opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Samsung

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 156 ocen
Opinie(436)
Dodaj opinię

Opinie(436)

Dodaj opinię
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Etapy procesu rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Kogo szukamy?

Nasze działy

Etapy procesu rekrutacji

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wronki
  • Osiedle Mieszka I
  • Osiedle Staszica
  • Olszynki
  • Zamość
  • Szklarnia
  • Stróżki
  • Obelzanki
  • Smolnica
  • Samołęż
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wronki
  4. /
  5. Opinie o Samsung

Opinie

Opinie o Samsung Wronki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconSAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Samsung!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    M86

    29.09.2015 11:27

    Inne

    Można się uśmiać czytając te wszystkie hejterskie opinie. Każdy wie za jaką stawkę będzie pracował już w momencie czytania umowy przed podpisaniem (no chyba że ktoś nie czyta). To specyfika lokalnego rynku pacy sprawia, że stawki są takie a nie inne. Jak warunki nie odpowiadają, to trzeba szukać gdzieś indziej. Jak ktoś pracuje w Samsungu to znaczy, że warunki mu odpowiadały... Tyranie po 12h dziennie, tak samo - jeśli komuś nie odpowiada, to może zrezygnować (Niektórzy wolą pracować od 6 do 14 a potem od 15 do 23 zapylać na fuchach) Tak naprawdę to gdyby nie Samsung to pewnie Wronki w tej chwili by mocno podupadły. Co do zwolnień i nieustannych zmian kadrowych, to dla porównania dodam, że Amica w czasach swojej świetności zatrudniała około 2500 pracowników, a maksimum w Samsungu to było jakieś 4500 pracowników. Dodatkowo lokalni kooperanci dają pracę tysiącom osób, dzięki temu że mają zamówienia. Po prostu brakuje rąk do pracy. Pamiętam przypadki ludzi z okolicznych wiosek w puszczy noteckiej, którzy do Samsunga przychodzili tylko po to, żeby przepękać zimę a na wiosnę wybywali do siebie, żeby pracować w lesie (tam przerwę robi się kiedy się chce, nikt nie zabroni przy pracy piwka wypić itp.) i ci też szybko się wykruszali, bo za duży rygor. Pozdrawiam wszystkich hejterów, bo naprawdę czyta się te opinie z uśmiechem na twarzy :-)
    ReviewUserIcon
    Dawid.

    21.07.2016 18:05

    Inne

    Ile tam zarobisz pracując normalnie po 8 godz i jak Są nadgodziny wypłacane chodzi mi o magazyn?
    ReviewUserIcon
    impel

    31.05.2017 07:01

    Inne

    chyba nie mieszkasz we wronkach ze takie bzdury wypisujesz jedyna korzysc z samsunka dla wrone to iwecznie nieprzejezdne ulice podziurawione drogi rozjechane przez tiry zaśmiecone okoliczne lasy i osiedla pełne parkingi osiedlowe hałas pod oknami w okolicznych blokach mieszkalnych coraz wieksza liczebnosc ukraincow w miescie i tak mozna by wyliczac te wspaniałości jakie nam zafundował samsung a pioeniadze ktore tu zarabiają pracownicy i tak wydawane są nie we wronkach bo wiekszosc pracowników jest dojezdna gdyz mieszkancy dawno juz sie przekonali że to (usunięte przez administratora) i mało kto chce tam pracowc tylko desperaci z podatkow też wielkie g... wplywa do kasy miasta gdyż koreancy unikają płacenia jak tylko moga wiec nie mow głupot zbo przed powstaniem samsunga wronki istaniały i bez niego tez sobie poradzą mze nawet lepiej
    ReviewUserIcon
    marta

    28.09.2015 12:26

    Inne

    Powiedzcie z jakiego banku wysyłają kasę ??????
    ReviewUserIcon
    Eliza25

    24.09.2015 11:06

    Inne

    Nawet nie probuj....Ciezko sie dostac i nie polecam. Dlugo tam pracowalam ale mialam dosyc.
    ReviewUserIcon
    Eliza25

    24.09.2015 11:05

    Inne

    Nawet nie probuj....Ciezko sie dostac i nie polecam. Dlugo tam pracowalam ale mialam dosyc.
    ReviewUserIcon
    marta

    18.09.2015 14:03

    Inne

    Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają wypłaty osób które pracują na weekend trzeba oddać listę do 2 każdego miesiąca jak odda się póżniej to wypłacą troszkę póżniej ale ile to bedzie trwało Oddałam listę 4 i nie wiem kiedy dostanę wypłatę ????? ktoś coś wie ?????
    ReviewUserIcon
    Aneta

    11.09.2015 01:18

    Inne

    Witam czy ktos dojezdza z Poznania do pracy ?(samsung)
    ReviewUserIcon
    fAJNA

    05.09.2015 18:26

    Inne

    jakie są zarobki w samsungu
    ReviewUserIcon
    lili

    11.09.2015 13:32

    Inne

    Najnizsza krajowa plus dodatki za nadgodziny ktorych nie brakuje z racji 12 godzin charówy
    ReviewUserIcon
    aga

    05.09.2015 18:20

    Inne

    czy ktos może mi powiedzieć jak płacą w samsung
    ReviewUserIcon
    LOl

    28.12.2016 19:09

    Inne

    Ile płacą w Samsung
    ReviewUserIcon
    Hubsch

    08.01.2017 18:16

    Inne

    1400 złotych netto miesięcznie
    ReviewUserIcon
    gizio

    03.09.2015 14:15

    Inne

    sa weekendy jeszcze
    ReviewUserIcon
    George

    11.08.2015 20:18

    Inne

    To idz pracowac "wszedzie". I nie pieprz, ze weekendowi robia za 0.5 etatowego bo nie wszyscy sie opier@$&$@&. Jak sie nie podoba na etacie to przyjmij sie na weekendowego i pracuj za 0.1 etatowego.
    ReviewUserIcon
    norton

    11.08.2015 11:41

    Inne

    To co się ostatnio dzieje w samsungu to jakaś kpina. Część ludzi pozwalniali, część się sama zwolniła. Bo jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, Taką stawkę godzinową jak oni płacą to już się wszędzie dostanie. Pracownikom weekendowym dali podwyżki to dlaczego nie dadzą etatowym. Weekendowy jak przyjdzie to pracuje za 0,5 pracownika i tak pracuje byle mu dzień przeleciał, a etatowy musi w takim wypadku pracować za 2. Czy nikt tego nie widzi. Etatowym to potrafią tylko chodzić i czas mierzyć.
    ReviewUserIcon
    natik

    03.08.2015 21:14

    Inne

    Wie ktoś może od ilu lat przyjmują do Samsunga ?
    ReviewUserIcon
    daniellll78

    01.04.2016 00:22

    Inne

    16
    ReviewUserIcon
    hhh

    15.07.2015 22:40

    Inne

    płacą nieżle hahah bzdura ;) pracuje tam i doswiadczam , tyram i jak dostaje wypłate płacze ze szczęscia ;) poprawiaja sytuacje ... hmm co chwile zwalniaja i przyjmuja nowych ;) zastraszaja pracowników a szkolenia z mobbingu niby sa prowadzone ... ludzie chodza i kleja zasrane tasmy , szoruja po kolanach podłoge , a panienki z Pro 3 m , siedza przy biurkach i kawki spijaja , ha ha .. i wiele innych ;)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    27.06.2015 03:10

    Inne

    Witajcie :-). Czy ktos moze mi powiedziec jak dostac aie do kontroli jakosci w samsungu?
    ReviewUserIcon
    anna

    27.06.2015 19:20

    Inne

    No właśnie też bym chciała wie może ktoś coś ?
    ReviewUserIcon
    NOwy

    13.06.2015 03:27

    Inne

    Jak sie dostac do samsunga do pracy? dzwonic wystarczy czy trzeba isc do agencji ?
    ReviewUserIcon
    wielbiciel

    28.04.2015 12:35

    Inne

    Oj mylisz się bardzo!. Nie umieją docenić rodziny .Na pralkach niektóre mężatki są puste .Samsung to jedno k..... o!
    ReviewUserIcon
    praca

    10.05.2015 12:03

    Inne

    to morze troszkę te puste co nie umieją docenić rodziny to opisać lepiej niech się dowie rodzina z postów
    ReviewUserIcon
    tedi

    15.06.2015 10:27

    Inne

    to morze gdzie jest woda czy moze bo nie rozumiem ???
    ReviewUserIcon
    praca

    26.04.2015 17:30

    Inne

    a na pralkach nic nie dzieje się mężatki po cichu nie umawiają się
    ReviewUserIcon
    zaskoczona

    21.04.2015 21:47

    Inne

    A czy ktos mi moze powiedziec co jest z wyplatami ? Zmienily sie terminy czy jak ? Zawsze byly do 10
    ReviewUserIcon
    luki

    18.04.2015 21:45

    Inne

    A zna ktoś taką blondymę z lodówek rb na uszczelkach od drzwi?
    ReviewUserIcon
    ana

    29.06.2015 16:39

    Inne

    prosze odpowiedziec ile trwa postoj na lodowkach prawda ze tylko tydzien
    ReviewUserIcon
    RA

    18.04.2015 12:33

    Inne

    Mogę coś powiedzieć o dziale lodówki, linia RA. Powiem tylko tyle, że liderzy z obu zmian to fałszywi ludzie, kłamią i manipulują ludźmi. Szczególnie Pan Ł. i Pan M. Widzą kogokolwiek w kamizelce to nagle zmienia im się humor, a przed minuty by Ci w dupę wszedł.
    ReviewUserIcon
    ania

    29.06.2015 13:46

    Inne

    prosze powiedzie ile trwa postoj na lodowkach czy to prawda ze tylko tydzien
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Samsung?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Samsung

    Wronki

    SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Kozak

    11.04.2015 09:21

    Inne

    O truskawe pytasz? On to z wiochy pochodzi. Mieszka niedaleko mnie. Słoma z butów wystaje. Większość liderów jest taka sama ale On to ewenement. Myśli że coś wie i umie a tak naprawde zielony. Nie przejmuj sie nim bo zwariujesz. Dwa plus dwa to cztery a u niego siedem
    ReviewUserIcon
    Samotna

    10.04.2015 21:25

    Inne

    Hey. Co możecie powiedzieć na yemat tego śmiesznegolidera z gasketów.(usunięte przez administratora) Sie przechwala ciągle że gdyby nie on to by zamknęli ten dział. Pracuje nie dłógo ale nigdy nie słyszałam i noe widziałam takiego elementu. Na tego małego do Amenagera donosi a jak nie ma humoru to stara się też na tą liderke ale na nią sie boi bo ona ma tam męza ustawionego. Powiedzcie czy tu takie konfidenty pracują czy to moje odczucie. Jak liderzy na siebie donoszą to jest wielkie G.
    ReviewUserIcon
    ola

    24.04.2015 22:36

    Inne

    Starajcie się omijać GASCETY i zmianę na której pracuje ten terrorysta,truskawka to za slodkie raczej agrest.
    ReviewUserIcon
    mil

    09.04.2015 09:17

    Inne

    A czy na drugiej zmianie jest tyle samo ludzi? Taki sam kocioł?
    ReviewUserIcon
    sylwkaaa

    09.04.2015 15:32

    Inne

    nie wiem nie chodze raczej na drugą zmiane a co to za roznica czy sa jak sa to lepiej wiecej ludzi do roboty hahahah ;D wgl pracujesz juz?
    ReviewUserIcon
    mil

    26.03.2015 19:20

    Inne

    A pracujesz na umowę zlecenie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2015 19:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sylwkaaa

    27.03.2015 15:19

    Inne

    tzn mam pełen etat ale , umowe mam przedłuzana co miesiąc odkładaja mi jakieś tam składki do lekarza normalnie moge chodzić i po miesiacu przepracowanym przysługuja mi 2 dni wolnego , nie jest żle zalezy jak sie trafi z jakim nastawieniem sie idzie , i pracuje i na jakich ludzi sie trafi sa mili co odzywaja sie do ciebie a sa tacy ci= przez cała zmiane nie zamienia z toba słowa ale to zalezy róznie jest;) nie taki diabeł straszny jak go maluja;D
    ReviewUserIcon
    mil

    26.03.2015 10:51

    Inne

    Witam. Mam pytanie jak jest z nowymi pracownikami przyuczaja coś do pracy czy od razu stajesz i masz robić? Czy każdy jest w stanie poradzić sobie na stanowisku monter a?
    ReviewUserIcon
    sylwkaa

    26.03.2015 18:22

    Inne

    no ze mna było takze postawili mnie na stanowisko lider albo kto tam stał pokazał z raz i jak zakumałam to robilam , no nikt nie stoi nad toba musisz ogarnac szybko, jak np na tasme cie dadza , ciezko nie jest bynajmniej w moim przypadku jakos daje rade ale czasami , tez nie za kumam ;D
    ReviewUserIcon
    kaśka

    23.03.2015 19:23

    Inne

    Zaczęli przyjmować?jak tak to po ile godzin pracy?
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    23.03.2015 17:15

    Inne

    czy wiadomo coś o przyjęciach do pracy na weekendy,?
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    23.03.2015 17:13

    Inne

    czy wiadomo coś o przyjęciach do pracy na weekendy,?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    21.03.2015 06:44

    Inne

    witam czy wie może ktoś kiedy jest jakas impreza z Samsunga
    ReviewUserIcon
    paaapa

    18.03.2015 21:38

    Inne

    Ludzie o czym wy tu wypisujecie to praca na produkcji czy w burdelu
    ReviewUserIcon
    ona

    17.03.2015 13:21

    Inne

    czy ktoś tu dojeżdża z wągrowca?
    ReviewUserIcon
    lallla

    16.03.2015 19:59

    Inne

    nie mowie ze tylko ciezko na wtryskarkach ale tam czasami przegiecie z tymi ludzmi robota sama w sobie nie taka ciezka ale jak cie kur** jedna baba czy ktokolwiek zostawi i wyjdzie na papierosa i jeszcze nie przyjdzie nikt do pomocy nie da jak nie raz ogarnąc , wszytskiego.. i jescze raz wspomne nie które kontrolerki , chyba przez kogoś tam sie dostały bo czasami nie wiedza jak sie do czegos zabrać a zastapic na sekunde hahahah marzenie ze szczaj sie w gacie one czasu nie maja;p , chyba jak sie jest kontrolą ,to trzeba umięec zapakowac wyciąc jakies resztki plastiku to nie jest ciężkie .. wiadomo nie przyszło sie tam leżec wiedziałam gdzie ide ale to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie ;D
    ReviewUserIcon
    mnbvcxz

    15.03.2015 23:06

    Inne

    wy tu opowiadanie jak ciężko pracuje się na Wtryskarkach a co ma zrobić kierownictwo(zioło), oczy by wydrapal za woreczek cukierków i tajgera. naiwne te które myślą , że nikt tego nie widzi
    ReviewUserIcon
    papaap

    14.03.2015 00:58

    Inne

    nikt mi nie powie ze to , nie (usunięte przez administratora) zapiernicza sie tam za 100 , jak ludzi brakuje possstwaia cie na stanowisku , i nie patrza ze nie nadazasz ... ze nie ogarnias jedna wyjdzie na fajeczke na wtryskarkach zostawi cie z masa detali i pakuj a swiete krowy nie przyjada pomoc czy wymienic na przerwe ... masakra ... i trzeba uwazac co sie mowi szczegolnie przy rudej damesie .. z kontroli ... taka kontrolerka co nie potrafi na 5 minut zastapic , a sprawdza jakośc idiotyzm ... reka reke myje , powiesz coś reszte sobie doda i z ucha strzela ... do liderów ... każdy na każdego gada ... czas szukac innej pracy , nie da sie czasami tam wytrzymac ... psychicznie mozna wysiąść przy nie ktorych osobowosciach tego obozu pracy we wronkach
    ReviewUserIcon
    papappapa

    18.03.2015 17:08

    Inne

    czasami udaja ze nie słysza.. pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Reza

    28.10.2015 01:44

    Inne

    Jest tylko jedna kontrolerka (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jimmy

    12.03.2015 20:23

    Inne

    sylwka popiszemy na email
    ReviewUserIcon
    pppp

    07.03.2015 11:30

    Inne

    to skad mam wiedziec kiedy mam isc i gdzie jak nikt nie mowił
    ReviewUserIcon
    pppp

    07.03.2015 11:24

    Inne

    no mieli zadzwonic
    ReviewUserIcon
    pppp

    06.03.2015 11:52

    Inne

    dlaczego po podpisaniu umowy nikt nie oddzwania
    ReviewUserIcon
    sylwka

    06.03.2015 20:59

    Inne

    a kto ma oddzwaniać skoro podpisałeś umowe?
    ReviewUserIcon
    sylwka

    05.03.2015 19:45

    Inne

    taki pracownik na weekend robi wszystko heheh , lata po stanowiskach z tego co widzialam slyszalam ;d zreszta ja tez wszedzie latam xd

    Zostaw merytoryczną opinię o Samsung

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.