Samsung

Opinie o Samsung

m...

Tą sprawą powinien zainteresować się dział HR i zrobić wreszcie porządek. Do wymiany powinni iść leaderzy działu ASSY skoro nie potrafią zadbać o należytą organizację pracy związaną z zarządzaniem potencjałem ludzkim (żeby nie użyć słowa mobbing)

cojapatrze

Dobra dobra ona za zwyczaj ma gdzies wszystko i wszystkich.to ze ja przeniesli na szyby nie zbaczy w tym wypadku zupelnie nic bo tak jak gebila ludzi na gitarach bedzie to robic tak samo na szybach wspolczuje wam dziewczyny.dla niagary niema juz raczej bata zeby sie zmienila .jak ktos sie świnia urodził to świnia pozostanie .

Poinformowany

Tak z gitar na szyby na Assach, na wtryskarkach była nie cały jeden dzień

cojapatrze

@poinformowany (usunięte przez administratora) głupoty.Niagara poszla tam za kare bo na gitarach odpierdala maniane wiem i widze co sie dzieje.Zostala przeniesiona z gitar na inna linie produkcyjna.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poinformowany

Z tego co mi wiadomo to Niagara na wtryskarkach była tylko kilka godzin a nie jest tam od kilku dni i wróciła dalej na Assy więc ktoś pierdoły pisze mówiąc że widzi jak ona pracuje skoro jej już tam dawno nie ma. Ja osobiście na jej miejscu też bym miał gdzieś tam robić skoro mam swój dział a poza tym nie poszła tam za karę tylko poszła tam dlatego że nie było na wtryskarkach ludzi.

szopenrapu

Witam .Widzę że poruszacie tutaj sprawę Niagary. Pracuję od roku na wtryskarkach ...od kilku dni dostaliśmy na nasz dział wyżej wspomniana osobę . Z tego co piszecie jest to osoba zadufana w sobie i oczerniająca innych .Praca tej osoby to zakrawa na kpinę i miano głównej strony na stronie wiocha.pl .Nie wiem czym ona się pałała na poprzednim dziale ale wnioskuję że nie robiła nic tak samo jak i teraz nic nie robi. Ja z mojej strony widzę że jest to osoba do zwolnienia dyscyplinarnego w trybie natychmiastowym . Ludzie patrzcie kogo przyjmujecie do pracy .Osób chorych psychicznie nam nie potrzeba.

wera

A wie ktos moze cos o wyjezdzie na targi do berlina ? Kto tam jedzie ?

cojapatrze;D

To co sie odpierdala na assach jest jakimś czeskim filmem z liderką M.na czele .Ludzie ogarnijcie się i odezwijscie wreszcie gęby bo tak dalej być nie może . Powodzenia wszystkim życzę .

anna

wszystko do czasu !!! juz sie na mia szykuja

ANA

POTRZEBUJE PILNIE NR KONTAKTOWY DO FIRMY,ABY DOSTAC SIE DO PRACY.

niemamnicku

Chciałam wam rozjaśnić trochę sytuację na dziale assy w samsungu . Pracowalam tam 3 miesiące co przypłaciłam swoim zdrowiem psychiczno-fizycznym A mianowicie robiłam na lini 3 dzialu assy u liderki Malwiny( pozdrawiam środkowym palcem) z koleżanką Niagarą (bójcie sie Boga jeśli na nią traficie ) Pomijając fakt iż cała linia się boi ów koleżanki N. i nic nie robi z jej terrorem jaki wprowadza na zmianie 2 to liderka od 7 boleści jeszcze jest po jej stronie i tak samo sra na pracownikow jak N. Żeby tego wszystkiego było malo sytuacja wyglada tak że jak ktoś nowy i slabszy przyjdzie na ów linię i nie spodoba się szeryfowi N . ta robi wszystko aby sie go pozbyc gnębiąc ta osobę i wyżywając się na niej psychicznie (ile razy dziennie można zwracac komuś uwage jesli ten ktoś wykonuje swoją prace dobrze ale ty i tak uważaj że źle i go gnęb i krzycz na niego ).Lider jeśli jest rodziną z katem jeszcze jest po jego stronie i jakże było w moim przypadku myślałam że skarżąc się liderce na N. poprawię swoją sytuację lecz cisza jaka nastąpiła przed burzą była mylna . Zostalam wywalona na tz. wózki i szantażowana że wróce na przód na gąbki gdzie N. będzie mogła mnie gnębic .Siłą rzeczy musiałam odejść z assów dla wlasnego dobra . Niagara opracowuje taktykę ' w domu nie mogę sobie poradzić załatwię was w pracy i wyżyje sie na was słabeusze} z tego co wiem nie jest to pierwsza taka sytuacja jakiej ja miałam nie szczescie doświadczyc. Darcie gęby i pokazywanie na każdym kroku jaką jesteś według twojego mniemania ofermą nie jest dobre . Wszystkim ktorzy traficie na dział assy na gitary zmianę 2 do malwiny linkę 3 zastanówcie się nad swoim zdrowiem i uciekajcie czym prędziej. Kierownictwo z Niagarą nic nie robi a powinno ją dawno usunąć i liderkę razem z nią . Ostrzegam przed Niagara !.

m...
@niemamnicku

Poruszyłas bardzo sluszna sprawe. Dziwne tylko ze (usunięte przez administratora). nic w tej kweti nie robi bo to co sie dzieje na naszej zmianie na gitarach to zakrawa na kpine. Ludzie siedza cicho bo nie maja takiego charakteru jak wspomniana (usunięte przez administratora). Chamstwo i tyle.

malibu

tak naprawdę trzeba biegiem zapieprzac nawet na stołówce trzeba się spieszyć a propo warto tam wpadac bo jedzonko i deserki przedniej marki

jetii

Na temat samsunga Wronki można duzo pisać, że Koreańczycy są lepsi od Polaków tam. Nawet usiąść czy ukucnąć nie możesz bo liderzy pape drą. Wszystko szybko w biegu a czy ty nadąrzasz czy nie w (usunięte przez administratora) to mają bo tak jest. Chcesz wziąść PRZEPUSTKE TO SIE MUSISZ PROSIC A I TAK CIE NIE PUSZCZA BO GADANIE ZOSTAN BO NIE MA LUDZI I W TYLKU MAJA CZY ZLE SIE CZUJESZ CZY NIE ZLEW TOTALNY LIDERZY MAJA NA CB LICZA SIE LIZUSY. NIEKTORZY LIDERZY NAWET BLACHAMI RZUCAJA POZDRO.

WM
@jetii

Na wtryskarkach jesz na linii i jeszcze masz przerwę a na papierosa idziesz kiedy chcesz i robią sobie kawę i jedzą pizze ((zmiana A)) idź tam jak chcesz bo ASACH Czecha chcą wyjebać i donosy piszą aż miło ... tylko balkon cicho siedzi (zmiana A)

jaaaa

Szukam 2 chętne dziewczyny do pracy za granicą- Holandia wiek do 24 lat więcej na priv....Wieksza ilosc zatrudnien czasowo. Udostępnić na swoich tablicach. Dziękuje kontakt xxmyszka19xx@o2.pl

itka
@jaaaa

jestem chętna, jest to jeszcze aktualne?

myśleć
@itka

Stare to , ale muszę koment wrzucić mam nadzieje ,że pod latarnia nie wylądowałaś.

nick

potrzebuje natychmiast kontakt najlepiej e-mail do biura hr z góry dziekuje

ania

jest ok!:)

mirka

a na assy-(ach) zeby zostac liderem trzeba lizać(usunięte przez moderatora) albo pic alkochol,bo tak bynajmniej sie tam stalo. (usunięte przez moderatora)został liderem.teraz sie ludzie na nim poznają.ale to do czasu!

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung