Starpool
3 18 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Starpool?

Slawek Nowy wpis

Firma widmo, niby istnieje, zaczynasz romowe a potem nagle ucina sie kontakt z ich strony jakikolwiek, mozesz dwonic, pisac ...nic. Probuje po roku, identyczna sytuacja, w sumie 3 razy takie cos przechodzilem. Wszystko jest fajnie jak kupujesz, potem wspólpraca to czysta fikcja jak sie chce cos od nich uzyskac od informacji do napraw gwarancyjnych. opisuje lata 2017-2019

Administrator Nowy wpis

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Starpool, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Erwin Nowy wpis

Wiem, że Starpool to dobra firma, trochę jestem zaskoczony tą ciszą na forum od stycznia. Czym to jest spowodowane?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ver

Kurna ja też szukałem u nich ofert ale lipa straszna nic na stronie nie ma ale może ruszy się coś na lato oby bo słyszałem, że spoko zarobki u nich a to najważniejsze

pracownicy

tak? a opisz bliżej co takiego Pan Dariusz ci ukradł? jesteśmy bardzo ciekawi bo od kilku lat związani jesteśmy z firmą i żadnej kradzieży póki co nikt nie odnotował...

Mariusz Kowalczyk

Przepraszam Pana Dariusza Napieracz za zamieszczenie wpisu zawierającego nieprawdziwe informacje na temat Pana Dariusza Napieracz.

dan

Starpol ze swoją siedzibą w Opolu to największy w Polsce producent basenów poliestrowych, znanych także jako baseny gotowe. Przez te wszystkie lata jednak na rynku nie wykształciła się po prostu żadna spółka która mogłaby z nimi konkurować. Nie wiem czy branża jest taka niewdzięczna ale to dość dziwne...

Tak3Nie

Lina
@dan

...a ja nie zgodzę się z przedmówca (dan)... jako, że w Polsce już od dawna istnieje firma, rzetelna oraz wiarygodna BASLUX. Producent basenów na skale Europejską..., który każdego klienta traktuje indywidualnie i nie musi konkurować z innymi producentami basenów jako że swoje baseny produkuje z tworzyw najlepszej jakości. Sama zakupiłam piękny basen, który służy mi już 5ty rok, za każdym, razem kiedy tylko mam jakiekolwiek pytania związane z basenem, Szef oraz pracownicy sa mi bardzo życzliwi i pomocni. jesli chodzi o Starpool to tej firmy nie znam wiec ciezko mi sie wypowiedziec... dlatego tez odnioslam sie wyłącznie do ostatniego komentarza ;-) Pozdrawiam

Zofia
@Lina

Brawo dla firmy robiącej ePR dla firmy Baslux :) wątek dotyczy zatrudnienia w Starpool a nie jakości ich produktów- które oczywiście są NAJLEPSZE NA ŚWIECIE!! :))

zadowolony

A gdzie są przykłady konkretnych złych działań? że szef kara? za co? to, że właściciel chce odzyskać pieniądze, które np. kierowca ukradł zamiast zawieźć do firmy jak wracał od klienta to jest kara dla tego kierowcy czy dochodzenie swoich praw w celu odzyskania swoich własnych pieniędzy? Czy karą jest to, że ktoś został zwolniony bo po prostu nie chce mu się pracować i nie wykonuje poleceń? Czy karą jest to, że ktoś dostaje 20 000 zł netto premii za sprzedaż? a tyle można w tej firmie zarobić! Jak komuś praca odpowiada to nie ma czasu na siedzenie i pisanie o tym bo ma ważniejsze sprawy na głowie, a jak ktoś zamiast pracować siedzi i właśnie szuka miejsca gdzie by wyładować swoją frustrację... no cóż bywa.

Tak2Nie1
zadowolony

Właśnie zacząłem pracę w Starpool i póki co jest super!! Ekipa extra, szef też. SERDECZNIE POLECAM!! :) Cieszę się, że do nich dołączyłem!

Tak5Nie1

nowa

Ja co prawda od niedawna pracuję w firmie Starpool ale póki co złego słowa nie mogę powiedzieć. Jest sezon i faktycznie jest sporo pracy ale też pieniądze z tego są bardzo dobre! Szef jest wyrozumiały w brew temu co tutaj piszą niektórzy, wystarczy tylko podejść do niego jak do człowieka i porozmawiać, a każdy nawet najtrudniejszy temat jest zawsze do załatwienia. Niestety jeśli ktoś nie wykonuje swoich zadań to z czasem musi się pozegnać z pracą i wylewa swoją frustrację na tym portalu zamiast zastanowić się nad sobą i swoim postępowaniem. Osobiście serdecznie polecam.

złe wspomnienia

Usunięto mój wpis, więc nie będę się już tyle rozwodzić. Nie pracujcie u tego człowieka.(usunięte przez administratora)

złe wspomnienia

Potwierdzam opinię arka i zawiedzionego. Nie polecam tej firmy, mimo że w niej nie pracowałem. Pracowałem w firmie, która ma z nią wiele wspólnego (Basenland) - całe szczęście.(usunięte przez administratora)

pracownicy
@złe wspomnienia

Gnebiony na zebraniach i karany finansowo? chyba ktoś pomyslił firmy.... od wielu lat pracuję w starpool i nigdy nikt nie był za nic ukarany a tym bardziej gnębiony.... MASAKRA JAK LUDZIE KŁAMIA Z ZAWIŚCI I ZAZDROŚCI!!!! a może jesteś kolejnym byłym pracownikiem co chciał na własną rękę zacząć pracę i mu nie wyszło? Nie masz gdzie żalu wylać to dałeś upust fantazji tutaj?:) Pozdrawiamy zadowolona ekipa Stapool!!:))

Tak2Nie

Ludzie tak piszą tylko "pracownicy", którym się wydaje, że są świętymi krowami i będą dostawać peiniądze za siedzenie przy biurku i podpijanie po kryjomu browarów... które później znajduje szef po biurkach...Jestem pracownikiem tej firmy co prawda od niedawna i nie dam złego słowa powiedzieć! umowa jest ok, premia...nigdzie w Opolu tyle nie zarabiałem bo jak dla kogoś premia 5000 zł netto to śmieciowe pieniądze to życzę POWODZENIA w innych firmach! Przytoczę słowa byłego pracownika, który sam się zwolnił bo... uważał, że gdzie indziej będzie lepiej po czym przyszedł odwiedzić swoje stare śmieci i powiedział : " Szanujcie tą pracę bo docenicie dopiero jak stracicie i zobaczycie jak ciężko jest na rynku pracy zwłaszcza za takie pieniądze". Jeśli komuś się wydaje, że do pracy się chodzi posiedzieć a nie popracować to faktycznie firma Starpool nie jest dla niego! Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEGO PRACODAWCĘ KAŻDEMU AMBITNEMU CZŁOWIEKOWI !!!

mariusz

Jako były pracownik tej firmy wyrażam ubolewanie nad faktem iż powyższy wpis został zamieszczony za pośrednictwem komputera o IP 78.30.104.63, a policja wskazuje mnie jako domniemanego autora wpisu. Przepraszam za to że wpis został zamieszczony, w wyniku czego Właściciel firmy poczuł się obrażony i zniesławiony. Tego rodzaju wpisy powinny być usuwane z uwagi na ich nieodpowiedni wydźwięk. Co więcej, czas który upłynął od dodania wpisu może sugerować iż sytuacja w firmie i odczucia pracowników są obecnie zupełnie inne. Radzę więc nie sugerować się zamieszczonymi na tej stronie negatywnymi opiniami. Z poważaniem, Mariusz Kowalczyk

Zostaw opinię o Starpool - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie