Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Dziś kończy sie najpiękniejszy dzień od 25 lat .Koniec PO, koniec PSL koniec kawiorowej lewicy. .Teraz to trzeba rozliczyć, dokładnie , rozliczyc, poczynania platformersow .Tu w Exalo wiele smrodu było. Panie Szejnfeld , przegrał Pan, bardzo dobrze . Mam nadzieję ze PIS Pana także rozliczy za wrogie poczynania odnośnie Exalo.

zx

A Szejnfield i Zawisza niech sobie idą na ośmiorniczki do Sowy.

Aaaaa
@zx

Szenfeld jest honorowym gościem na Barbórce w Krakowie.

@Aaaaa

Może i gościem honorowym być ale raczej spotka go dyshonor gdy w czasie jego oficjalnego powitania 2/3 zgromadzonych HAŃBA wykrzyczy ;-)

@123456

Zeby go wygwizdac albo wybuczec to trzeba miec jaja. A w gebie to tutaj wszyscy mocni. Na barboce mu jeszcze 4 litery wylizecie

Koniec Szejnfelda

To dobry byłby wybór .Oj będzie się dzialo :).

What

Ktoś słyszał że nowym prezesem PGNiG ma być prawdopodobnie Mieczysław Gil były kandydat na senatora?

Zxz
@What

Słyszałem ze Naimski moze byc nowym prezesem pgnig, dlatego nie został mianowany na ministra energetyki. Gościu za rządów Kaczyńskiego był wiceministrem ds górnictwa.

@What

Ale pojechales z tym Gilem:)Ukończył w 1963 Technikum Hutniczo-Mechaniczne w Nowej Hucie

byly exalowiec
@Zxz

Ciekawe co sie stanie z wiernymi a miernymi dyrektorkami z poszczegolnych centrow. I co z tego jak przyjdzie nowy prezes z PIS z zamiarem naprawy Exalo i polskij Nafty jak PO pozostawila trole w postaci pani Beaty J, Wiesia Rz i innych dyrektorkow w Jasle, Krosnie, Zielonej Gorze. W tym przypadku wszystko trzeba naprawiac od dolu!

obecny Exalowiec
@byly exalowiec

Skoro takim jesteś wartościowym pracownikiem, to czemu nie podpiszesz się z imienia i nazwiska? Masz odwagę pisać o innych, wymieniać ludzi z imienia i prawie z nazwiska, oceniać ich pracę, obrażać, tylko pod pseudonimem? Słabe. Pamiętajcie nadęci, zazdrośni pieniacze bez kultury, bez szacunku do nikogo - kto jest bez winy niech pierwszy kamień rzuci. Pewnie wszyscy jesteście tak wartościowi jak poziom wypowiedzi na tym forum. Naprawdę nie macie ciekawszych zajęć poza czerpaniem przyjemności z obrażania innych, z obrażania siebie nawzajem? Strasznie smutna musi być ta wasza codzienność. Przyczyn własnych problemów zawsze szukacie wszędzie, poza wami samymi. Czas otworzyć oczy - każdy jest kowalem własnego losu. Na koniec szczęścia życzę - tyle w was zawiści, że pewnie dawno go nie mieliście.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
xxx

Czytam to forum i wnioskuje jedno; walkę miedzy Krakowem i Piłą. Dlaczego w Was tyle nienawiści?Dlaczego się tak oczerniacie? Ludzie, na pewne rzeczy nie mamy wplywu i tyle!Szanujmy się a nie obwalajmy blotem. Pozdrowienia dla zwasnionych Krakusów i Pilaków.

wielokropek

Jeżeli chodzi o załogę to nie chcą tylko muszą, bo taka jest wola OPERATORA. Natomiast tak ogólnie, to jeżeli firma będzie tak dalej zarządzana to będzie to ostatnia Barbórka. Przecież żadna firma mająca jakiś profil wiodący, nie pozbywa się tych którzy są jego kręgosłupem. Tymczasem w Exalo rozpasła się głupia biurokracja, w ilości 30 dyrektorów i ich przydupasów. Fachowcy którzy ciągnęli stare firmy, zarabiają duże pieniądze w firmach zagranicznych, a u nas rządza 20 i 30 kilkulatki. Dla takich osób zwalnianie, przenoszenie poszczególnych pracowników to jak przebieranie ziemniaków na przednówku. W starej firmie pozbycie się wartościowego pracownika to było przestępstwo, a teraz to powód do dumy. A to tak pod rozwagę Prezesowi. I tylko tyle, a może aż tyle... Zagubiliście ludzie gdzieś instynkt samozachowawczy.

Ludzie czytam to nasze forum i przerażony jestem jak oczerniacie sie z imienia i prawie nazwiska. Piszcie rzeczy związane z branżą a nie oczerniajcie ludzi. Ktoś coś gdzieś usłyszy i od razu daje do publicznej wiadomości! Szanujmy sie! Zwykly kowalski nie ma wpływu na losy spółki, ale bądzmy jednym a nie przeciwko sobie!!Pozdrawiam wszystkich

@pracownik

no niestety taka natura krakusów - wszystko i wszystkich mają gdzieś. Uważają się za najlepszy, a innych mają za nic. Tylko muszą pamiętać o starym przysłowiu: góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem tak. Sami wpędzili oddział w długi, które teraz musimy wszyscy spłacać - a oni żyli sobie jak pączki.

@1234

Jacyś Wy jesteście wspaniałomyślni koledzy z Piły, że długi innych spłacacie. Buziaczki i pozdrowionka ptysie :-* :-*

Zxz
@1234

Polaku to Ty sie lepiej zastanów co piszesz, jak ten rok pokazał zarząd bardziej ciągnie do Krakowa niż do Was. Nawet centralna barborka jest w Krakowie, takze Piła powoli odchodzi od lamusa i odejdzie w zapomnienie niedługo. Kraków, Jasło, Krosno sie szanują to Wy niszczycie wszystko swoją pycha, bo jesteście słabi. Nawet wasza załogę z Pakistanu z IDM chca (usunięte przez administratora)

RRR.
@Zxz

Może wreszcie zrozumieli że w Pile po pracy niema co robić , zakupy w Tesco i albo do domu albo na ryby.Nie czarujmy się, to nie jest odpowiednie miasto na siedzibę takiej firmy, co najwyżej może tam być jeden z odzdiałów.To w Krakowie są większe możliwosci rozwoju dla takiego prezesa który napewno marzy po cichu o wypłynięciu na szersze wody, pozostali pewnie też.To w Krakowie można zawierać ciekawe znajomości i nawiązywać kontakty z wpływowymi ludzmi ze swiata biznesu jak i polityki.A to może w przyszłości zaprocentować pozytywnymi skutkami dla firmy jak i dla własnej osoby.

krośnianin
@RRR.

Brednie kolego wypisujesz, ja wolałbym w Krośnie, jednak Twoje argumenty są z(usunięte przez administratora) wzięte, w Niemczech wszystkie firmy naftowe mają siedziby w dziurach. Kraków nie nadaje się na siedzibę firmy bo smog tam panujący zabija myślenie zdroworozsądkowe, co widać we wpisach krakusów. Piła to dziura, to fakt, jednak każda lokalizacja jest dobra oprócz Krakowa. Gdyby nie exalo to Kraków musialby ogłosić upadłość razem z Jasłem. Więcej pokory zatem. Dla nas terenowców obojętne jest gdzie zxarząd urzęduje, nie jest za to obojętne oszołomstwo, a tego najwięcej w Krakowie (wśród biurowcowych) to wina smogu. Terenowcy z Krakowa poza kilkoma wariatami to spoko ludzie, oni tu bredni nie wypisują, bo są dotlenieni w terenie :-) Pozdrawiam z Podkarpacia.

krośnianin
@RRR.

Brednie kolego wypisujesz, ja wolałbym w Krośnie, jednak Twoje argumenty są z d...y wzięte, w Niemczech wszystkie firmy naftowe mają siedziby w dziurach. Kraków nie nadaje się na siedzibę firmy bo smog tam panujący zabija myślenie zdroworozsądkowe, co widać we wpisach krakusów. Piła to dziura, to fakt, jednak każda lokalizacja jest dobra oprócz Krakowa. Gdyby nie exalo to Kraków musialby ogłosić upadłość razem z Jasłem. Więcej pokory zatem. Dla nas terenowców obojętne jest gdzie zxarząd urzęduje, nie jest za to obojętne oszołomstwo, a tego najwięcej w Krakowie (wśród biurowcowych) to wina smogu. Terenowcy z Krakowa poza kilkoma wariatami to spoko ludzie, oni tu bredni nie wypisują, bo są dotlenieni w terenie :-) Pozdrawiam z Podkarpacia.

krakusolubny
@RRR.

I to w Krakowie robi się największe wałki ever :)

aaa

To niech idą do jakiejkolwiek pracy zamiast siedzieć w domu i już będą TAKIE 1700 ZARABIAC

zigolo

ja uprawiam sex za kase jak jestem 2-tygodnie na wiertni tak musze dorobic by rodzine utrzymac,takie czasy nastaly

@zigolo

To Ty Andrzej?:)

tre

Jaka 13?, bo ja pracuje od kilku lat i jej nigdy nie widziałem, a i dodatków dla górników też nie widziałem, tylko barbórke

Ania z klanu

Biurowi pracownicy (ciekawe jakie centra) coraz bardziej aktywni :)i jeszcze zaczynają pluć na tych, na których teren pracuję(podobno biurowi się cieszą że wiertnie stoją bo koszty nie są generowane i mają mniej ,,ROBOTY''). Nie martwcie się o wasze posady bo ta firma i ten pseudo zarząd wraz z niekompetentnymi dyrektorami (oczywiście nie wszyscy, jest paru mających pojęcie i doświadczenie)nigdy was nie ruszy bo nauczyli się od żydka Szaj-fen-kundla jak ma wglądać ,,prawdziwe zarządzanie i optymalizacja zasobami ludzkimi''. Teren nigdy nic nie wskóra chyba że własną skórą (za dużo jest ludzi pochłoniętymi co się będzie w klanie albo na wspólnej, i tylko szybciej szybciej a kasa coraz mniejsza). Teraz rządzą panie od sapa,numerów,markerów,ksero. Dla nich czy pompa płuczkowa czy do roweru to jest to samo byle były nowe indeksy bo jak nie ma to ku..r..waaa afera protokoły i wyjaśnieni na 4 stronach co się stało że nie ma kija od miotły. Prezesem może być bezdomny nawet z PO, natomiast jego doradcy powinni mieć jaja i wiedzę i gonić takie sapy,indeksy,ksero i inne pierdoły. Zając się poszukiwaniem kontraktów, rynku zbytu dla naszych usług a nie - szkolenia na bazie (bo to jest ważne żeby student 2 roku wiedział co to gwintownik), sprawdzanie magazynów :) czy aby szczury nie biegają. Model typu ZZB (Złomować,zwalniać,biurokratyzować) cieszy się wielkim powodzeniem nie tylko w naszej branży. Brać odprawy,wysokie apanaże i medale dla zasłużonych którzy zrujnowali kiedyś firmy wiertnicze.

vvvv

Ty kolego chyba sam się gubisz w tym co piszesz. Chyba naprawde wierzysz w te bzdury o przywilejach. W tym kraju przywileje mają tylko lekarze,prawnicy,dyrektorzy i strefy ekonomiczne. A 13 pensja jest premią w branży naftowej i górniczej za ciężka pracę i zyski wypracowane w tego typu firmach i jest to norma w takich firmach na całym świecie. I nie porównuj tak nietypowych zawodów do prac w hurtowniach lub sklepach bo nie każdy się nadaje . I dobrze pamiętam na co się pisałem zatrudniając się i kończąc szkole w danym zawodzie. A tak na marginesie ktos kto podejmuje pracę w markecie również wie na co się pisze prawda. I skończ z tymi przywilejami bo te skonczyly się dobre kilkanaście lat temu. A zawody typu górnik,nafciarz i wiele innych z pseudo przywilejami wymagają dużej wiedzy i doświadczenia.

@vvvv

Bzdury? Ja odnoszę się tylko do tego, co napisał 1234: "Będą po 1500,00 pln Barbórka 150% pensji Trzynastka I czternastka Nad piętnastą pensją się zastanawiają - raczej powinna być" I żeby była jasność - nie jestem pracownikiem Exalo, ani nawet nie znam za dobrze tej branży. Wkurza mnie tylko to, że w tym kraju są zawody "nie do ruszenia" - z jednej strony płaczą, jak im źle, a z drugiej strony nikt nie ma takich przywilejów jak oni. Owszem, w marketach tez nie jest różowo, ale jakoś nie słychać o protestach pracowników Tesco czy Lidla. Za to górnicy np. - co chwilę jakimiś atrakcjami grożą i przeważnie dostają to, co chcą. I w nafciarstwie widzę też niektórzy przyzwyczaili się, że wszystko im się należy, bo ciężko pracują.

aaaa

Ale ty glupi jestes. Ten ktos napisal to na jaja z sarkazmem jak jest fajnie. 15 pensja a Ty w to uwierzyles. Masakra skad sie urwales. Ja dostalem 1700 zl na reke ostatnio i nie licze nawet nq barborke takie sa zarobki w tej firmie i nie gadaj ze w biedronce gorzej.

@aaaa

To miala byc odpowiedz na z zewnatrz nie sarkazm sorki :)

@aaaa

A widzisz, czyli przestrzeliłem. Cóż, przepraszam, ale rzeczywiście nie przypuszczałem, że to sarkazm. Ale i tak uważam że nie macie co narzekać. Wielu chciałoby zarabiać takie pieniądze.

vvvv

Do gościa Z Zewnątrz. Zapraszam na 2 tygodnie na wiertnie lub serwis w nafcie!!!! Deszcz,śnieg, wiatr no i te wspaniale klimaty typu siarkowodór , dwutlenek siarki, zagrożenia wysoko ciśnieniowe. Rozłąka z rodziną!!!! Już nie wspomnę o tym ze czesto gesto jestes gościem w domu!!!Jeszcze raz zapraszam. Ciekawe jak długo pociągniesz i zatęsknisz za dachem nad głową i dodatnią temperaturą w biedronce lub innym markecie?? Owszem praca wszędzie ciężka ale akuratnie z tym porównaniem kiepsko trafiłeś. Co jak co ale wiertnia i serwisy to ciężka robota.

@vvvv

A kto mówi że lekka? Ale zdaje się, że sam ja sobie wybrałeś, nie? I chyba wiedziałeś, z czym się wiąże, czy może myślałeś, że to coś na zasadzie wiercenia studni trzy posesje od domu? Nikt nie twierdzi, że jest fajna, ale przez te wszystkie dodatkowe przywileje górników, nafciarzy, itp. człowiek, pracujący choćby i niedaleko od domu zwyczajnie się wk....

xxxx

do słowenka ,to jakaś nowa słowacja się kroi pod ,,klucz"??? za ostatnią słowację to pod klucz powinien już dawno ktoś iść z tych co tę robotę nagrali z Bernardem no co panie piwo...... i wol.......,ale co się odwlecze to nie uciecze chyba że odzyskacie kase od ceeeeeeeeeeeeeeeeee ale to nierealne bo wrzucaliście krakusy kamienie do otworu i bern.......ma na to dowody,hahahaha

Słowenka

Żeby Słowacja pod ,,klucz'' firmy nie położyła :)

Nr indeksów SAP

czytaliście magazyn exalo. Oni to przebijają nasze kabarety. Jak nowa pani DEREKTOR i ,,fachowcy'' zoptymalizują zasoby ludzkie to 300 ludzi z wiertni na zieloną trawkę a na kasztanową i do biura 600 przyjmą. Numery sap w Kazachstanie - ,, oraz uzupełnienie informacji o numery seryjne poszczególnych indeksów i ich przeznaczenie''. Przerwać wszelkie wiercenia u kazachów bo nie ma numerów dobrych na elewatorach topach itp. to jest skandal :) i grozi poważnymi komplikacjami wiertniczymi. Nadzorował będzie to ...... (to tylko w exalo takie jaja). Tylko czy jest kasa na markery olejne? bo słyszałem że mamy się wszyscy po 1 zł zrzucić bo kasy nie ma. PGNiG bada rynek irański - ja pie.r..dole to lekarzy tam wysłali jak premierzce kłamczuchową przy przekopywaniu ziemi po TU 154 :). Na bazie w pile obowiązują kaski ?? patrzcie na zdjęcie (KOJAK w okularach), co na to HSE(kabaret, nawet zdjęć nie potrafią normalnych zapodać).Z firmy robią podrzędne przedsiębiorstwo do ,,wydobywania ziemniaków''. Zatrudnić więcej osób do tworzenia tego magazynu żeby 2 dziennie się ukazywały, pierwszy do godziny 15 a następny przed 0:00

koles
@Nr indeksów SAP

hehe dobre dobre i jeszcze kilka osób przyjąć do wysyłania newsletterow, kalendarzy i poradników z luxmedu :)

olo

na 100% będzie he he he he

przy

no na pewno

@olo

Ja pier... Ludzie, co Wy piszecie? W jakim świecie żyjecie? 15 pensja? To ile mamy miesięcy w roku? Wam się już naprawdę poprzewracało w głowach, panowie prawdziwi-nafciarze-nie-jacyś-popaprańcy. Ludzie nie mają roboty, albo zarabiają gorsze, a wy dwa tygodnie na wiertni - owszem, harujecie, ale i dostajecie za to niezłą kasę i pozostałe dwa tygodnie w domu, i jeszcze wam źle? Puknijcie się w głowę, zarządowi potraficie przygonić, że daleko od prawdziwych ludzi, a we gdzie? Czy pracownikom Tesco albo biedry płacą chociazby 13?

a bony na swieta beda i barborka ?

Haha

Zostanie zastąpiony kolejnych układem.

http://www.se.pl/pieniadze/newsy/pracownicy-pgnig-nie-chca-5-tys-zl-premii-bedzie-strajk_722731.html Na jakich zasadach Exalo jest w PGNiG-u, poza pojęciem "Spółka-córka" i traktowaniem po macoszemu?

:-)
@Marek

Exalo jest spółką akcyjną - a 100% tych akcji jest w posiadaniu PGNiG.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.