Samsung

Opinie o Samsung

szajsung

hahahaha nom i lodówkę i pralkę a do pracy przychodzisz tylko 10go po wypłate haha

osman

kontrola z PQC najlepsza

jan

Hej powiem tak nie jesteś w stanie ustawić wtryskarki bo one i tak nie trzymają parametrów non stop eksperymenty z granulatami ,masakra

qwerty

Chcę jechać do Polski do pracy. Nie mów mi, gdzie najlepsze warunki do Samsung czy LG.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ms.cool

tedi

ja zawsze duzo zostawiałem po kieszeniach w szatni bo szafka jest przypisana do mnie nikt nie ma prawa tam nic szukac,a do pracy ide z pustymi kieszeniami

tedi

moze ktos cos powie w koncu na temat tego złodziejstwa na szatniach bo wszyscy jestesmy miedzy soba a tam niespodzianka szafki otwarte i wszystkie kieszenie przelecone i co wartosciowe brak ...

tedi

Może ktos sie wypowie na temat tego złodziejstwa na szatniach co było,bo narazie nikt sie nie wypowidział to nie jest w domu tylko miejscu pracy ktos za to odpowiada ...

M86

Można się uśmiać czytając te wszystkie hejterskie opinie. Każdy wie za jaką stawkę będzie pracował już w momencie czytania umowy przed podpisaniem (no chyba że ktoś nie czyta). To specyfika lokalnego rynku pacy sprawia, że stawki są takie a nie inne. Jak warunki nie odpowiadają, to trzeba szukać gdzieś indziej. Jak ktoś pracuje w Samsungu to znaczy, że warunki mu odpowiadały... Tyranie po 12h dziennie, tak samo - jeśli komuś nie odpowiada, to może zrezygnować (Niektórzy wolą pracować od 6 do 14 a potem od 15 do 23 zapylać na fuchach) Tak naprawdę to gdyby nie Samsung to pewnie Wronki w tej chwili by mocno podupadły. Co do zwolnień i nieustannych zmian kadrowych, to dla porównania dodam, że Amica w czasach swojej świetności zatrudniała około 2500 pracowników, a maksimum w Samsungu to było jakieś 4500 pracowników. Dodatkowo lokalni kooperanci dają pracę tysiącom osób, dzięki temu że mają zamówienia. Po prostu brakuje rąk do pracy. Pamiętam przypadki ludzi z okolicznych wiosek w puszczy noteckiej, którzy do Samsunga przychodzili tylko po to, żeby przepękać zimę a na wiosnę wybywali do siebie, żeby pracować w lesie (tam przerwę robi się kiedy się chce, nikt nie zabroni przy pracy piwka wypić itp.) i ci też szybko się wykruszali, bo za duży rygor. Pozdrawiam wszystkich hejterów, bo naprawdę czyta się te opinie z uśmiechem na twarzy :-)

Jestem z Ukrainy

Dawid.
@M86

Ile tam zarobisz pracując normalnie po 8 godz i jak Są nadgodziny wypłacane chodzi mi o magazyn?

impel
@M86

chyba nie mieszkasz we wronkach ze takie bzdury wypisujesz jedyna korzysc z samsunka dla wrone to iwecznie nieprzejezdne ulice podziurawione drogi rozjechane przez tiry zaśmiecone okoliczne lasy i osiedla pełne parkingi osiedlowe hałas pod oknami w okolicznych blokach mieszkalnych coraz wieksza liczebnosc ukraincow w miescie i tak mozna by wyliczac te wspaniałości jakie nam zafundował samsung a pioeniadze ktore tu zarabiają pracownicy i tak wydawane są nie we wronkach bo wiekszosc pracowników jest dojezdna gdyz mieszkancy dawno juz sie przekonali że to (usunięte przez administratora) i mało kto chce tam pracowc tylko desperaci z podatkow też wielkie g... wplywa do kasy miasta gdyż koreancy unikają płacenia jak tylko moga wiec nie mow głupot zbo przed powstaniem samsunga wronki istaniały i bez niego tez sobie poradzą mze nawet lepiej

marta

Powiedzcie z jakiego banku wysyłają kasę ??????

Eliza25

Nawet nie probuj....Ciezko sie dostac i nie polecam. Dlugo tam pracowalam ale mialam dosyc.

Eliza25

marta

Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają wypłaty osób które pracują na weekend trzeba oddać listę do 2 każdego miesiąca jak odda się póżniej to wypłacą troszkę póżniej ale ile to bedzie trwało Oddałam listę 4 i nie wiem kiedy dostanę wypłatę ????? ktoś coś wie ?????

Aneta

Witam czy ktos dojezdza z Poznania do pracy ?(samsung)

fAJNA

jakie są zarobki w samsungu

lili
@fAJNA

Najnizsza krajowa plus dodatki za nadgodziny ktorych nie brakuje z racji 12 godzin charówy

aga

czy ktos może mi powiedzieć jak płacą w samsung

LOl

1400 złotych netto miesięcznie

gizio

sa weekendy jeszcze

George

To idz pracowac "wszedzie". I nie pieprz, ze weekendowi robia za 0.5 etatowego bo nie wszyscy sie opier@$&$@&. Jak sie nie podoba na etacie to przyjmij sie na weekendowego i pracuj za 0.1 etatowego.

norton

To co się ostatnio dzieje w samsungu to jakaś kpina. Część ludzi pozwalniali, część się sama zwolniła. Bo jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, Taką stawkę godzinową jak oni płacą to już się wszędzie dostanie. Pracownikom weekendowym dali podwyżki to dlaczego nie dadzą etatowym. Weekendowy jak przyjdzie to pracuje za 0,5 pracownika i tak pracuje byle mu dzień przeleciał, a etatowy musi w takim wypadku pracować za 2. Czy nikt tego nie widzi. Etatowym to potrafią tylko chodzić i czas mierzyć.

natik

Wie ktoś może od ilu lat przyjmują do Samsunga ?

daniellll78
@natik

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung