opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Samsung

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 156 ocen
Opinie(436)
Dodaj opinię

Opinie(436)

Dodaj opinię
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Etapy procesu rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Kogo szukamy?

Nasze działy

Etapy procesu rekrutacji

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wronki
  • Osiedle Mieszka I
  • Osiedle Staszica
  • Olszynki
  • Zamość
  • Szklarnia
  • Stróżki
  • Obelzanki
  • Smolnica
  • Samołęż
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wronki
  4. /
  5. Opinie o Samsung

Opinie

Opinie o Samsung Wronki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconSAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Samsung!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 20:34

    Inne

    z Pniew,a na pracy mi bardzo zależy
    ReviewUserIcon
    fajny gosc

    05.03.2015 15:49

    Inne

    czesc, poznajmy sie , co ?
    ReviewUserIcon
    miska

    05.03.2015 18:35

    Inne

    Witaj,tylko jest mały problem, mianowicie,to nie portal randkowy.
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 20:30

    Inne

    miska z kad jestes
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 20:00

    Inne

    ile mozna byc cierpliwym
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 19:40

    Inne

    musimy być cierpliwi
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 19:37

    Inne

    nie wiem poczekam do poniedzialku
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 19:30

    Inne

    mówisz że to coś da ?
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 19:28

    Inne

    chyba sie wybiore do tego biura
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 19:27

    Inne

    No tak dokladnie
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 19:24

    Inne

    ja tego nie czytam moj kumpel tam rob i jest ok .pytanie ile mozna czekac
    ReviewUserIcon
    tedi

    28.01.2015 20:03

    Inne

    Misiu jak to praca no trzeba sie dostosowac to nie sa wakacje tylko praca jak Ci zalezy napewno sobie dasz rade.
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 19:21

    Inne

    masakra :( miejmy nadzieję ze warto czekac,bo po czytaniu wypowiedzi na temat SAMSUNGA włosy aż sie jeżą na głowie
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 19:18

    Inne

    ja mam czekac na telefon jak zadzwonia to pojde do pracy.ciagle mowi ze w tym tygodniu moze bedzie zamuwienie i tak w kółko
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 19:12

    Inne

    O to chodzi ze wogule nie mialam tel :(,a ty jimmy miales tel ze jestes zatrudniony?
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 19:01

    Inne

    tak jak umnie 7 dni dostalas odpowiedz ze bedziesz pracowac ale nie powiedzieli od kiedy
    ReviewUserIcon
    miska

    28.01.2015 18:55

    Inne

    ale na odpowiedz zatrudnienia czeka sie ponoć 7 dni,a u mnie cisza:(
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 18:29

    Inne

    mini to nie ciekawie jakies terminy tez maja chyba
    ReviewUserIcon
    mini

    28.01.2015 18:14

    Inne

    ja czekam od 17 grudnia :-( nikt nic nie powiedział że będzie przestój a wiedzieli że daje wypowiedzenie z pracy żeby iść do samsunga... nie mam już środków do życia a i innej pracy znaleźć tak na szybko nie mogę. mam pretensje do ADECCO że nie pisnęły kobietki ani słowa :-(
    ReviewUserIcon
    misk

    28.01.2015 12:29

    Inne

    Masakra :( czuje ze nici z tego :(
    ReviewUserIcon
    jimmy

    28.01.2015 10:04

    Inne

    ja czekam juz 2tygodnie i mi sie to juz nie podoba
    ReviewUserIcon
    miska

    27.01.2015 22:22

    Inne

    z Pniew
    ReviewUserIcon
    jimmy

    27.01.2015 22:00

    Inne

    miska z kad jestes
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Samsung?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Samsung

    Wronki

    SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    miska

    27.01.2015 21:34

    Inne

    Ja byłam w czwartek i do teraz czekam na tel :(
    ReviewUserIcon
    jimy

    27.01.2015 19:10

    Inne

    jak dlugo sie czeka na prace przez adecco
    ReviewUserIcon
    ***

    27.01.2015 05:53

    Inne

    W samsungu przestój, nie przymują pracowników weekendowych. Taka syt. może potrwac do marca.
    ReviewUserIcon
    Nikola

    26.01.2015 17:14

    Inne

    Część. Orientuje się ktoś może czy przyjmują na weekendy? I czy trzeba jechać osobiście czy można wniosek złożyć internetowo?
    ReviewUserIcon
    norton

    25.01.2015 16:44

    Inne

    Gosia N. w swoje intrygi wciągnęła już nawet majstra (J.N.) i kierownika (K.B.). Jak się piwa nawarzyło to trzba je wypić, a nie próbować się za wszelką cenę wybielić. Może ktoś wreszcie nosa utrze tej panience i przestanie się szarogęsić na pralkach. Przemek nie trzeba było się zdawać z tą idiotką.
    ReviewUserIcon
    anna

    24.01.2015 19:41

    Inne

    Witam poszukuję pięknego pana który był w pracy w środę i czekał po pracy przed bramą na kolegę ???
    ReviewUserIcon
    alojz

    27.01.2015 17:01

    Inne

    Czekal na kolezanke z pracy ale nie poddawaj sie probuj...
    ReviewUserIcon
    anna

    27.01.2015 21:38

    Inne

    no właśnie nie czekał na koleżankę tylko na kumpla :D zna może ktoś go ? ma kogoś ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2015 14:27

    Inne

    W Samsungu teraz tez zwalniaja w tym tygodniu poszło około 53 osoby na bezrobocie. Były to głownie osoby ktore miały nieobescnosci nieusprawiedliwione i brały urlopy na żadanie(co zapewnia prawo pracy).Podobno w ogole jest 10% osob na oby dwoch fabrykach do zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    21.01.2015 11:12

    Inne

    witam, czy ktoś orientuje się kiedy samsung będzie przyjmował ludzi w tym roku? czekam od początku stycznia. zwolniłam sie z pracy żeby iść do samsunga a teraz każą czekać...tyle że miesiąć się niedługo konczy a ja zostaje bez przychodów ;( nie wiem juz co robić.... czekam codziennie na telefon... czy ktoś cos wie?
    ReviewUserIcon
    miska

    21.01.2015 07:54

    Inne

    Czy z Pniew jezdzi autobus do SAMSUNGA ???
    ReviewUserIcon
    chętny

    21.01.2015 01:16

    Inne

    Samotna szukasz przygód.Zadzwoń.
    ReviewUserIcon
    samotna

    20.01.2015 01:26

    Inne

    Interesuje mnie osoba kierownika Arka. Czy ma kogos: zona, dziewczyna, a moze upatrzyl sobie kogos z produkcji?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2015 16:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    max

    18.01.2015 09:45

    Inne

    [email protected], 508 040 927, 508 000 809
    ReviewUserIcon
    WDM

    08.01.2015 23:36

    Inne

    Witam czy jest możliwość podjęcia tam pracy na 3 tygodnie ? Czy będę musiał po 3 tygodniach składać wypowiedzenie ? :/
    ReviewUserIcon
    BANAN

    08.01.2015 19:01

    Inne

    A ON JESZCZE ROBI?u nas/OSTATNIO WIDZIALEM GO W POZNANIU Z FAJNA BLADYNA,KRZYS ALE SIE WKOPALES HIHIHI
    ReviewUserIcon
    OLKA

    08.01.2015 18:57

    Inne

    A ponoc ma tam jakas z dziecmi,Marta czy Magda ma na imie.stara (usunięte przez administratora) mowia.
    ReviewUserIcon
    Jan

    06.01.2015 16:58

    Inne

    Witam, mam pytanie-ile można na maxa wyciągnąć w miesiącu pracując po 12godzin na linii pracując przez agencję? Można przychodzić na nadgodziny w dni wolne w grafiku?
    ReviewUserIcon
    ola

    01.01.2015 17:34

    Inne

    To jest gagatek.przekona się ta co z nim będzie.
    ReviewUserIcon
    maly

    30.12.2014 12:55

    Inne

    uciekl z wronek do miedzychodu,tam namieszal
    ReviewUserIcon
    kris

    29.12.2014 23:05

    Inne

    obieccal takiej jednej gory ale ja tylko wykorzystal
    ReviewUserIcon
    ada

    29.12.2014 23:02

    Inne

    zna ktos krzysia marcickiewicza/co to za frajer
    ReviewUserIcon
    ada

    29.12.2014 23:07

    Inne

    znam to bajerant,nie jednej zawrocil w glowie

    Zostaw merytoryczną opinię o Samsung

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.