Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MIKOMAX?

duzo w firmie jest oósb niepełnosprawnych ( głuchych) ?

Rocky
@Karolina

Ja myślę że problem głuchych jest banalny. Ludzie co chcą pracować to będą pracować niezależnie od poziomu słuchu. Bardziej mnie irytuje zatrudnianie ludzi którzy już na rozmowie wydaja się że mają dwie lewe ręce i nie wiedza jak się nazywają. Ale sztuka to stuka i HR rosnie w słupkach. Ale optymalizacja kosztów siły ludzkiej nie przekłada się na to. Co tu się wyprawia to .........

Emilia

Zabawne.. ;p Ale już tak całkiem poważnie to czym oni jeszcze tutaj się zajmują pomijając rekrutację? Serio ciekawa jestem

absolwent
@Emilia

tak jak widzisz - pisaniem opinii w jedynym słusznym duchu :) \ Podobno w ostatnim czasie wzmonicnili szeregi w tym celu

Kreol
@absolwent

Ok

@Kreol

hej, na bieżąco jesteś? orientuję się bo padło tu stwierdzenie o wznawianiu szeregów. jak do dziś względem tego sprawy się mogą mieć? ilu ich pracuje i organizacyjnie jak to wygląda?

ukraińska firma

To jest ukraińska firma. Nie biorą Polaków, na rozmowę przychodzi jakaś ukrainka kompletnie nieprzygotowana, ma przed sobą wydrukowane cv, nic wie i nie sprawdziła. Wsadźcie sobie tych ukraińców i tą flagę wywieszoną w części fabrycznejj. Najlepsze było to, że firma zjamuje się meblami i ona negowała to. To dopiero jaja!

Emilia

a skąd wiadomo jak czyja rozmowa tu w firmie przebiega tak właściwie? jeśli już tak piszesz to na dzień dzisiejszy jak tu się rozkładają proporcje jeśli chodzi o zatrudnienie obcokrajowców? na których działach jest najwięcej?

hit
@ukraińska firma

potwierdzam - to januszex patrząc po autach kierowniczych to firma nie wygląda żeby przymierała głodem ale: brak miejsc do parkowania, auta toną w błocie w krzakach w biurach miejsce kórczy się dramatycznie - przezucaja z miejsca na miejsce, pracujemy na kolanie i to jest firma ktora przechwala sie aranzacjami przestrzeni biurowych - smiech na sali januszex januszex januszex

Bronisław
@hit

A z zarobkami, jak tu jest? Ktoś tam pisał o dodatkach z funduszu (?), upominkach na Święta i prywatnej opiece medycznej.

@hit

Z tego co wiem, to aktualnie trwa rearanżacja … zawsze jest jakiś okres przejściowy. Moim zdaniem zbyt surowa ocena …

tolek
@:)

tak, tak rearanżacja. dobre. Od wczoraj mają tu nowy benefit prcowniczy - mandaty dla nas od straży miejskiej za parkownie w krzakach. Do tego permamentny brak kibli dla pracownikow biurowych. moze chodzi o to zeby potrzeby załatsawiać w krzakach - prynajmniej zdąży się przeparkować jak mundurowi przyjadą. zgadzam się z przedmowcami - JANUSZEKS !!!! - omijać

@tolek

Z benefitów dodam wycofanie się Mikomaxu z możliwości odkupowania starych komputerów, wycofanie się firmy z możliwości odkupowania starych telefonów (lepiej złomować wiadomo), wycofanie się firmy z możliwości kupowania mebli przez pracowników, brak zgody na prace zdalne bo tak, praca podczas remontu przy burzonych ścianach w pomieszczeniach obok. Jest moc. A zapewne to nie koniec :)

?
@ukraińska firma

A to była rozmowa w firmie, czy przez agencję pracy?

Tej wielce inteligentnej osobie. Która zabroniła pracownikom produkcji parkowania auta podczas pracy na ulicy proponuje samemu również stawiać auto z nami. Zobaczymy kiedy poleci Ci szyba i ile odpryskow będziesz mieć na lakierze. Każda firma w której pracowałem gwarantuje miejsca parkingowe. Miesiąc tu pracuje A już się odechciewa.

@Marek

A to co się stało dokładnie, bo nie rozumiem? Czy chodzi o coś z miejscem czy np. fakt że wyszedłeś zaparkować w trakcie pracy?? Przykro mi, ale muszę cię poprosić, żebyś mi to rozjaśnił trochę.

Siux
@Marta

Dokładnie to ta firma wie co zrobiła. Łatwiej było wywalić 100 czy 200 aut w błocko przy ulicy niż zrobić parking. To bardzo dobrze wpłynie na ogólny wizerunek pracodawcy. Nikt już nie będzie miał złudzeń. Brawo Janusze !

@Siux

Uważam, że firma robi dużo fajnych prac. Pojawił się Medicover, dodatki z funduszu, upominki świąteczne. Ja tam nie mogę narzekać, aż, że nie ma miejsc parkingowych dla wszystkich ... no cóż pracowników jest tak dużo, że nie można wszystkiego zapewnić.

Henri
@Siux

Zgadza sie

Apolineusz

Towarzystwo śniadaniowe... Panie na zenujacym poziomie.. Im starsze więcej siana w głowie. Poziom zero. Zgadzam się że mają spi.. rdzielone życie więc zajmują się życiem innych. Szczególnie jedna

spawacz
@Apolineusz

Apolineusz, zdradz choć który dział? Chętnie się zajmę tą biedaczką

Ty wiesz
@spawacz

Spawacz. Ja Ci powiem jak ona się nazywa (Wiem coś) i z którego działu :-) Ale wiesz mi, nie ma na co patrzeć ..... Zużyty towar, przechodzony i dotykany przez wiele rąk . ......

Wiem coś
@Ty wiesz

Co ty możesz wiedzieć. Skup się na robocie tam gdzie odszedles

@Ty wiesz

Podejrzewam o kogo chodzi :)

Xxx
@Apolineusz

To prawda

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ona

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i niestety był to czas stracony. Praca biurowa duże wymagania i mimo tego że jestem specjalistą i mam duże doświadczenie w tej dziedzinie zaproponowano mi śmiesznie niskie wynagrodzenie. Kolejny minus to brak kompetencji u osób rekrutujących . Bardzo nieprofesjonalne pytania dziwne uśmieszki. Wywyższanie się. Zalecam trochę pokory kultury i wiedzy na temat tego , jak rozmawiać z ludźmi. Zdecydowałam się podjąć pracę w innej firmie.

Lene
@Ona

Potwierdzam. U mnie na rozmowie były dwie osoby. Kobieta i mężczyzna. Ona zerkała na niego z uśmieszkami jak odpowiadałam na pytania a on mierzył mnie wzrokiem od stóp do głów. Jakie to nieprofesjonalne. Poza tym to praca w biurze. Pan chyba powinien pracować przy jakimś castingu na modelki. Bo bardziej się skupiał na moim wyglądzie niż cv. Zero klasy.

Banan
@Lene

Widzę że nic się nie zmieniło. Przyjęli nowych klaunów do „zarzadzania”. Taka maja role. Żeby zarobić musza reprezentować Bary Mleczne. Właściciel to lubi. Za prace nie płaci tylko za zabawianie i może się nudzić . Tych dwoje przesiąknęło swoją rolą. Lepie nie trcić czasu na tą firmę . Jest na rynku sporo lepszych ofert pracy w profesjonalnych firmach

Julita
@Lene

a co to za stanowisko? może w sprzedaży? szukam obecnie pracy i na podstawie dobrych poleceń znajomych wysłałam swoje cv, zaprosili mnie na rozmowę, ciekawe czy to ta sama praca...

była
@Ona

Potwierdzam. Ta firma nie różni się niczym od innych rodzinnych folwarków, byłam - widziałam. Właściciele mają się za geniuszy i pokazują Ci gdzie im nie dorastasz. Szukają desperatów proponując poniżające pieniądze za cały mies. pracy. (usunięte przez administratora)

Video

To prawda

Aneta
@Ona

Krótko i na temat. HR tej firmy to jedno wielkie dno. Stawki proponowane to chyba wynagrodzenie w rublach. Szkoda czasu. Wyzysk pracowników na wszystkich szczeblach. Szkoda wysyłać CV.

xxx
@Ona

witam bylem wyslany z agencji pracy do tej smiesznej firmy i mi podziekowali znajomy ktory pracuje powiedzial mi ze Polakow zwalniaja i nie chca zatrudniac tylko ukraine to skandal

@Ona

Potwierdzam wszystko. Szkoda czasu na tą firmę. O ile pierwszy etap rekrutacji był profesjonalny, to drugi był najgorszym w jakim kiedykolwiek brałam udział. Jedna z pań rekrutujących robiła dziwne miny podczas moich wypowiedzi i traktowała mnie z góry. Zupełny brak szacunku do kandydata i brak kultury u osoby rekrutującej. Opinie na gowork okazały się prawdą i dla mnie Hushoffice to niepoważny pracodawca.Na szczęście znalazłam już pracę w firmie, która z szacunkiem podchodzi do kandydatów do pracy.

pytanie

Czy Lizak jeszcze tam pracuje

gray
@pytanie

Nie, jest w nowej arce noego w ozorkowie

Przepraszam

Przepraszam czy w tej firmie opinie pisze szefostwo do spółki z personalnym ? Przecież to żal patrzeć.

Grex
@Przepraszam

To już tradycja

lik

nie polecam robilem prawie rok od poczatku na palarni sluchalem ze firma (usunięte przez administratora) kolega z lini mowil to samo ktory byl na firmie przychodzisz w soboty dostajesz jak za dzien powszedni jak zarobisz za duzo to cie okradaja na pasku nie dojdziesz do tego kreatywna pani ksiegowa tak to zalatwia albo sluchasz ze cie nie bylo w pracy jak jestes robiac przez agencje dowiadujesz sie po tygodniu ze nie masz przedluzonej umowy i robiles za darmo. omijac szerokim lukiem a jezeli nie potem nie plakac ostrzegalem

@lik

Nie no ale chyba z tym robieniem za darmo to sobie żartujesz? Bo że nie chcieli na dłużej to ok mieli prawo ale musieli Ci chyba coś wypłacić? To agencja nie powinna tego uregulować chociaż czy coś?

Pracownik biurowy

Trafiłam do pracy parę miesięcy temu. Uważam, że atmosfera w pracy jest rewelacyjna. Cieszę się, że mogę tutaj pracować. Ludzie są mili i bardzo pomocni. Czuć wsparcie oraz życzliwość. Można się z każdym dogadać. Czuje się to, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku. :)

@Pracownik biurowy

No to atmosfera widzę dopisuje. ;) A sama praca, jak z obowiązkami? Jest ich sporo?

Paulina

Polecam prace w dziale handlowym - Export. Fantastyczny team, w którym każdy się odnajdzie. Przeznaczony czas na szkolenia, umożliwi wdrożenie się z łatwością i pewnością.

@Paulina

Ile tego czasu na szkolenia jest? To chodzi o szkolenia wstępne czy też o szkolenia już w trakcie pracy?

Nikamo

Pracuję w biurze , zostałam bardzo milo przyjęta .Życzliwa atmosfera, merytoryczne wsparcie współpracowników ,odpowiednie szkolenia wdrażające. Możliwość rozwoju i awansu . Finansowo satysfakcjonująco z możliwością podwyżki. Firma dba o pracowników , w związku z powyższym wielu z nich ma imponujący staż.

Anita

Świetna atmosfera pracy w dziale handlowym :) zawsze można liczyć na wsparcie kolegów z teamu oraz szefostwa. Pracuję w firmie od ponad roku i póki co nie zamierzam się stąd ruszać :)

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Czy jest duża rotacja pracowników? Warto iść w ogóle na rozmowę? Nie ukrywam, że ilość negatywnych opinii mnie przeraziła. Czy w biurze nadal panuje tak niefajna atmosfera jak piszecie? Brak dofinansowań do np. wypoczynku czy opieki medycznej to kolejny duży minus... chyba że wynagrodzenie podstawowe jest zadawalające? Będzie miło przeczytać opinie odpowiadające powyższym pytaniom. Dzięki.

Rafał
@Kandydat

Jest opieka medyczna i karta multisport. Warto iść na rozmowę. Sam ocenisz.

@Rafał

Ten pakiet medyczny tyczy się pracowników czy też ich rodziny? To jest zniżka jakaś czy firma pokrywa całość?

Jak długo trwa proces awansu w MIKOMAX?

Rolnik

Jak będziesz dobra (usunięte przez administratora) to szybko będziesz przy korycie. Dużo świnek wyhodowano tutaj i nadal jest hodowanych. Zawsze tak było. Te najbardziej dorodne były pasione po kilkanaście lat na stanowiskach kierowniczych. Niektóre poszły pod nóż ????

@Rolnik

Nie przesadzaj. Hodowla miała i ma się dobrze

wojtas
@Rolnik

Jednej szkoda kierowniczki z handloweczki. Oj lubiła sie bawic

alina

całe życie i nie ma znaczenia czy zdobywałaś doświadczenie czy nie potem i tak przyjmą jakichś oszołomów na podobne stanowisko bez doświadczenia za grubą kaskę :) co by nie powiedzieć jest to jasna ścieżka kariery i warte umieszczenie w ogłoszeniach o pracę. w wielu (szczególnie rodzinnych) firmach jest to sumiennie kultywowana praktyka "szczania" na ludzi

@alina

Czy to jest sik falisty czy prosty?

Ktos

Odrazu zostajesz prezesem

Sasza Buzdyganov

Fajna firma, ale w innym uniwersum. Jak przyjmiesz takie założenia to możesz tam walić do śmierci.

annonymous

na jakie zarobki moze liczyc spawacz w tej firmie?

Grażyna
@annonymous

A jakie masz doświadczenie?

Siwa

Fajna praca i ludzie pomocni przynaimiej na dziale magazynowym sądzę że ludźmi trzeba umieć żyć jak się zrobi babola te trzeba się przyznać na pewno pomogą ja sobie chwalę te wspulprace ????

Lidia
@Siwa

Dobre podejście ;) A jak z pieniążkami bo ktoś inny pisał że trochę mało. A Tobie pasuje pensja?

@Siwa

Babole? Czyli co? Co takie się robi że można to tak nazwać a potem szukać pomocy od innych? A dział magazynowy jest jakos mocno oderwany od innych?

Beny

Niska kultura brak szacunku i pieniądze żart w tych czasach.

Barbara
@Beny

Ciekawi mnie jak objawia się ten brak szacunku? No i skoro pieniądze to żart, rozumiem że najniższa krajowa?

Czy urlop w MIKOMAX jest płatny 100%?

gżegoż

200%

Byly pracownik

Nie polecam , w firmie jeden wielki bałagan

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 9 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071