Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

To czy będzie exalo to decyzja polityczna i tyle..Tusk chciał nas położyć osobiściebbazę uos otwierał w Łowiczu. Zobaczymy co zrobi kaczor chyba że decyzje zapadły i kwestia czasu jak upadłość oglosza

Pilak
@ja

Ale jaja , ale jaja prezesem został człowiek mianowany z ramienia PIS z Zielonej Góry. Jak wiemy to Exalo Z Góra w większości glosowała za Nowoczesną ZSL-em oraz za PO, przy nienawistnym stosunku do PIS-u. .Paradoks sytuacji :).

@Pilak

Nie do końca taki paradoks.Obecny prezes PGNiG był w latach 2006 do 2007 ministrem gospodarki (rząd PiS) a w lutym 2006 powołano Pana Stanisława na wiceprezesa PGNiG prawdopodobnie poznali się w tym okresie i musiał nasz obecny prezes dać się dobrze zapamiętać.Różnie w życiu bywa czasem a nawet często się tak zdarza ,że twój podwładny będzie kiedyś twoim przełożonym .Zresztą nie zazdroszczę mu prawdopodobnie PGNiG wstrzyma na jakiś czas wiercenia ( albo da parę otworów komu innemu) i będzie dobry pretekst do jak się to teraz mówi wygaszenia Exalo.Nic i nikt na Świecie nie jest wieczny ...

RIG...

Stary zarząd stawiał na wiercenia to zabrali chłopakom z serwisów dodatki ( z tego co wiem to jakieś tam terenowe kiedyś były) natomiast nowy zarząd teraz zabierze wiertnikom (żeby było sprawiedliwie) a zwolnienia to i tak będą czy to w postaci nie przedłużania umowy czy też z propozycjami nie do odrzucenia czyli zmianami miejsca pracy (pewnie w większości na ZG), a po jakimś czasie i ten nowy zarząd zostanie odwołany (może jeszcze zdążą zgarnąć odprawy o ile firma będzie istniała)

xyz

Stare przysłowie ulicy mówi...punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .Też mam dobre zdanie o nowym prezesie nawet miałem okazję z Nim się kiedyś spotkać. Życzę powodzenia i zdrowia bo będą potrzebne.Jeśli nie będzie pracy ( czytaj wierceń w kraju czy zagranicą ) to czy fachowiec czy nie ,czy kocha firmę czy nie i tak trzeba będzie ludzi zwolnić .Ale skoro się przegrywa przetargi ...

xyz

Jak się to czyta co piszecie to żadne szczepienia Wam nie pomogą:)a nowy prezes zacznie jak każdy poprzedni od ... zwolnień

stw
@xyz

Oby tym razem zwolniono tych właściwych ludzi, a nie fachowców i ludzi z dużym doświadczeniem, kwalifikacjami, którzy kochali swoją firmę i pracę,a w nagrodę zostali zwolnieni przez tych którzy przyszli nie wiadomo skąd a wiadomo po co -żeby zniszczyć polską naftę !!! OBECNY PREZES TEŻ ZOSTAŁ TAK POTRAKTOWANY BO CHCIAŁ DOBRZE DLA FIRMY I NA PEWNO ROZUMIE TYCH ZWOLNIONYCH "W NAGRODĘ ZA SUMIENNĄ PRACĘ"

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
xxxx

Do sprawiedliwego oficjalna wersja którą słyszałem od gaz..... w jaśle to że ,,podobno" śmiał rozmawiać z lokalnymi władzami politycznymi w zielonej o odłączeniu się od exalo i powrotu do stanu z przed połączenia,ile w tym prawdy nie wiem myslę że to gó...prawda,taka sama jak wersja odejścia j.... z piły, że niby złamał dobre zasady menadżerskie bo wszyscy wiedzą jak było naprawdę a prawda była taka że ,, biedak się rozchorował nagle po akcji ratowniczej" ,dy.....o też chory, licho ze zdrowiem na tej górze,prezesów odwołali a ja mogę wam powiedzieć że niedługo zachoruje eminencja rzew....,sta......., gaz....., wójt.....,kl.... , pewnie ktoś ze związków.A wyjście żeby nie zachorować jest jedno, Panowie i Panie trzeba się tylko .................... zaszczepić.

sprawiedliwy

Pytanie zasadnicze : dlaczego nowy Prezes wyleciał rok temu z pracy ? Czy ktoś zna wszystkie przyczyny, dla których tak się stało ?

john

Jak nie widzisz informacji o rodzaju umowy, to może nie wysyłaj swojego CV...

xxx

a u góry cały czas roszady ODPRAWY nowe kierunki nakreślane [a ci co cały czas pracują to po (usunięte przez administratora)

zet

Panie Prezesie Niedbalec niech się Pan przyjrzy jacy ludzie pracują po Centrach,jakie mają kwalifikacje i koligacje kolesiowskie...donosiciele,lizusy,sługusy którzy zrobią wszystko byle utrzymać swoje nędzne stołki...żenada.Zwolniono fachowców lub sami odeszli bo honor im nie pozwolił żeby jakieś niedouczone dyrektorki lub kierownicy nimi pomiatali...

były

Czy teraz w dyrekcji w pile dostaną propozycję przeniesienia do pracy w zielonej bo odległość jest niewielka można by tak dojeżdżać codziennie własnymi autkami po pięcioro lub okazjonalnie wynająć kwaterkę.powodzenia panowie i panie,wreszcie zobaczycie jak to jest.A w-ce techniczny wraca w teren na zmianowego ? żenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

były

Nie żartujcie że ich już nie ma ani Dydki,ani Jędrzejczaka , ani Wiglusza to z kim ja się teraz będę sądził z Niedbalcem przecież do niego nic nie mam a tyle kasy wpie....w adwokatów, ale jaja a mówiłem im że już ich niedługo nie będzie,ciekawe jak teraz nowy prezes się odpłaci kolesiom np.gaz.... z jasła który najbardziej na niego pluł że miał czelność się postawić,rozmawiać z lokalnymi władzami z zielonej i próbował się odłączyć od piły,Mam nadzieję ze będzie BEZWZGLĘDNY DLA FARBOWANYCH LISKÓW Z WSZYSTKICH CENTRÓW.

Mały
@były

Ga....ę na wiertnie w teren, najlepiej na stół do klinów, to może się czegoś nauczy.

cienki bolek

Panie zmiłuj się nad nami!

ADAM

działy które maja mniej niż 30 osób powinny podlegać prezesowi, mieć kierownika i zastępcę kierownika i koniec! zadnich pseudo dyrektorów!

abc

Miejmy nadzieję że nowy Prezes odwoła większość kierowników od siedmiu boleści,którzy tylko mieszają a na robocie się nie znają.Za swoją pożal się Boże robotę pobierają takie zarobki, że ich pensją można byłoby podzielić kilku fizycznych...

Pewnie Ich odwołali z próbę cenzurowania goworka:)

to moze teraz exalo zostanie firma stricte serwisowa ;-)

tola

to teraz reszta pseudo dyrektorów z działów trzęsie (usunięte przez administratora) znam w exalo dyrektora za 12 tys co bierze miesięcznie kasę za nic, a ma 12 pracowników, kto to? :)

ugujghkuj
@tola

Nie chcemy ich w Bóbrce , nie pasują do naszego krajobrazu.Bóbrka mogła by stracić na tym wizerunkowo ...

Krośnianin

Jeszcze tylko wybrać Wójcika na prezesa całego PGNiGe i naft odżyje. A cała Piła wyląduje w skansenie Bóbrka

ED

to chyba najlepsza wiadomość dla byłego zarządu teraz zgarną gigantyczne odprawy a w firmie g.. się zmieni

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.