Speedmail

Opinie o Speedmail

Ryszard

Jak wygląda nowy punkt w Warszawie na Jagiellońskiej ?

zik

średnia krajowa dotyczy umowy o pracę tutaj takiej nie uświadczysz. Pracowałem w Poznaniu - praca dla desperatów. Ludzie mili atmosfera na bazie fajna , ale co z tego jeśli zarabiasz na poziomie stróża a nałazić się trzeba dziennie po 20 km.. Jeśli nie zdychasz z głodu daj sobie czas na znalezienie czegoś normalnego. Pracując za taką kasę traci się szacunek do siebie i po jakims czasie sam zaczynasz wierzyć że jesteś tylko tyle wart.

storch

ja powiem tak: dajcie sobie spokój z pracą u nich,wysokość wypłat to,w zależności od ilości listów,przedział 1000-1300(podaję swój przykład,to akurat mogłem wytrzymać) ale obecne stawki są głodowe,trzeba roznieść ok. 5-6 tyś listów żeby zarobić 1200-1300 zł. tylko że nie ma z czego tyle roznieść,a jak jest (np. teraz,bo przed świętami jest nawał roboty)to z kolei masz roznieść wszystko,co dostaniesz,nie ważne jaki masz obszar,a nawet nosisz na nie swoim,masz czas do 22:00,od ok.7-8 rano(!)inna sprawa wypłaty,termin wypłat teraz to 20 w miesiącu,jak wypada w święta,soboty itp. to MIAŁO BYĆ dzień wcześniej,a jest przelewane po terminie,piszę to w piątek 19 grudnia,zbliżają się święta,więc sami rozumiecie,przelew będę miał w poniedziałek 22 grud. ogólnie zatrudniajcie się w inpoście,PGP (ja tak zrobiłem)na pewno tam będzie lepiej,normalniej

@storch

W PGP też ci się nie podobało, że już tam nie pracujesz?

Wkurzony
@storch

A jak podchodzą do tych co mają orzeczenie jeszcze gorzej

Guest

Praca programisty jest naprawdę ekscytująca. Miła i sympatyczna atmosfera, ciekawe i twórcze projekty. Jeśli lubisz programować, powinieneś być zadowolony.

king size
@Guest

Przy tej atmosferze zaliczona gleba... Taki jeden spec od komunikacji międzyludzkiej zakomunikował 2 dni przed wigilią, że jestem do zwolnienia taka to sympatyczna atmosfera. Zatrudnić, zapamiętać, omijać.

Czy po rozmowie w Speedmail rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
fifik

Witam, pracuję tam od pół roku w jednym z większych miast. Dzięki współpracy z inpostem troche sie ta firma ruszyła i mozna fajnie zarobic. Jestem studentem więc dla mnie kasa jest ok i atmosfera również. Nie bedę ściemniał, przedział to 1100-2000. Ja miewam pośrodku. Za sieciówke zwracają. Wiadomo czasem dostanie sie fajny mały rejon i dużo listów, czasem ma to ktoś inny dla wyrównania i wtedy lepiej miec rower . Zwykle praca od 9 do 15-16 także godziny optymalne. Ostatnio jednak inpost nie daje listów więc i mniej się zarobi. Ale jak mówię jestem studentem i mnie takie finanse wystarczą. Zgodzę się natomiast, że nie jest to praca dla osoby która musi utrzymac rodzinę. Z tego co czytuję tutaj większośc ludzi chciałaby miec po 3 tysiące za siedzenie na (usunięte przez administratora) ale niestety tak się nie da. Nie chcę tutaj pouczac starszych, ale taka prawda. Patrząc na oferty pracy to jedna z lepszych zleceniówek nielicząc magazynów czy tam jakichś ubezpieczalni.

mgunia

Co do punktu dystrybucyjnego to zależy oczywiście od miasta i chęci do pracy. Ja z tego utrzymuję rodzinę i nie jest źle. Każdy oddział jest inny...

migomat

Czy warto być ich punktem dystrybucyjnym? miał ktoś lub ma doświadczenie w tym rodzaju współpracy ze Speedmailem?

@migomat

Nie warto, szkoda czasu i pieniedzy które sie straci.

Bogdan

Kiedyś pracowałem w Speedmaili jako kurier PDC ale usługa ta się skończyła, czy ktoś się orientuje czy zgodnie z zapowiedziami powróciła czy nadal jej brak ?

maryjan

czekam na aktualne opinie

d

można wyciągnąć --nogi

d

Idz do Inpostu maja mase przesyłek jak będziesz chciał to i 3000 zł zarobisz

Joanna

W praktycznie wszystkich portalach pojawiła się oferta pracy dla listonoszy w speedmailu w Warszawie czy to oznacza tak ogromny rozwój super firmy czy to, ze dotychczasowi listonosze poszli po rozum do głowy i sie pozwalniali z tej super firmy ?

Rafał Sz.

Prezes jest super dba o wszystkich jak ojciec i nie da nikomu zrobić krzywdy. Powinniśmy go za to szanować i doceniać. Pomyślcie jak by nie było Prezesa i Speedmaila to nie mielibyście gdzie pracować i zarabiać na utrzymanie swoich rodzin.

Lady W

kurtki :-).

Ryszard

Michałek tam nie ma nic takiego jak grafik tam są trzy dni w miesiącu kiedy jest praca i masz wtedy zap...... od 5:00 do 23:00 a potym pracy nie ma i masz przymusowe wolne czyli nie masz płacone. Daj sobie spokuj z tą firmą szkoda Twojego czasu a pieniędzy tam nie zarobisz bo to wyzysk w biały dzień.

doradca

Wiesz nie o jeżdżenie rowerem tu chodzi tylko to miała byc ich usługa super więc kurier ma byc w białej koszuli i krawacie więc rower odpada samochód ze względów ekonomocznych też wię na super usługę zostaje co ...... ZTM z całą gamą swoich usług czyli autobus, tramwaj, skm no i metro. co do przesyłek to te 5 to jet średnia są dni kiedy jet ich nawet i 10 ale są kiedy są 2 i jest kicha.

doradca

Jeśśi pytasz o kuriera to płaca 10 złotych brutto za przesyłkę i umowa oczywiście śmieciowa a przysyłek to ci wyjdzie około 5 dziennie bo wiecej nie ma i nie jeździsz rowerem tylko komunikacją miejska bo na rower za duży rozżut a na samochód sie nie opłaca i wogóle to nie praca tylko raczej jako hobby bo na ryż niestety nie zarobisz.

Ryż

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu i energii. Piramida wynagrodzeń: ryż, ryż, ryż .... złoto.

Ryszard

W Warszawie nie ma już kurierów rowerowych ani autobusowych, tramwajowych, metrowych itd, itp bo się klienci połapali co to jest i już nikt nie korzysta z tej super, hiper, extra usługi.

do Rysiek
@Ryszard

Odbijamy sie nawet Przejeliśmy przesyłki od InPost i za nich doręczamy idą dobre czasy

grubas
@do Rysiek

no i jak doszły do was te dobre czasy ???? HAHAHAHAH

asia
@grubas

doszły, doszły a nawet już poszły.......

Rysio

Jakie jes wynagrodzenie kurierów w tej firmie ?

rysio

To co jest tu oferowane trudno nazwać pieniedzmi, żal i wstyd trzeba się od tej firmu trzymać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Warszawa

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Speedmail