Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

Anka

Jest normalnie , kto robi plany i sprzedaje to zarobi , tyle i aż tyle na temat

facet

Obecny = bezstresowa , no niestety nie pracujesz tu ładnych pare lat bo bys wiedziała ile pracuje tu facetów i jak długo .

-999990-
@facet

Witamy pana Prezesa

bosmaniontko
@facet

Hahahaha, zgadzam się z ''facetem''. Co za żenada nie pracowac juz ladnych pare lat a dalej robisz szambo swojemu bylemu pracodawcy. Dzięki ktoremu mialo sie prace i kase... Co z wami ludzie, rece opadaja....

czytajacy

kolego "obecny " jestes odnosze wrazenie niepoinformowany , coz uprawiasz hejt i nic wiecej, nie obrazaj wszystkich facetów tu pracujacych a nie jest ich mało . pomysl zanim bedziesz pisac . a najlepiej udarz sie w głowe to moze zmądrzejesz

zysk

Bosman dobrze odnosi sie do woich pracownikow. Docenia tych co sie staraja.Wiem cos o tym i polecam prace w Bosmanie.

Alan

Dają dobre warunki zatrudnienia, gwarantuję to. Ja tu pracuję parę łąnych lat i gdyby bylo inaczej to by mnie tu juz dawno nie bylo.

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Paulina

Poruszona została tu ostatnio kwestia komentarzy, które zniknęły z wątku. Jeśli tak się stało, oznacza to, że naruszały one regulamin portalu i z tego powodu administrator podjął decyzję o ich usunięciu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Zostawiając opinię akceptuje się regulamin portalu. Warto stosować się do jego zasad, by takich sytuacji uniknąć. Treść znajdziecie pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin W ostatnich komentarzach widać mieszane opinie jeśli chodzi o to jakim pracodawcą jest Bosman. Jednak nie pada dużo konkretnych informacji. Chciałabym więc zapytać o jeden z aspektów pracy w firmie. Na stronie internetowej znalazłam relację zdjęciową z obchodów 10-lecia firmy oraz szkolenia na mazurach. Nie ma jednak pełnej i aktualnej informacji na temat takich wydarzeń z życia firmy. Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy takie wydarzenia integracyjne dla pracowników są organizowane często, czy może rezerwowane na specjalne okazje?

a.

Byłam długo ph w tej firmie i podobalo mi sie. Jak robilo sie plany to nikt sie o nic nie czepial. Do tego wypłaty też były dla mnie ok. Polecam pracę w Bosman od A do Z.

Trup

Praca ph- dla mnie okej. Przede wszystkim dobre zarobki, ale też trzeba po prostu umiec sprzedawac.

zaciekawiony

Pani to się chyba bardzo nudzi :D Nie zazdroszczę tak nudnego życia. Polecam kupić jakies książki do poczytania albo znaleźć lepsze hobby od siedzenia dzien w dzien na goworku. Co za żenada :DD

Kamyk
@zaciekawiony

Hahahaha poieram! Chyba nawet wiem co to za jedna. Ta która w ogolnie nie wie co to znaczy pracowac. I potem taka panna co to jej sie nigdy nic nie chce wypisuje bzdury w internecie

bezstresowa

lipa nie polecam

św. mikołaj

Podejście do pracy na produkcji każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

mufasa

Zarobki jak najbardziej na plus. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, polecam spróbować podjąć się tej pracy.

Ogórek

Bardzo fajne wypłaty. To przede wszystkim! Bo ja wiadomo pracuje się dla pieniędzy ;) Ale oprócz tego na atmosferę nie można narzekać, jest przyjemniasta.

zadowolana

zdania są rożne dla mnie jest dobrze , zawsze sie mozesz dogadac z dyro itp w czesniej pracowałam w innej budowlance i o takich zarobkach mogłam pomarzyć .... pozdrowionaka

kryzysowy
@zadowolana

Dokładnie. Jak się komuś nie chce robić to wszędzie będzie narzekać. Tutaj jest na prawdę w porząsiu.

A.M.

mi tutaj odpowiada mobsman od a do z to dobry pracodawca jak sie starasz to nie musisz sie niczym przejmowac stawke daja dobra i ogolnie jest dobrzeee

kokos

Ja lubię pracę jako ph. Robię swoje, a że robię szybko i jetem w tym dobry to mam szybko wykonane wszystkie plany. Kasa jest z tego niezła. Mi się podoba i polecam.

kolos

Jest okej. Trzeci miesiąc pracy za mną. Na początku sporo do ogarnięcia, ale dałem radę. Teraz już jest trochę lżej i łatwiej. Więc polecam, jest bardzo w porząsiu.

panna A.

Bosman to dobry pracodawca. Dba o swoich pracowników. Pracuję tu już jakiś czas i jestem zadowolona. Pensję mam całkiem niezłą, atmosferę w pracy też. Jest okej. Polecam.

ricard

Chciałbym wyrazić moją opinię o tej firmie, bo pracowałem w niej do końca zeszłego miesiąca. Praca jak praca jak to mówią. 8h, robisz swoje i tyle. Nie jest łatwo, od razu mówię, ale idzie się jakoś przyzwyczaić. Czasami może jest lekko nudno, ale nie tak żeby rezygnować. Ja otworzyłem biznes z bratem, a i tak będziemy z nimi współpracować, bo prezes porządny człowiek i sam się zaoferował z pomocą.

prawda

Nowe technologie sprawiają, że proces się mocno skrócił, mniej ludzi potrzebnuych jest. Większe zarobki, bo potrzebni fachowcy, ale Ci z prawdziwego zdarzenia.

9x

Do pracy do pracy ...... moi rodacy ! pozdrawiam wszystkich . właśnie ruszam w trasę ! Plan muś być !

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z