Speedmail

Opinie o Speedmail

Nicram

Nie polecam. 30 groszy od listu, brak stroju roboczego, torby i wózki wszystkie rozwalone. Za łażenie 20-30km dziennie możecie spodziewać się miesięcznie 1200-1300 złotych wypłaty. Umowa skonstruowana jest w ten sposób, że nawet jeśli 90 listów masz to rozniesienia na obszarze całego miasta a trwa 3-4 godziny (czyli teoretycznie powinniśmy dostać te 13zł brutto od godziny) to policzą ci jakbyś przepracował godzinę.

zainteresowany

prośba , jeśli ktoś pracuje lub pracował w tej szczera odpowiedz ile można wyciągnąć i jaka jest atmosfera

@zainteresowany

nie poleczam zalerzy jaki masz rejon kregoslup mozno zniczyc ok 100 kg dzwiga sie

d

można wyciągnąć --nogi

@d

jezeli chciech pracowac to do grobu

zaremba

dostaliście wypłate za grudzień bo 20 mija i ani widu ani słychu ?

rysio
@zaremba

Bo firma dba o pracowników: im później dostaniesz to na dłużej starczy - zrozumcie to dla Waszego dobra.

ztk
@zaremba

ja nie mam wynagrodzenia za listopad, bo jestem na wypowiedzeniu i naliczają kary...wiec zatrzymali wynagrodzenia na poczet przyszłych kar...najlepsza jazda z firmą speedmail zaczyna się po złożeniu wypowiedzenia:)

mela
@zaremba

Zgadzam się z Tobą w 100%, płaca jest poniżająca, 20 gr od listu, czasami jest 70 listów dziennie, na różnych ulicach co zajmuje 4-5 godzin, w tym czasie przejde 20km, odciski gwarantowane, zarobie 14 zl, to poniżej 3 zł za godzinę, ale jak ktoś nie ma wyjśćia to morduje się za 15 zł dniówki

@mela

masz racie

Czy po rozmowie w Speedmail rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
bary

no oczywiście nie byłabym sobą gdybym się nie przyczepiła.... napisli w ofercie pracy że jako listonosz w Olsztynie będę miała zapewnione możliwości rozwoju zawodowego - jakieś konkrety w tym temacie?

@bary

bedzies zalowal

skurwiel

Speedmail to syf, kiła i mogiła. 3 miesiące minęły kasy nie zapłacili, sprawę kieruję do PIP. GPSy awaryjne istny szmelc w 60% nagminnie nie wczytują trasy z której listonosz ma się potem rozliczyć, samodzielne szukanie listów z półki do rozniesienia bo nie ma pracownika segregującego-sortującego. W kolejce żeby się rozliczyć trzeba odczekać nawet do 1 godziny przed wyjściem i po wyjściu w teren. Kasa za 12 godzin - 45zł:D

@skurwiel

za listy polecone nieplacza i za zwroty listonosze zostawiaja awiza lub nie sa dostarcone blendy sie zdazaja ja zrobilam zwroty zwyklych listow za miesiac 2000 sztuk zarobilam 800 zl za miesiac

Poznań

50 groszy BRUTTO za jeden list, srednio 150 listów dziennie, umowa zlecenie, co Wy na to ? bo jak ja to usłyszałem na rozmowie to prawie parsknąłem. Rozmowa trwała 2 minuty, wyszedlem :)

Jacek
@Poznań

150 listów dziennie to w szczycie przewozowyn czyli jakieś 2 - 3 dni w miesiącu a tak to średnia 40 - 50 listów dziennie i to na róznych rejonach takie są realia.

@Poznań

placa 30 groszy za list powiedz gdzie 50 gr nie klam

ttt

Pracuje w tej firmie 3rok i naprawdę nie narzekam pracy full i zarobki przyzwoite jak czytam ze po tysiąc zł zarabiacie to dla mnie jesteście lenie..

ttt
@ttt

Jest co robić idź znajdziesz prace

gagi
@ttt

spóźnienia z wypłatami,pracy full,od rana do wieczora,płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy,segregowanie listów za free(w innych firmach są od tego inni pracownicy i mają płacone),wyimaginowane kary(np. gps czegoś nie zapisał,a przecież to stare sprzęty,więc się wyłączają...),kary aby tylko uciąć z pensji(i tak niewielkiej pensji)...rzeczywiście jest co chwalić człowieku...

pepol
@ttt

moim zdaniem to ty jestes mistrzem swiata jak taka robota ci pasuje to ty jestes leniem bo firma moze miala przesylki tylko ze od in post a teraz maja tylko selgros

bo masz bobry rejon idz na srudmiescie ja zarabial 1200 zl

Szczerze polecam warto.Dodatkowo np możesz zarobić przy listach roznoszeniu

@pracownik

nie polecam

karolinats

Witam. Pracuję od 2 tygodni w Speedmail i nie narzekam, chociaż czasem nie daję rady roznieść wszystkich listów (dopiero 3 tygodnie po zdjęciu gipsu ze złamanej nogi). Nie gonię za tymi tysiącami, o które tu się dopraszali przedmówcy, ale do renty po prostu dorabiam. Co do rejonów to różne są - czasem 3 godziny noszenia i koniec, a czasami nawet o 19.30 do nich zjeżdżam tramwajem z np. Śródmieścia z nie wszystkimi doręczonymi, bo już nie dałam rady. Czarnowidzenie ma się czasem jak się czyta komentarze o pracy, ale najlepiej po prostu na własnych nogach to przetestować i nie jest tak źle, jak to inni widzą. Ja w Speedmail pozostanę, bo lubię pracę listonosza, choć już jutro mi stuknie 38 lat, więc małolatą nie jestem. A że 2 godziny zajmuje mi w jedną stronę dojazd z domu do pracy to już inna bajka..

@karolinats

jle zarabiasz czy placisz kary

Alicja

@Marc Fajnie, że jesteś zainteresowany pracą w Speedmail. Pamiętaj, iż jeśli nie otrzymasz tutaj odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio http://www.speedmail.pl/kontakt.php Na pewno udzielą się potrzebnych informacji.

Marc

Widziałem ofertę na handlowca w tej firmie. Jakie mają zarobki na tym stanowisku? Nie wiem czy w ogóle opłaca mi się aplikować

Alicja

Na stronie firmy w zakładce "Pierwsze dni w nowej pracy" można znaleźć informację o kilkutygodniowym procesie wdrażania się do firmy. To ważne, że nowy pracownik ma możliwość dobrego poznania swojego nowego miejsca pracy. Czy jednak zawsze ten proces zajmuje aż tyle czasu? Jak to było w Waszym przypadku? Jak oceniacie swoje pierwsze dni w Speedmail?

Alicja

Jak Speedmail przedstawia się w roku 2017? Jakie zmiany nastąpiły w firmie?

lepiej ulice zamiatać ,zero kasy,zero szacunku ,zero paliwa i samochód zrujnowany.

Tadeusz

Na nogach w terenie zima czy upał...... a potem do ortopedy i stawy biodrowe do wymiany na protezy.....

kaka

co nosi speedmail ?? ulotki ??

takata
@kaka

@kaka głównie rachunki z różnych firm, rwe nosili swego czasu np.

polonus

Kiedyś w speedmailu była tragedia teraz da się zarobić w porównaniu do InPostu to jest to praca bez stresowa w InPoście dosłownie kołchoz.

Rysio

Czy ktoś wie gdzie jest ten ich punkt na Jagiellońskiej bo nie ma żadnego szyldu, napisu nic totalne zero - chowaja się czy co ? a ochrona nic nie wie, a chciałem sie o robotę zapytać przy tych ich listach.

zen

FIRMA NIEWYPŁACALNA!!! omijajcie szerokim łukiem jak nie chcecie się prosić o swoje zarobione pieniądze!

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Warszawa

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Speedmail