opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Samsung

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 156 ocen
Opinie(436)
Dodaj opinię

Opinie(436)

Dodaj opinię
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Etapy procesu rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Kogo szukamy?

Nasze działy

Etapy procesu rekrutacji

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wronki
  • Osiedle Mieszka I
  • Osiedle Staszica
  • Olszynki
  • Zamość
  • Szklarnia
  • Stróżki
  • Obelzanki
  • Smolnica
  • Samołęż
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wronki
  4. /
  5. Opinie o Samsung

Opinie

Opinie o Samsung Wronki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconSAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Samsung!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sarah123

    02.07.2020 19:05

    Inne

    Czy ktoś pomoże interesuje mnie Pan w loczkach dajcie znać czy ma żone albo partnerke pozdrawiam????
    ReviewUserIcon
    auuu

    25.05.2020 00:28

    Inne

    byłem liderem na dziale złomowania z ukraińcami ubijalismy zlom w kontenerach to jest dopiero ciezka praca a wy na linii marudzicie
    ReviewUserIcon
    Gno

    13.05.2020 16:01

    Inne

    Ktos z Gniezna tu pracuje?
    ReviewUserIcon
    Gizmo

    26.03.2020 00:57

    Inne

    Typowe pokolenie jak to w szjsungu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2020 21:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolega

    16.03.2020 12:21

    Inne

    Znacie na pralkach w kontroli bładynke w okularach ?jaka ona jest? Czy jest mężatka czy sama Podoba mi się chcialbym ja jakoś poznac moze ktoś jakoś pomógł by mi Ją poznać
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.03.2020 07:06

    Inne

    Nie panikujmy tylko tyle powiem ????
    ReviewUserIcon
    Rob

    03.01.2020 18:51

    Inne

    Jak wygląda struktura organizacyjna w Samsungu ?
    ReviewUserIcon
    Matrix

    18.12.2019 22:20

    Inne

    Ciekawe czy mężowie których,,święte żony,,pracują w tej firmie wiedzą jak się zabawiaja ich żony na imprezach samsungowych
    ReviewUserIcon
    Grafik

    27.08.2019 09:50

    Inne

    Jak wygląda system pracy Pani w agencji powiedziała że system jest 4/2 4 praca 2 wolne to tak szybko liczac 240godz miesięcznie stawka minimalna bo (usunięte przez administratora)zl na montażu więc gdzie te 12 do 14 tys w miesiące? Mam okazję pracować w Samsung proszę o. Info. Odnośnie grafiku. Wyliczania plac itp. Jak to wygląda od strony finansowej i godzinowej.
    ReviewUserIcon
    rafal

    15.11.2019 20:54

    Inne

    Pracujesz 4 dni 2 dni wolnego niedzielę zazwyczaj wolne zależy od dzialu
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.07.2018 22:00

    Inne

    Podpowiedzcie coś o pracy w firmie. Warto aplikować, jaką kasę można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Były członek zarządu

    25.03.2019 22:12

    Inne

    Niezależnie gdzieś trafisz trzeba pracować.chyba na tym to polega.powodzenia w pracy i pozdrawiam...p. s. Nie jest źle????
    ReviewUserIcon
    Mackgraf

    06.11.2019 01:32

    Inne

    Masz rację, nie jest tak żle zwłaszcza armii wszędobylskich (usunięte przez administratora) ! jak będziesz (usunięte przez administratora) i w związku z tym postawią Cię na stanowisku jednego z takich to ...p.s. Nie jest żle !!!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.10.2019 10:47

    Inne

    Jakie wartości są cenione w Samsung?
    ReviewUserIcon
    Doka

    08.10.2019 16:24

    Inne

    Żadne
    ReviewUserIcon
    wald

    10.10.2019 10:30

    Inne

    a Delma Na pralkach jeszcze [pracuje?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.10.2019 16:43

    Inne

    Witam mam takie pytanie jestem osobą pracującą i chciałbym zatrudnić się na weekendy czy nadal to możliwe dziękuję za odpowiedzi serdecznie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Majster

    29.08.2018 18:23

    Inne

    Prawko potrzebne żeby jeździć po zakładzie tirem ? Na przewozach ? Dziękuję za wypowiedź.
    ReviewUserIcon
    Były członek zarządu

    25.03.2019 22:30

    Inne

    Lidka pracuje..ale czarna
    ReviewUserIcon
    WALD

    19.09.2019 08:14

    Inne

    PEWNIE CHODZI O TĘ Z PRALEK Z KONTROLI NIE WIEM MOŻE KTOŚ INNY BĘDZIE WIDZIAŁ
    ReviewUserIcon
    Affe

    25.11.2018 08:50

    Inne

    Samsung przeprasza za złe warunki w fabrykach. Chorzy i rodziny ofiar dostaną odszkodowania https://www.dobreprogramy.pl/samsung-wyplaci-odszkodowania-pracownikom,News,92360.html
    ReviewUserIcon
    Były członek zarządu

    25.03.2019 21:59

    Inne

    Opròcz przeprosin starajcie sie uświadamiać pracownikòw o zagrożeniach w firmie istniejących name ròżnych stanowiskach mogących zaistnieć sytuacjach bądź przyczynach wypadku.a pracownicy do cholery myśleć I nie zgadzać sie kur..wa na każde zrób to.gdzie wasze kurfa mózgownice..
    ReviewUserIcon
    Lodówki

    10.12.2018 11:55

    Inne

    Ktos wie czy samsung daje coś na święta...
    ReviewUserIcon
    Były członek zarządu

    25.03.2019 21:51

    Inne

    Daje.. Torta dwupiętrowego z barankiem z cukru????
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.11.2018 22:15

    Inne

    Czy Samsung daje coś na święta pracownikon lub jakieś paczki dla dzieci
    ReviewUserIcon
    Obecniak

    23.03.2019 10:04

    Inne

    Take są świąteczne dodatki w postaci pieniążkòw bądź bony na zakupy... Wszystko zależne od tego gdzie się pracuje.tzn czy firma czy pośrednik...
    ReviewUserIcon
    Radosław Kiedrowicz

    07.03.2019 09:15

    Inne

    Ja mówię otwarcie i się nie boję!!! Zapomnij o dodatku na święta:D :D jak ci nie zabiorą to napewno ci nie dadzą :D Bo prawda jest taka że Polscy dyrektorzy liżą (usunięte przez administratora) zagranicznym przedsiębiorców a swoich rodaków poniżają ile wlezie!!!!
    ReviewUserIcon
    Szef

    19.02.2019 08:00

    Inne

    Czemu w Samsungu można jeździć bez prawka ciężarówkami ?
    ReviewUserIcon
    oh

    28.02.2019 15:35

    Inne

    Nie mozna. jak widzisz dzwon na policje
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.01.2019 21:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.01.2019 20:35

    Inne

    Codziennie po 12h, czy tylko w wybrane dni? A jak z nadgodzinami?
    ReviewUserIcon
    Kendi

    17.01.2019 10:32

    Inne

    A jak jest z tym systemem 4 brygadowym? Czy wogole jest?
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    03.01.2019 21:31

    Inne

    Czy ktos z was jest moze z Wronek
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Samsung?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Samsung

    Wronki

    SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Polka

    30.11.2018 17:27

    Inne

    Czy ma ktoś jakiś kontakt do Macieja Pur..a jest operatorem maszyn, będzie w pracy chyba w poniedziałek dopiero w pracy. Ps Kocham Cię, miłość od pierwszego spojrzenia
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    13.10.2018 17:47

    Inne

    @Robin Jak najbardziej to rozumiem, ale przecież jakiś procent Polaków pracuje w firmie Samsung. Skoro udzielasz się na tym wątku, to zapewne masz coś wspólnego z tym przedsiębiorstwem, więc może namówiłbyś jego pracowników do wzięcia udziału w dyskusji - namawiam Cię do tego. Sam tam pracujesz? Jeśli wiesz coś więcej o tym pracodawcy, to podziel się tym z nami.
    ReviewUserIcon
    gery

    15.10.2018 20:14

    Inne

    posiada ktos jakies foty z samsunga??? szczegolnie z 2016/2017 roku?/
    ReviewUserIcon
    maciek

    16.11.2018 00:27

    Inne

    gdzie ukrainiec nie daje rady tam Polaka posle (usunięte przez administratora) firma tylko kasa
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    15.11.2018 16:48

    Inne

    Proszę o kontakt, chciałbym dowiedzieć się czy są jakieś oferty pracy we Wronkach. Wojtek
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    05.10.2018 16:06

    Inne

    @Miki Rozumiem. Ale może wiesz, czy nie stało mu się nic poważnego? Jakoś ostatnio brakuje tu Waszych merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Samsung. Z czego to wynika? Bardzo proszę - informujcie nas o aktualnych warunkach pracy, jakie tam panują. Może w ostatnim czasie uległy one zmianom?
    ReviewUserIcon
    Robin

    05.10.2018 19:08

    Inne

    Pewnie dlatego, że pracuje tam więcej Ukrainy niż Polaków. A czym gościa wywieźli samochodem z ochrony? czy zrobili wyjątek i karetkę wezwali?
    ReviewUserIcon
    Gosc

    15.10.2018 20:08

    Inne

    @Zuzanna spokojnie nic munie jest, a napewno oko mu nie wyplynelo a jako firma.Ludzie przestańcie takie głupoty gadać typu (usunięte przez administratora) itd bo to wcale nie prawda.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    29.09.2018 17:36

    Inne

    @Pindi @Miki Niestety, nie wiadomo mi nic o tym wypadku. Być może @Heniek będzie coś wiedział na wskazany przez Was temat. Pracujecie w innym dziale firmy Samsung? Jeżeli jednak udałoby się Wam uzyskać wcześniej jakieś informacje, to podzielcie się nimi z użytkownikami forum.
    ReviewUserIcon
    Miki

    10.10.2018 07:07

    Inne

    Nie tyle co milczy ale malo kto wie o tej stronie. A patrzac na to ze co trzeci to polak to by trzeba poszukac ukrainskiego forum na temat pracy w samsungu wronki
    ReviewUserIcon
    Robin

    12.10.2018 22:10

    Inne

    Miki prawda jest taka że pisaniem na forum nikt nikomu nie pomoże. Jak przychodzi co do czego żeby w odpowiednich instytucjach powiedzieć co tam się tak na prawdę dzieje to nie ma komu bo każdy się boi. Wiem o czym mówię z doświadczenia. Wystarczy że firma Postawi Swoich 10 pracowników którzy naopowiadaja jak tam jest cudownie i nic nie zrobisz
    ReviewUserIcon
    Miki

    26.09.2018 17:00

    Inne

    Czy to prawda ze byl ciezki wypadek w poniedzialek na lodowkach o Mlodemu chlopakowi tak glowe zdusilo ze az mu oko wyplynelo? Prosze o odpowiedz zorientowanych
    ReviewUserIcon
    Pindi

    26.09.2018 16:49

    Inne

    Czy to prawda ze byl ciezki wypadek na lodowkach w poniedzialek.
    ReviewUserIcon
    Heniek

    21.09.2018 11:58

    Inne

    Super firma
    ReviewUserIcon
    praca

    06.09.2018 11:51

    Inne

    Jakby byl system pracy 3 zmiany to było by lepiej nie każdy chce pracować po 12 h wiadomo jak wpływa taki system pracy na człowieka
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    19.08.2018 11:25

    Inne

    Wie ktoś ile zarabia się w Samsung brand store?
    ReviewUserIcon
    bleks

    16.08.2018 09:56

    Inne

    Dostałem ofertę pracy w Samsungu na dziale magazynu odpadów.Mógłby ktoś będący w temacie napisać czy warto zainteresować się tą ofertą?Podobno są tam 3 zmiany po 8 h ale chodzi też o atmosferę i zakres obowiązków.Pytam gdyż rozważam także pracę w Samsungu jako pracownik na linii produkcyjnej w systemie 12h.Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.07.2018 16:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nikita

    02.08.2018 13:40

    Inne

    Z Szamotuł dziewczyn szukaj niby zajęte ale to przykrywka
    ReviewUserIcon
    Hdhd

    02.08.2018 08:19

    Inne

    Czy ktos może powiedzieć czy jeździ autobus na trasie Czarnków Wronki chodzi teraz o tą przerwę.
    ReviewUserIcon
    Jhfv

    02.08.2018 08:11

    Inne

    Czy ktoś wie czy teraz w tej przerwie jeździ autobus trasa Czarnków Wronki
    ReviewUserIcon
    Administrator

    05.06.2018 09:51

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Samsung? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!
    ReviewUserIcon
    Wiadomo

    15.07.2018 20:16

    Inne

    Najważniejsze jest aby na Fa...booku jak najwięcej dodawać znajomych obcojęzycznych wiadomo o kogo chodzi zwykłych pracowników Saszę, Maszke i Miszę i będziesz niby fer kolesiowo i trendy Samsungowo to taka moda im więcej tym lepiej nie ważne czy oni będa na twoim ślubie , pogrzebie ale jest trendy
    ReviewUserIcon
    Aska

    29.06.2018 11:59

    Inne

    Dlaczego chodzi opinia ze do kontroli jakosci dostają sie sami znajomki? Ospby ktore od początku istnienia firmy chcialyby sie dostac a tu pojawiają sie osoby z nikąd i nagle dostają posady.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.07.2018 20:10

    Inne

    Znajomki albo koleżanki kolesiostwo i udawane związki aby robić karierę.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    12.07.2018 19:20

    Inne

    @NIkim Stawiasz poważne zarzuty wobec firmy Samsung. Mobbing jest bowiem świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jesteś zatem pewny, że właśnie o to chodzi? @Jurek Widzę, że bardzo interesuje Cie podjęcie pracy w tej firmie - czy już zdecydowałeś się aplikować? @Igor A o jakie stanowisko chciałbyś się ubiegać?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    14.07.2018 01:48

    Inne

    Nie jeszcze nie, w sumie kiedyś ale mój staż jako mechanik maszyn produkcyjnych był znikomy teraz zastanawiam się czy z 5 letnim doświadczeniem mam szanse
    ReviewUserIcon
    Jurek

    11.07.2018 21:21

    Inne

    Czy może ktoś coś powiedzieć na temat p4acy mechanika produkcyjnego jak wygląda na czym polega i mniej więcej zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    05.04.2018 10:58

    Inne

    Witam Ma ktoś numer do HR bądź sekretariatu Proszę zostawić na forum Dzięki
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.03.2018 16:13

    Inne

    Witam Wszystkich. Czy to prawda że nie przyjmują już na weekendy do samsunga bo doszły Mnie takie słuchy. Ja złożyłem papiery na pracownika w weekendy na początku marca i mieli dzwonić do Mnie kiedy na szkolenie ale narazie nie mam żadnego telefonu.

    Zostaw merytoryczną opinię o Samsung

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.