opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Samsung

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 156 ocen
Opinie(436)
Dodaj opinię

Opinie(436)

Dodaj opinię
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Etapy procesu rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Kogo szukamy?

Nasze działy

Etapy procesu rekrutacji

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wronki
  • Osiedle Mieszka I
  • Osiedle Staszica
  • Olszynki
  • Zamość
  • Szklarnia
  • Stróżki
  • Obelzanki
  • Smolnica
  • Samołęż
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wronki
  4. /
  5. Opinie o Samsung

Opinie

Opinie o Samsung Wronki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconSAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Samsung!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.03.2018 05:35

    Inne

    Ja napiszę tak. Pracuje w Samsungu od samego początku. Praca , atmosfera jak dla mnie najlepszym porządku. Jeśli chodzi o premie różnego rodzaju , uważam że firma dba o pracownika. Dostajemy raz na jakiś czas jakieś warzywa , pizze czy chociażby słodkie. W której firmie tak jest ? Dostajemy prezenty na święta. Jedynym minusem tej pracy są godziny. Pracuje tyle lat i z bólem serca niedługo będę musiała się zwolnić. Dlaczego ? Bo przy 12godzinach nie jestem wstanie poświęcić tyle uwagi swojej rodzinie i spędzać z nimi czas. Przez te 12godzin nie jestem w stanie w 100% spełniać swoich obowiązków Matki i Żony. Gdyby Samsung zmienił tryb pracy jak ma Amica. Była by to firma idealna
    ReviewUserIcon
    rex

    04.02.2018 12:40

    Inne

    Przecież praca po 12h przez 4 dni i na zmiany to jakaś masakra tak pracowac na,dłuższą mete co z tego ze więcej sie zarobi jak człowiek nic niema z życia prywatnego i rodzinnego weekendy w pracy i tak cały rok nonstop
    ReviewUserIcon
    Grzechu

    31.01.2018 07:23

    Inne

    Pracowalem tam 5 lat. Nie pracuje od dwoch. Kiedys to ludzie na prawde garneli sie i chcieli tam pracowac a dzis POOOORAZKA!!!!!!!! Praca tam fajna ale nie z ta szybkoscia i wymaganiami. Nikt nie jest robotem i kto madry poszedl w (usunięte przez administratora) bo ile mozna sie zajeżdżać. Zrobili tam taki (usunięte przez administratora) ze np. z trzech osob na stanowisku zostala jedna a norma ta sama. Jeszcze zatesknicie za starymi pracownikami ktorzy nie wrócą i mam nadzieje, ze Was Ukraina nawet oleje i bedziecie leżeć i piszczeć az zamkniecie ten (usunięte przez administratora) ktory był z poczatku naprawdę fajną firmą w ktorej mi sie dobrze pracowalo aleeee to przeszlosc ktora nie wroci...
    ReviewUserIcon
    arek

    07.10.2017 14:30

    Inne

    To jak teraz jest w Samsungu nadal obowiązuje system 12 godzin czy 8 godzin i jak wychodzi się finansowo w takich godzinach?
    ReviewUserIcon
    Cypis

    19.12.2017 01:26

    Inne

    Tylko 12.
    ReviewUserIcon
    Cypis

    19.12.2017 01:24

    Inne

    Niech się nikt nie dziwi, że brak opini jak 3/4 pracowników to Ukraina.
    ReviewUserIcon
    Beti

    15.07.2016 10:57

    Inne

    PRZYPOMINAMY ZASADY CULTURE 2020 Najlepsze jest to buduj zaufanie, tylko powinno to wychodzic od tych na wyzszym stanowisku a ja powiem tak szkoda sie wypowiadac na ich temat ,nie wszystkich ale Ci ktorzy powinni budzic zaufanie to odpychają od siebie
    ReviewUserIcon
    Maku

    18.12.2017 23:04

    Inne

    Zaufanie do kolegi z nitki aby dzielił sie swoją wypłatą i przygarnij kropka i skubaj z wypłaty udawaj jego laskę to modne
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2016 14:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tedi

    09.10.2016 20:53

    Inne

    No wlasnie dlaczego dlaczego jedni wiedzą i jadą a inni sie dowiaduja po wszystkim
    ReviewUserIcon
    wi

    18.12.2017 22:59

    Inne

    Zapracować TI IT tam robią dopiero ściemę udawanie na maxa a wyjazdy cały czas mają Korea i Berlin zapytaj o (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    diabeł

    28.02.2017 13:50

    Inne

    Firma Samsung ,która zajmuje 7 miejsce na świecie w skali najlepiej zarabiających i sprzedających swoje towary ma najniższą stawke godzinną dla pracownika.Netto na ręke 7 zł na godzine .Odradzam przyjmowanie się do tej firmy z powodu wykorzystywania i naginania przepisów.Praca tasmowa nie jest pracą godzinową ,ponieważ trzeba zapieprzac jak w akordzie. Jeszcze raz odradzam prace w Samsungu !!!
    ReviewUserIcon
    Pablo

    09.11.2017 04:53

    Inne

    Im więcej zarabiają , tym więcej oszczędzają
    ReviewUserIcon
    Wiaczesław

    27.10.2017 02:41

    Inne

    Pozdrowienia dla wszystkich. Proszę powiedz mi, czy jest to możliwe dostać pracę DLA OBCOKRAJOWCA (jestem obywatelem Rosji) BEZPOSREDNIO (bez agencji)?
    ReviewUserIcon
    Wiaczesław

    27.10.2017 01:22

    Inne

    Pozdrowienia dla wszystkich. Proszę powiedz mi, czy jest to możliwe dostać pracę DLA OBCOKRAJOWCA (jestem obywatelem Rosji) BEZPOSREDNIO (bez agencji)? Kto pracowal czy pracuje na fabryce (szczególnie z działu personalnego), proszę napisz do mnie w VK vk com/id385158195
    ReviewUserIcon
    studentka

    14.02.2017 11:16

    Inne

    JAK DOSTAĆ PRACĘ Kończę w tym miesiącu studia inż. kierunek Mechanika Budowa Maszyn. CV do samsunga ( Wronki ) wysyłałam kilka razy i dzwoniłam ( cały czas nikt nie odbiera ) z tego co słyszałam trzeba zacząć tam prace od produkcji, pytanie gdzie są oferty pracy? Dodam , że nie mam znajomości, aby mi ktoś załatwił. Jak dostaliście pracę, jak aplikowaliście na dane stanowisko i jak w ogóle się tam dostać ? Proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Karol

    21.09.2017 10:05

    Inne

    Work Service Wronki
    ReviewUserIcon
    Paula2

    29.06.2017 09:21

    Inne

    Co sie robi na magazynie jestesmy na maszynach jak sa godziny pracy czy z wągrowca jest dojazd
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    13.05.2017 07:37

    Inne

    Pracowałem tam 2 lata i co mogę napisać o tej firmie. Wszystko zależy do jakiego działu się trafi w niektórych miejscach jest bardzo napięta atmosfera. Jak zaczęto zatrudniac ukrainców wszystko się popsuło. Dziwne jest to że naprzykła na takiego kontrolera jakości ogłoszenie wisi od listopada zeszłego roku. W tym okresie co tam pracowałem ludzie garneli się na to stanowisko. Dlatego dziwne jest że tak długo szukają choć wymagian nie mają wygurowanych. Jeżeli ktoś ma nadzieję że kiedyś wprowadzą system 8 godzinny to niech na to nie liczy. Autobusy częste kursy a to podwyższa koszty. Kiedyś ludzie garneli się tam do pracy teraz to albo ukraincy i ludzie z wronek i okolic przeważnie tam pracują. Jeżeli ktoś chce tam pracować niech idzie i sam się przekona jak tam jest ;)
    ReviewUserIcon
    zapracowany

    16.01.2017 21:23

    Inne

    Witam interesuje mnie poznanie fajniej dziewczyny do zamieszkania, moze byc innej narodowości, w wieku 20-38 lat, aby razem pracowac
    ReviewUserIcon
    xxx

    11.01.2017 10:14

    Inne

    Dla osób które chcą się zatrudnić jako operator wózka : Tytuł ten to ściema robisz to samo co montażysta, stanowiska na operatorów są zajęte.
    ReviewUserIcon
    ola

    20.12.2016 22:42

    Inne

    Czy między świętami a sylwestrem Samsung ma postuj ?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    20.11.2016 15:18

    Inne

    napiszcie coś o kobietach co ukrytkiem podrywają mężczyzn oczywiście o tych żonatych
    ReviewUserIcon
    edrf

    09.10.2016 21:10

    Inne

    niestety takiej oferty nie widze :( ale na praktyki szukają
    ReviewUserIcon
    Beti

    15.07.2016 10:58

    Inne

    PRZYPOMINAMY ZASADY CULTURE 2020 Najlepsze jest to buduj zaufanie, tylko powinno to wychodzic od tych na wyzszym stanowisku a ja powiem tak szkoda sie wypowiadac na ich temat ,nie wszystkich ale Ci ktorzy powinni budzic zaufanie to odpychają od siebie
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.05.2016 19:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Beti

    14.05.2016 23:54

    Inne

    easy chyba jednak nie w tej firmy sa jednostki ale za malo mja do powiedzenia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Samsung?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Samsung

    Wronki

    SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    przemek28

    06.04.2016 18:42

    Inne

    Witam Wszystkich, Mam pytanie : Czy przyjmują teraz na weekendy, czy można przyjść sobie dorobić w sobotę i niedziele. I czy jest dużo załatwiania żeby dostać się na weekend. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Beti

    22.04.2016 00:47

    Inne

    Jak to mowia w SAMSUNGU wszyscy to jedna wielka rodzina ale niech ci sie noga powinie kto ci pomorze no kto???tej odpowiedzi nikt nie zna
    ReviewUserIcon
    Seba

    17.02.2016 06:02

    Inne

    Witam,mam pytanie czy ktoś dojeżdża na trasie Pniewy-Binino-Wronki na 12 godzin i ma wolne miejsce?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.02.2016 19:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tedi

    15.04.2016 21:01

    Inne

    w samsungu nie wiem co decyduje o awansach chyba slyszeliscie co za zmiany będą na pralkach szkola tu chyba nie ma zanczenia
    ReviewUserIcon
    g.kuś

    09.02.2016 16:47

    Inne

    Możecie powiedzieć jak jest w samsungu z awansami? Czy np, do kontroli jakości, czy na stanowiska typu koordynator, mistrz pracownicy biurowi itd można dostać się tylko z wykształceniem wyższym - przecież to praca umysłowa czy tak jak to ma miejsce w Amice decydują układy?
    ReviewUserIcon
    lolek

    09.02.2016 11:29

    Inne

    Witam wszystkich, wiecie może jaki długi postój jest zaplanowany na okres letni oraz w jakim terminie?
    ReviewUserIcon
    przemek22

    09.02.2016 10:16

    Inne

    Witam Wszystkich. Czy może Mi ktoś odpowiedź czy przyjmują na weekendy czy nie za bardzo. Czy wogóle iść się starać żeby dostać się na weekend do samsunga. Za odpowiedź z góry dziękuje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    WM-y

    06.01.2016 19:41

    Inne

    Niektórzy przełożeni Samsunga traktują jak swój prywatny folwark, a pracowników traktują jak stado baranów, które można poganiać (przez głośnik). Tyle się mówi , że w Samsungu liczy się głównie człowiek, a tak naprawdę liczy się tylko sztuka zarówno ta na lini jak i ta wyprodukowana. A coś takiego jak ergonomia to prawdopodobnie nie wiedzą co to jest. To na pewno dotyczy tylko pracy przy komputerze.Nie ważne czy baran czy owca stanie ważne żeby jechało.
    ReviewUserIcon
    ola

    03.01.2016 20:42

    Inne

    Wolne sie skonczyło,a tak bylo milo i znów tyrania nastał czas,ale moze przyszedł lepszy rok dla GASKETOW tok,gdyz tyrana sie pozbyli i nowego naganiacza na stanowisko odziedziczyli.Pazurki swieżo naostrzone,wiec uwazajcie jezyk też ma cięty ,juz ją poprzednik odpowiednio przygotował, zeby potulne baranki były i się w A zmianie wyróżniły i 10 wózków robiły.
    ReviewUserIcon
    huzart

    11.12.2015 20:58

    Inne

    witam od kiedy jest postój w Samsungu chodzi mi do kiedy chodzi się do pracy czy od 19 grudnia od wigilii dla pracowników to już jest do świąt wolne
    ReviewUserIcon
    spot

    26.11.2015 19:23

    Inne

    Mam pytanie,czy w tym miesiącu przyjmują do Samsunga ?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    26.11.2015 19:16

    Inne

    Cześć,mam pytanie czy przyjmują do Samsunga w tym miesiącu ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2015 12:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xyz

    04.12.2015 23:03

    Inne

    to źle słyszałeś :P
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2015 04:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szajsung

    23.01.2016 13:45

    Inne

    hahahaha nom i lodówkę i pralkę a do pracy przychodzisz tylko 10go po wypłate haha
    ReviewUserIcon
    osman

    20.11.2015 20:24

    Inne

    kontrola z PQC najlepsza
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2015 03:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jan

    30.11.2015 16:41

    Inne

    Hej powiem tak nie jesteś w stanie ustawić wtryskarki bo one i tak nie trzymają parametrów non stop eksperymenty z granulatami ,masakra
    ReviewUserIcon
    qwerty

    29.10.2015 18:59

    Inne

    Chcę jechać do Polski do pracy. Nie mów mi, gdzie najlepsze warunki do Samsung czy LG.
    ReviewUserIcon
    ms.cool

    29.10.2015 18:57

    Inne

    Chcę jechać do Polski do pracy. Nie mów mi, gdzie najlepsze warunki do Samsung czy LG.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2015 16:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tedi

    29.10.2015 19:51

    Inne

    ja zawsze duzo zostawiałem po kieszeniach w szatni bo szafka jest przypisana do mnie nikt nie ma prawa tam nic szukac,a do pracy ide z pustymi kieszeniami
    ReviewUserIcon
    tedi

    01.10.2015 11:43

    Inne

    moze ktos cos powie w koncu na temat tego złodziejstwa na szatniach bo wszyscy jestesmy miedzy soba a tam niespodzianka szafki otwarte i wszystkie kieszenie przelecone i co wartosciowe brak ...
    ReviewUserIcon
    tedi

    01.10.2015 11:36

    Inne

    Może ktos sie wypowie na temat tego złodziejstwa na szatniach co było,bo narazie nikt sie nie wypowidział to nie jest w domu tylko miejscu pracy ktos za to odpowiada ...

    Zostaw merytoryczną opinię o Samsung

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.