy z wyzwiskami, pomówieniami, jadem i tak wam już nic nie pomoże :-)

ryszard

czy akcje pgnig polecą po wypowiedzi na www.alicjazajac.pl ws exalo i pgnig.technologi

Diament
@ryszard

Nie bój nie bój kto szaraka będzie słuchał

pkrosniakopilakexalowiec

Barbórka będzie w Krakowie, cieszycie się frustraty? Ja jade, by spotkać się z fajnymi ludźmi z Krakowa, Jasła, Zielonej, Krosna, Piły. Na szczęście tych co tu brednie i pomówienia wypisują tam raczej nie będzie, a jak będą to będą ładnie sie uśmiechać i włazić w d...ę komu się da. :-)

????
@pkrosniakopilakexalowiec

Ale dlaczego akurat w Krakowie ? Jakieś merytoryczne względy wpłynęły na taką decyzję ? Czy należy nadać tej decyzji jakiś ukryty przekaz ?

krosniakopilakexalowiec
@????

Wiem tylko tyle, że w Krakowie, nie ma w tym niczego ukrytego, w tamtym roku była w Pile, w tym w Krakowie, zapewne naprzemiennie północ - południe. Tylko zwolennicy spiskowej teorii dziejów wszędzie szukają drugiego dna. Ja jestem w stu procentach zintegrowany, w każdym centrum mam kolegów, załogę też mam wymieszaną dokumentnie. Utożsamiam się z exalo choć sentyment za dawnymi czasami został. Czy zarząd siedzi w Pile czy w innym mieście to mnie wali kompletnie, raczej wolę żeby w Warszawie nie był ani w Krakowie, może być w Pile, Zielonej lub w Krośnie, ja i tak pracuję w terenie :-) Pozdrawiam rozsądnych :-)

zzz
@????

Bo Kraków jest najlepszy. Najlepsi dyrektorzy, zarząd lubi na południu przebywać i ogólnie cud i miód tam jest. Zreszta z Krakowa wiele ciekawych rzeczy i opini mozna sie dowiedzieć. Ludzie nie boja sie głośno mowic,....zobaczymy zreszta Kro zostanie zaproszony na Barbórkę, bo wkoncu nie wszyscy należymy do elity

zaproszony na barbórkę
@zzz

nowy

Ludzie czytam to forum i nie dowierzam!!! Pracujemy w jednej spółce, a ile tu jadu i nienawiści!!! Podzielam jedną myśl - siedziba powinna być neutralnie w Warszawie. Wymieniacie z imienia i nazwiska osoby oczerniając je, nie mając dowodów...ktoś gdzieś powiedział..tak nie może być!! Na pewne decyzje polityczne nie mamy wpływu i musimy się z tym pogodzić. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników RIG-ów i pozostałych.

imigrant

Rewelacyjne są uwagi gości, pewnie z piły, żeby nie pisać bzdur, bo i tak będziecie namierzeni. Czyżby prawda uwierała ?

Kornat

Czy wiadomo, dlaczego ta firma jest w takich kłopotach? Słyszałem, że jak istniały PNiG-i z osobna to wszystko działało, a teraz jak jest? Warto się starać o pracę w Exalo? Co myślicie, co będzie po wyborach, będzie więcej poszukiwań i firma się rozwinie?

Rychu

Może się narażę, ale powiem krótko - siedzibą spółki powinna być Warszawa, w skład zarządu powinien wchodzić prezes PGNiG. W końcu to w 100% kapitał PGNiG. Spółka powinna się nadal nazywać PGNiG Poszukiwania SA, mieć takie same prawa pracownicze jak w PGNiG, oddziały powinny być bardziej samorządne, a Dział Exportu może się roboczo przemianować na jakieś "Exalo", żeby Arabowi czy Hindusowi było łatwiej wymawiać.

polka
@Rychu

Witam serdecznie i popieram twoje poglądy na temat funkcjonowania tej firmy. Zdziwiona jestem że do tak oczywistych wniosków nie doszli Ci którym leży jej dobro ,, na sercu,,? Chyba ,że niestety mają to gdzieś.

kocioł

Nawet gdyby miał to i tak musi odpowiedzieć. Swoją drogą to ciekaw jestem jak uzasadni celowość lokalizacji firmy w Pile, no bo chyba nie ilością wierceń na północy albo dogodnym dojazdem. Chyba że wysoce wykwalifikowanymi "managerami" załatwiającymi wiele kontaktów zagranicznych.

Zawisza milczy ws Exalo

WITAM, PONIŻEJ TREŚĆ WYSTĄPIENIA PANI SENATOR ALICJI ZAJĄC DO PREZESA ZAWISZY Z DN. 29 SIERPNIA WS. PRZETARGÓW NA WIERCENIA I SERWISY - DOTĄD PGNIG NIE ODPOWIEDZIAŁ JAK SĄDZICIE - DLACZEGO? Szanowny Panie Prezesie, Z informacji uzyskanych w ub.r. wynikało, że wiele urządzeń wiertniczych i serwisowych spółki Exalo Drilling S.A. będącej w 100% własnością PGNiG SA, było niewykorzystanych, a załogi je obsługujące nie miały pracy. W tym samym czasie PGNiG ogłaszał wiele przetargów na prace wiertnicze i serwisowe, które – wg informacji docierających do mojego Biura, wygrywały firmy zewnętrzne. W zw. z powyższym bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi: 1-ile przetargów na prace wiertnicze i serwisowe ogłosiło PGNiG w roku 2013, 2014 i w pierwszej połowie 2015? (dane proszę podać poszczególnymi latami); 2-ile z ww. przetargów wygrało Exalo, a ile firmy zewnętrzne? Ponadto proszę o podanie wykazu wszystkich firm zewnętrznych, które wygrały ww. przetargi wraz z zaznaczeniem ilości prac wiertniczych lub serwisowych wykonanych przez te firmy. Proszę także o ocenę Zarządu PGNiG dotyczącą celowości i zasadności zlokalizowania centrum zarządzającego i wykonawczo-realizacyjnego spółki Exalo w Pile. Jak to sprawdza się praktyce, czy jest to lokalizacja optymalna, a jeśli tak – to dlaczego? Alicja Zając

Lolo

I taka prawda ktoś jak by popracował w inej branży niż nafta to niepisali by głupot a to tak jest mamusia tatuś wyksztalca kupiom auto i robotę załatwia i potem cwaniaki

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.