Opinie o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Białystok

Bartosz Serafin

Poczytałem i mam wrażenie, że opisujecie jakiś inny świat... Nie będę komentował. Może w stolicy inny klimat ;) Natomiast u nas w dziale programistycznym w Białymstoku tworzymy zgrany team. Skutkuje to bardzo dobrą atmosferą pracy. Firma daje olbrzymie możliwości rozwoju. Wszyscy tutaj wiedzą, że warto inwestować w e-commerce. Ps. Wciąż szukamy nowych ludzi do drużyny. Zachęcam do prywatnego kontaktu ze mną.

Daria_K

Na jakie wynagrodzenie może liczyć w tej firmie handlowiec obsługujący rynek nowoczesny ? Czy kwota 3,5 tys. netto z premią jest realna do uzyskania ?

oko
@Daria_K

tak

Rokosz

Co do pani manager z Litwy to niestety prawda. W Warszawskim biurze sytuacja jest chora. Prezes co chwila zatrudnia nowych ludzi (dyrektorzy, specjaliści) po czym ich zwalnia ze względu na "konflikt poglądów". Ludzie starający się poprawić stan firmy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wylatują w momencie starania się o jakąś autonomiczność i podważania na prawdę nielogicznych i szkodzących decyzji prezesa. Furorę robi pracownik, który uwielbia donosić na innych i zgadza się z chorymi pomysłami prezesa, który bardzo w swym zachowaniu przypomina pewnego dyktatora w schyłkowym okresie życia. Strategia rozwoju nakreślona przez prezesa to kanibalizacja działów sprzedaży. Są trzy działy, każdy ma swoje poletko na mapie świata - i zamiast współpracować, prezes zachęca do podkradania klientów, nieczystych zagrań itd. Dodatkowo w biurze nie ma miejsca dla osób niewierzących. W każdym pomieszczeniu wiszą krzyże, a przed świętem kościelnym prezes robi obchód i stanowczo doradza spowiedź i wizytę w kościele. Puścisz parę, że jesteś agnostykiem/ateistą czy czymkolwiek innym to już Cie nie ma. W zasadzie najlepiej jest być prawosławnym bo prezes jest z Białorusi. Mieliśmy pracowników wyznania muzułmańskiego, którzy na widok krzyża zwiali. Ostał się tylko jeden - liberał. Ale uznajmy to za małą pierdółkę. Część ludzi pracuje bez umów. Zdaża się, że umowa pojawia się dopiero po 3 miesiącach. Kasa jest na czas ale z nią też bywają jaja. Księgowość często się myli więc doradzam samemu kontrolować wysokość wypłaty. Ludzie nie lubią prezesa i tej firmy, ale plusem jest to, że starają się trzymać razem. Pamiętajcie tylko aby nie palić papierosów - za to także od razu jest wywalenie z firmy. Aha i w zasadzie cokolwiek zrobicie, czy to dobrze, czy źle - szykujcie się na zwolnienie.

ku-ja

W warszawie urzęduje bardzo specyficzna manager - litwinka z urodzenia. Zasady, które wprowadziła są dziwne: zakaz wychodzenia razem na lunch (tylko jedna osoba z działu i to po uprzednim spytaniu czy można), zakaz wychodzenia z pracy razem, zakaz rozmów z innymi działami, zakaz wychodzenia po 8 godzinach, chce znać intymne szczegóły z życia i rości sobie prawo do mówienia co masz robić w życiu prywatnym. W zyciu zawodowym jest skłócona z więkością działów i zachęca do działań niemoralnych jak np. podkradanie rynków, klientów itp. Pozbawiona jest szacunku do czegokolwiek, a gdy ma zły humor (co zdarza się nazbyt częto) krzyczy na każdego (oczywiście niżej w hierarchii).

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
ik

Wysoce nie polecam. Przez pryzmat "profesjonalizmu" można zobaczyć co myślą o Tobie managerowie - nic nie warty trybik do zarabiania pieniędzy. A jak zaczniesz Ty myśleć to polecisz - tak jak szefowie magazynu, "niemieckiej" spółki, pracownicy-specjaliści i pracownicy-asystenci. Tak jak wszyscy. Zespoły są zawsze młode, niekoniecznie doświadczone, bo jest rotacja. Myślisz - albo sam uciekasz, albo z hukiem Cię wyrzucają. Innej opcji nie ma.

Leon

Obserwuje ten wątek od pewnego czasu i stwierdzam ze obecnie komentarze są kasowane nie tylko te wprowadzone jako ostatnie lub niezgodne z regulaminem ale wszystkie ktore sa niewygodne dla firmy ktorej dotyczą.

ku

Potwierdzam, pani manager z warszawy niewiele różni sie od .

WojCIECH

Firma z daleka śmierdzi wyzyskiwaniem ludzi, którzy zaufali bo są w potrzebie finansowej i chcą zarobić. A pseudo managerowie sa jak kapo nad niewolnikami. Ale jak pokazuje historia, na nich też przyjdzie kryska na Matyska ze strony szanownie panującego PREZESA, który jest objawem najgorszeh formy kapitalisty!

koleś

Obecnie pracuję BD. Lubię swoją pracę, zespół, przełożonego. Ale faktycznie zarobki marne, plany nie do wyrobienia, wśród konkurencji zdecydowanie najdroższe towary, dział działowi wilkiem a pracownicy z większym stażem na granicy wypalenia zawodowego. Jedynym pomysłem na rozwój jest zwiększanie liczby wyższej kadry managerskiej czytaj darmozjadów.

inna

Blagam, slowo (usunięte przez administratora) wyrazem niecenzuralnym? Pora wklejać tu print screny, bo jak widać możliwośc wyrażania Negatywnej opinii na temat BD jest zawieszona. Tylko czemu porzadki są w Internecie a nie biurach?

inna

w Warszawie 1500-2400? Rozumiem, że to kwoty netto?

Zespół HR Brand Distribution

Dzień dobry Pani, handlowiec zarabia od 1500 do 2400, w zależności od jego skuteczności i dużą składową pensji jest premia od sprzedaży. Podaję do większej ilości danych dotyczących zarobków. (usunięte przez administratora) Z poważaniem, Zespół HR Brand Distribution

inna

A jakie są zarobki na stanowisko handlowca? W Białymstoku jak i Warszawie?

Ada

Byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy na programistę PHP. Rozmowa wyglądała dziwnie. Miałam wrażenie, że poszukują super programisty, który będzie pracował ponad godziny, za jakieś śmieszne pieniądze. Czytając powyższe opinie, tylko się utwierdzam, że ta firma nie jest przyjazna!

ua

Również zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na której pytania nie były adekwatne do stanowiska, (usunięte przez administratora) wzięte, rozmowa trwałą ok 10 min, wyniosła Pani sama obiecała że w przypadku odpowiedzi pozytywnej jak i negatywnej oddzwoni, jednak po telefonie ani śladu. Strata czasu.

Zespół HR Brand Distribution
@ua

Szanowna Pani, Bardzo dbamy o przesyłanie informacji zwrotnej wszystkim kandydatom. Chcemy przyjrzeć się bliżej opisanej przez Panią sytuacji, jesteśmy zaskoczeni, że nie otrzymała Pani informacji. Prosimy o kontakt pod adresem praca@bdgroup.pl z informacją, na jakie stanowisko Pani aplikowała oraz kiedy odbyła się rozmowa kwalifikacyjna. Będziemy zobowiązani za wszelkie informacje, które zwiększą naszą wiedzę związaną z zagadnieniami HR. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić sytuację. Z poważaniem, Zespół HR Brand Distribution

KKK
@ua

może odezwą się po miesiącu że chcą Cię na inne stanowisko, a potem się znowu nie odezwą tak jak to było u mnie....

dno

Zgadzam się z przedmówcami - jeżeli chcesz zarobić i szanujesz samego siebie idz pracować gdzieś indzej. Tu prędzej czy później spotkają cię rozczarowania.

spd

I znowu tylko negatywne ale prawdziwe opinie i komentarze zostały usunięte z serwisu. Niebawem jedyne wiarygodne źródło informacji o pracodawcach bedzie poza tym forum.

zadowolona

bardzo ciekawy sposób rekrutacji, wysoki profesjonalizm osoby rekrutującej. Byłam na paru rozmowach więc mam porównanie i musze ocenić proces w tej firmie bardzo wysoko. Po zakończeniu procesu otrzymałam telefon z rzetelną informacją zwrotną co świadczy o wysokiej kulturze firmy. Polecam.

Romeo
@zadowolona

Widać ze pisze osoba z Branda. Pozdrawiam

Kiki

Chyba ktos 'z firmy' postanowił przytłumic negatywne komentarze swoim zachwytem w dwóch ostatnich wypowiedziach..

mm

Poziom firmy bardzo wysoki, piękne biuro. Wysokie kompetencje interpersonalne pracowników. Rekrutacja uczciwa. Duża wydaje się prężnie rozwijająca się firma. Bardzo chcę w niej pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok

• Jak się pracuje w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRAND DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ