Samsung

Opinie o Samsung

Zuzanna

Przypuszczam, że wielu z Was zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie Samsung. Musicie zatem wiedzieć, iż jest to bardzo dobry moment na taki krok, bowiem właśnie prowadzona jest tam rekrutacja: https://www.samsung.com/pl/aboutsamsung/careers/working-at-samsung/ A może ktoś ostatnio aplikował i w związku z tym opisze Nam to, z jakich konkretnie etapów składa się tam proces rekrutacyjny? Serdecznie zachęcam Was do dyskusji na ten temat.

Polka

Czy ma ktoś jakiś kontakt do Macieja Pur..a jest operatorem maszyn, będzie w pracy chyba w poniedziałek dopiero w pracy. Ps Kocham Cię, miłość od pierwszego spojrzenia

@Polka

Naprawdę cieszę się Twoim szczęściem. Jednak musisz być świadoma tego, że to forum nie jest odpowiednim miejscem na tego typu wyznania. Pamiętaj też o tym, iż nie używamy tu żadnych danych personalnych. Jakie stanowisko obejmujesz w firmie Samsung?

Zuzanna

@Robin Jak najbardziej to rozumiem, ale przecież jakiś procent Polaków pracuje w firmie Samsung. Skoro udzielasz się na tym wątku, to zapewne masz coś wspólnego z tym przedsiębiorstwem, więc może namówiłbyś jego pracowników do wzięcia udziału w dyskusji - namawiam Cię do tego. Sam tam pracujesz? Jeśli wiesz coś więcej o tym pracodawcy, to podziel się tym z nami.

robin
@Zuzanna

nikt nie pusci pary poki cos mu sie nie stanie i taka jest prawda. boja sie utraty pracy.

gery

posiada ktos jakies foty z samsunga??? szczegolnie z 2016/2017 roku?/

@gery

Nie do końca rozumiem, po co byłby Ci one potrzebne. Na tym wątku powinieneś skupiać się jedynie na dzieleniu się z innymi swoją opinią na temat firmy Samsung jako pracodawcy. Jak zatem oceniłbyś atmosferą między jej pracownikami - jest na tyle dobra, że nie przeszkadza w efektywności pracy?

maciek
@Zuzanna

gdzie ukrainiec nie daje rady tam Polaka posle (usunięte przez administratora) firma tylko kasa

@maciek

Zapewne domyślasz się, że Twój komentarz ma tak naprawdę mało wspólnego z głównym tematem tego wątku. W takiej postaci nie pomoże on zatem osobom, które poszukują tu rzetelnych informacji o tym, jak wygląda praca w firmie Samsung. Powiedz Nam na początek - jesteś tam w ogóle zatrudniony?

Wojtek

Proszę o kontakt, chciałbym dowiedzieć się czy są jakieś oferty pracy we Wronkach. Wojtek

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zuzanna

@Miki Rozumiem. Ale może wiesz, czy nie stało mu się nic poważnego? Jakoś ostatnio brakuje tu Waszych merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Samsung. Z czego to wynika? Bardzo proszę - informujcie nas o aktualnych warunkach pracy, jakie tam panują. Może w ostatnim czasie uległy one zmianom?

@Zuzanna

Pewnie dlatego, że pracuje tam więcej Ukrainy niż Polaków. A czym gościa wywieźli samochodem z ochrony? czy zrobili wyjątek i karetkę wezwali?

Gosc
@Zuzanna

@Zuzanna spokojnie nic munie jest, a napewno oko mu nie wyplynelo a jako firma.Ludzie przestańcie takie głupoty gadać typu (usunięte przez administratora) itd bo to wcale nie prawda.

Zuzanna

@Pindi @Miki Niestety, nie wiadomo mi nic o tym wypadku. Być może @Heniek będzie coś wiedział na wskazany przez Was temat. Pracujecie w innym dziale firmy Samsung? Jeżeli jednak udałoby się Wam uzyskać wcześniej jakieś informacje, to podzielcie się nimi z użytkownikami forum.

@Zuzanna

Podobno na termoformowaniu, mlody pracownik, uczyl sie na operatora ale najlepiej zeby ktos z lodowek sie wypowiedzial bo to nie moj dzial. Pzdr

@Zuzanna

Piszcie ludzie jak wiecie co tam się dzieje bo każdy milczy a później ludzie cierpia a każdego z nas może to spotkac

@Robin

Nie tyle co milczy ale malo kto wie o tej stronie. A patrzac na to ze co trzeci to polak to by trzeba poszukac ukrainskiego forum na temat pracy w samsungu wronki

@Miki

Miki prawda jest taka że pisaniem na forum nikt nikomu nie pomoże. Jak przychodzi co do czego żeby w odpowiednich instytucjach powiedzieć co tam się tak na prawdę dzieje to nie ma komu bo każdy się boi. Wiem o czym mówię z doświadczenia. Wystarczy że firma Postawi Swoich 10 pracowników którzy naopowiadaja jak tam jest cudownie i nic nie zrobisz

Miki

Czy to prawda ze byl ciezki wypadek w poniedzialek na lodowkach o Mlodemu chlopakowi tak glowe zdusilo ze az mu oko wyplynelo? Prosze o odpowiedz zorientowanych

Pindi

Czy to prawda ze byl ciezki wypadek na lodowkach w poniedzialek.

Zuzanna

@Heniek Cieszę się, że firma Samsung Ci odpowiada. Co jednak konkretnie wypływa na to, że ją nam polecasz? Możesz uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź o odpowiedzi na te pytania? Myślę, iż inni użytkownicy forum z chęcią je poznają.

Heniek

Super firma

Zuzanna

@praca Zgadza się - nie każdy jest na tyle wytrzymały, żeby pracować przez tyle godzin. A jak Ty sobie radzisz z takim systemem pracy? @KOKO Pamiętaj, iż nie wolno na forum publicznym używać danych personalnych konkretnych osób - dotyczy to również samych imion. Masz nam coś konstruktywnego do przekazania na temat pracy w firmie Samsung?

praca

Jakby byl system pracy 3 zmiany to było by lepiej nie każdy chce pracować po 12 h wiadomo jak wpływa taki system pracy na człowieka

Zuzanna

@Karolina Zarówno na wielu stronach z ofertami pracy, jak i na tej oficjalnej firmy Samsung jest sporo ogłoszeń dotyczących pracy. Zobacz na przykład tutaj https://www.samsung.com/pl/aboutsamsung/careers/oferty-pracy/ Jakie stanowisko by Cię usatysfakcjonowało? @Krzychu Myślę, że takie informacje zdobędziesz już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej? Wysłałeś już tam swoje CV?

Krzychu

Wie ktoś ile zarabia się w Samsung brand store?

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatki socjalne macie?

bleks

Dostałem ofertę pracy w Samsungu na dziale magazynu odpadów.Mógłby ktoś będący w temacie napisać czy warto zainteresować się tą ofertą?Podobno są tam 3 zmiany po 8 h ale chodzi też o atmosferę i zakres obowiązków.Pytam gdyż rozważam także pracę w Samsungu jako pracownik na linii produkcyjnej w systemie 12h.Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

nikita

Z Szamotuł dziewczyn szukaj niby zajęte ale to przykrywka

Hdhd

Czy ktos może powiedzieć czy jeździ autobus na trasie Czarnków Wronki chodzi teraz o tą przerwę.

Jhfv

Czy ktoś wie czy teraz w tej przerwie jeździ autobus trasa Czarnków Wronki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Samsung? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wiadomo

Najważniejsze jest aby na Fa...booku jak najwięcej dodawać znajomych obcojęzycznych wiadomo o kogo chodzi zwykłych pracowników Saszę, Maszke i Miszę i będziesz niby fer kolesiowo i trendy Samsungowo to taka moda im więcej tym lepiej nie ważne czy oni będa na twoim ślubie , pogrzebie ale jest trendy

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung